Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#8781 Share magdalena05

magdalena05

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport

Napisany 31 marzec 2013 - 17:43

Dziewczyna na gospodarkę Jak to się mówi, są ludzie i parapety <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:30
  •  

#8782 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 31 marzec 2013 - 17:53

Dziewczyna na gospodarkę Sowieta a tu taki ,,optymizm<

#8783 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 31 marzec 2013 - 19:07

Dziewczyna na gospodarkę

Baba spokojna i zaradna słucha go a pomimo tego on się drze na nią i ją leje.

Baba ...? :huh: Ile ty klas skończyłeś ,że tak się wysławiasz . Przeczytaj w słowniku znaczenie tego słowa .
Facet, który bije kobietę to dno. Nie wiem co ta kobitka z nim jeszcze robi ? :huh: Taki damski bokser źle rokuje ,omijać szerokim kołem . :ph34r:
Do przemocy są zdolni przeważnie ludzie słabi intelektualnie , tak zwane przygłupy .

Edytowany przez Meg5, 31 marzec 2013 - 19:10.

#8784 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 31 marzec 2013 - 21:11

Dziewczyna na gospodarkę Meg właśnie też się tak zastanawiam ...

"Za dużo przeszłem by mi ktoś farmazony wciskał."

Mój dorgi dziewczyna z miasta nie będzie tolerować takich oczywistych błędów językowych. Więc może dlatego nie trafiłeś na porządną kobietę.

Co do tego, że są mniej pracowite to bardzo obraźliwe i krzywdzące, bo odciski na moich dłoniach nie są od trzymania pędzla do makijażu tylko od trzymania wideł i wywalania gnoju.

Edytowany przez Heidi88, 31 marzec 2013 - 21:13.

#8785 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 31 marzec 2013 - 21:54

Dziewczyna na gospodarkę

Czy może to się udać? Tak, może to wypalić, ale do tego są konieczne spotkania, zaufanie i wizja wspólnego i zgodnego życia, inaczej ten związek padnie.

Zaufanie - tylko jak zaufać komuś, kogo praktycznie się nie zna, macie jakieś potwierdzone przypadki, że to jest możliwe - dajmy na to to forum - hmm

#8786 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 01:35

Dziewczyna na gospodarkę Temat rzeka, nie ma eliksiru na to, osobiscie mialem z tym problem w zwiazku i to juz chyba bedzie mi sie udzielac w przyszlosci... ;)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#8787 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 01 kwiecień 2013 - 07:32

Dziewczyna na gospodarkę Ja z ufnością nie mam problemu bo jak widze żę ktoś mnie oszukuje albo coś to czekam na dalczy ciąg ale z dystansem a potem i tak papa ...
Najgorsze jest to że poznajesz fajną dziewczyne miłą pracowitą ułożoną ... jest wszystko ok i po jakimś czasie zaczynasz myśleć poważnie o tym a nagle jest pytanie ... " czy wyjedziesz zemną jak skończe szkołę ?" i wszystko poszło ... to boli kiedy z dnia na dzień musisz zostawić osobę która była warta każdej chwili ... ale to chyba każdy z nas przezył .
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#8788 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 10:40

Dziewczyna na gospodarkę Mi tam z dnia na dzien nie bylo tak trudno, praca sie zjalem i tak nie myslalem o tym, ale 2miesiace pozniej przestalem pracowac i myslami czesto wracalo sie do niej, nie bylo latwo, jak by nie patrzyl to ponad 15 000 kilometrow pokonalem do niej/z nia... ;)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#8789 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 kwiecień 2013 - 12:16

Dziewczyna na gospodarkę

Mój dorgi dziewczyna z miasta nie będzie tolerować takich oczywistych błędów językowych. Więc może dlatego nie trafiłeś na porządną kobietę.

Jak już to drogi. :P
To, że nie będzie tolerować błędów językowych, to jeszcze nie znaczy, że akurat jest porządną kobietą. :P
A tak realnie, to są jednostki z miasta które chcą życie związać i pracować na wsi, choć są, tego nie neguję. ;)

#8790 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 12:17

Dziewczyna na gospodarkę ło sporo ja miałem gdzieś 30 w jedną strone ;D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8791 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 01 kwiecień 2013 - 12:37

Dziewczyna na gospodarkę Tak Was teraz poczytałam co od wczoraj pisaliście i wybaczcie, ale nie rozumiem jednej rzeczy: dlaczego te dziewczyny z którymi byliście związani czy też byliście zainteresowani nie chciały zostać na wsi? Przecież u mnie, czyli koło Płońska dużo dziewczyn zostaje, wychodzi za mąż i mieszkają na wsi, nieraz gdzieś pracują, ale generalnie są na wsi i dla nikogo nie jest to problem ani jakaś degradacja. Co Wy macie za dziewczyny tam u siebie? U nas to wiele osób uważa, że dobrze jest mieszkać na wsi, ewentualnie można dojechać gdzieś do pracy, bo jak wspominałam niektóre pracują. Chociaż faktem jest, że Płońsk czy Nowy Dwór Mazowiecki nie są daleko, a do Warszawy jest ok. 45-50 km. Dlaczego te dziewczyny z Waszych stron mają takie podejście, że nie chcą mieszkać na wsi? Może rzeczywiście byłoby dużo ciężkiej pracy, przy zwierzętach?

#8792 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 12:46

Dziewczyna na gospodarkę To chyba nawet nie chodzi o prace ... np u mnie w wielkopolsce mają takie podejscie ze miasto to raj dla którego warto poświecić wszystko ... są dziewczyny takie które naprawde są takie jakie powinny być do tego zawodu ... ale nie oszukując sie mam dość duże wymagania .. i tu nie chodzi o kase czy coś innego tak poprostu musi być taka no i tu sie robi kłopot ;D

#8793 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2116 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 01 kwiecień 2013 - 12:48

Dziewczyna na gospodarkę ja tak czytam te wypowiedzi i tak wnioskuje że różne są tu osoby i różne mają charaktery i wymagania.
Mój kolega w pracy poznał swoją miłość na pewnym portalu , nie miał czasu na dyskoteki , poznawania itd.
zalogował się tutaj i poznał swoją wybranke .
Pisał z kilkoma dziewczynami aż w końcu trafił na swoją miłość .
http://sympatia.onet.pl/

Może jak co niektórzy są sami to niech się tam zalogują a może poznają fajną gosposię. :D

Edytowany przez KULAWA_KOZA, 01 kwiecień 2013 - 12:49.

#8794 Share PREZES91WLKP

PREZES91WLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:Długo by opowiadać :)

Napisany 01 kwiecień 2013 - 12:50

Dziewczyna na gospodarkę Dlaczego pytasz,proste pytanie prosta odpowiedz.Moja była powiedziała mi wprost,,nie będe marnowała sobie życia na wsi,,te słowa dobitnie ukazują jaką była kobietą.

KPK

#8795 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 12:50

Dziewczyna na gospodarkę Mnie takie portale nie jarają ... ja odpadam z tym

#8796 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 01 kwiecień 2013 - 12:57

Dziewczyna na gospodarkę No właśnie, jak ktoś szuka gosposi to taka ja będę na pewno nieodpowiednia. Ze zwierzętami nigdy nie miałam do czynienia, bo mamy tylko rośliny więc już bardzo dużo rzeczy odpada.
A z tym miastem to nie mogłam tego nigdy pojąć, bo obserwuję, że np. rodzeństwo tych co zostali na wsi mieszka w Warszawie i powodzi im się gorzej od tych co zostali i nieraz żałują, że jednak mogli zostać i ewentualnie dojeżdżać. A że niektórzy wolą bidować w "wielgim mieście", ale powiedzieć, że mieszkają w mieście to jest czysta głupota, kompleksy, nie wiem co.
Też myślę, że taka sympatia.pl. itp. to jakaś porażka.

Edytowany przez Niebieskooka, 01 kwiecień 2013 - 12:59.

#8797 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 13:01

Dziewczyna na gospodarkę takie czasy przyszły dużo robi telewizja .. widzieliscie chociaz jak przedstawiają nasze gospodarstwa w agrobiznesie ? gosciu ciapkiem bez maski nawóz po polu rożsiewa albo jadą t25 na przyczepce .. to jawne ośmieszanie nas ..

#8798 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 13:09

Dziewczyna na gospodarkę Masz rację Michalmeer z tą telewizją, bo jak taka dziewczyna napatrzy się jak mieszkają w różnych serialach, np.w takim serialu na Polsacie nowym "Na krawędzi" bodajże zwróciłam uwagę, że domy i mieszkania ludzie w realu zarabiający sporo powyżej przeciętnej, ale nie jacyś znowu milionerzy mają w domach jak milionerzy i tak jest właściwie w każdym serialu gdzie by nie spojrzeć. Więc może sobie potem myśli, że ona tak będzie miała. I rzeczywiście z tymi ciapkami albo i nieraz jeszcze końmi tak nas pokazują. Jednak dziewczyny pochodzące ze wsi jako takie pojęcie mają jak jest więc tego nie rozumiem. A jeśli ktoś żyje tym co zobaczy w tv to nie wiem czy taka odrealniona osoba nadaje się do życia w ogóle, nie piszę już, że na wsi.

#8799 Share PREZES91WLKP

PREZES91WLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Zainteresowania:Długo by opowiadać :)

Napisany 01 kwiecień 2013 - 13:09

Dziewczyna na gospodarkę Do miasta ZAZWYCZAJ uciekają ludzie słabi,tacy którzy boją sie pracy na gospodarstwie,albo chodziaż tego aby rozpocząć własny biznes na wsi,bo nie oszukujmy sie ale tym właśnie zajęciom trzeba poświęcić dużo dużo więcej swego czasu a niżeli tylko etatowe 8godzin.

KPK

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8800 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów

Napisany 01 kwiecień 2013 - 13:15

Dziewczyna na gospodarkę Gospodarstwo to nie tylko miejsce pracy .. to przedewszystkim poswiecenie wieksze niz sie niektórym wydaje .. tu każdy musi liczyc na siebie i ma świadomość tego ze jeśli chce do czegos dijść to nie może spocząć na laurach