Polecane posty

FINN    1478

albo cofnac się o jakies 5 stron do tyłu...

ale będzie szybciej jak wam napisze..

O dziewczynie na gospodarke... jak taka przekonac do siebie ze ronictwo to nie tylko kupa gnoju u zdarte gumaki...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

To bedzie bardzo trudne bo niestety stereotypy.... Kiedyś dziewczyny chciały tego co miał najwiecej obornika przed oborą. A teraz chcą tego co ma merca ml albo bmw serii x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian23199    0

Mam pomysl na temat tego love grofoto piszcie w tym temacie swoje ogloszenia a jako zdjecia dawajcie linki na nk lub fotka a i jakoo opis to ile macie lat zainteresowanie kogo szukacie i co jeszcze chcecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

damian.. no juz bez takiej desperacji...

to ma byc zamknięty temat TYLKO dla aroforumowiczów, którzy sie wcześniej zaloguja...

cos jak albumy VIP-ów


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Kur*wa a jakby wymyślec cos takiego jak składnik dla diety dla rolnika który bedzie wywoływał u niego nasienie seksowane :D :D (tak jak u buchaji) i wtedy na wsiach bedzie sie rodziło wiecej dziewczyn i któras bedzie musiała zostac w domu na ziemi! Wtedy to dziewczyny by szukały farmerów a nie na odwrót :D na was to troche za pozno ale dla waszych synow to wielka pomoc ( o ile bedzie z kim ich spłodzić :D ) Hahaha nie no juz wszystkie pomysly wyczerpałem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

limusine ty mnie rozbrajasz. Nic to ubieraj biale gumiaki i rób naszym synom kobiety :P :P Ale jak bd dużo rolniczek to areały bd dzielone i male gospodary bd i co wtedy :( Ani tak ani tak najlepiej jedna kobieta na 100ha :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Co Ty człwowieku w ogole gadasz?! Jezelu moj pomysl by wypalił to miałbym na tyle kasy zeby przekupic ten polski je*any rzad i wprowadzic w polsce wielozenstwo :D :D :D masz 3 zonki kazda po 50 ha :D ktoras sie wku*wi idziesz do innej :D zycie jak w MADRYCIE jednym slowem mowiac :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Dobra a ojciec rydzyk bd nas wspierał. Ale tylko 3 zony to za mało. Wiesz od przybytku głowa nie boli zrobimy tak jak szejki maja po 6 ;D :P :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

hymmm 3 zonki?? ciekawe.. jak szejki?? 6... no dobra...

ale zapomnieliście o jednym drobnym szczegule... :lol:

Nie zapominajcie ze Nasze Kochane Polskie Dziewczyny są bardzo gorace i namiętne i nie do porównania jakims tam arabkom... i nic dziwnego, ze arabaowie musza mieć po kilka..

Więc jak bys miał chociaz 3.... to predziej bys dostał ataku serca i viadro viagry by tobie nie wystarczyło aby nasze dziewczyny zadowolic... i nawet bys nie zdazył tych 100ha obrobić,a wiecie jakie potrafia byc dziewczyny kiedy sa zaniedbywanie...więc zejdzcie na ziemię , jak znajdziecie Goracą Polska Dziewczynę.. to abyscie jej chociaz dali rade, aby nie czuła się zaniedbywana, bo wiecie.. jak kobieta jest zaniedbywana, to wiadomo jak jest opinia o mezczyźnie...

 

Bo jak czytam taakie komentarze.. to mnie jasny....ze tak powiem grzeczniej szlak trafia... za tek komentarze na poziomie gimnazjalnych erotomanów, co im sperma do głowy zaczeła uderzać.. <_<

a co do waszych tego typu to moze to wam cos da do myslenia..;)

http://www.youtube.com/watch?v=H5_rq4thwz0

 

B)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

@limusine pojechałeś z tym nasieniem :lol: Jeżeli Ty byś miał te 100ha, i same córki, chciałbyś żeby Ci przyszedł jakiś "chłystek"

i na twoich hektarach się rządził :P A tak rodowitego syna mógłbyś wychować :lol:


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

A ciekawe co by zrobil gdyby sie mu sami chłopcy urodzili :P

 

Masz może jakąś teorie na temat genów żeby była curka chłopak?? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

@limusine pojechałeś z tym nasieniem :lol: Jeżeli Ty byś miał te 100ha, i same córki, chciałbyś żeby Ci przyszedł jakiś "chłystek"

i na twoich hektarach się rządził :P A tak rodowitego syna mógłbyś wychować :lol:

 

No ale cofnij sobie z 3 strony do tylu i tu chodzi o to ze ja chłopakom-farmerom szukam dziewczyny bo wedlug nich jest mało dziewczyn ktore chca zostac na gospodarce :D i oto był moj niecny plan wiesz jezeli ja mialbym juz to 100 ha i jakby mi przyszedl jakis kozak i chcial na tym robic to kopa i bym wszystko sprzedal w pizdu do konca zycia sie bawił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika    0

Ale piszecie głupoty Chłopaki. powiem wam coś.

 

tam gdzie ja 4 lata temu mieszkałam można było by powiedzieć że MIASTO

ale wybrałam inną drogę.

Mój narzeczony mieszka na wsi i teraz ja razem z nim. Ma gospodarstwo , ziemię , krowy itp.

I jestem z nim nie tylko dla tego że ma kasę i 2 samochody tylko dla tego że jest sobą i nie ukrywał od samego początku kim jest. przedewszystkim nie wstydził się tego że ma gospodarkę.

moja rada jeżeli rolnik jest zadbany i ma dobre maniery to napewno dziewczyny na was polecą i znajdziecie tą jedyną która zaspokoi was do końca i nie będziecie szukać gdzieś innej łatwej panny na boku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Dzieki Weroniko.... :)

nareszcze ktos , o kim mowa powiedział pare mądrych słów... bo ja juz z tymi gimnazjalistami z buzą chormonów , powoli się wstydziłem ,ze biorę udział w tym , dla mnie i kilku kolegów z AF ważnym temacie nie dawałęm juz razdy aby jakos zeszli na ziemie i zaczeli rozmawiac jak normalni i kompetetni forumowicze do wypowiadania sie w tym temacie...

bo nie któe wypowiedzi to kwalifikuja sie do czatu na jakims podrzednym czcie dla ertomanów, co za często odwiedzaja "czerwone strony"

Dzieki Tobie za te pare słów..:)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika    0

bez obrazy ale nasi koledzy ciągle chcą się bawić i myślą że całe życie będą młodzi a kiedy czas na założenie rodziny?

Dobrze że FINN myślisz o tym poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Szczerze to gdyby nie obowiazywała cenzura, to inaczej bym okreslił zachowanie i tok myslenia "naszych chłopców" ale mi nie wypada, bo wiem ,ze dziewczyny też czytają, ale ze wzgledu na takich "fachowców" wolą sie nie wypowiadac... i ja je rozumiem nawet, ja czytam i sie nie dziwię dlaczego tam mysla a nie inaczej...

a do ich poziomu nie mam zamiaru się zniżać... bo chyba musiałbym zejśc do piwnicy....

 

Szczerze mówiąc , Zazdroszczę Twojemu przyszłemu mężowi..:)

Ma juz wszystko ,co jest potrzebne aby dalej można było zyc... :)

Życzę Wam wszystkiego dobrego :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@roltech, duuuużżżżooo wytrwałości, oraz cierpliwości..zyczymy..;)

i traktuje jak worki z ziemniakami.. ze mozna robic i mówić co się chce z nimi... <_< <_< <_<

Ale najgorsze jest to że włąsnie wychodzi cała kultura "naszych" kolegów z AF...i nic dziwnego że nazywaja nas wieśniakami , skoro mamy taka doskonałą ,świetnie wyszkolona i znająca się na robocie "repreznetacje"

więc z tego miejsca w imieniu swoim i kolegów Rolników z AF; Dzzęękkuujjeemmmyy!!!!! <_< kolegom Fachowcom...

i chciałbym przeprośić z tego miejsca ,Wszystkie Dziewczyny,Kobiety , które ten temat , oraz forum przeglądaja czytaja i natrafiaja na podobne komentarze... PRZEPRASZAMY...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj