Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

"Sądzę Ciebie według siebie" wedle takiej zasady oceniasz innych? Nie każdy był taki jak Ci się wydaje, poza tym wyraźnie napisał

mam 19 lat to czym mam się szczycić nie ma czym myślę
Zatem Koledze odpuść. Jak nie ma pokrzywionego charakteru to takich należy chwalić a nie dogryzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gregorius cóż ty chłopie możesz wiedzieć w wieku 19 lat ? :blink:

jedna druga laska rozłozy przed tobąnogi to Ci język po ziemie bedzie zwisał i tyle z tego wyjdzie :rolleyes:

Ty się o siebie martw ,żeby Ci coś nie wyszło ,jak taka sytuacja zaistnieje . Wierzę ,że na tym świecie są jeszcze normalni mężczyźni ,co rozum mają we właściwym miejscu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deere2140    21

Znalazłem fajną dziewczynę , lecz nie powiedziałem jej , że zostaje na gospodarce .. ^^


Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To prawda.

Mówcie co chcecie ale koleżanka ma racje.

Sex to bardzo ważna sprawa i wiadomo że każde z nas czuje się komfortowo i fajnie jak podczas stosunku jest się w 7 niebie.

Dlatego na pewno fajnie jest dziewczynie jak facet ma odpowiedniej długości ogonek , bo cóż jest wartny ogonek malutki ? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: napewno nie zadowoli tak dziewczyny jak ten 2X dłuższy.

Podobnie jest z facetami ,na pewno woli facet jak dziewczyna jest "szczupła" niż rozpśtykana jak wiaderko po przejechaniu JD. :huh: :huh: :huh:

Wszystko zależy od ludzi i ich wymagań.

Tak samo jest z piersiami, jeden woli duże a dla innego nie ma to znaczenia.

 

Tak że każde z nas ma jakieś wymagania.

Najważniejsza jest ta iskierka by zaiskrzyła podczas pierwszego spotkania , czy dana osoba nam odpowiiada czy nie.

To nie dawne czasy że ludzie byli mniej wybredni ......to co się teraz dzieje to szok.

 

 

Dziękuje kolego :)

Tak naprawdę to każdy ma swój gust, czy to mężczyzna czy kobieta. Według mnie najważniejszy nie jest seks tylko miłość, zaufanie, przyjaźń, szczerość a seks jest tylko tego bardzo dobrym uzupełnienie. :rolleyes: :rolleyes:

 

tracker, nie zgodzę sie z tobą. Jestem kobietą i mam pojęcie o gorpodarce i krowy też umiem doić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Gregorius cóż ty chłopie możesz wiedzieć w wieku 19 lat ? :blink:

jedna druga laska rozłozy przed tobąnogi to Ci język po ziemie bedzie zwisał i tyle z tego wyjdzie :rolleyes:

 

nie mierz każdego swoją miarą.....

 

To, że tobie co nieco wisi to twój kłopot, nie mój....


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Chyba i ja się podłącze pod ten temat. Kolego KRISTOFERs w Islamie jest tak, że chcąc mieć kolejną żonę trzeba być w stanie zapewnić tej nowej conajmniej taką stopę życiową jak ta pierwsza. Z każdą kolejną jest podobnie z tym, że najważniejsza jest ta pierwsza ^^

Co do zachowań odnośnie spraw damsko-męskich to wydaje mi się, że już moje pokolenie jest częściowo zepsute tą amerykanizacją i zachodnim, konsumpcyjnym stylem życia, lecz zdarzają się wyjątki. Strach pomyśleć jaki świat zobaczą nasze dzieci. Otwieram pierwszy lepszy portal i odrazu spada na mnie fala tytułów typu: "... tej coś wystaje...", "...tamta coś tam jeszcze..." i wogóle. Rolę kobiety sprowadza się do maszynki do łóżka. Nie tędy droga. Owszem, widząc ładną dziewczynę można dyskretnie zerknąć, tak jak każdy normalny facet. Ale komentarze jakiś dziusów między sobą co by jej nie zrobili... :wacko: To aż żal...


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Master to nie zaglądaj na te strony, po co czytać onet, interie i inne d*perele jak tam tylko obgadują każdego kto z kim i za ile sie d*pcy....

 

Ja też nie lubię tego całego popędu ku cywilizacji ku lepszemu jutru, dla mnie mogło by nie być tych całych internetów, telefonów czy telewizorów chociaż by człowiek miał spokój i mógł się zastanowić nad różnymi sprawami dogłębniej....

 

A mam pytanie do kobiet: mianowicie czy popieracie to całe równouprawnienie, parytety i inne tego typu psychozy wymyślane przez te "feministki", czy utożsamiacie się z ich zdaniem czy tylko one robią takie wrażenie jakby wszystkie kobiety podzielały ich zdanie... Bo np. wande nowicką czy tą france korwin piotrowską to jak cholera nie trawie...


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

 

A mam pytanie do kobiet: mianowicie czy popieracie to całe równouprawnienie, parytety i inne tego typu psychozy wymyślane przez te "feministki", czy utożsamiacie się z ich zdaniem czy tylko one robią takie wrażenie jakby wszystkie kobiety podzielały ich zdanie... Bo np. wande nowicką czy tą france korwin piotrowską to jak cholera nie trawie...

Równouprawnienie tylko w pracy i płacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Wodny elf, czyli do kopalni do fedrowania przodka byś się zatrudniła lub w przemyśle hutniczym przy wytopie surówek? Dobrze zrozumiałem?

Jak równouprawnienie to na całego, albo bym miał propozycję taką fikcyjną: ja w kuchni cały dzień a Ty przy zwierzątkach byś pracowała, obornik, zadawanie paszy, przeganianie z boksu do boksu, przystajesz na to? ;)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak to mówią starzy górale równouprawnienie kończy się jak trzeba wnieść szafę na 3 piętro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Wodny elf, czyli do kopalni do fedrowania przodka byś się zatrudniła lub w przemyśle hutniczym przy wytopie surówek? Dobrze zrozumiałem?

Jak równouprawnienie to na całego, albo bym miał propozycję taką fikcyjną: ja w kuchni cały dzień a Ty przy zwierzątkach byś pracowała, obornik, zadawanie paszy, przeganianie z boksu do boksu, przystajesz na to? ;)

Nie rozmumiesz. Idea równouprawnienia została wprowadzona by w zawodach wykonywanych przez obie płcie, płeć żeńska miała takie same zarobki jak mężczyźni, żeby ukrócić takie traktowanie kiedy oboje byli na tym samym stanowisku ect. a kobieta zarabiała mniej, nie mogła awansować ect.

 

Nie, nie jestem za równouprawnieniem w takim wypaczonym trochę rozumieniu.

Już nie wspomnę że fizycznie, przynajmniej ja, nie dorównam nigdy facetom ;)

Edytowano przez WodnyElf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dokładnie zgadzam się z przedmówczynią .

Jak to mówią starzy górale równouprawnienie kończy się jak trzeba wnieść szafę na 3 piętro

Kiedyś ten tekst miał sens ,ale dziś już nie ,bo teraz meble są w paczkach do złożenia . ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

No dobra Wodny Elfie ale same kobiety zatrudniają mężczyzn czy widziałaś żeby jakaś znana modelka, aktorka ogólnie rozumiana celebrytka miała za szofera kobietę? Dlaczego się tak dzieje, że prawie 100% z szoferów to mężczyźni przecież kobieta może kobietę wybrać a tak się nie dzieje??

 

A co powiesz jak np mężczyzna lepiej wykonuje pracę wydajniej pracuje i ekonomiczniej to i lepiej zarabia według równouprawnienia kobieta która pracowała by gorzej musiała by dostać tyle samo czy ten facet, czyli w trym przypadku dyskryminowany był by mężczyzna ;)

 

A czemu kobieta ma dłuższy urlop macierzyński jestem za równouprawnieniem i żądam równego urlopu dla mamy i taty (sarkazm) ;)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Uparcie widzisz swoje racje, trudno:) Może po prostu zapoznaj się o co chodziło w tej idei ;)

 

Poza tym mam pytanko: dlaczego magazynier - leniuch dostał więcej w bonie na święta od kasjerki harujacej z dziesięć razy bardziej i więcej od niego??

 

Dopiszę, żeby nie było nieporozumeń - tak jak pisałam, nie jestem za równouprawnieniem w rozumieniu że kobieta ma być równa facetowi bo to niemożliwe, kobieta zawsze była, jest i będzie "inna" od mężczyzny pod każdym względem i temu się tak cudownie uzupełniają :)

No i facet to ma być facet :P ten silniejszy, męski ;)

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

No widzę i jej nie zmienię, bo tak myślę, że dziś kobiety mają te same prawa co mężczyźni...

 

Ano widzisz taki pracodawca, że nie umie pracy docenić, gdybym miał pracownicę kobietę i lepiej by robiła od faceta to dałbym jej więcej pieniędzy to normalne z mego punktu widzenia. To zależy od pracodawcy ;) Jeśli nie umie docenić pracy to trudno i chce poniżyć kobietę ;)

 

Meg5 Korwin jest mega, można czerpać z jego wypowiedzi garściami, idolem nie ale mądry człowiek według mnie, i cenię go za jego poglądy choć nie zawsze się z nimi zggadzam... ;)

 

PS do Elfa no to widzę, że nie jest tak źle :)

Co do zarobków to z góry nie można ich narzucić chyba że pensja minimalna, ale to co innego. To ile pracodawca płaci to jego sprawa, i ja nie mogę tego zmienić, musisz się kłócić z szefem :)

Edytowano przez gregorius

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

To w końcu rozmawiamy o prawach kobiet i mężczyzn w czasach współczesnych czy też o równouprawnieniu kobiet i mężczyzn - potoczne rozumienie a teoria?

Bo chyba się zgubiłam :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scott11    0

 

Mam kuzynkę niesamowicie piekna dziewczyna , mądra i inteligentna.

Niestety trafiła na idiote co zrobił jej dziecko , wykorzystał jej urodę i walory "smakowe" potem zostawił ją z dzieckiem i ma inna ---------KOSZMAR.

Chyba wystarczyło napisać piękna , bo reszta przymiotników to już się wyklucza po przeczytaniu reszty . ;) Taki wniosek przyczynowo-skutkowy mi się nasuwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

To w końcu rozmawiamy o prawach kobiet i mężczyzn w czasach współczesnych czy też o równouprawnieniu kobiet i mężczyzn - potoczne rozumienie a teoria?

Bo chyba się zgubiłam :huh:

 

Teoria głupia jest :) Ważne, żeby na chłopski rozum zrozumieć :) Prawa wiążą się z równouprawnieniem, ja teorii nie znam i się zbytnio w te "kolorowe" hasła nie zagłębiam byleby zrozumieć..

 

No w tym temacie to raczej głównie o kobietach rozmawiamy także tego bym się trzymał :) Mozemy o tym i o tym sama wywnioskuj o czym pisaliśmy


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Słowo - klucz: wiążą się ale nie są tożsame.

Otóż wnioskuję, że trochę ci się pojęcia zlewają i tematy :rolleyes: bo to jednak trochę co innego jest... Ale nic, młodyś to i wiecej ci wolno :P

 

Nie cytuj poprzedniego posta.

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Tak jak mówiłem w takie tematy nie zagłębiam się bo wiem swoje i raczej nie zmienie tego zdania z dnia na dzień i myślę, że nigdy tego nie zrobię bo i po co, w moim chłopskim mniemaniu myślę, że myślę słusznie :)

Ogólnie cała nagonka na te pierdoły mnie irytuje i wkurza w tych mediach mainstreamowych.. idę kuku dobrej nocy

 

PS nie cytuj posta poprzedniego bo mod jakiś się doczepi

Edytowano przez gregorius

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endorfina    2

Dopiszę, żeby nie było nieporozumeń - tak jak pisałam, nie jestem za równouprawnieniem w rozumieniu że kobieta ma być równa facetowi bo to niemożliwe, kobieta zawsze była, jest i będzie "inna" od mężczyzny pod każdym względem i temu się tak cudownie uzupełniają :)

No i facet to ma być facet :P ten silniejszy, męski ;)

WodnyElf, podzielam Twoje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj