Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34941 odpowiedzi na ten temat

#8421 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 20 marzec 2013 - 22:07

Dziewczyna na gospodarkę @MAT912 czy do trzech... ale jak by co zawsze jestem otwarty na nowe możliwości i znajomości... ;)

@niebieskooka, nie powinnaś zawężać tak promienia poszukiwania... bo możesz na tym stracić, jak bedziesz kurczowo się się tego trzymać... to gdzie bedziecie/ będziesz mieszkać/ pracować, zależy od wielu czynników...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 09:28
  •  

#8422 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 22:08

Dziewczyna na gospodarkę

To gdzie tu kompromis? :blink:

Właśnie tu B)
Marcin

#8423 Share Niebieskooka

Niebieskooka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 406 postów
  • Zainteresowania:polityka,ekonomia, rolnictwo, traktory - http://www.niesamowityjaktraktor.com/

Napisany 20 marzec 2013 - 22:09

Dziewczyna na gospodarkę Masz rację w życiu nie da się wszystkiego przewidzieć.

#8424 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 marzec 2013 - 22:10

Dziewczyna na gospodarkę

@krisma nikt na maszyny sie niepcha

No nie wiem, nie wiem :P

A są realne? :)

#8425 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 22:11

Dziewczyna na gospodarkę i jeśli chodzi o "połączenie" gospodarstw, to nie raz się wtedy "rozpada" coś znacznie cenniejszego niż ziemia/maszyny....

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#8426 Share endzit

endzit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 22:12

Dziewczyna na gospodarkę Cały ten cyberświat zmierza do tego że niedługo ludzie zaczną sie poznawać i kojarzyć nie z uwagi na tą metafizyczną zależność nazywaną miłością, a z uwagi np. na głód ziemii, czy trendy rozwojowe i potrzebę zdobycia lepszej pozycji wyjściowej w terenie, albo ze względu na konieczność utrzymania intersów rodziny ... Gdzie w tym wszystkim jest miejsce na rozsądek? Rozumiem że trzeba poznawać nowych ludzi i iść do przodu, że nic pod brame nie przyjdzie ale...
Forma jaką operujecie jest conajmniej niestosowna..

Edytowany przez endzit, 20 marzec 2013 - 22:14.

#8427 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 22:14

Dziewczyna na gospodarkę W mojej okolicy młodzi rolnicy nie maja problemów z poznaniem jakiś dziewczyny, może dlatego że gospodarstwa raczej spore, zmechanizowane i co najważniejsze bez produkcji zwierzęcej. Dziewczyny walą drzwiami i oknami opedzić się nie można

#8428 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 22:18

Dziewczyna na gospodarkę @west, problem zawsze tkwi w psychice i przyzwyczajeniach... bo chłopaki/ dziewczyny zamiast wyjść do ludzi wolą siedzieć po domach... lub w garażach, stodołach chlewniach, oborach... i stawiać gospodarstwo na pierwszym miejscu... a to największa głupota jaką mozna popełnić w życiu, a w szczególności za młodu... co nam odbije się na starosc...

#8429 Share endzit

endzit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 22:18

Dziewczyna na gospodarkę

i jeśli chodzi o "połączenie" gospodarstw, to nie raz się wtedy "rozpada" coś znacznie cenniejszego niż ziemia/maszyny....

I gorzej gdy każda ze stron zaczyna widzieć tylko swoją część... i zaczyna się piekło i każde z osobna siedzi na swoim i nikt nie chce pierwszy wyciągnąć ręki..
Obserwowałem to kiedyś i tak sądy i cały ten aparat potem na tym żeruje no i ludzka uciecha przede wszystkim

#8430 Share pig

pig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 22:19

Dziewczyna na gospodarkę

Cały ten cyberświat zmierza do tego że niedługo ludzie zaczną sie poznawać i kojarzyć nie z uwagi na tą metafizyczną zależność nazywaną miłością, a z uwagi np. na głód ziemii, czy trendy rozwojowe i potrzebę zdobycia lepszej pozycji wyjściowej w terenie, albo ze względu na konieczność utrzymania intersów rodziny ... Gdzie w tym wszystkim jest miejsce na rozsądek? Rozumiem że trzeba poznawać nowych ludzi i iść do przodu, że nic pod brame nie przyjdzie ale...
Forma jaką operujecie jest conajmniej niestosowna..

panowie nie przesadzajmy znowu , dziewczyna skromnie sie spytała czy nie ma tututaj jakichs kawalerow a wy odrazu z takimi wywodami.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8431 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 22:20

Dziewczyna na gospodarkę @endzit, kiedyś sam byłem w podobnej sytuacji... no i nie tylko ja..

#8432 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 marzec 2013 - 22:20

Dziewczyna na gospodarkę .

Edytowany przez e1leex, 19 luty 2014 - 23:57.

#8433 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 20 marzec 2013 - 22:22

Dziewczyna na gospodarkę ojej to w silniku, skrzyni i ukladzie wspomagania a w glowie wystarczy mozg, wiekszy mniejszy wystarczy ze na chodzie.
@niebieskooka majtki predzej Ci spadna gdy podjade na Twoje wlosci moim fendtem 936 black edition czy krwistoczerwonym ferrari 458 italia? bo nie wiem co wybrac. w woli scislosci mam twarz Brada Pita, inteligencje Einsteina, cialo Adonisa, potrafie wypic wiecej niz Zagloba a w nocy jestem niczym Rocco ;)

#8434 Share endzit

endzit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 22:23

Dziewczyna na gospodarkę Jak mój znajomy tutaj poznał pannę i się umówił do klubu to wyszły trochę inne gabaryty i kilka innych szczegółów, a i najlepsze na koniec po tygodniu jeszcze że są po rodzinie gdzieś tam 5 żebro od Adama .... No i o kłotni nie wspomnę jak chciał za nią zapłacić w lokalu- awanturę mu urządziła, że jest niezależna inie potrzebuje jałmużny... ;) Ale rzeczywiście poznawanie przez internet ma swoje uroki- ten dreszczyk emocji.. heh

Edytowany przez endzit, 20 marzec 2013 - 22:37.

#8435 Share grzegorz92

grzegorz92

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo motoryzacja

Napisany 20 marzec 2013 - 22:27

Dziewczyna na gospodarkę e1leex święta prawda pieniądze nie są najważniejsze
a tak na marginesie chętnie poznam jakąś kobitkę

#8436 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 22:28

Dziewczyna na gospodarkę @FINN pewnie racja, szczególnie przy produkcji zwierzęcej człowiek jest uwiązany jak pies do łańcucha. Mając tylko polową produkcję można więcej czasu poświęcić na przyjemności.
@endzit to są uroki randki w ciemno, bo komputer wszystko przyjmnie nawet wywody tomka0303, co pewnie w realu wyszłoby że podjechałby c-330, twarz Einsteina, ciało Zagłoby a nocy by już nie doczekał ;)

#8437 Share endzit

endzit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 22:35

Dziewczyna na gospodarkę west Powiem tak: Nie wstydzę sie tego co robię, żyję na odpowiednim poziomie i nic mi nie brakuje pod względem intelektualnym czy innym Broń Boże ale jak piszesz że u Ciebie w Wlkp same lgną to powiem że na Kujawach musimy tu chyba zainwestować w lepki i ich trochę rozwiesić...

Poprostu denerwuje mnie juz jak osoby z pokolenia moich rodziców, kilka mężatek, czy tam bliższe czy dalsze osoby apoteozują moją osobę mówią jesteś spoko czy tam za***isty i Ty nie masz dziewczyny? Tak sytuowana osoba?! Normalnie jak idzie teraz wiosna to pogłupieli wszyscy, słuchac tego juz nie mogę...

#8438 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 marzec 2013 - 22:38

Dziewczyna na gospodarkę .

Edytowany przez e1leex, 19 luty 2014 - 23:57.

#8439 Share endzit

endzit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 20 marzec 2013 - 22:40

Dziewczyna na gospodarkę Wróć już się zaczęło... pracują ludzie jednej takiej Pani od soboty i widziałem ją wczoraj puściła oko i mówi, że jest coś na oku.... :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8440 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 20 marzec 2013 - 22:45

Dziewczyna na gospodarkę oj @west w Twoim przypadku mozna z calym przekonaniem stwierdzic ze ta inteligencja Einsteina jest poza Twoim zasiegiem skoro nie wiesz co to jest i na czym polega IRONIA. no ale coz same hektary inteligencji nie dodaja ;)

Prowokowanie do kłótni +1 punkt ostrzeżeń

Edytowany przez MAT912, 21 marzec 2013 - 21:37.