Polecane posty

nikolas29    449

i tu jest wszystko fajnie opisane tylko nie rozumiem tego//pełno głupich lasek.. dlaczego tak ujelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

No ciekawie piszesz choć niezwykle stronniczo, z wieloma spostrzeżeniami muszę się zgodzić niestety, ale zaraz wrzucać wszystkich mężczyzn do jednego worka to gruba przesada, takim tokiem myślenia i działań na starość zostaniesz sama. Nie chcę byś znalazła sobie jakiegoś wykręconego faceta, po prostu Ty sama podporządkuj się swoi sugestiom i wyrusz w ten świat w poszukiwaniu kogoś dla siebie :) Wielu tu narzeka bo lubi narzekać, przyjdzie czas i każdy z Nas i każda z Was zamieni słowa w czyny.

 

@Nikolas29, masz rację a to co napisała to brzydki przejaw polskiej życzliwości, że tak to delikatnie ujmę.

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

Może i wrzucam do jednego worka, bo mam już dość poszukiwań. W sumie to ja już niechce nawet szukać. Uważam że lepiej być samemu. Może kiedyś zmienie zdanie ale na dziś tak jest. Wy faceci to sami być nie możecie bo nie jesteście w stanie się zorganizować i ogarnąć, jak zabraknie mamuś które będą o was dbać to zarośniecie brudem i zapijecie się na śmierć ( oczywiście są forumowe wyjątki aby nie było że wrzucam wszystkich facetów do jednego worka :P ) I będziecie zapełniać sklepowe ławeczki ( jak w ranczu) .

I każdemu forumowiczowi życze aby znalazł jakąś laske która będzie się wami zajmować :unsure: ;)

 

na dziś to my kobitki mamy więcej jaj niż 90% populacij męskiej. Może za pare lat role się odmienią to faceci będą siedzieć w domach bawić dzieci :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No widzisz, trafiłaś w tej dyskusji na takiego wyjątka zatem mogę krytykować takie podejście :P.

Jestem zdania że każdy każda ma to na co się godzi.Nic więcej nic mniej.

co do bawienia dzieci to nie nowość, są już urlopy tacieżyńskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
na dziś to my kobitki mamy więcej jaj niż 90% populacij męskiej.

Sporo Masz racji, choć nie do końca, to kobiety zazwyczaj nie mogą żyć bez faceta, jak się jakaś jej łajza trafi, to bierze nie patrzy co to, byle by tylko koleżankom pokazać, że na jakiego to faceta mnie stać, a najlepiej to że by je szlag na miejscu trafił z zazdrości, tylko po krótkim czasie okazuje się że ten facet to śmieć i w tedy wielki płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

Mat912 to ty mówisz właśnie o głupich laskach a nie o kobietach :ph34r: . Wy faceci chcecie głupich lasek bo takie można wyrwać na raz a prawdziwych kobiet się boicie bo takie są za mądre dla was i boicie się że będziemy wami rządzić . A nie daj boże aby taka ci powiedziała , nie pij dziś bo coś tam....... albo poprosila cię abyś jej coś zrobił i to jest twoja żona to już nie ! Pójdziecie gdzieś pracować do innej sąsiadki harytatywnie a w domu nic nie zrobicie. tacy już jesteście , taką macie nature.

 

tak czy siak aby skwitować te wypowiedzi to faceci mają łatwiej znaleś kobiete do gospodarstwa niż ja kobieta faceta do gospodarstwa. I chyba w tym wypadku cudów nie ma!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To Twoim celem w związku było tylko rządzenie? Ciekawe.

Jak Ty pojmujesz właściwie związek małżeński?? Opisz co jest powodem tej Twojej samotności? Może to nam wiele wyjaśnić ten stan rzeczy.

Z tego co piszesz to chyba nie jestem facetem :huh: :blink: , Na pewno nie jestem KOBIETĄ :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Mat912 to ty mówisz właśnie o głupich laskach a nie o kobietach :ph34r:

Masz rację, to miałem na myśli.

 

Wy faceci chcecie głupich lasek bo takie można wyrwać na raz a prawdziwych kobiet się boicie bo takie są za mądre dla was i boicie się że będziemy wami rządzić .
Boją się ci co mają {w ich mniemaniu oczywiście} dobry bajer i łapią na niego właśnie te głupie laski, co to za facet co boi się mądrych kobiet i nie umie z nimi rozmawiać? to już jest chyba jakiś wyznacznik, no nie?

 

Na pewno nie jestem KOBIETĄ :lol: :lol:

Ale @KRISTOFORn, Krysia to też ładne imię. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

Rządzenie ????? Co jest powodem samotności???

 

To dobre pytanie ale odp chyba prosta , gospodarstwo!!!! jeśli cały dzień rozporządzasz dwaoma bezmuzgimi facetami którzy czekają na to abyś pokazał im palcem co mają robić i sami nic z siebie oprucz tego że mają wykombinować jak się napić piwa i narzekać. jak się na oglądam takich to ja już niechce:):) I tu musze wyjaśnić że ja mam dwuch bardzo dobrych pracownikow w tym jednego genialnego i bez niego nie dała bym sobie rady. Ale to tylko facet a w dodatku stary kawaler ktory kocha tylko swoją mamę a takie typy są najgorsze . A drugi to taki dokładny i czyścioch że współczuje jego wybrance jak się kiedyś z kimś zwiąże. Z takim to ciężko pracować a co dopiro żyć.

Więc jak sobie popatrze na facetów a w rolnictwie to 90% takich to dochodze do wniosku że nie warto szukać ideału bo takiego nie ma . A ja wymagania mam małe.

 

A co do rządzenia to ja bym chciała aby ktoś mną porządził :) :) :P ale by było fajnie :wub: nie musieć myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z góry już zakładasz, że ten to będzie taki, a tamten taki, a skąd Wiesz że się nie zmieni jak się ożeni? :P

Więc jak sobie popatrze na facetów a w rolnictwie to 90% takich to dochodze do wniosku że nie warto szukać ideału bo takiego nie ma .

To tylko 10% jest tych idealnych?

 

A ja wymagania mam małe.

No tu bym raczej polemizował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ej, nie szukaj faceta na gospodarstwo, ale dla siebie! Pracowników zmień i jak dasz wyższą stawkę to i mądrzejszego znajdziesz, nie określaj wszystkich Nas na podstawie tych dwóch facetów, w końcu ci Twoi to " tylko faceci" .

Ale @KRISTOFORn, Krysia to też ładne imię. :P

No nie, Krysia do mnie nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
No nie, Krysia do mnie nie pasuje

Ale do Twojego nicku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Fakt , pasuje ale jako osoba towarzysząca w moim życiu , ale nie do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak czy siak, jako żona nazwisko było by to samo. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

Stawke mają wysoką i głupi nie są! Więc na razie nie musze ich zmieniać to oni prędzej będą chcieli zmienić szefową jak mi puszczą nerwy.

A właśnie co do szukania faceta dla siebie to jest mega problem bo taki egzemplasz musiał by za mną zadąrzać .

 

Tak czy siak, jako żona nazwisko było by to samo. :P :D

 

włąsnie faceci! Od kiedy żona musi mięć takie samo nazwisko :):) jak ja bym miała być B....... Durna albo Nowak to już bym wolała być przy swoim d*powym nazwisku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baartekk    4

bhdemeter powiedz krotko i na temat, że szukasz męża do usuwania obornika i zabiegów uprawnych w polu i nie daj Bóg żeby wtrącał się w sprawy finansowe i inwestycyjne;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskooka    31

Panowie, nie chcę tu ostrej polemiki wprowadzać i wojny damsko - męskiej, ale nowa koleżanka o nicku bhdemeter ma dużo racji. Zwłaszcza o tym, że 90% facetów nie ma jajeczek. Choć akurat właśnie uważam, że z tych 10% to jeszcze w miarę sporo jest na wsi.

Przypomniało mi się, że ostatnio jeden koleś ode mnie ze wsi się obraził, bo wiedziałam coś lepiej na temat budowy traktorów. Samo w sobie nie jest przecież niczym złym, ale żeby facet takie fochy strzelał?!

I jeszcze propo wyglądu jak tu niejaki Lukasz zrobił wywód - otóż wygląd jest ważny! Jak dla mnie to pan powinien być duży ( w sensie wysoki i dobrze zbudowany), silny i jak dla mnie najważniejsza rzecz - owłosiony na klacie :wub:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

bhdemeter powiedz krotko i na temat, że szukasz męża do usuwania obornika i zabiegów uprawnych w polu i nie daj Bóg żeby wtrącał się w sprawy finansowe i inwestycyjne;p

 

Na razi nie ale rozważe tą propozycje! Potraktować faceta przedmiotowo to jest niezły pomysł :lol: Wykorzystać i pożucić jak robi 90% facetów

 

Panowie, nie chcę tu ostrej polemiki wprowadzać i wojny damsko - męskiej, ale nowa koleżanka o nicku bhdemeter ma dużo racji. Zwłaszcza o tym, że 90% facetów nie ma jajeczek. Choć akurat właśnie uważam, że z tych 10% to jeszcze w miarę sporo jest na wsi.

Przypomniało mi się, że ostatnio jeden koleś ode mnie ze wsi się obraził, bo wiedziałam coś lepiej na temat budowy traktorów. Samo w sobie nie jest przecież niczym złym, ale żeby facet takie fochy strzelał?!

I jeszcze propo wyglądu jak tu niejaki Lukasz zrobił wywód - otóż wygląd jest ważny! Jak dla mnie to pan powinien być duży ( w sensie wysoki i dobrze zbudowany), silny i jak dla mnie najważniejsza rzecz - owłosiony na klacie :wub:

 

dokładn ja też się spotykam z czymś takim że jak jest tylko dziewczyna która ma coś do powiedzenia i coś wie to odrazu się nie podoba.

A co do wyglądu to już wyrosłam z przystojniaków to są dla mnie w większości rozpieszczone przez głupie laski lalusie. Ja to bym chciała aby facet był czysty a nie jakiś brudas co tydzien się nie myje. I to wszystko. Więcej wymogów nie mam :rolleyes:

 

A co do chłopaków z miasta to też masz racje, w mieście to są debile już do kwadratu. W głowach im się poprzewracało z nadmiaru nic nie robienia i internetu. Karzdy to bizmesmen bez złotówki w spodniach :blink: :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a czy nie wystarczy aby chłopak był po prostu sobą?? tak samo i dziewczyna.... czy nie łatwiej by było?? Przecież nikt nie każe się żenić/wychodzić za mąż za pierwszą/pierwszego lepszą/lepszego?

Bo to co piszecie na temat wyglądu, zachowania, charakteru itp.. przecież to wszystko można bardzo łatwo uwidocznić lub ukryć...

  • Like 1

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fineasz007    17
Napisano (edytowany)

Na pewno mężczyźni teraz w dużym stopniu próbują robić z siebie, przepraszam za wyrażenie, cioty. Widać "słitaśne" grzywki aż mdli, poza tym rurki, czy inne tego typu stroje stylizowane na damskich. Brakuje też często rozumu, które przykrywa wybujałe ego. Sam lubię dyskutować, często idąc w ciężką polemikę, ale tylko wtedy gdy mam odpowiednią wiedzę na dany temat. Nie ma znaczenia interlokutor, to że mogę się nauczyć czegoś od kobiety wcale mnie nie przeraża. Właściwie to chyba zależy od tego jak jesteśmy nastawienie na chłonięcie wiedzy. Mnie cieszy fakt, jeżeli podczas takiej dyskusji czegoś nowego się dowiaduję i naprawdę potrafię każdemu przyznać rację, jeżeli on podał racjonalne argumenty, a nawet przeproszę jeśli się myliłem. To nie tyle zależy może od płci, co od dobrego wychowania i pewnej dozy normalności w kontaktach międzyludzkich. Faceci nie są idealni, kobiety też nie. Nikt nie jest, ale czasami warto dla tej najważniejszej osoby w życiu dążyć do tego, aby właśnie być tą wyjątkową osobą.

 

Pozdrawiam

Fineasz007

Edytowano przez fineasz007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskooka    31
Napisano (edytowany)

Bhdemeter, lalusia też bym nie chciała, facet może nie być według mnie zbyt piękny, ale żeby był męski dlatego akurat o tych cechach napisałam.

FINN - Tomek odzywa się ostatnio rzadko, ale zawsze mądrze:)

Fineasz, na wsiach raczej nie ma takich przygłupów z grzyweczkami i w różowych polo, bo ludzie by ich osmagali szyderstwem. Zresztą słusznie.

To jest wątek na którym, przynajmniej ja, szukam męża, więc może nie wklejajcie tu nic co ma się nijak do tematy głównego. I tak każdy ma gdzieś takie warsztaty albo sam ich poszuka jak będą potrzebne!

Edytowano przez Niebieskooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisma    17

Jakby wojsko powróciło to może niektórych by nastawiło na właściwy tor. Wcielenie do armii by nauczyło każdego rozumu, poglądu na życie...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskooka    31

Brawo, właśnie też uważam, że powinno być znowu obowiązkowe wojsko dla wszystkich bez wyjątku. Po takim woju albo stałby się facetem albo wiedziałby, że nie jest godzien miana mężczyzny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

No dobrze, to poprawi dyscyplinę ale nie zaradność facetów.

Co zasugerujesz kolorowym pannom?

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449
Napisano (edytowany)

iiiiiiiiiiiiii KRISMA ma tu calkowita racije.... brak dyscypliny wojskowej

i to dla pan tez szkoła taka by sie zdala

Edytowano przez nikolas29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj