Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34950 odpowiedzi na ten temat

#8181 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 11:29

Dziewczyna na gospodarkę No to powoli sie rozjasnia ze kobieta to nie sprzet AGD i niemozna sobie tak o wziasc.

Tylko ci co maja gospodarke ktora dostali od rodzicow to pewnie tak mysla ze panna na gotowe przyjdzie, bez niczego.

A najgorzej jest jak synus slucha mamuni i tatunia, wtedy taka mloda zona panna ma prze... pcone.

No po 7latach Ja to prawie jak AGD sprzatam, gotuje, piore, do pracy chodze i jeszcze brzdacem musze zajac.

Pieknie bylo tylko przez 3lata.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 16:26
  •  

#8182 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3466 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 03 marzec 2013 - 11:34

Dziewczyna na gospodarkę prze... pcone.
@ banan co to znaczy bo nie mogę rozszyfrować a znam chyba wszystkie przekleństwa :D
Na początku zawsze jest fajniej a potem więcej obowiązków - dzieci , no i rutyna w łóżku i nie tylko :P

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#8183 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 11:39

Dziewczyna na gospodarkę ....du..... :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#8184 Share agulka

agulka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Zainteresowania:konie - hodowla, trening, rekreacja
    ogrodnictwo ozdobne
    fotografia

Napisany 03 marzec 2013 - 11:53

Dziewczyna na gospodarkę droga nikolajjj oj brakuje i to cholernie. już nawet samego zapachu..widoku..rżenia...ich dotyku :wub:
i tak mi się wydaje, że mamy podobnie. obie z miasta, ale od młodości dużo z wsią połączone(tu miało u nas widać znaczenie to przebywanie z końmi. praca za jazdę i tak dalej). naprawdę możemy rękę sobie podać pod wieloma względami.
co do wiązania byków. jeszcze nie miałam okazji. ale jak będzie trzeba. konne chyba tak mają :rolleyes: skoro zajeżdżają/przyuczają młodziaki to i na byka metode znajdą.
gorzej jak to w chwili obecnej dla będących w stanie spoczynku, kondycji i formy fizycznej odpowiedniej nie ma.

co by nie było idealnie. ja na co dzień nie pasę zwierzaków (choć bym chciała), nie wyrzucam gnoju (choć też bym mogła i chciała), nie jeżdżę na pola (jeszcze ciągnika nie opanowałam, ale i na to czas przyjdzie). ale kolczykowanie jest to lecę (i się cieszę). papierki zostają na mojej głowie (trzeba to je robię, głowę do tego mam). domem się zajmuję (czasem lubię bardziej czasem mniej). ogródkiem się zajmę. no i dziecio trzeba odchowywać do tego. gdyby było pod czyją odpowiedzialną opieką małego zostawiać, to i więcej bym z siebie dawała... choć jak już wspominałam i to planujemy zmienić, co bym miała czym się jeszcze zająć :)
na razie mąż ma do pomocy swojego ojca. więc we dwóch sobie ze żniwami itd radzą.. jak tylko zajdzie takowa potrzeba jestem ja. i cieszę się jak murzyn blaszką, jak tylko mogę coś poza domem jeszcze porobić.. taka prawda.

cieszę się, że już przestaliście generalizować, że kobieta z miasta to "zuo wcielone" i na wieś ni chu chu nie pasujące.

#8185 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 12:49

Dziewczyna na gospodarkę @banan-"No po 7latach Ja to prawie jak AGD sprzatam, gotuje, piore, do pracy chodze i jeszcze brzdacem musze zajac.

Pieknie bylo tylko przez 3lata. "
Przypomniała mi się stara zagadka-co to jest ?-tańczy ,śpiewa ,recytuje,daje d..y i gotuje ? :D

#8186 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 13:31

Dziewczyna na gospodarkę

I tu Ciebie rozczaruje mam hodowle ,hoduje trzode i mieszkamy z matką wiadomo czasem są jakieś zgrzyty bo gdzie ich nie ma ,ale ogólnie jest pozytywnie :) .

o nie kolego nie rozczarowałeś mnie, raczej pokrzepiłeś, jak pannie od początku śmierdzi oborą to chyba taka do wsi się nie przekona ;)

#8187 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 14:35

Dziewczyna na gospodarkę Ja tak trochę z boku z racji wieku i stażu zadam pytanie jak koleżanki widza upływ czasu przejście od fascynacji ,miłości do codzienności , czasem szarości , troski o dzieci , problemów i niepowodze

#8188 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 14:42

Dziewczyna na gospodarkę Ja powiem tak, gdy sie przyjezdza i spotyka co jakis czas to wszystko pieknie i bajecznie wyglada, wtedy wad sie nie widzi czlowiek jest zauroczony kazda spedzona chwila.

A wystarczy zamieszkac razem przed slubem to odrazu wszystkie wady i szydlo z wora wychodzi. Wtedy na codzien sie widzi jaka ta druga (on, ona) jest.

No ale nikogo nie namawiam do mieszkania razem przed slubem.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#8189 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 14:48

Dziewczyna na gospodarkę a co jeśli dziewczyna chce mieszkać razem przed ślubem żeby się przekonać ;) piszecie że super że praca praca praca a co z relaksem jak spędzacie wolny czas wychodzicie gdzieś wyjeżdzacie nie brakuje tego dziewczyny pewnie narzekają

#8190 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3466 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 14:49

Dziewczyna na gospodarkę Boisz się że ksiądz czyta? :P@banan
Bez przesady rutyna ,szara codzienność to po kilku latach dopiero i wtedy ważne staje się zaufanie , pewność że ta druga osoba wesprze w trudnych chwilach , a nie fascynacja i zauroczenie

Edytowany przez mariuszd93, 03 marzec 2013 - 14:50.

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8191 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2192 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 14:54

Dziewczyna na gospodarkę Na relaks też jest czas przynajmiej u mnie ,przecierz pracę idzie zaplanować tak żeby i na uciechy starczyło i wbrew pozorom mieszkanie z rodzicami to ulatwia ponieważ ma się kto zająć inwentarzem podczas nieobecności.

#8192 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 14:59

Dziewczyna na gospodarkę

Boisz się że ksiądz czyta? :P@banan
Bez przesady rutyna ,szara codzienność to po kilku latach dopiero i wtedy ważne staje się zaufanie , pewność że ta druga osoba wesprze w trudnych chwilach , a nie fascynacja i zauroczenie

Wiesz ja tam ksiedza sie nie balam, gorszymi ludzmi sa sasiedzi bo to oni plotki po wsi roznosza. :D Swoimi sprawami sie niezajmuja tylko d..pe innym obrabiaja. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#8193 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3466 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 15:03

Dziewczyna na gospodarkę Wszędzie są tacy życzliwi sąsiedzi niestety :P

#8194 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2192 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 15:08

Dziewczyna na gospodarkę Racja to się nazywa wiejski monitoring idziesz do takiego i wszystko wiesz :D .

#8195 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 15:11

Dziewczyna na gospodarkę i zawsze jest tak ze rodzice zawsze ostatni sie dowiaduja a we wsi az grzmi tak du...e obrabiaja.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#8196 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3466 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 15:16

Dziewczyna na gospodarkę Fakt najczęściej zainteresowani dowiadują się ostatni :D .
@banan co Ty tak ciągle o du*ie ?? ;)

#8197 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 15:23

Dziewczyna na gospodarkę Na południu to częste określenie

#8198 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 15:25

Dziewczyna na gospodarkę Jak długo chodziliście zanim zdecydowaliście się na małżeństwo, z reguły to jest tak że pierwszy rok wszystko pięknie 2gi trochę się psuje kłótnie itd a około 3ciego roku tragedia, ogólnie 3ci rok jest najgorszy, a jak ktoś jeszcze zdecyduje się na małżeństwo po roku znajomości potem już nie ma odwrotu i zaczynają sie niezłe jazdy

#8199 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 15:27

Dziewczyna na gospodarkę moze nie.d ..pe lepiej bylo by tylek, ale zeby tylek obrobic to potrzebna romantyczna noc. :D :D

a tak po Waszemu to sasiedzi wpieprzaja sie w nieswoje sprawy :rolleyes:

Pierwszy rok spotykalismy sie bylo cudownie potem zamieszkalismy razem mieszkalismy 2lata wtedy zaczely wady wychodzic Ja zaczelam sie przyzwyczajac do nich Po 3latach byl slub.

Edytowany przez banan575, 03 marzec 2013 - 15:32.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8200 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3466 postów

Napisany 03 marzec 2013 - 15:33

Dziewczyna na gospodarkę Jak zwał tak zwał ważne że wiadomo o co chodzi :P , a w dzień to nie można @banan? ;)
Co do sąsiadów to jeszcze jak