Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34962 odpowiedzi na ten temat

#8101 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Zainteresowania:konie, hodowla bydła mięsnego,

Napisany 28 luty 2013 - 23:25

Dziewczyna na gospodarkę

kobieta z kosiarką zle wygląda ? to są najseksowniejsze babki ! :D w gumakach też nie jest zle chociaż kobieta nie powinna pracować aż tak ekstremalnie , bynajmiej ja bym nie pozwolił! ale jeśli kobieta potrafi z mężem iśc wywalać gnoje to potrafiła by również trzymać z nim oszczędności w kubku w biedzie :) kobiety też mają swoje zasady, niektóre porombane np mania sprzątania bądz ustawiania wszystkiego w idealnym położeniu ..... wyłysiał bym z taką :D ale to są prawie wymarłe wyjątki (chodz się zdażają)

Kobiety kochające ogrody , zwierzęta zwłaszcza konie , utrzymujące porządek , dbające o swojego mężczyzne w dzień jak i w nocy , gotujące pyszne obiady i zaradne , są to kobiety równierz w gatunku wymarłym, lecz zdazające się i zasługujące na najwyższy szczyt szacunku !!!!!

To ja muszę testament zacząć pisać, bo jak się okazuje to mój gatunek wymiera :blink: . Uwielbiam konie, mojego mężczyznę, gotuję, koszę trawniki, ba...nawet obsługuję całkiem sprawnie ciągnik z turem i bydło hoduję. Ale to co mnie skazuje na wymarcie to pewnie fakt, że jestem z miasta ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 00:25
  •  

#8102 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 01 marzec 2013 - 00:14

Dziewczyna na gospodarkę

Haha święta prawda ;)
Ps: Panowie zamiast narzekać na forum-rozglądać się :rolleyes: Dyskoteki? hmm... jeśli "wyrwiecie " dziewczynę z tipsami to ona również będzie wam bardzo pomocna w gospodarstwie- zawsze można te tipsy wykorzystać jako brony tylko, że to będzie mało wydajne rozwiązanie ... :(

moze i nie sa zbyt wygodne i nie wiem co mysli o tym reszta panow, ale np. ja lubie gdy kobieta posiada pazurki tzn. tipsy, w pewien sposob dodaja sobie tym drapieznosci :P

#8103 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,RoślinnośĆ , ZwierzętA , elektronika , komputery , fotgrafie, ODPOCZYNEK z rodziną :)

Napisany 01 marzec 2013 - 07:09

Dziewczyna na gospodarkę nikolajjj wymarły gatunek w sęsie jak JEDNA NA MILION :) tylko gdzie ja wtedy byłem gdy bóg takimi kobietami obdarowywywał? męzowi tylko pozazdrościc tak pracowitej dziewczyny :)
Domcia ja chętnie bym się rozejrzał jak eż pewnie nie jeden na forum tylko musicie dziewczyny własne zdjęcia profilowe wżucac:)

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

Kupie ostatni korpus (słupice) do pługa unia tur 4+1 na zabezpieczeniu sprężynowym
pozdrawiam !

#8104 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 09:20

Dziewczyna na gospodarkę Hmm @oaxi3333 Ty jeszcze pewnie nie dostałeś przydziału na żonę sądząc po Twoim wieku,a już taki lament ''gdzie ja byłem... '' :D Spokojnie, co komu pisane, temu to będzie dane ;)

#8105 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 09:38

Dziewczyna na gospodarkę Tak czytam Was panowie i czasami ręce mi opadają. Chcecie dziewczyn najlepiej ze wsi, z farmerskimi zainteresowaniami i takimi umiejętnościami (wyrzucanie gnoju, oporządzanie zwierząt, praca w polu), jednocześnie żeby miały "miejski szlif" w postaci tipsów, zadbanych włosów, zgrabnych ciał i innych ekwiwalentów kobiecości. Dużo wymagacie od tych swoich kobietek. Ale jeśli starają się tak wyglądać i poświęcają temu czas (a wierzcie mi że to wymaga niekiedy dużo czasu) to narzekacie że się stroją i nie przeznaczają tego czasu na pracę.
Praca sama w sobie nie jest czymś czego nie można się nauczyć przy odrobinie chęci, sama jestem tego przykładem. Kobiety od pracy na wsi odstrasza nie ta praca ale Wy panowie (przynajmniej w większości przypadków) i wasz brak doceniania nas. A co z tą dziewczyną czy żoną? Co Wy im dajecie.

oaxis3333 masz naprawdę zdrowe poglądy na partnerkę i życzę powodzenia. Pamiętaj żeby ją docenić (jaj już znajdziesz) także po ślubie, bo mnie niestety mój mąż nie docenia. W ciągu roku nauczyłam się obsługiwać prócz kombajnu, wszystkie maszyny, traktory, urządzenia i pojazdy znajdujące się w gospodarstwie (a nie miałam wcześniej prawka). w czasie wiosenno-letnio-jesiennym wyręczam męża we wszystkich pracach przy zwierzętach gdy jest w polu (a jest min 10 godz dziennie) Pracowałam do ostatniego dnia ciąży i gdy synek miał 3 tyg jeździłam już z przyczepami w żniwa za kombajnem i potem rozładowywałam zboże. A w zamian, gdy zimą siedziałam z kilkumiesięcznym dzieckiem w domu, bo były spore mrozy a i z prac zostało tylko oporządzanie byków, słyszę od męża że nic nie robię.
To w takich momentach mam ochotę rzucić to wszystko w diabły, a nie dlatego że jestem z miasta czy praca jest za ciężka. Jako miejska dziewczyna uwielbiam szpilki (buty na wysokim obcasie- dla niewtajemniczonych) i kolczyki, a tu jedynymi szpilkami jakimi się posługuję to widły, a kolczyki to mam jak spisuję numery byków w blankiety rejestracyjne. Ale nie przeszkadza mi to tak jak brak jakiegokolwiek uznania ze strony męża że tyle się nauczyłam i dla niego zrezygnowałam z wielu rzeczy.
Zatem panowie doceniajcie swoje partnerki nawet jeśli nie są idealne, bo one żeby Was kochać, z wami pracować i dzielić Wasze pasje muszą poświęcić niekiedy bardzo dużo.

#8106 Share Wozak71

Wozak71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów
  • Zainteresowania:Wieś, rolnictwo, dobre książki i filmy, dobre żarty, góry, konie...

Napisany 01 marzec 2013 - 09:39

Dziewczyna na gospodarkę

Na ładne piersi zawsze przyjemnie popatrzeć :D nawet jak opadają czesem :D
ale i na to są sposoby :wub:

:D Dobre

#8107 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 09:43

Dziewczyna na gospodarkę

Zdziwienie Panów widzących dziewczyny w traktorze.. BEZCENNE :D :D

Zdecydowanie bezcenne :lol:

#8108 Share Wozak71

Wozak71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów
  • Zainteresowania:Wieś, rolnictwo, dobre książki i filmy, dobre żarty, góry, konie...

Napisany 01 marzec 2013 - 09:49

Dziewczyna na gospodarkę Na tym chyba polega związek, że buduje się coś razem, a nie wymaga tylko od jednej z nich nikolajjj.

#8109 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,RoślinnośĆ , ZwierzętA , elektronika , komputery , fotgrafie, ODPOCZYNEK z rodziną :)

Napisany 01 marzec 2013 - 10:22

Dziewczyna na gospodarkę nikolajjj - rozumiem Cię pod tym względem że mimo że dajesz z siebie wszystko ktoś tego nie widzi i nie docenia ...... w kur.....ące że się odechciewa ..... gdybu mu Ciebie zabrakło poczół by wtedy co dla was robiłaś ja w powiedzeniu <otworzysz oczy i docenisz gdy stracisz> ale jak na dziewczyne to fajna jesteś jako kobieta i jako żona :) nie jeden by chciał miec taką a ma potocznie zwanego leniwca z madagaskaru heh

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

Kupie ostatni korpus (słupice) do pługa unia tur 4+1 na zabezpieczeniu sprężynowym
pozdrawiam !

#8110 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 11:13

Dziewczyna na gospodarkę

Na tym chyba polega związek, że buduje się coś razem, a nie wymaga tylko od jednej z nich nikolajjj.

Masz rację, w zupełności się z tobą zgadzam. Obie strony powinny coś wkładać w związek. Mój mąż wkłada wysiłek jedynie w pracę.
Mam wrażenie czasem że bardziej przydałby mu się pracownik a nie żona. Co to za związek jeśli nie spędza się razem czasu.

oaxis3333 już raz odeszłam, trzy lata temu. Ja sobie świetnie bez niego radziłam. On no cóż...nie bardzo. Ale że się kochamy, w końcu się pogodziliśmy, a ja dostałam w prezencie konia :wub:
Nie znaczy że mój mąż taki straszny. Inteligentny, pracowity, nie pije, nie pali, zna się na maszynach i silnikach jak nikt. Takiego to czy w mieście czy na wsi ze świecą szukać. Jednak jest despotycznym pracoholikiem i jakby w połowie przykładał się do naszego związku jak do pracy byłoby idealnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8111 Share agulka

agulka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Zainteresowania:konie - hodowla, trening, rekreacja
    ogrodnictwo ozdobne
    fotografia

Napisany 01 marzec 2013 - 12:26

Dziewczyna na gospodarkę

To ja muszę testament zacząć pisać, bo jak się okazuje to mój gatunek wymiera :blink: . Uwielbiam konie, mojego mężczyznę, gotuję, koszę trawniki, ba...nawet obsługuję całkiem sprawnie ciągnik z turem i bydło hoduję. Ale to co mnie skazuje na wymarcie to pewnie fakt, że jestem z miasta ;)

chyba możemy sobie rękę podać ;) chociaż do ciągnika jeszcze się nie pakuję. ale to kwestia czasu, którego ciągle mamy debet. Zwierzakami się zajmę, jak jest więcej latania. Trawnik chętnie mogę kosić, gnój gdyby pozwolił też bym wyrzucała, naśrutować mogę bez problemu.... itd.. No i myślimy jeszcze o jednej działalności, którą głównie ja bym się zajęła, co by mieć większy wkład w nasze wspólne życie.
jak widać są kobiety typu nikolajjj, migotka i wiele innych, które są świetnie przystosowane do życia i pracy na wsi. tak z tego wszystkiego wynika, ze Panowie jojczycie a tu szukać trzeba.

#8112 Share Wozak71

Wozak71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 12:53

Dziewczyna na gospodarkę Nikolajjj to może było tak, że jak to facet czasami nie potrafi okazać uczccia lub go wyrazić słowami :) Romantycznie teź w końcu czasami potrafimy być, ale czasami wychodzi nam to słabo.I może stąd różne oczekiwania. Zreszta każda taka sprawa jest rózna jak dwoje ludzi.Nie ma co zgadywać.

#8113 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 14:14

Dziewczyna na gospodarkę

chyba możemy sobie rękę podać ;) chociaż do ciągnika jeszcze się nie pakuję. ale to kwestia czasu, którego ciągle mamy debet. Zwierzakami się zajmę, jak jest więcej latania. Trawnik chętnie mogę kosić, gnój gdyby pozwolił też bym wyrzucała, naśrutować mogę bez problemu.... itd.. No i myślimy jeszcze o jednej działalności, którą głównie ja bym się zajęła, co by mieć większy wkład w nasze wspólne życie.
jak widać są kobiety typu nikolajjj, migotka i wiele innych, które są świetnie przystosowane do życia i pracy na wsi. tak z tego wszystkiego wynika, ze Panowie jojczycie a tu szukać trzeba.

Piąteczka. :P
A jak nie są przystosowane to się szybko przystosują , bo kobiety już tak mają, że się szybciej adaptują.

Gratuluję pomysłu o drugiej działalności. Ja przed ślubem wyjechałam na kilka m-cy do Holandii, a za zarobione pieniądze kupiłam cielęta opasowe i zasiliłam już istniejącą małą hodowlę, żeby nie było że goła i wesoła weszłam w gospodarkę. No i zawsze musiałam bardziej się starać żeby udowodnić że miastowa to nie zło konieczne. Tyle że miałam już jakieś podstawy teoretyczne bo studiowałam zootechnikę. Po wprowadzeniu kilku udogodnień i poprawieniu warunków chowu bydła, w końcu przekonałam do siebie rodzinę męża. Szczególnie teścia, który na wszystkie nowinki był sceptycznie nastawiony.

#8114 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 14:47

Dziewczyna na gospodarkę Nikol napisz koniecznie jak poznałaś męża jak to się zaczęło - już upatruję w tym jakąś romantyczną historię :D

#8115 Share agulka

agulka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Zainteresowania:konie - hodowla, trening, rekreacja
    ogrodnictwo ozdobne
    fotografia

Napisany 01 marzec 2013 - 16:02

Dziewczyna na gospodarkę a to widzisz, ja troszke w drugą stronę. to że jestem za wsią to od początku każdy wiedział. wcześniej pare lat sie spędziło pracując przy koniach, na agroturystyce itd. i to nie w części "hotelowej" a po całości. więc wiem, jak widły sie trzyma, jak gnój od jakiego zwierzaka czuć, jak ogrodzenie naprawiać itd. i tak dzień w dzień był zapiernicz czy 30 w cieniu czy -20. więc w ciemno na wieś nie poszłam. a nawet to mi się marzyło...
teściowie też od początku wiedzieli, że tipsów nie noszę ani na makijaż zbytnio czasu nie tracę. więc o to się nie martwią, że męża będę namawiać/przymuszać do porzucenia gospodarki (broń Boże).
zgadza się, kobieta jak chce, to się przystosuje. jeśli wie od początku jak to jest, widzi to, jeśli tą swoją drugą połówkę kocha, to da radę i pójdzie zaparcie za wybrankiem. aż dziw ale takie kobiety też są Panowie B)
nikolajjjj, my z kolei po ślubie za podarowane pieniądze z mojego pomysłu też cielaki kupiliśmy :D widać umysły podobnie pracują ;) hehe. zootechnikę zaczęłam studiować, ale los mnie troszkę rzucił w innym kierunku później. ale jednak wspomniana praca też wniosła sporo w moją wiedzę o "widłach" ;) choć bydłem wcześniej się w żaden sposób nie zajmowałam.
a to z Holandią też bardzo mądre posunięcie. jestem pełna uznania. nie jeden/jedna by przeznaczył na własne widzi mi się. podziwiam za wytrwałe dążenie ku celowi.

#8116 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 16:58

Dziewczyna na gospodarkę @nikolajjj-"Tak czytam Was panowie i czasami ręce mi opadają. Chcecie dziewczyn najlepiej ze wsi, z farmerskimi zainteresowaniami i takimi umiejętnościami (wyrzucanie gnoju, oporządzanie zwierząt, praca w polu), jednocześnie żeby miały "miejski szlif" w postaci tipsów, zadbanych włosów, zgrabnych ciał i innych ekwiwalentów kobiecości. Dużo wymagacie od tych swoich kobietek. Ale jeśli starają się tak wyglądać i poświęcają temu czas (a wierzcie mi że to wymaga niekiedy dużo czasu) to narzekacie że się stroją i nie przeznaczają tego czasu na pracę."
Przepraszam że będę brutalnie szczery-ale ładnej dziewczynie doprowadzenie się do stanu zgodnego z regulaminowym :D zajmie dosłownie chwilę-niektórym zaś i długie godziny przed lustrem nie pomogą...Powiem więcej-Wy się nie stroicie dla mężczyzn (choć tak twierdzicie) im wiele do szczęścia nie trzeba :P -Wy się stroicie dla siebie ...

#8117 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 17:37

Dziewczyna na gospodarkę Jaro - nie przepraszaj, trochę w tym racji jeśli o "leniwce z madagaskaru" chodzi, ale dziewczyna która zapierdziela cały dzień w gospodarce choćby i ładna, to myślisz że różdżką machnie i połamane po przebieraniu ziemniaków lub plewieniu paznokcie same się wyczyszczą? Albo po całym dniu zrzucania jęczmienia, gdzie ości masz wszędzie, tak pstryk i już gotowa na wyjście? A prawda też że dla siebie chcemy dobrze wyglądać, bo która kobieta nie chce. Ale mowa była panowie o was, że często wasze oczekiwania się wykluczają.

agulka to my bratnie dusze jesteśmy, ja też przy koniach od 13 roku życia, tyle że nie na wsi a w stadninach koni i na obozach jeździeckich jako instruktor. Ale nigdy nie sądziłam że wyląduję a wsi. Choć przyszłość wiązałam z końmi. Stąd studia zootechniczne.Czyżbyś próbowała na zoocie Hod. Koni i Jeździectwo?

Heidi czytam o twoim związku i jakbym w swoją przeszłość patrzyła. Z moim mężem poznałam się na ślubie naszych kuzynów, ja byłam starszą on starszym i od tego dnia byliśmy parą (masz swoją romantyczną historię- jakbyś zgadła :P ). Akurat skończyłam 3 rok studiów. Przez następna dwa lata widywaliśmy się raz w miesiącu na weekend, przyjeżdżałam do niego z Lublina 120 km. Latem pracowałam u niego żebyśmy się mogli widywać bo moi rodzice mieszkali kolejne 300 km dalej. Po obronie była Holandia, potem ślub. :)

#8118 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 17:52

Dziewczyna na gospodarkę "Jaro - nie przepraszaj, trochę w tym racji jeśli o "leniwce z madagaskaru" chodzi, ale dziewczyna która zapierdziela cały dzień w gospodarce choćby i ładna, to myślisz że różdżką machnie i połamane po przebieraniu ziemniaków lub plewieniu paznokcie same się wyczyszczą? Albo po całym dniu zrzucania jęczmienia, gdzie ości masz wszędzie, tak pstryk i już gotowa na wyjście? A prawda też że dla siebie chcemy dobrze wyglądać, bo która kobieta nie chce. Ale mowa była panowie o was, że często wasze oczekiwania się wykluczają."
Jeżeli wiem że paznokcie w tej klasie czystości powstały nie dzięki naśladowaniu fauny Madagaskaru :D a przy przebieraniu ziemniaków to naprawdę nie będę miał nic przeciwko ich właścicielce ...a jeżeli byłyby to MOJE ziemniaki-to tym bardziej :P .

#8119 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 18:00

Dziewczyna na gospodarkę Moja kochana ale czy dziś patrząc wstecz poszłabyś tą samą drogą? czy nie żałujesz swoich wyborów? czy pomimo pewnego żalu jesteś szczęśliwa? czy nie masz uczucie że życie uciekło za rogiem? Czy kiedy przerzucasz widłami g...j nie przychodzą ci na myśl słowa - co ja tu do cholery robię! ??? Widać że całkowicie podporządkowałaś i poświęciłaś swoje życie dla rodziny i gospodarstwa i to bardzo wzniosłe i szlachetne ale życie ma się tylko jedno, oczywiście wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, tylko może ta rutyna? to ograniczenie i wyrzeczenia związane z pracą na gosp. czy to Cię w pewnym czasie nie przerosło, czy nie czułaś się kiedykolwiek jak męczennica.

A jeśli czujesz moja droga się niedoceniona to zupełnie niepotrzebnie, bo mąż wyraził swoją wdzięczność kupując Ci tego pięknego zwierzaka o którym marzy każda z nas :D Więc gdyby uważał że jesteś leniwa, nieodpowiedzialna, niezaradna i sobie nie poradzisz z jeszcze jednym obowiazkiem to na pewno by go nie kupił. A widać ze ci ufa i w ten sposób chciał uhonorować Twoją pracę i trud.... no i pewnie ponownie podbić Twoje serce :wub:

U mnie jest tak:
Ja: Kochanie kupisz mi konia?
On: Bedziesz się nim zajmować?
Ja: - cisza -
On: No to sama sobie odpowiedziałsś na pytanie -_-

Niestety argumenty o tym że czasem będę na nim jeździć a on że może przy okazji karmienia bydła podrzucić coś dla konia nie trafiają do niego :D

Edytowany przez Heidi88, 01 marzec 2013 - 18:06.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8120 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 18:10

Dziewczyna na gospodarkę @HEIDI jak mu powiesz ze chyba odchodzisz to i tego konia dla Ciebie kupi. :D :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze