Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#8081 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 27 luty 2013 - 23:05

Dziewczyna na gospodarkę Ja bym nie odpuscił takiej kobiety. Trudno byłoby sie w takiej nie zakochać. Ale tak to jest jak jest za dobrze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 07:20
  •  

#8082 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,RoślinnośĆ , ZwierzętA , elektronika , komputery , fotgrafie, ODPOCZYNEK z rodziną :)

Napisany 28 luty 2013 - 07:45

Dziewczyna na gospodarkę Migotka > napisałaś scenariusz z życia wzięty :) właśnie tak było że się latało za dziewczynami tymi że tak powiem zaje***tymi laskami .... wtedy nie myślało się o wadach tylko o tym że dziewczyna jest seksowna :):D dziś wiem że to były młodzięcze błędy po tym jak myślałem że mam anioła a okazała się diablicą . Najgorsze jest to że faceci są bardziej uczuciowi od kobiet , dopuki tych uczuć ktoś nie zniszczy .Wtedy z serca robi się kamień:) Wtedy też zaczyna sprawdzać się powiedzenie "d*pę mam mięką , ale serce mam twarde" haha pozdrawiam :)

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

Kupie ostatni korpus (słupice) do pługa unia tur 4+1 na zabezpieczeniu sprężynowym
pozdrawiam !

#8083 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 28 luty 2013 - 07:59

Dziewczyna na gospodarkę e1leex skoro taka idealna to dziwne.. Mnie do Mojej przyciągnęlo to, że taka seksowna dziewczyna ze wsi pracowała jako laboratnka na skupie zboża.. Odważna i cwana. Normalnie jak bajerowałem laski zawsze to latwo mi to szło, gadka, uśmiech i bylo łatwo, a z nią.. Trudno było - inteligenta , cwana - szybko sie uczy i głupia ogónie nie jest, i do tego no seksowna dziewczyna śliczna. Nie to żebym obrażał dzieczywny ze wsi i ich urodę!!ale w mieście laski mają na głowie głównie wygląd więc platiku dużo, a tutaj laska ze wsi i tak ładna i widzą ją ubrudzoną i z wiaderkiem rzepaku xD a jak zagadała do mnie "co taki ciekawy" to poszło..
Więc skoro znalazłeś ideał to nawet jak nie ciągnie spróbuj, może zacznie ;)

#8084 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 28 luty 2013 - 09:45

Dziewczyna na gospodarkę

@Max1987 to badz sprytniejszy od nich i na imprezy trzeba brac karte a nie banknoty ale z drugiej strony to nic za darmo, wiec tez powinienes skorzystac hehe @Migotka taka mloda i juz opadaja?

hmm no wiesz jak takie rzeczy czytam to chyba naturalne :P

Migotka > napisałaś scenariusz z życia wzięty :) właśnie tak było że się latało za dziewczynami tymi że tak powiem zaje***tymi laskami .... wtedy nie myślało się o wadach tylko o tym że dziewczyna jest seksowna :) :D dziś wiem że to były młodzięcze błędy po tym jak myślałem że mam anioła a okazała się diablicą . Najgorsze jest to że faceci są bardziej uczuciowi od kobiet , dopuki tych uczuć ktoś nie zniszczy .Wtedy z serca robi się kamień :) Wtedy też zaczyna sprawdzać się powiedzenie "d*pę mam mięką , ale serce mam twarde" haha pozdrawiam :)

hmm tak samo dobrze Mężczyźni wiedzą jak skrzywdzić (...)
hmm widzisz , sam napisałeś że za takimi biegałeś, owszem może zrozumiałeś że to błędne koło, ale niesmak pozostaje...
hmm nie będę się powtarzać bo juz za stara krówka jestem, (kiedys juz o tym pisałam), hmm prawda jest taka że nie zwrócisz uwagi na dziewczynę w gumakach , albo ta która kosi trawe,bo co w tym seksownego ? - wiem sama ze swojego doświadczenia ..., dlatego jak widzę jak niektórzy narzewkają na brak kobiet, wściekaqją się itp , top może też zauważyc druga stronę medalu ? a mianowicie - nikt nie jest ideałem i czasami warto obniżyć wymagania , postarać się zrozumieć i pójść na kompromis - bo do tej pory bynajmniej z doświadczenia wiem ,że to kobieta musi iść na kompromis , a mężczyzna "ma swoje zasady i jego czasami głupia duma" nie pozwala na swobodne zachowanie ...
POZDRAWIAM :)

#8085 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja ,RoślinnośĆ , ZwierzętA , elektronika , komputery , fotgrafie, ODPOCZYNEK z rodziną :)

Napisany 28 luty 2013 - 10:01

Dziewczyna na gospodarkę kobieta z kosiarką zle wygląda ? to są najseksowniejsze babki ! :D w gumakach też nie jest zle chociaż kobieta nie powinna pracować aż tak ekstremalnie , bynajmiej ja bym nie pozwolił! ale jeśli kobieta potrafi z mężem iśc wywalać gnoje to potrafiła by również trzymać z nim oszczędności w kubku w biedzie :) kobiety też mają swoje zasady, niektóre porombane np mania sprzątania bądz ustawiania wszystkiego w idealnym położeniu ..... wyłysiał bym z taką :D ale to są prawie wymarłe wyjątki (chodz się zdażają)

Kobiety kochające ogrody , zwierzęta zwłaszcza konie , utrzymujące porządek , dbające o swojego mężczyzne w dzień jak i w nocy , gotujące pyszne obiady i zaradne , są to kobiety równierz w gatunku wymarłym, lecz zdazające się i zasługujące na najwyższy szczyt szacunku !!!!!

Kupie ostatni korpus (słupice) do pługa unia tur 4+1 na zabezpieczeniu sprężynowym
pozdrawiam !

#8086 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6742 postów

Napisany 28 luty 2013 - 10:04

Dziewczyna na gospodarkę Jak zacząłem czytać to o kosiarce to sąsiadka mi się skojarzyła :D
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#8087 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 28 luty 2013 - 10:11

Dziewczyna na gospodarkę No to bierz się ! przez płot , blisko byś miał :) co wieczór przez okno po cichu (porozmawiać) heh

pozdrawiam !

#8088 Share Wozak71

Wozak71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów
  • Zainteresowania:Wieś, rolnictwo, dobre książki i filmy, dobre żarty, góry, konie...

Napisany 28 luty 2013 - 10:36

Dziewczyna na gospodarkę Ciekawe czy jest w takim stanie możliwa przyjaźn bez podtekstów e1leex? Bo coś mi się w to wierzyć nie chce ;)

#8089 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6742 postów

Napisany 28 luty 2013 - 12:10

Dziewczyna na gospodarkę

No to bierz się ! przez płot , blisko byś miał :) co wieczór przez okno po cichu (porozmawiać) heh

Haha :lol: od 10 lat mężatka :P

Sprzedam:

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#8090 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 28 luty 2013 - 12:18

Dziewczyna na gospodarkę Dodany obrazek

Czy tacy panowie ewentualnie mieli by jakieś szanse....? Wiem ale czasem trzeba się trochę pośmiać B)
Marcin

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8091 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 28 luty 2013 - 15:22

Dziewczyna na gospodarkę od 10 ? o to nie zamęczył byś :D , od 2 lat to by jescze uszło ....:D

pozdrawiam !

#8092 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6742 postów

Napisany 28 luty 2013 - 15:50

Dziewczyna na gospodarkę Pomijając różnicę wiekową to 10 lat mężatka, trzy córki a Ty z takimi tekstami wyskakujesz :P
Nawet nie miałbym zamiaru ;)

Sprzedam:

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#8093 Share oaxis3333

oaxis3333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 28 luty 2013 - 17:44

Dziewczyna na gospodarkę wiadomo że mówimy o tej męzatcce w żartach :) ale mimo wszystko jak nie jest jeszcze taka zła ....:)

pozdrawiam !

#8094 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 28 luty 2013 - 19:07

Dziewczyna na gospodarkę Poczekaj aż córki dorosną

#8095 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 28 luty 2013 - 19:18

Dziewczyna na gospodarkę

hmm no wiesz jak takie rzeczy czytam to chyba naturalne :P

hmm tak samo dobrze Mężczyźni wiedzą jak skrzywdzić (...)
hmm widzisz , sam napisałeś że za takimi biegałeś, owszem może zrozumiałeś że to błędne koło, ale niesmak pozostaje...
hmm nie będę się powtarzać bo juz za stara krówka jestem, (kiedys juz o tym pisałam), hmm prawda jest taka że nie zwrócisz uwagi na dziewczynę w gumakach , albo ta która kosi trawe,bo co w tym seksownego ? - wiem sama ze swojego doświadczenia ..., dlatego jak widzę jak niektórzy narzewkają na brak kobiet, wściekaqją się itp , top może też zauważyc druga stronę medalu ? a mianowicie - nikt nie jest ideałem i czasami warto obniżyć wymagania , postarać się zrozumieć i pójść na kompromis - bo do tej pory bynajmniej z doświadczenia wiem ,że to kobieta musi iść na kompromis , a mężczyzna "ma swoje zasady i jego czasami głupia duma" nie pozwala na swobodne zachowanie ...
POZDRAWIAM :)

dobrze wiedziec, ze w takich wypadkach tez opadaja, bo do tej pory myslalem ze tylko z wiekiem no i w pewnych sytuacjach tzn po pewnych sytuacjach z powodu satysfakcji :D

#8096 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 28 luty 2013 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę No proszę proszę kogo Ja tu widzę :blink: Witam serdecznie koleżankę Migotkę :) Dawno mnie tu nie było...

#8097 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 28 luty 2013 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę haha a co Ty tak gały wytrzeszczasz jak kura pod siekierą ? :P też witam ...
do tomek0303 --> to moje piersi nie przejmuj się, zresztą czytając niektóre bzdury można naprawde stracić wiarę w ludzi hahah

#8098 Share Domcia

Domcia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, eksperymenty w kuchni, zwierzęta i quady

Napisany 28 luty 2013 - 22:22

Dziewczyna na gospodarkę

haha holera mówisz :) kobiety są dziwne ale da się z nimi życ a te wiejskie niektóre to już wogole cudowne:)

Haha święta prawda ;)
Ps: Panowie zamiast narzekać na forum-rozglądać się :rolleyes: Dyskoteki? hmm... jeśli "wyrwiecie " dziewczynę z tipsami to ona również będzie wam bardzo pomocna w gospodarstwie- zawsze można te tipsy wykorzystać jako brony tylko, że to będzie mało wydajne rozwiązanie ... :(

#8099 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 28 luty 2013 - 22:42

Dziewczyna na gospodarkę nareszcie panie sie pokazaly na forum,bananek bedzie miał konkurecje.co do forum. pań naprawde jest mało

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8100 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 28 luty 2013 - 22:50

Dziewczyna na gospodarkę

haha a co Ty tak gały wytrzeszczasz jak kura pod siekierą ? :P też witam ...
do tomek0303 --> to moje piersi nie przejmuj się, zresztą czytając niektóre bzdury można naprawde stracić wiarę w ludzi hahah

Na ładne piersi zawsze przyjemnie popatrzeć :D nawet jak opadają czesem :D
ale i na to są sposoby :wub:

Edytowany przez lemysz1, 28 luty 2013 - 22:52.