Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34913 odpowiedzi na ten temat

#8061 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 27 luty 2013 - 18:28

Dziewczyna na gospodarkę

Wy to sobie potraficie znalezc wymowke, a to za gruba, to blondynka, a to w spodniczkach chodzi, a to za wczesniej na dyskoteki zaczela chodzic.

A w przypadku dziewczyn tak nie jest ?
Dziewczyna ma się podobać, powiedzmy sobie szczerze że stwierdzenie "liczy się tylko to co ktoś ma w sercu" można między bajki włożyć - zarówno jeśli chodzi o chłopaka i dziewczynę.

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 13:19
  •  

#8062 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 27 luty 2013 - 18:37

Dziewczyna na gospodarkę Zgadzam sie z tym. Bo nawet gdy jestes juz po slubie 5lat to nadal niewiesz na kogo trafiles czy to maz czy zona. :rolleyes: :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#8063 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 27 luty 2013 - 19:36

Dziewczyna na gospodarkę

oaxis3333- wiesz pisać a wcielić w życie to wielka różnica (...)
bo owszem, każdy mężczyzna chce mieć porządną kobietę, ale z reguły patrzy tylko przez pryzmat urody, "obdarzenia przez naturę" itp ...
spójrzmy prawdzie w oczy: będąc na imprezie nie spojrzysz na szarą mysz która podpiera ściany, tylko lecisz w stronę parkietu gdzie króluje kilka 16-18 latek eksponujących swoje wdzieki,
słyszałam kiedys że owszem za żony chcecie mieć takie grzeczne myszy, ale za to wcześniej nim do tego dojdzie musicie sie wyszaleć właśnie z takimi porozbieranymi dziewczynami z piersiami napompowanymi pompką, albo wypchanymi skarpetkami (by za kilka lat powiedzieć: "z niejednego pieca chleb sie jadło" )
pozdrawiam :)

Panna się za bardzo rozbrykała :D Piszesz mądre zdania ale zauważ , że są jednak też wyjątki może niewiele albo mniej niż niewiele lecz gwarantuje Ci, że są nie będę podawał przykładów kto i gdzie taki jest :) Twoja wypowiedź jest o 99,9 % osób ale zostaje jeszcze ta niewielka część procentu i jeszcze nawet nie wymarła...
Co do 16-18 latek zgodzę się też całkiem z tym co piszesz bo dostać gumowym młotkiem nie chce ale dodałbym jeszcze, że często myślą dziwnie jakby miały styropian zamiast mózgu :) .

Edytowany przez Witek2010, 27 luty 2013 - 19:37.

"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#8064 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 27 luty 2013 - 19:46

Dziewczyna na gospodarkę A może tak brak czasu , praca ,kompleksy czasem alkohol
A potem nie wiadomo czy singiel czy nieudacznik życiowy

#8065 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 27 luty 2013 - 19:51

Dziewczyna na gospodarkę

oaxis3333- wiesz pisać a wcielić w życie to wielka różnica (...)
bo owszem, każdy mężczyzna chce mieć porządną kobietę, ale z reguły patrzy tylko przez pryzmat urody, "obdarzenia przez naturę" itp ...
spójrzmy prawdzie w oczy: będąc na imprezie nie spojrzysz na szarą mysz która podpiera ściany, tylko lecisz w stronę parkietu gdzie króluje kilka 16-18 latek eksponujących swoje wdzieki,
słyszałam kiedys że owszem za żony chcecie mieć takie grzeczne myszy, ale za to wcześniej nim do tego dojdzie musicie sie wyszaleć właśnie z takimi porozbieranymi dziewczynami z piersiami napompowanymi pompką, albo wypchanymi skarpetkami (by za kilka lat powiedzieć: "z niejednego pieca chleb sie jadło" )
pozdrawiam :)

a bo za mlodu trzeba sie wyszalec poki jest czas aby pozniej na starosc nie odwalalo :lol:

#8066 Share Max1987

Max1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:Takie jak wszystkich tutaj:-) Jak co to GG 8883245 :)

Napisany 27 luty 2013 - 20:25

Dziewczyna na gospodarkę To stwierdzam ze jestem jakis inny na imprezach nigdy nie udezałem do lasek wytapirowanych z pewnymi czesciami ciałą na wierzchu zawsze rozgladałem sie za spokojniejszymi:-) Takie o których mówi Migotka to mozna czasem jak sie ruszy miec wiecej kłopotów niz porzytku nigdy nie wiadomo ile ma lat ani czy ci prawde nie powie a jak poczuje ze masz wypchany portwel to wracasz z pustym:-( Radze omijac łukiem :-)
Wyszaleć sie mozna ze spokojniejszymi tez :-)

#8067 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 27 luty 2013 - 20:26

Dziewczyna na gospodarkę normalnie mi cycki opadły jak to przeczytałam ...

#8068 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 27 luty 2013 - 20:37

Dziewczyna na gospodarkę @Max1987 to badz sprytniejszy od nich i na imprezy trzeba brac karte a nie banknoty ale z drugiej strony to nic za darmo, wiec tez powinienes skorzystac hehe @Migotka taka mloda i juz opadaja?

#8069 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 27 luty 2013 - 20:42

Dziewczyna na gospodarkę Koszty muszą być (trzeba się przyzwyczajać )

Tak po 22 latach

Edytowany przez GoRAL1, 27 luty 2013 - 20:49.

#8070 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2851 postów

Napisany 27 luty 2013 - 20:49

Dziewczyna na gospodarkę Cześć @migotka. Wróciłaś a forum?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8071 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 27 luty 2013 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę Mało jest takich kobiet wartych zainteresowania tylko my mężczyźni musimy troszke wyluzować z tymi wymaganiami co do pań

#8072 Share Radan

Radan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Zainteresowania:no napewno nie rolnictwo :P

Napisany 27 luty 2013 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę To zrobić trzeba casting :)

#8073 Share Max1987

Max1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:Takie jak wszystkich tutaj:-) Jak co to GG 8883245 :)

Napisany 27 luty 2013 - 21:10

Dziewczyna na gospodarkę Nie zrozumieliście mnie nie o kase chodzi miałe mna mysli ze z takmi laskami mozna sobie kłopotów narobic. Ja mam dar do gubienia zeczy na imprezach wiec kiepska sprawa jak bym karty sie pozbył:-) a gotówka to zawsze jakis limit :-)

#8074 Share Radan

Radan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Zainteresowania:no napewno nie rolnictwo :P

Napisany 27 luty 2013 - 21:14

Dziewczyna na gospodarkę Kupcie sobie koszulkę od Giorgio Armaniego a te mądrzejsze jak zobaczą to koniec.
Tłok na kasie :D

#8075 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 27 luty 2013 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli chodzi o materializm u kobiet, to myślę, że nie jest to takie straszne. No chyba że ktoś z tego powodu czuje się dyskryminowany. Na początku, w fazie poznania mężczyzna np. powinien zająć się rachunkiem za kolację aczkolwiek kobieta powinna grzecznie zaproponować zapłacenie za siebie. Ale później, która z nas nie lubi być zaskakiwana i rozpieszczana prezenami, nawet tymi drobnymi. Ostatnio czytałam wypowiedź Dody (wiem, wiem co powiecie na jej temat ale to już nie chodzi o jej osobę ale o trafiony przykład)
"Pozwalam mężczyznom płacić za siebie. Nie czuję się utrzymanką, bo sama jestem niezależna finansowo i w każdej chwili mogę odjechać nowo kupionym przez siebie porsche. Nie wyobrażam sobie, żebym miała płacić za wyjazdy i kolacje."

No ale ja tam jestem zepsuta do szpiku kości (choć to przecież sami mężczyźni są poniekąd winni i odpowiedzialni za psucie kobiet, bo kiedy chcą im zaimponować na pierwszej randce swoim bogactwem to niech się później nie dziwi i nie ma żalu że jej chodziło tylko o kase.

więc nie wiem co myślą na ten temat porządne dziewczyny, wg mnie
"To mężczyzna robi forsę, a nie forsa mężczyznę..."

#8076 Share natienkaa

natienkaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, fotografia, finanse

Napisany 27 luty 2013 - 22:08

Dziewczyna na gospodarkę

Mało jest takich kobiet wartych zainteresowania tylko my mężczyźni musimy troszke wyluzować z tymi wymaganiami co do pań

Hmmm jak to mało ??

#8077 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów

Napisany 27 luty 2013 - 22:17

Dziewczyna na gospodarkę Wielu mówi że już nie ma a ja Twierdzę że są takie kobiety tylko trzeba się rozejrzeć.
Wielu ma zbyt wygórowane wymagania i żadna kobieta im odpowiadać nie będzie jezeli nie popuszczą

Edytowany przez lemysz1, 27 luty 2013 - 22:19.

#8078 Share magdalena05

magdalena05

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport

Napisany 27 luty 2013 - 22:37

Dziewczyna na gospodarkę @lemysz1 może oni sądzą inaczej i mają nadzieję, że znajdą dziewczynę którą sprosta wszystkim ich wymaganiom, będzie taka o której od zawsze marzyli i w ogóle...

#8079 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów

Napisany 27 luty 2013 - 22:44

Dziewczyna na gospodarkę Ale tak nie znajdą i zasilą grupę starych kawalerów. Trzeba mierzyć swoją miarą

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8080 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 luty 2013 - 23:00

Dziewczyna na gospodarkę .

Edytowany przez e1leex, 19 luty 2014 - 23:54.