Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34958 odpowiedzi na ten temat

#7981 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 18 luty 2013 - 21:19

Dziewczyna na gospodarkę @Heidi88 no tylko pogratulować Twojemu Panu pracowitości ,mądrości ,ale nadal twierdze ,że jak będzie żył tylko pracą i dorabianiem się ,to żeby kiedyś mu to nie zbrzydło bo przez to stracił coś innego ,coś czego nie kupi za żadne pieniądze, czyli ''młodości ''.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:57
  •  

#7982 Share magdalena05

magdalena05

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport

Napisany 18 luty 2013 - 21:20

Dziewczyna na gospodarkę Heidi88 ale nikt się nie śmieje z Waszego gospodarstwa.

#7983 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 luty 2013 - 21:24

Dziewczyna na gospodarkę

Nie wiem czy mogę pójść do niego i narzekać dlaczego nie kończysz wcześniej , bo wszyscy inni z agrofoto się ze mnie śmieją że masz zacofane gosp, że siedzisz tam do nocy no nie wiem nie wiem

, No na pewno nie możesz za nim chodzić i gderać, że ma wrzucić szybszy bieg, ale być może można by coś zmienić, np. rano szybciej zacząć i szybciej po południu, ażeby nie rypać po nocach, bo być może jest i tak, że krówki muszą zrobić papu, musi im się ładnie po jedzonku odbić, dopiero bierze się za następną pracę i dlatego wszystko tak długo schodzi.

#7984 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 18 luty 2013 - 21:33

Dziewczyna na gospodarkę Kocham go całym sercem i codziennie z tych nerwów i troski o niego aż brzuch mnie boli że zajedzie mi się i to dzień w dzień bez dnia przerwy od ponad 10 lat. Nie ma czegoś takiego jak dzień wolny, urlop, choroba jest zawsze o czasie na miejscu, poświęcił całe życie i młodość dla tej pracy. Ostatnio zapytał mnie czy wiem co to jest czat, na czym to polega, albo słyszał w tv o czymś takim jak galerianki czy myślę że takie kobiety naprawdę istnieją ? nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać :blink: kocham tą jego odmienność że nie jest przesiąknięty złem tego świata, ale bardzo mi przykro że tyle go w życiu ominęło to bardzo smutne. Aczkolwiek teraz jak pokazuje mu nowe rzeczy odkrywa przy mnie ten świat za płota to niezastąpione uczucie hehe :D
Teraz przyjeżdża do mnie ja mu obiad nakładam a on że nie będzie tego jadł bo chce jechać do McDonalds! :rolleyes:

Edytowany przez Heidi88, 18 luty 2013 - 21:36.

#7985 Share walkol

walkol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa, dobra muzyka,internet 24h

Napisany 18 luty 2013 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę Na wies to sie szuka w takim miejscu , żeby już wcześniej miała doświadczenie z dziedziną w której sie pracuje i potem nie ma problemów
Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

#7986 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 18 luty 2013 - 21:41

Dziewczyna na gospodarkę Może słabo gotujesz że nie chciał jeść? Z resztą to nic złego nie ma ideałów.
Nic jego nie ominęło, nic dobrego. Przynajmniej tak jak sama widzisz nie jest przesiąknięty jakimiś intrygami i bzdurami.
TV tylko wodę z mózgu robi a komp to zżeracz czasu tak naprawdę.

Edytowany przez lemysz1, 18 luty 2013 - 21:43.

#7987 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 18 luty 2013 - 21:47

Dziewczyna na gospodarkę tak czytam i czytam... i nie wiem sam... czy na gospodarce pracuje się na kredyty i zarobić się, czy po to aby godnie żyć... skoro prawie cały dzień spędza w tych oborach??? jestem rolnikiem w zimę pomagam w hodowli... i mlecznych i mięsnych... w lato całe 100 ha jest na mojej głowie plus usługi... w zimę niby więcej czasu... a ja cały czas rano obrządek od 8 do 10 , potem w samochód i załatwiać sprawy... od nowego roku praktycznie dzień w dzień gdzieś trzeba jechać i coś załatwiać.. wieczorem na 17 do obrządku... i po 18 w domu jestem... a potem pod prysznic i do dziewczyny na pare godzin... ale i tak myśli krążą wokół tego co jutro trzeba zrobić, gdzie pojechać i jak załatwić.. a to tak robotę ułożyć aby była jakaś sobota lub niedziele wolna... aby mozna było pojechać do kina i gdzieś spędzić miło wieczór... ale wiem , że da się poukładać wszystko tak aby było można wygospodarować trochę czasu... Nie obraź się @Heidi, ale dziwny jest ten wasz związek ... bo jak na razie to odnoszę wrażenie, że TY go kochasz.... a on?? Ciągle tylko gospodarka, gospodarka... jestem rolnikiem, ale szczerze mówiąc nie rozumiem Twojego faceta...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#7988 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 luty 2013 - 21:49

Dziewczyna na gospodarkę

codziennie z tych nerwów i troski o niego aż brzuch mnie boli że zajedzie mi się i to dzień w dzień bez dnia przerwy od ponad 10 lat. Nie ma czegoś takiego jak dzień wolny, urlop, choroba jest zawsze o czasie na miejscu, poświęcił całe życie i młodość dla tej pracy.

A nie może wziąć pracownika? choćby do usuwania obornika, mówisz nie ma czasu nawet chorować, no bo jeszcze nie było poważnej choroby- jeszcze nie, ale przy takim trybie życia zjawią się prędzej niż mu się wydaje.

#7989 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 18 luty 2013 - 21:53

Dziewczyna na gospodarkę FINN
a on rzuca wszystko jedzie 120 km w moje urodziny staje w progu mojego domu z kwiatami, żeby mi zrobić niespodziankę, jest chwilę i wraca, więc jakbym mogła wątpić w jego uczucie

Co do pracownika to u nas gorący temat, którym się sama osobiście zajmę, to kwestia czasu nim się ktoś nawinie siła internetu z której on wcześniej nie skorzystał :P

Edytowany przez Heidi88, 18 luty 2013 - 21:54.

#7990 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 luty 2013 - 21:59

Dziewczyna na gospodarkę Dobrze, to powiedz mi jedno, rozumiem że to tylko Ty do niego jeździsz, bo on nie ma czasu jechać do Ciebie, czy tak? oprócz urodzin oczywiście.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7991 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 18 luty 2013 - 22:04

Dziewczyna na gospodarkę Ogólnie raczej on częściej do mnie przyjeżdża - wpada o 13.45 i wyjeżdża o 16 (sobota niedziela)

#7992 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 18 luty 2013 - 22:08

Dziewczyna na gospodarkę Chciałbym cie podbudować ale nie widzę waszego związku

#7993 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 luty 2013 - 22:10

Dziewczyna na gospodarkę No to jeszcze i tak dobrze, to powiedz nam kiedy ten ślub będzie :P i zaczniesz tam robić "porządki" :P

#7994 Share Radan

Radan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Zainteresowania:no napewno nie rolnictwo :P

Napisany 18 luty 2013 - 22:12

Dziewczyna na gospodarkę Moja dziewczyna studiuje to nie ma czasu ale pół wakacji zawsze spędza aktywnie u mnie na gospodarstwie. Jak zboże rypiemy to wagę obsługuje i tony zlicza. Poczęstunek przygotuje a nawet jak ją najdzie to do ciągnika wsiada i jeździ (po podwórku tylko). A i piwko na pole dostarczy :D

#7995 Share magdalena05

magdalena05

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport

Dziewczyna na gospodarkę To żeś ją pocieszył... Jak się kochają to nadal będą ze sobą :)

#7996 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Dziewczyna na gospodarkę I może na polterabend wpadniemy jakąś butelkę potłuc na szczęście :D

#7997 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Dziewczyna na gospodarkę aj tam zaraz takie czarne scenariusze , ja się już za młodego wyszalałam a teraz uwielbiam prace w oborze przy zwierzakach to daje mi szczęście i spełnienie. A wspólna praca zbliża nas do siebie bardziej niż pójście na niejedną imprezę :)

A i już świetnie się w tej kwestii dogadjemy robię praktycznie co chcę ale jeśli on ma jakieś przeciwskazania i potrafi to tak uargumentować żeby sens do mnie dotarł to odpuszczam. Teraz współpraca układa się wspaniale, a jestem na etapie nauki zwożenia do stodoły snopków, czyli podjeżdząm nabijam przewracam nabijam podciągam wiozę ... i takie tam ale jeszcze brak mi precyzji :P

Edytowany przez Heidi88, 18 luty 2013 - 22:16.

#7998 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 18 luty 2013 - 22:17

Dziewczyna na gospodarkę Powiało optymizmem Powodzenia

#7999 Share stables

stables

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:Konie,konie i jeszcze raz konie ;)

Napisany 19 luty 2013 - 10:06

Dziewczyna na gospodarkę Heidi88-czytajac Twoje wypowiedzi zastanawiam sie, czy dla Ciebie rolnik to nie to samo co niewolnik..;) Wszystko co piszesz jest takie przesłodzone i łatwe,ciekawe..;))

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8000 Share walkol

walkol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa, dobra muzyka,internet 24h

Napisany 19 luty 2013 - 10:28

Dziewczyna na gospodarkę

aj tam zaraz takie czarne scenariusze , ja się już za młodego wyszalałam a teraz uwielbiam prace w oborze przy zwierzakach to daje mi szczęście i spełnienie. A wspólna praca zbliża nas do siebie bardziej niż pójście na niejedną imprezę :)

A i już świetnie się w tej kwestii dogadjemy robię praktycznie co chcę ale jeśli on ma jakieś przeciwskazania i potrafi to tak uargumentować żeby sens do mnie dotarł to odpuszczam. Teraz współpraca układa się wspaniale, a jestem na etapie nauki zwożenia do stodoły snopków, czyli podjeżdząm nabijam przewracam nabijam podciągam wiozę ... i takie tam ale jeszcze brak mi precyzji :P

Może nie snopki tylko bele okrągłe ze słomy,bo snopki to tak z 20 lat temu po snopowiązałce, masz racje zaangażuj sie w operowanie maszynami a on niech oprząta i bedzie podzielność obowiązków, ja szanuje i podziwiam kobiety jak pomykają ciągnikami nieraz lepiej od nie jednego faceta, może dla mnie masz siostrę bo ja muszę sam tu i tam ;)
Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....