Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#781 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 21:39

Dziewczyna na gospodarkę @Martina położnictwo studiujesz? Moja mama jest położną ;) I właśnie przyszła na gospodarkę z miasta, bo przed ślubem przez 4 lata pracowała w zawodzie w mieście, wówczas wojewódzkim ;) I przyszła na gosp bez najmniejszego ale... B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 18:12
  •  

#782 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 13 grudzień 2010 - 22:52

Dziewczyna na gospodarkę może jestem trochę staroświecki, ale moim zdaniem facet przy porodzie jest potrzebny jak piąte koło przy wozie bo niby co ma tam robić, a nie daj Boże jak jest słaby i w kulminacyjnym momencie padnie to wtedy problem kim się zająć rodzącą kobietą czy facetem na podłodze. W pobliskim szpitalu pracuje ginekolog-położnik z 50 letnią praktyką gdzie przyjął może któryś tysiąc porodów, ale nigdy, przenigdy i za żadne skarby świata nie zgodził się przyjmować porodu żony a miała ich cztery, więc coś w tym jest.

#783 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 17 grudzień 2010 - 13:39

Dziewczyna na gospodarkę

Czytam ten temat już jakiś czas i napiszę coś o sobie. Moja żona była mieszkanką 70tys miasta, poznaliśmy się w pierwszych latach szkoły średniej. Wieś znała od strony 1,5ha gospodarstwa dziadka który miał pracę na etacie. Ja od początku swoją przyszłość widziałem na wsi, ona nie. Wieś kojarzyła zasypaną zimą śniegiem, z kibelkiem na podwórku, z pracą widłami i kosą, z problemami z dotarciem na zakupy bo wszędzie jest daleko, koleżanką z klasy która w szkole pachniała krową. Po szkole przejąłem gospodarstwo i byłem w rejonie bardzo prężnego doradcy z WOPR(dzisiejszy ODR), który organizował dużo wycieczek do pokazowych gospodarstw i na wystawy rolnicze, na większości byłem z moją przyszłą żoną, pokazywałem że jeśli się chce to nasze gospodarstwo też tak może wyglądać. Zacząłem samodzielnie to realizować, po trzech latach robiliśmy to już razem, dokupiliśmy dużo ziemi, wybudowaliśmy budynki, wykończyliśmy dom i piękny ogród, kupiliśmy sporo maszyn. Żona nie żałuje swojej decyzji i tego że porzuciła miasto i pracę. Różnica w standardzie życia jest niewielka a mamy swój własny prywatny świat, piękną okolicę i spokój. Kino, zakupy i inne miejskie rozrywki to raptem 25minut autem. Patrząc na życie miejskich znajomych, pomimo pracy na godziny, ich życie nie jest takie lekkie i kolorowe, obawy o utratę pracy i stres też swoje robią. My znaleźliśmy swoje miejsce na świecie gdzie jest nam dobrze. Razem.

Prawie dosłownie znam identyczny przypadek. Tylko że jak to bywa, inni śmiali się we wsi że wziął sobie miastową ale za to z czasem mina im zrzedla.. :D

#784 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 17 grudzień 2010 - 13:47

Dziewczyna na gospodarkę Nie którzy ludzie myślą nadal jak xx lat do tyłu skoro ona chciała iść na wieś i wiedziała co się z tym wiążę i najważniejsze że oni się zgadzali kochali i w ogóle to kichać na resztę i niech nawet chodzą na rzęsach...
KPK Kumurun Team...

#785 Share zeberka363

zeberka363

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 17 grudzień 2010 - 21:12

Dziewczyna na gospodarkę ja też jestem panienką z miasta i niektórym szczęka opadła jak poszłam na wieś i zaczęłam zasuwać na gospodarce :P ale mi tu dobrze...no z jednym wyjątkiem teściów do armaty i w kosmos :lol:

#786 Share Stachux

Stachux

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna i zwierzęca nowinki techniczne i praca w gospodarstwie...

Napisany 17 grudzień 2010 - 21:17

Dziewczyna na gospodarkę hehe skąd ja znam ten problem tylko że to są moi przyszli teściowie ale ja już im teraz nie pasuje a co dopiero później będzie...
KPK Kumurun Team...

#787 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 17 grudzień 2010 - 21:37

Dziewczyna na gospodarkę Żeberka napisz dlaczego wybrałaś faceta ze wsi? Czym Ci zaimponował?

#788 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 18 grudzień 2010 - 00:04

Dziewczyna na gospodarkę Dowcip:

Kobieta w widocznej ciąży przychodzi do lekarza i pyta:
- Panie doktorze, ja mam... to znaczy mój mąż chciałby wiedzieć...
- Rozumiem, rozumiem - przerywa jej lekarz. - Aż do bardzo zaawansowanej ciąży można bezpiecznie uprawiać seks.
- Nie, nie o to chodzi. On chciałby wiedzieć, czy wciąż mogę rąbać drewno?

Jakoś mi tu pasował :lol:

#789 Share zeberka363

zeberka363

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 18 grudzień 2010 - 14:39

Dziewczyna na gospodarkę

Żeberka napisz dlaczego wybrałaś faceta ze wsi? Czym Ci zaimponował?

bo mi się spodobał :blink: i to jego imię STANISŁAW :D

#790 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 grudzień 2010 - 20:39

Dziewczyna na gospodarkę Wielokrotnie jest tak... Dzieje miłości: Nie miałem, bo nie śmiałem. Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#791 Share taszarek

taszarek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 07 styczeń 2011 - 02:03

Dziewczyna na gospodarkę ja szukam dziewczyny ale jakoś żadna mnie nie chcę jak dowiadują się że mam gospodare, może na tym forum jakaś agrofotowiczka by się mną zainteresowała:)jak któraś chcę to niech zobaczy na NK http://nk.pl/#profile/33070875

Edytowany przez taszarek, 07 styczeń 2011 - 02:07.

#792 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 08 styczeń 2011 - 09:49

Dziewczyna na gospodarkę

ja też jestem panienką z miasta i niektórym szczęka opadła jak poszłam na wieś i zaczęłam zasuwać na gospodarce :P ale mi tu dobrze...no z jednym wyjątkiem teściów do armaty i w kosmos :lol:

wiec może mowa o Tobie... bo ja niestety nie pamietam imion bohaterów

#793 Share Globus

Globus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, rolnictwo

Napisany 08 styczeń 2011 - 23:16

Dziewczyna na gospodarkę Witam, {parę postów do tyłu} a może coś o was piszą oprócz koniareczki pochwalcie się, a za ten artykuł "Wieś jest trendy" to 10\10 @koniareczka. Dla mnie praca na gospodarstwie jest super i nic innego sobie nie wyobrażam robić, ale panowie i panie niema co się oszukiwać ja mam 20ha ziemi, 5ha łąk i parę szt. bydła, jest to mało i ciężko z tego wyżyć i więc trzeba się za jakąś pracę wziąść czyli tak jak bym w swoim zawodzie robił w swoim jako mechanik gdzieś u prywaciarza porobić trochę wiedzy jeszcze zdobyć,a póżniej wyjechać gdzieś za zagranice i siedzieć, a gospodarstwo by wtedy padło na moją najmłodszą siostrę, ale może nie wszystko jeszcze stracone???... Bo moi rodzice mają po 42lata więc do renty kawałek mają. Więc pożyjemy zobaczymy :) ;) B)

#794 Share Kipek1

Kipek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza,mechanika,motoryzacja,sport.

Napisany 09 styczeń 2011 - 10:05

Dziewczyna na gospodarkę Globus,niestety tak jest u więkrzości mniejszych rolników.U mnie to samo,z parenastu ha nieda rady żyć.Wcześnie kilka lat pracowałem w Niemczech w BMW,ale co to za życie,żona, dziecko tu ja tam.Przyjeżdżało się na weekendy,ale i w gospodarce też trzeba porobić.Od ponad dwóch lat mam pracę na miejscu jako mechanik na utrzymaniu ruchu papierni Metsa Tissue.Nienatyram się a i płaca jak na polskie warunki bdb.W moim regionie z co2,co 3 gospodarstwa młodzi pracują bądz na zachodzie bądz na miejscu.Nigdy nie zamieniłbym pracy na gospodarce na inną,ale rodzinę trzeba utrzymać.

#795 Share stachu19

stachu19

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 16:24

Dziewczyna na gospodarkę ale ja tez sie nazywam Stanisław i jakoś zadna nie chciała do tej pory

#796 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 16:31

Dziewczyna na gospodarkę Bo żeberka jest jedną na milion. Stachu głowa do góry :) Twoja napewno już się urodziła teraz tylko trzeba rozejrzec się gdzie by tu uderzyć ;)

#797 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 20:08

Dziewczyna na gospodarkę Tylko pamiętaj. Przedszkola i podstawówki omijaj.

#798 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 20:11

Dziewczyna na gospodarkę I nie mniej jak 16 lat hehe :D taki mały żart ale chyba każdy ma głowę to nie trzeba mówić co ma robić ;)

#799 Share zeberka363

zeberka363

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 01:20

Dziewczyna na gospodarkę

ja szukam dziewczyny ale jakoś żadna mnie nie chcę jak dowiadują się że mam gospodare, może na tym forum jakaś agrofotowiczka by się mną zainteresowała:)jak któraś chcę to niech zobaczy na NK http://nk.pl/#profile/33070875

młody jeszcze jesteś :D w końcu znajdziesz ta odpowiednią :D

ale ja tez sie nazywam Stanisław i jakoś zadna nie chciała do tej pory

nie szukaj miłości ona sama cię znajdzie-no przynajmniej mnie się tak udało :rolleyes: tak wiem dziewczynę na gospodarę trudno znaleźć ... ale ja jestem przykładem na to że można B) a więc panowie do dzieła :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#800 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 12 styczeń 2011 - 01:31

Dziewczyna na gospodarkę Zeberka, twój mąż to wie że o tak późnej porze siedzisz na agrofoto?