Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#61 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 11 luty 2008 - 18:19

Dziewczyna na gospodarkę Od orania mamy Cyborgi nie?? :rolleyes:
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 02:14
  •  

#62 Share Igor03

Igor03

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisany 11 luty 2008 - 18:20

Dziewczyna na gospodarkę

@tommy sama prawda. :rolleyes: rozumiem czasem porozmawiać o gospodarce ale żeby cały czas to już przesada.
Ja ze swoją Panią czasem rozmawiam o gospodarce, jak sie coś popsuje to przyjdzie mnie pocieszy ze napewno to jakoś naprawie. jak wożę sianokiszonke to troche ze mną pojeździ żebym nie był samotny, a wiec panowie chyba nie jest tak cieżko z kobietami na gospodarke. ;)

zgadzam sie z wami !!!!! kobiety to dziwne stworzenia (musisz dobrze bajerowac i je masz !!!) hehe
a jak juz ktos jest zdesperowany to niech jedzie na Ukraine poszukac deziewczyny, zony (podobno Ukrainki sa latwe i pracowite) hehe :D

#63 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 11 luty 2008 - 18:21

Dziewczyna na gospodarkę

Od orania mamy Cyborgi nie?? :rolleyes:

nie o to mi chodzilo w tamtym poscie tylko tak to napisalem przykladowo...
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#64 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 11 luty 2008 - 18:22

Dziewczyna na gospodarkę Wiadomo ze sie nie szuka dziewczyny do roboty, ale powinna ona lubic życie na wsi, które sie nieraz sporo różni od tego w mieście...

#65 Share zetmen

zetmen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja

Napisany 11 luty 2008 - 18:27

Dziewczyna na gospodarkę Ja mam siostre cioteczno która ma starsze dwie siostry ale żadna z nich nie chce zostać na gospodarce i wyszło na najmłodszo ze zostanie ale ona nie chce zostać na gospodarce, ale musi bo tak jej wszyscy każo. Zawsze sie jej pytam czy znalazła jakiegoś farmera, a ona mi na to że nie. Mówi że jej nikt nie chce. A ja wiem że ona mnie buja z tymi chłopakami. A nie jest brzydko dziewczyno i nie głupio.
A ja nie moge niestety znaleźć dziewczyny który by ze mną była.
John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

#66 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 11 luty 2008 - 18:29

Dziewczyna na gospodarkę To raczej polecam w mieście szukać bo tym ze wsi imponuje tylko miasto i przysłowiowa fura, skóra i komóra (niektórym ''disco chicks'' wystarcza golf II, nokia 3510i, i kurtka niby na motor z bazarku)
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

#67 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów

Napisany 11 luty 2008 - 18:32

Dziewczyna na gospodarkę Zetmen ja mam kupele która szuka chłopaka na gospodarkę hehe... Ja tez zauwazyłem ze na gosp trudniej o dziewczynę (ale sie da znaleźć) ciekawe dlaczego??

#68 Share zetmen

zetmen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 11 luty 2008 - 18:36

Dziewczyna na gospodarkę bo te dziewczyny ze wsi to sie napatrzo na to co sie robi i ile to roboty i może sie dlatego płoszo?
John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

#69 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów

Napisany 11 luty 2008 - 18:43

Dziewczyna na gospodarkę

bo te dziewczyny ze wsi to sie napatrzo na to co sie robi i ile to roboty i może sie dlatego płoszo?

tu moze masz racje, niewidza tych dobrych stron zycia na wsi tylko te najgorsze.

#70 Share halun20

halun20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 11 luty 2008 - 18:45

Dziewczyna na gospodarkę ludzie czemu wy mierzycie wszystkie kobiety jedna miara???!!!! :angry:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 11 luty 2008 - 18:45

Dziewczyna na gospodarkę

To raczej polecam w mieście szukać bo tym ze wsi imponuje tylko miasto i przysłowiowa fura, skóra i komóra (niektórym ''disco chicks'' wystarcza golf II, nokia 3510i, i kurtka niby na motor z bazarku)

hehehe dobrze powiedziane :) znam dużo takich pustych dziewczyn. . Panowie powiem tak..... jeśli bedziesz z dziewczyną która bedzie cie kochała to napewno wam sie ułoży nie ważne czy bedziesz rolnikiem czy supermenem :D . jesli bedzie kochała to napewno bedzie ją interesowało co robisz i jak ci sie pracuje na gospodarce :rolleyes: .fajnie by było gdybyś wracał do domu z myślą ze tam czeka na ciebie twoja druga połówka ;) .
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#72 Share ralf

ralf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 11 luty 2008 - 18:46

Dziewczyna na gospodarkę a ja wam powiem jedno teraz wszystkim dziewczynom ze wsi poprzewracało sie w głowie od tej "Fotki" i kazdej sie wydaje ze ma coś w zanadrzu :rolleyes:

#73 Share zetmen

zetmen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 11 luty 2008 - 18:46

Dziewczyna na gospodarkę Trzeba szukać kiedyś sie może znajdzie te swojo połówke.
Pracujo na ponad 70ha.

#74 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 11 luty 2008 - 18:50

Dziewczyna na gospodarkę

Trzeba szukać kiedyś sie może znajdzie te swojo połówke.

trzeba szukać :rolleyes:
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#75 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 11 luty 2008 - 18:52

Dziewczyna na gospodarkę

a ja wam powiem jedno teraz wszystkim dziewczynom ze wsi poprzewracało sie w głowie od tej "Fotki" i kazdej sie wydaje ze ma coś w zanadrzu :rolleyes:

Dokładnie popieram w 100%. Właśnie miałem coś takiego napisać. W ogóle patrząc na dziewczyny z fotki można sobie obejrzeć typową farbowaną, opalona na solarium, z makijażem taki że go z kosmosu widać wspomnianą przeze mnie disco chicks. O taka to łatwo wystarczy kupić byle jakie auto może być Golf II ale oczywiście ''zrobiony'' naklejkami na szyby z tesco (eclipse albo lancer dają lepszy efekt), wsadzić do niego głośniki i je**** techno na całą wieś tak żeby w tym golfie dach falował i zajechać pod jedna z wiejskich dysk.

#76 Share ralf

ralf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 11 luty 2008 - 19:15

Dziewczyna na gospodarkę one lubią tanie chwyty :rolleyes: ale nam jest strasznie cieżko sie na coś takiego zdobyc ;) no przynajmniej mi

#77 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 11 luty 2008 - 19:21

Dziewczyna na gospodarkę chłopaki czasy się zmieniły to nie kiedyś, moja kuzynka została na gospodarce a po studiach a znów kuzyn się hajtną a żona pracuje normalnie jak pracowała przed ślubem, a tak na chłopski rozum to co ci dziewczyna dużo narobi to byś musiał mieć w du......ie rozum żeby naganiać do roboty. Ja nie rozumiem tego że boją się gospodarki jak diabeł święconej wody (w okolicach to po takich studiach zostają na rolnictwie że w głowie się nie mieści) ale wiadomo tylko chęci teraz każdy się na coś nastawia kiedyś to co ludzie robili tylko z miesiąca na mieśąc teraz można kase zbijać na rolnictwie. Przecież żeby nie wieś to te mieszczuchy by nie mogli żyć przeciesz to my dajemy im chleb co oni bez nas by zrobili. Teraz to młodemu rolnikowi dają 50 tys na start i przeczytałem w gazecie że za tą kasę może np. kupić sprzet albo samochód, wyremontować dom w celu znalezienia żony
Także nie ma co się załamywać :rolleyes:

#78 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 11 luty 2008 - 19:25

Dziewczyna na gospodarkę

one lubią tanie chwyty :rolleyes: ale nam jest strasznie cieżko sie na coś takiego zdobyc ;) no przynajmniej mi

Ja tez się nie zdobędę. I tak nie chciał bym takiego lachona z dyskoteki.

#79 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 11 luty 2008 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę

chłopaki czasy się zmieniły to nie kiedyś, moja kuzynka została na gospodarce a po studiach a znów kuzyn się hajtną a żona pracuje normalnie jak pracowała przed ślubem, a tak na chłopski rozum to co ci dziewczyna dużo narobi to byś musiał mieć w du......ie rozum żeby naganiać do roboty. Ja nie rozumiem tego że boją się gospodarki jak diabeł święconej wody (w okolicach to po takich studiach zostają na rolnictwie że w głowie się nie mieści) ale wiadomo tylko chęci teraz każdy się na coś nastawia kiedyś to co ludzie robili tylko z miesiąca na mieśąc teraz można kase zbijać na rolnictwie. Przecież żeby nie wieś to te mieszczuchy by nie mogli żyć przeciesz to my dajemy im chleb co oni bez nas by zrobili. Teraz to młodemu rolnikowi dają 50 tys na start i przeczytałem w gazecie że za tą kasę może np. kupić sprzet albo samochód, wyremontować dom w celu znalezienia żony
Także nie ma co się załamywać :rolleyes:

wiesz co rwanie laski na samochód i dom to troche lipa i łatwizna , jesli kocha to nawet jak masz 0 to i tak jest z tobą i cie wspiera w trudnych chwilach i razem myslicie by coś stworzyć, ogólnie dziewczyna powinna być do tańca i różanca zreszta tak samo jak chłopak
kujawy to jes to!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 11 luty 2008 - 19:46

Dziewczyna na gospodarkę Masz racje ale rozwala mnie(w sensie pozytywnym) tekst @drzewis88
''Teraz to młodemu rolnikowi dają 50 tys na start i przeczytałem w gazecie że za tą kasę może np. kupić sprzęt albo samochód, wyremontować dom w celu znalezienia żony'' ja bym to spożytkował raczej na maszyny albo silosy czy coś ale mozna i tak.