Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34899 odpowiedzi na ten temat

#7941 Share Kipek1

Kipek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza,mechanika,motoryzacja,sport.

Napisany 17 luty 2013 - 18:00

Dziewczyna na gospodarkę Temat umiera bo zagadac niepotraficie :D :D :D

Zgadzam się z @banan575,mimo że jestem już 8 lat w szczęśliwym związku małżeńskim ślędzę tematy Agrorandki i muszę Wam powiedzieć że swoimi wypowiedziami niektórzy albo się popisują albo pokazują charakterek.Ale znaczna więkrzość nie umie przełamać nieśmiałości,podejść do dziewczyny,chłopaka zagadać,przecież ani jedno ani drugie nieugryzie.a My Polacy nie gęsi i też swój język mamy.Jak chcecie znależć tę jedyną,jedynego kiedy boicie się tak prostych rzeczy jak rozmowa (na różne tematy nie tyko rolnicze)przez którą już po części można ocenić czy dana osoba jest godna naszej uwagi.Przecież taka rozmowa do niczego nie zobowiązuje a z każdej nawet tej nieklejącej się można dyplomatycznie wybrnąć nie obrażając drugiej osoby.Panie i Panowie niebać się rozmów z płcią przeciwną,nikt z Nas niewie w którym momencie życia spotka nas ta druga połowa :) z reguły lepsza połowa B) .To tyle ode mnie,życzę powodzenia w podbojach serc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:13
  •  

#7942 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 17 luty 2013 - 18:56

Dziewczyna na gospodarkę
banan575 dziewczyna z jajami (komplement)

#7943 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 17 luty 2013 - 19:26

Dziewczyna na gospodarkę @goralu twardo trzeba stàpac :D :D :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7944 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 17 luty 2013 - 20:13

Dziewczyna na gospodarkę Racja a jak ma się na dodatek... balast miedzy nogami.
Marcin

#7945 Share Adrenalina

Adrenalina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 663 postów

Napisany 17 luty 2013 - 20:39

Dziewczyna na gospodarkę Panowie co tu sie uzalac trzeba ruszyc w miasto na balety ubrac sie porzadnie pare głebszych na odwage i poznawac kobiety to nie boli jak kobieta czasem odmowi Lecz trzeba byc wytrwalym i wwalczyc o swoje a kobieta sie znajdzie nie kisisc sie w domu z dala od ludzi. Ja juz znalazlem Pania z miasta ktora zakochala sie we wsi i nichce wracac do miasta chyba ze w odwiedziny rodzicow.Pozdrawiam

#7946 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 17 luty 2013 - 20:56

Dziewczyna na gospodarkę Racja tylko małe ale...post jest :ph34r: Z tym miastem to trochę jak rosyjską ruletką.Wszak można celować w odpowiedni dla siebie wiek,odsiać te wszystkie plastikowe-nastki.Tylko,że na takich baletach to one w przewadze królują bo porządne panie (takie co to mają poukładane w głowie) raczej tam nie goszczą.
Marcin

#7947 Share Adrenalina

Adrenalina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 663 postów

Napisany 17 luty 2013 - 21:09

Dziewczyna na gospodarkę Oj mylisz sie tam idzie tez znalez takie i nieznaczy ze lalka to glupia nie wszystkie takie sa.

#7948 Share natienkaa

natienkaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, fotografia, finanse

Napisany 17 luty 2013 - 21:38

Dziewczyna na gospodarkę Bo do kobiety to trzeba się pofatygować ;)

#7949 Share Adrenalina

Adrenalina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 663 postów

Napisany 17 luty 2013 - 23:09

Dziewczyna na gospodarkę i trzeba o kobiete zadbac i ja wysluchac:)

#7950 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 17 luty 2013 - 23:26

Dziewczyna na gospodarkę Naiwązując do Waszych wypowiedzi, że normalną - wartościową dziewczynę można poznać w dyskotece - ok zgadzam się, ale ...
to z pewnością będzie typ kobiety, która nie przyszła tam szukać męża jeśli ma w głowie poukaładne ale dlatego bo lubi takie miejsca. To jej świadomy wybór, lubi spędzać czas ze znajomymi przy drinku, lubi potańczyć i głośną muzykę. Lubi w domu posiedzieć przy lustrze kilka godzin żeby na parkiecie wyglądać zjawiskowo, chętnie poznaje nowych ludzi - zawiera nowe znajomości. Impreza może dawać jej relax i odreagowanie po całym tygodniu pracy.

No więc czy taka kobieta będzie czuła się spełniona i szczęśliwa mając u boku takiego mężczyznę jak Rolnik - ja osobiście śmiem twierdzić, że nie :unsure:
Nie mówię że gospodarstwo to dla Was jakieś brzemi - kara Boska i nie zasługujecie na miłość, ale.. Musicie wziąć pod uwagę ile Wasza praca i tryb życia wymaga poświęceń ( zależy jeszcze od typu gospodarstwa ale odniosę się do hodowców). Nie ma ani czasu ani sił na imprezowanie rano trzeba wstać i zająć się zwierzętami. Ozywiście ja wiem wyjdziecie z siebie żeby ją zadowolić, ale jakim kosztem ? I zaczyna się błędne koło, ciągłe narzekania, żale, rozczarowanie, złość, kłótnie - że nigdzie nie wychodzicie razem, ze musicie wrócić wczesniej a inni sie jeszcze bawią, a urodziny u koleżanki, czemu znowu muszę być sama- . Sylwestrowy wypad w gór odpada, bo zwierząt nie można zostawić, romantyczna walentynkowa KOLACJA odpada bo to czas opasania i dojenia, a lato to już w ogóle zapiernicz po całym dniu marzycie tylko żeby głowę przyłożyć do poduszki. A w czasie żniw to i w niedzielę rolników widuje się w polu.

No niestety dziewczyna na gospodarkę to kobieta, która musi lubieć ciepło ogniska domowego, to kobieta której szczęście da uśmiech partnera jak mu podsunie placek i obiad przed nos, która będzie spełniała się w roli gospodyni czyt. Pani domu a nie imprezowiczki - oczywiście miłosć to poświecenie mozna się zmienić ale czy o to chodzi żeby ta osoba zmieniła całe swoje życie? Niestety żeby później nie było - zniszczyłeś mi życie i młodosć - nie wyszalałam się itp

A zresztą 52 Dębiec - Bejbi i wszystko na ten temat

"...To niegrzeczne dziewczynki idą tam, gdzie chcą,
Wolą iść pod prąd, niż mieć dom, pospolity rząd,
To święte prawo szukać i znaleźć szczęście,
Więc ona tym bardziej chce mieć więcej i lepiej,
Jest kobietą wyzwoloną z jarzma codzienności,
W której bycie matką, żoną jest powodem do litości,
Nie chce normalności, bo normalność jest szara,
Nie chce widzieć szczęścia z tobą w domu, przy garach,
Wieczorem przed telewizorem zaczyna ją to boleć,
Że całe życie widzi jak świat ucieka za rogiem,
Kolory bledną w prozie co dzień,
A złodziej kradnie czas i szkodzi urodzie,
Poemat był, ale napisany palcem na wodzie,
A książę na rumaku zostawił malucha pod blokiem,
Pochowaj mrzonki, złóż kwiaty na grobie,
Wdowie po sobie, przystoi chodzić w żałobie,
Nie ma komedii i nudy, jest dramat,
Jego nie ma ty jesteś w domu sama,
Krótki łańcuch ci pozwala, na ruch od kuchni do spania,
Wystawne życie, przeszło w życie z wyprzedaży,
Po gwarancji z przeceny, sprzedane bez marży,
Po przyjęciu, za przyjęciem pozostało jedno zdjęcie,
Nic śmiesznego, zostało życie wewnętrzne,
Pranie jest zrobione, danie też gotowe,
Ubiorę coś na głowę, bo dłużej już nie mogę
Śmierdzi ognisko domowe tym kuchennym odorem,
Jak w komorze gazowej, śmierdzę tym a nie Diorem,
Tego już nie dopiorę, monogamia to chore,
A bachory horrory,
Wszystkie szczęśliwe kobiety to żałosny kury domowe..."

Oczywiście jak już zaznaczyłam są różne typy gospodarstw, jeśli jest tylko produkacja roślinna to nie ma tylu poświeceń, ja mówię o zaawansowanych Rolnikach - hodowcach - nie o takich na pół gwizka, którzy o 20-stej siedzą na forum zamiast w oborze :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7951 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 luty 2013 - 00:15

Dziewczyna na gospodarkę Nie rozumiem kilku kwestii.
Jak ktoś szuka imprezowiczki to wie gdzie szukać i znajdzie, a jak dziewczyny dojrzalszej i statecznej to też nie problem.
Jak się stawia konkretne wymagania przyszłej żonie to nie jest miłość a wyrachowanie lub wynik bilansowy zysków i strat.Gdzie tu miłość i otwartość??
W końcu nigdy nie kocha się ZA COŚ ale MIMO WSZYSTKO i ZA NIC. Zgadzasz się?

, ja mówię o zaawansowanych Rolnikach - hodowcach - nie o takich na pół gwizka, którzy o 20-stej siedzą na forum zamiast w oborze :P

Takim stwierdzeniem godzisz w wielu hodowców i myślisz, że skoro u Twojego chłopaka tak jest to tak musi być na całym świecie. Wielki błąd.
Co powiesz wa Wielkich hodowców, którzy zainwestowali potężne pieniądze w roboty udojowe, automaty paszowe itd.
To Oni mają czas na wszystko i dla wszystkich i o tej 20- stej siedzą razem z rodziną przy kolacji nie martwiąc się czy aby jutro się z pracą wyrobię.

Edytowany przez KRISTOFORn, 18 luty 2013 - 00:17.

#7952 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 18 luty 2013 - 00:44

Dziewczyna na gospodarkę Proszę Cię, skoro mowa o kawalerach to myślę o chłopakach przed 30, więc który z nich dorobiłby się tak zmodernizowanej obory, w której nic nie musi robić i może sobie wyskakiwać na całe dnie :rolleyes: (choć może i odziedziczył ową... ale to inna kwestia) Miałam na myśli polskie realia, gdzie zapracowany rolnik nie ma czasu komp. włączyć a co dopiero siedzieć na agrorandce, nie chcę nikogo oczywiście obrazić to tylko moje zdanie, które wynika z obserwacji nietylko mojego partnera ale i innych poznanych rolników. Choć biorę pod uwagę że każde gospodarstwo jest inne, bo jeśli w domu jest 5 braci, doświadczony ojciec no to nie ma porównania, można zawsze na kogoś zaufanego liczyć.

A jeśli Wasze obory są super-turbo zmodernizowane to należy się tylko z tego cieszć i pozazdrościć :P

Edytowany przez Heidi88, 18 luty 2013 - 00:57.

#7953 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 luty 2013 - 01:04

Dziewczyna na gospodarkę Prawie wszyscy rolnicy otrzymują gospodarstwa po rodzicach lub teściach, nie spotkałem rolnika kawalera co zaczynał by pracę na gospodarstwie od zera, przynajmniej nie w mojej okolicy.Realia są takie, że każdy rolnik, hodowca, plantator stara się robić tak, aby praca stała się przyjemnością i mieć nie tylko czas dla siebie ale też dla dziewczyny i przyszłej rodziny.
Jak nie ma czasu na rozrywkę to taki kawaler nie znajdzie wolnej chwili nawet dla bliskich.Jest wówczas niewolnikiem, hodowcą bardziej uwiązanym do obory od krówki.

Najgorzej jak ktoś sobie wmówi, że jest niezastąpiony i sam wszystko robi bo nikomu nie ufa, to nie dziw, że przebywa i w dzień i w nocy w oborze i na nic nie ma czasu.

#7954 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 18 luty 2013 - 07:54

Dziewczyna na gospodarkę Zgadzam się z kolegą wyżej ,bo jak będąc kawalerem nie ma się już czasu na rozrywkę, to kiedy będzie ten czas ...? Bez przesady z tą pracą na okrągło w gosp. ,bo życie przeleci koło nosa i w późniejszym wieku przyjdzie rozczarowanie . Gospodarstwo ,to przede wszystkim obowiązkowość ,bo pewne prace muszą być zrobione na czas ,ale można to sobie tak zorganizować ,że znajdzie się chwile na swoje przyjemność . Nie samą pracą człowiek żyje ,bynajmniej nie powinno tak być . ;)

Najgorzej jak ktoś sobie wmówi, że jest niezastąpiony

Nie ma ludzi niezastąpionych !

#7955 Share ggoosiaczek1212

ggoosiaczek1212

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 18 luty 2013 - 08:21

Dziewczyna na gospodarkę Popieram Meg5 i KRISTOFORn nie dajmy się zwariować, że osoba ze wsi to nie ma prawa do rozrywki, bo facet powinien siedzieć cały dzień w oborze lub na polu a dziewczyna w domu przy garach. Można jakoś zorganizować czas żeby mieć wolny wieczór i wybrać się na imprezę, przecież młodość ma swoje prawa. Wiadomo w żniwa czy inny okres gdy jest dużo roboty nikt nie ma czasu ani siły na imprezy, ale są okresy gdy poza codziennymi obowiązkami jest mało pracy.

#7956 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 18 luty 2013 - 12:25

Dziewczyna na gospodarkę bo niektórzy lubia sobie życie utrudniać, zamiast upraszczać, aby było więcej czasu dla siebie i dla dziewczyny( jeśli takową posiadają) u mnie praca jest podzielona... i juz o 18 jestem po robocie... i ma czas dla siebie i nie tylko.. ;) wiadomo teraz jest zima i mniej roboty... więc panowie trzeba kożystać z tego, zamiast do garażu to wyrwać się z tego domu gdzieś do kina, na jakąś impreze... ogólnie wyjść do ludzi... nie zachowójcie się jak byście mieli klapki na oczach... że gospodarka to wszystko i nic poza nią nie widzicie... to że to jest waszą pasją, hobby i pracą za razem ( tak jak i u mnie) to mimo to trzeba umieć rozgraniczyć dwie ważne sprawy... gospodarkę i własne życie osobiste... jesli tego nie będziecie potrafili zrobić to marny wasz singielski los... pamiętać trzeba, że gospodarka to nie wszystko...

A zima się kończy i niedługo zacvznie się robota... i co za tym idzie znowu bedziecie narzekać, że żadna was nie chce... a to będzie tylko i wyłącznie wasza wina... więc ogarniać się panowie i do ludzi :D

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#7957 Share dezmond_

dezmond_

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 18 luty 2013 - 12:39

Dziewczyna na gospodarkę Osobiście uważam, żeby znaleźć dziewczyne wystarczy odeprzeć nieśmiałość ja od 3 lat jestem w zwiaku małużeńskim i wcale nie polegałem na podobnych zainteresowaniach ! Moja żona pracuje w domu na komputerze jest informatykiem i kompletnie ją nie interesuje gospodarstwo. Ja nie wtrącam sie do jej pracy ona do mojej i moge prowadzić spokojnie gospodarstwo po swojemu a ona jest zadowolona bo realizuje się w swojej pracy. Ważne jest aby nie szukać na siłe dziewczyny ze wsi co była od mała na gospoarstwie. Jeżeli znajdziemy dziewczyny z innym zainteresowaniami ona nauczy nas czegoś nowego a my ją (jezeli będzie odważna można ją nauczyć naprzykład jeździć ciągnikiem lub kombajnem).

Edytowany przez dezmond_, 18 luty 2013 - 12:40.

,,Zima, lato but gumowy"

#7958 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 luty 2013 - 14:48

Dziewczyna na gospodarkę Powiem tak, czasy się zmieniły, a niektórych poglądy zostały takie same, mam namyśli wizję rolnika "zima, lato, but gumowy".
@Heidi88 Tak w ogóle, to rolnik wcale nie hoduję zwierząt, nie mylmy pojęć, oraz ich nie uogólniajmy. :P

#7959 Share Adrenalina

Adrenalina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 663 postów

Napisany 18 luty 2013 - 18:21

Dziewczyna na gospodarkę Kobiety wola zaradnych rolnikow niz leni z miasta co tylko gadac potrafia:) Tylko trzeba umiec do nich podejsc i zasiac Bajere na Rolnika hehe to dziala jak masz gadane:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7960 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 luty 2013 - 18:27

Dziewczyna na gospodarkę Jak kobiety sa wymagajace to jest beeeee. Jak rolnik siedzi przed kompem to tez beeeee.

@Heidi chlop ma byc do tanca i do rozanca tak jak i baba, a nie siedziec caly czas w oborze.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze