Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34941 odpowiedzi na ten temat

#7841 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 26 styczeń 2013 - 20:41

Dziewczyna na gospodarkę ..

Edytowany przez Migotka, 26 styczeń 2013 - 20:41.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 13:25
  •  

#7842 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 26 styczeń 2013 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę migotka ale sie rozpisalas.

#7843 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 26 styczeń 2013 - 23:38

Dziewczyna na gospodarkę Sławek chyba Ci się strona nie załadowała . Przecież napisała wszystko , wyraźnie bez błędów i po polsku. :)
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#7844 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 26 styczeń 2013 - 23:40

Dziewczyna na gospodarkę o mam adwokata i Rutkowskiego w jednym haha :P
dziękuję :)

#7845 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 26 styczeń 2013 - 23:47

Dziewczyna na gospodarkę Proszę bardzo zawsze do usług o każdej porze dnia i nocy :) Ale przecież wiesz o tym. Co do wypowiedzi Panny Migotki nastąpiła pomyłka a kropki można w łatwy sposób odczytać to jest taki szyfr. Trochę tylko myślenie włączyć i już.
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#7846 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 27 styczeń 2013 - 00:00

Dziewczyna na gospodarkę haha dokłądnie , tylko ludzie obdarzeni szczególnym darem potrafią przeczytac ta prostą wypowiedź :D

Można to także przytoczyc do aktualnej sytuacji na ów forum {gospodarka może schodzić na psy , ale żeby gorum rolnicze... ? }
miałam nadzieje że nie doczekam tego wieku :P

#7847 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 07:35

Dziewczyna na gospodarkę @Migotka to Ty jeszcze mało widziałaś i słyszałaś ,jeszcze nieraz Cie wiele zagadnień w życiu zaskoczy . ;)

#7848 Share endzit

endzit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 10:15

Dziewczyna na gospodarkę No wreszcie Kobiety się wzięły za temat to i może ton wypowiedzi spadnie jak temperatura w styczniu..
A może i coś sensownego w koleinych postach sie pojawi, nie to żeby się tu czepiać, ale ostatnio trochę poziom tu poleciał i osób jakby mniej.
Nie chodzi o to by na forum zaraz dyskutować o filozoficznym podejściu do życia, czy o tym jak teroria ma się do praktyki, ale dobrze jakby od czasu do czasu znalazła się pełna wypowiedź nawiązująca do tematu przewodniego . Samo bicie piany nie wszystkim służy dobrze, a w myśl zsady "po owocach ich poznacie" niech to miejsce swobodnej wypowiedzi pomaga ludziom oczyścić swe umysły, podzielić się wnioskami i poszukać drogi do celu...
Na to i inne działania : Niech moc będzie z wami

Pozdrowił..

#7849 Share Madzia20

Madzia20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 11:18

Dziewczyna na gospodarkę Ja tu tez bywam tylko niekiedy bo jak mówisz poziom spadł...
Ale z drugiej strony ile można gadać o dziewczynie na gospodarkę poważnie jak już chyba prawie że wszystko w tym temacie zostało wyczerpane :)
Chyba że ktoś będzie miał nowe spostrzeżenia

#7850 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 styczeń 2013 - 11:22

Dziewczyna na gospodarkę

Ja tu tez bywam tylko niekiedy bo jak mówisz poziom spadł...

A czemu poziom spadł? bo jak mówisz, tylko niekiedy bywasz. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7851 Share MrsMadzia

MrsMadzia

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 11:39

Dziewczyna na gospodarkę Postanowiłam dodać coś od siebie. Coś w tym kraju nie jest tak jak powinno być. Piszecie tutaj, że poziom spadł ( nie wiem wczoraj trafiłam tutaj dużo jeszcze nie przeczytałam) a w Polsce coraz więcej ludzi jest po studiach. To albo Ci po studiach tym tematem się nie interesują albo taka ciemnota się robi w tym pięknym kraju... :) Pozdrawiam.

#7852 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 27 styczeń 2013 - 11:46

Dziewczyna na gospodarkę @MrsMadzia sto lat życzę i zdrówka :)

często ludzie idą na studia po tzw. papierek, żeby poprawić sobie mniemanie o sobie, że jest bardziej wykształcony, a tak na prawdę studia traktują jako zwyczajną zabawę, Ci studenci którzy się angażują w nauke, chcą do czegoś dojść to zazwyczaj im się udaje, jeśli dobry kierunek wybierze a wiadomo jak było mocno napędzany marketing i zarządzanie zrobiły swoje :)

a co do ciemnoty nie oglądajmy dzienników w tv i będziemy mięli spokój

pozdrawiam ;)
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#7853 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1963 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 11:54

Dziewczyna na gospodarkę Madziu w pięknym powinno być w cudzysłowie ... Bo przez naszych rządzących on już się nie robi piękny ... :/ Moim zdaniem właśnie Ci rządzący to jest jedna wielka ciemnota która ciągnie tylko do swojej kieszeni nie patrząc na innych ... Ludzi po studiach jest cała masa... Tylko co z tego jak nie ma dla nich pracy?? A co niektórzy pokończyli takie kierunki o których się "fizjologom nie śniło" .... Ale wracając do tematu mieszkam na wiosce gdzie mieszkają same dziewczyny ... Żadna nie pracuje w gospodarstwie ... z reguły wszystkie albo bawią dzieci albo pracują gdzieś tam w sklepach ... Jak gadałem z koleżanką ostatnio i zapytała się czemu nie chce tutaj zostać to odpowiedziała że tu nie ma przyszłości... i nie ukrywam że się z nią zgadzam ... I chociaż jej rodzice mają 50 krów i zautomatyzowane wszystko to mi się osobiście tez nie chciało by się pracować ... Pomóc owszem ale nie mieć wolnego weekendu czy urlopu? Troszkę po tych gospodarstwach przejeździłem i młodzieży w oborach nie widziałem ...

#7854 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 12:11

Dziewczyna na gospodarkę Luke toć to u Ciebie Eldorado z tymi pannami... :D 50 krów,pełna automatyzacja...i nie mieć wolnego weekendu B) a gdyby na ten czas taka osoba miała iść do pracy na te 8-10h za nędzną najniższą krajową???
Mi tam daleko jeszcze do takiego gospodarstwa jak to opisane przez ciebie,ale nie zamieniłbym bym tego co mam na nic innego....wiadomo najlepiej mieć i nic nie robić-tylko,że tak się nie da.Poczekaj jak ta twoja koleżanka postarzeje się o te kilka lat ...i wtedy z nią na ten temat porozmawiaj -ciekawe czy na oczy przejrzy???
Co do studiów to się zgadzam.Tylko co z tego ,że dziś jest coraz więcej osób po studiach jak przedwojenna matura była na wyższym poziomie jak te dzisiejsze studia.
Sam nie mam skończonych studiów -bo są one mi akurat nie potrzebne.Jak musiałem podnieść kwalifikacje to poszedłem na szkołę policealną i teraz mogę się szczycić tytułem Technika Rolnika :P .Jeżeli nadal będę musiał podnosić kwalifikacje to wtedy się wybiorę na wyższą uczelnię i na pewno jako któryś tam z rzędu nie zasilę grona bezrobotnych filozofów, teologów czy innych mgr. administracji.

Edytowany przez Cinek8541, 27 styczeń 2013 - 12:21.

Marcin

#7855 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1963 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 12:23

Dziewczyna na gospodarkę Cinek ale ja ją tylko jako przykład podałem ... Chłopaszek w wieku 34 lat z żoną mieli z 40 sztuk w tym momencie z 5 byków on pracuje i byłem ostatnio u byków kółka zakładać i powiedział że nigdy więcej nie wróci do krów ... Woli pracować za 2 tysie i mieć gospodarkę w tyłku... Kolejny rolnik trójka dzieci ma z 35 sztuk i robi tylko sam w oborze w której nie ma ani wyciągu ani dojarki przewodowej... Trójka dzieci nic kompletnie nic mu nie pomaga w tym 2 synów (18 i 20 lat), o żonie nie wspomnę ... Nie znam osoby w przedziale wiekowym od 18 do 30 lat która by została na gospodarce... Sam nie chce a co dopiero inni mają powiedzieć... Jak ja nie widze przyszłości tutaj?? I jak mi firma nie będzie szła to spadam do DE do rodziny ...

P.S. Studiów też nie mam lecz technika i z jednej strony fajnie by je mieć lecz ja przez 5 i pół roku więcej się nauczę praktykując jak na tych zasmarkanych studiach...

Edytowany przez Luke16, 27 styczeń 2013 - 12:26.

#7856 Share Madzia20

Madzia20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 12:24

Dziewczyna na gospodarkę Ja tam studia robię, mniej lub bardziej przydatne :P

#7857 Share ggoosiaczek1212

ggoosiaczek1212

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 12:27

Dziewczyna na gospodarkę 50 krów,pełna automatyzacja...i nie mieć wolnego weekendu
to powiedz krowom ,, ja mam wolny weekend więc nie jecie i nie doicie się do poniedziałku "

Edytowany przez MAT912, 27 styczeń 2013 - 12:42.

#7858 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1963 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 12:30

Dziewczyna na gospodarkę ggoosiaczek1212 piękne słowa ... Nie daj żreć czy nie naciśnij nawet tego przycisku na wyciągu czy nie wydój ... To już jest rutyna ... I codziennie świątek piątek i niedziela trzeba siedzieć w tej oborze .... A gdzie tutaj choroby, porody?? Tego trzeba też dopilnować ...

#7859 Share HondaMtx

HondaMtx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Lokalizacja:Sieradzice, gmina Kazimierza Wielka, woj Swietokrzyskie
  • Zainteresowania:rolnictwo, off-road, motoryzacja, motocross

Napisany 27 styczeń 2013 - 12:31

Dziewczyna na gospodarkę Praca na gospodarstwe nie jest lekka ale uczy czloweka pokory do pogody wykonywanej pracy. Czasami sie slyszy jak to "miastowi" lub Ci, ktorzy za przeproszeniem gowno wiedza o pracy na gospodarce wypowiadaja si na jej temat. Ci, ktorzy wiedza ja wyglada praca na wsi wiedza tez, ze pracy jest od groma ale czasami jest czas na weekend czy na urlop. Wiadomo, ze jak sa znia czy sianokosy to nikt nie patrzy czy akurat jest niedziela tylko podwija sie rekawy i do roboy gdy tylko pogoda pozwoli.
Osobiscie jesli bylbym zmuszny pracowac gdzies za 1000zl miesiecznie i pracowac w soboty to wolalbym se meczyc na gospodarstwie.
A nawiazujac do tematu toteraz jest malo dziewczyn, ktore chcialyby miec meza rolnika, gdyz maja wysokie mniemanie o sobie. Ponowaz mysla, ze praca na roli jest ponizajaca :/
Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7860 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 27 styczeń 2013 - 12:36

Dziewczyna na gospodarkę Dużo prawdy w tym co pisze przedmówca...
Marcin