Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34941 odpowiedzi na ten temat

#7781 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2856 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 21:01

Dziewczyna na gospodarkę

Coś mi się wydaje że pogubiłam się w tym wszystkim.

Nie miałam pojęcia jakie oczekiwania ma rolnik względem swojej kobiety, weszłam tu i naczytałam się tych wszystkich wspaniałych i podniosłych cech, pomyślałam dam radę. Pierwszy błąd że nie skupiłam się na indywidualnej jednostce jakie są jego potrzeby. Tylko wywnioskowałam że muszę mu pomóc i go wyręczać, a jeśli on się sprzeciwia to tylko dlatego że nie chce mnie przemęczać, No bo przecież tu wyczytałam jak fajnie gdyby sama łapała za widły, umiała doić, jeździła traktorem, w razie prac w polu doglądnęła całego gospodarstwa itd. On tego nie chciał, nie wymagał.

Od samego początku nie mogliśmy się dogadać w tej oborze ja swoje on swoje. Ja - chcę ci pomagać ON wolę żebyś odpoczęła w domu i tak w kółko
No więc weszłam i opisałam wam wszystko co robię i na prawdę spotkałam się z pozytywną reakcją więc czemu u licha on jest niezadowolony. Mówiliście że nie potrafi mnie docenić a ja super złota dziewczyna. Wiec przy najbliższym spotkaniu wygarnęłam mu to że nie potrafi docenić mojego zapału i chęci do pracy, a każdy inny rolnik byłby dumny i zadowolony z takiej dziewczyny. Teraz widzę jaka byłam okropna, nadgorliwość gorsza niż faszyzm, on sobie sam ze wszystkim świetnie radzi ale myślałam przecież może na mnie polegać we wszystkich zadaniach.

Więc co ja mam robić żeby nam się udało :( może odpuszczę choć czasem zostaje w domu przy garach a on przychodzi ze słodką miną i mówi że myślał że pomogę mu pozamiatać paszę. Nie wiem nie wiem mam totalny misz-masz w głowie.

Może on jest egoistą, albo traktuje Cię nie poważnie, może Ci nie ufa i myśli że jesteś do niczego pod względem prac wykonywanych w gospodarstwie dla tego wszystko masz zabronione żebyś czegoś nie spiep...ła? A może on ma rację i faktycznie tak jest. Może powinnaś przejść jakiś kurs obsługi stada zwierząt. Może idźcie do psychoterapeuty.

Kłótnie były ciekawsze, ta sztucznie napędzana historyjka mdła jakaś. Liczę na bardziej pikantne niusy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 13:11
  •  

#7782 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 20 styczeń 2013 - 23:12

Dziewczyna na gospodarkę zwroty akcji niczym w telenoweli argentynskiej. a jesli juz jestesmy w tych klimatach poludniowoamerykanskich to moze zmien Heidi nick na jakas Lusesite badz Milagros bardziej bedzie Ci pasowal. na pocieszenie moge Ci powiedziec ze jestescie siebie warci ze swoim Facundo.

#7783 Share Max1987

Max1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Zainteresowania:Takie jak wszystkich tutaj:-) Jak co to GG 8883245 :)

Napisany 20 styczeń 2013 - 23:28

Dziewczyna na gospodarkę Nie przejmuj sie i takie zecyz sie zdarzaja organizm sie przywyczai i bedzie dobrze ja mimo to ze jestem z gospodarstwa to nie raz poleciałą mi krew z nosa z przepracowania i i sam podczas zwijania słomy w upale prawie zemdlałem wiec nie martw sie idzie przywyknac i bedzie lepiej wiec mozesz go uspokoic najwazniejsze sa checi:-)
Napewno kazdy kiedys tyle zrobił ze było mu słabo albo kiepsko sie czuł takie uroki tego zawodu:-) Na odpoczynek tez nie zawsze jest tyle czasu ile potrzeba nie masz sie czym martwic a twój wybranek sam powinien dobrze wiedziec ze chwile sąłbosci sie zdarzaja:-)

Heidi
Poprzedni post tez był do ciebie ale przeczytajac reszte tego co pisałaś to moze nie koniecznie szuka on kobiety do pracy w gospodarstwie zgoda zeby pomogła ale moze chce zebys tez realizowała sie zawodowo, ze chcesz zostac zona rolnika to nie oznacza ze masz wszystko robic za niego skoro ma dobrze zorganizowana prace to moze sie denerwowac ze burzysz jego porzadek a jak bedzie chciał pomocy i duma go nie bedzie zrzerała to sam o nia poprosi. Ja przy bydle mam zorganizowana prace tylko na dwie osoby (mnie i ojca) i starcza a trzymam nie za duzo ani nie za mało około 90 sztuk wszystkiego. Wiec nie kieruj sie tym co tu pisza tylko szczeze z nim porozmawiaj i spytaj jakie ma oczekiwania. Moze byc tak jak pisałem na poczatku, a moze woli zebyz zajeła sie domem a nie gospodarstwem, a moze woli zebys dalej pracowała i medzie dodatkowy dochód do gospodarstwa. To sparwa miedzy wami i wy musicie ja rozwiazac tutaj nie kazdy zna wasza sytuacje i napisze co on uwaza a nie zawsze musi to sie was tyczyc sama musisz przefiltrowac co masz robic. Sorki za błedy:-)

#7784 Share piotrkrk

piotrkrk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 16:36

Dziewczyna na gospodarkę

Banan, co temu biedakowi zrobiłaś? Banana tam gdzie nie trzeba mu wsadziłaś czy odrzuciłaś jego zaloty? Jeżeli to drugie to naprawdę nierozsądnie zrobiłaś. Takiego daru od Boga się nie odrzuca, nie wypada...

Jesli to bylo do mnie, to wybacz nie gustuje w glupich i pustych blondynkach :)

To, że jest to luźny temat to nie znaczy, że można kogoś obrażać.

Edytowany przez Marcin91, 21 styczeń 2013 - 17:22.

#7785 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 18:11

Dziewczyna na gospodarkę @piotr ile ty sie o produkujesz zeby blondynki zwyzywac. Szkoda mi troche tych blondynek :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7786 Share POL1

POL1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 18:19

Dziewczyna na gospodarkę Banan jest rudy więc taki mieszaniec :P widziałem na fotce B)
No każdy ma swój gust.Mi np. nigdy się blondynki nie podobvały ....najpiękniesze dziewczyny to brunetki o ciemnych oczach :wub: :wub: :wub:

#7787 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 18:22

Dziewczyna na gospodarkę @Pol dziekuje za szczerosc. O ciemnych i duzych oczach :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7788 Share POL1

POL1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 18:27

Dziewczyna na gospodarkę Wstaw w avatar swoją fotkę to opatrzymy co z tego banana za gagatek. :rolleyes:

#7789 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 18:31

Dziewczyna na gospodarkę mam takie oczy jak on :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7790 Share piotrkrk

piotrkrk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 18:52

Dziewczyna na gospodarkę

@piotr ile ty sie o produkujesz zeby blondynki zwyzywac. Szkoda mi troche tych blondynek :D

Nic nie mam do inteligentnych blondynek. Za to nie przapadam, za takimi z pewnymi ograniczeniami :)

@POL1 a rude to fałszywe :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7791 Share POL1

POL1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 18:55

Dziewczyna na gospodarkę

mam takie oczy jak on :rolleyes:

Wstaw, zobaczymy jak wyglada słynny banan.mam nadzieje że ta fotka co była nie jest twoja :blink: :wacko: :unsure: :ph34r:

#7792 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 18:58

Dziewczyna na gospodarkę Mozna powiedziec ze nie, bo ja mam dlugie wlosy, a do fotki je spielam i taka ruda wyszlam :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7793 Share POL1

POL1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 19:24

Dziewczyna na gospodarkę Aaaaaaa
no tak troche wyszłaś jak przed scianą smierci w Oświęcimiu :unsure: -bez urazy :rolleyes:
Ta fotka to chyba była robiona Nokią 3310 :)

#7794 Share piotrkrk

piotrkrk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 19:31

Dziewczyna na gospodarkę Lepiej niech nic nie wysyla, bede mial badpixele na matrycy :)

#7795 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 19:52

Dziewczyna na gospodarkę Wiecie co Panowie ,prawda jest tak ,że kobieta jakby nie była ,to nie wypada Wam tak się wyrażać o niej . To tylko niestety o Was świadczy o waszej kulturze . Nie piszę tego by Was obrazić ,ale naprawdę wrzućcie już na luz . Ty @ banan575 też ,bo to naprawdę nie jest ciekawe ...

#7796 Share piotrkrk

piotrkrk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 19:55

Dziewczyna na gospodarkę Tak szczerze, to ja sie zastanawiam czy to w ogole jest kobieta..... I mówie to powaznie. Bo jednych wypowiedziach mam wrazenie ze ma 16 lat, a po drugich, że to jakis podszywający sie "tranzystor", ktory ma ubaw po pachy :)

#7797 Share POL1

POL1

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 19:58

Dziewczyna na gospodarkę

Wiecie co Panowie ,prawda jest tak ,że kobieta jakby nie była ,to nie wypada Wam tak się wyrażać o niej . To tylko niestety o Was świadczy o waszej kulturze . Nie piszę tego by Was obrazić ,ale naprawdę wrzućcie już na luz . Ty @ banan575 też ,bo to naprawdę nie jest ciekawe ...

Meg5 ale tego że banan nam wczesniej ubliżał i wysmiewał się z ludzi co robią błędy to nie widzisz , tylko widzisz ostatnie posty.Mało czytasz postów banana więc słabo się orientujesz w temacie?
Cofnij się pare postów wstecz.

#7798 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 20:01

Dziewczyna na gospodarkę Mylisz się @ POL1 ,ja doskonale znam @ banan 575 i wiesz na czym polega sedno sprawy ? Żeby się nie dać sprowokować ...
PS . Jak może mnie ktoś obrazić ,jak mnie nie zna ,no pomyśl ? ;)

Edytowany przez Meg5, 21 styczeń 2013 - 20:04.

#7799 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 21 styczeń 2013 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę Anna Grodzka na forum dla rolnikow?! no nie moze byc... co za czasy nastaly, trzeba uwazac panowie :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7800 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 21 styczeń 2013 - 20:03