Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34950 odpowiedzi na ten temat

#7681 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 13 styczeń 2013 - 18:50

Dziewczyna na gospodarkę dokładnie FINN. po co udawać kogoś kim się nie jest? jak prawda wyjdzie na jaw rozczarowanie może być mega ogromne, zarówno z naszej strony jak i w naszym kierunku :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:55
  •  

#7682 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 13 styczeń 2013 - 19:02

Dziewczyna na gospodarkę

@banan, już jedna udawała wolną, samotną porzuconą i takie tam... ;)

@FINN przeciez mnie na stosie nie spala za to. :D Narazie tylko @StasiekS chcial mnie na stos oddac. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7683 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 13 styczeń 2013 - 19:44

Dziewczyna na gospodarkę ale ja nawet chrustu nie zaczełem nosić na stos, więc nie masz powodu do obaw... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#7684 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 13 styczeń 2013 - 19:59

Dziewczyna na gospodarkę Porządny stos ma to do siebie że o chrust musi zatroszczyć się główny zainteresowany ! :D

#7685 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 13 styczeń 2013 - 21:58

Dziewczyna na gospodarkę FINN czyżbyś mówił o tej dziewczynie o której Ja myślę?? Hmmmm chyba muszę się z Tobą nie zgodzić :)

#7686 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 01:52

Dziewczyna na gospodarkę Jakimiś skrótami piszecie jak macie pewność to podajcie kto?

#7687 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 06:58

Dziewczyna na gospodarkę

Tak-tyle że po pierwsze :
-musiało to być stosunkowo niedawno temu (a kto kiedyś na wsi miał samochód ?)
-Twoi rodzice musieli też być nieźle sytuowani (3-4 razy po 20 km w każdą stronę x koszt paliwa też swoje robi)
-raczej nie prowadzili hodowli-bo i nie mieliby wtedy czasu na zawożenie dzieci.
Jak tak czytam AF to odnoszę czasami wrażenie że mieszkam w najuboższej części Polski :D (a nie jest to prawdą).
Co do pracy dzieci w gospodarstwie-ja swoim daję raczej fory (co też jak widzę najmądrzejsze nie jest :D ) ale przynajmniej mam świadomość tego że nie będą miały takiego piekiełka jakie miałem ja (a i tak miałem o niebo lepiej niż rówieśnicy bo i ciągnik odkąd pamięcią sięgnę był i większość potrzebnych maszyn).

To było w latach dzięwięćdziesiątych (od 92 do 2000), rodzice posiadali wtedy jakieś 35ha, hodowla była: trzoda chlewna (ok 360 - 400 sztuk rocznie) oraz kury nioski - około 2000szt.
Jak widać da się. Tylko wszystko musi być dobrze zorganizowane oraz musi się chcieć rodzicom.
Minusem tego jest to, że rzeczywiście duużo to kosztowało i przez lata nauki mojej oraz rodzeństwa rodzice naprawdę poświęcali bardzo dużo czasu i energii - wszyscy troje kończyliśmy liceum jakieś 50 km od domu (oznacza to wynajem stancji), szkoły wyższe w różnych miastach - wynajem mieszkania lub jak się udało akademik. trochę ucierpiało na tym gospodarstwo bo brakowało na inwestycje rozwojowe ale teraz rodzice dalej twierdzą, że było warto: gospodarstwo nie dałoby naszej trójce takich dochodów jakie uzyskujemy łącznie z pracy.

#7688 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 07:31

Dziewczyna na gospodarkę Być może dla Ciebie to dawno temu-dla mnie nie (w tych latach zdążyłem już liznąć studiów i przebywać na Zachodzie).W moich czasach Żuk którego kupiliśmy na przydział był jedynym nowym autem w okolicy-nie bez tego że na paręnaście miejscowości było może paręnaście aut.Żeby nie było-ja uczyłem się w miejscowości odległej o prawie 100 km od mojego miejsca zamieszkania-a jako że prowadziliśmy hodowlę byłem traktowany jako kułak :D i odmawiano mi miejsca w internacie .
Krótko i na temat-trochę inne czasy-trochę inne miejsce.

#7689 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 07:59

Dziewczyna na gospodarkę Fakt, ja już miałem farta i do czasów edukacji i ogólnie życia. Mój dziadek miał na początku lat 80 przydział na tarpana :) a rodzice kupili używanego (rocznego) fiata dużego w 85 - toż to była fura:D
Widzisz na studiach akademik miałem przez 3 semestry tylko dlatego że mocno udzielałem się w samorządzie wydziałowym i uczelnianym. Poza tym w Warszawie wynajmowałem mieszkania razem z kumplami z liceum.

#7690 Share PolishLandwirt

PolishLandwirt

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 15:28

Dziewczyna na gospodarkę Ja też szukam dziewczyny ale nie takiej do roboty lecz do MIŁOŚCI (w każdym tego słowa znaczeniu) . W gospodarce sam z pracownikiem dam radę a i pracy w domu też się nie boję. Kobietę należy celebrować kochać i chronić przed tym obślizgłym brudnym światem . Tak Mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący W Trójcy Jedyny i Wszyscy Święci .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7691 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 15:54

Dziewczyna na gospodarkę Wow @PolishLandwirt co za post ,co za szlachetne słowa .... :rolleyes: Życzę Ci takiej prawdziwej miłości ...Ty tylko dotrzymaj słowa. ;)
P.S. Piosenka dla Ciebie i obyś tak śpiewał już niedługo... ;)

Edytowany przez Meg5, 14 styczeń 2013 - 21:45.

#7692 Share PolishLandwirt

PolishLandwirt

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 16:09

Dziewczyna na gospodarkę Dzięki Meg5
Obiecuję !

#7693 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 17:48

Dziewczyna na gospodarkę Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane :rolleyes:

#7694 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:nowoczesne rolnictwo maszyny, dziewczyny z sexy figurą ,bo z twarzy jestem tolerancyjny-grunt to figura

Napisany 14 styczeń 2013 - 21:26

Dziewczyna na gospodarkę

Ja też szukam dziewczyny ale nie takiej do roboty lecz do MIŁOŚCI (w każdym tego słowa znaczeniu) . W gospodarce sam z pracownikiem dam radę a i pracy w domu też się nie boję. Kobietę należy celebrować kochać i chronić przed tym obślizgłym brudnym światem . Tak Mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący W Trójcy Jedyny i Wszyscy Święci .

Kolego czy Ty nie jesteś czasem nawiedzony ,wypluj te słowa(oprócz ostatniego zdania) :o

#7695 Share vicia1223

vicia1223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 21:39

Dziewczyna na gospodarkę Jak Ty szukasz panny do wideł albo do obrządku to gratuluję :) Może zmień te zainteresowania pod awatarem na rolnictwo tradycyjne i historyczne..

A polishLandwirt spoko wypowiedź :) Popieram z deczka:)

Edytowany przez vicia1223, 14 styczeń 2013 - 21:41.

wschodni koniec mazowsza.

#7696 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 14 styczeń 2013 - 21:39

Dziewczyna na gospodarkę Oj @GREMILN przestań ,Ty to już tylko czarno wszystko widzisz ... Ciekawe jak TY w tym wieku myślałeś ...? ^^

#7697 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:nowoczesne rolnictwo maszyny, dziewczyny z sexy figurą ,bo z twarzy jestem tolerancyjny-grunt to figura

Napisany 14 styczeń 2013 - 21:46

Dziewczyna na gospodarkę A ja nie wiem ile ma lat może 18 a może 40?Myśli teoretycznie a w praktyce to różnie jest
@vicia1223 już zmieniłem :D

Edytowany przez GREMLIN, 14 styczeń 2013 - 21:54.

#7698 Share PolishLandwirt

PolishLandwirt

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 15 styczeń 2013 - 14:14

Dziewczyna na gospodarkę Ale zawrzało . Ja mam 21 lat . GREMLIN myślę , że współczesny rolnik to nie tyran dla swej żony . Wydaje mi się że każdy z nas ma trochę z romantyka . Wydaje mi się że młodzi rolnicy mają tyle kłopotów z dziewczynami bo te albo nie znają realiów współczesnego rolnictwa , myślą że mąż-rolnik będzie ją wykorzystywał jako kurę domową (nie lubię tego określenia bo po co mieszać te biedne zwierzęta w takie sprawy) i tanią siłę roboczą . Takie postrzeganie Ludzi Rolnictwa zawdzięczamy pokoleniu ówczesnych dziadków czasem rodziców a zwłaszcza matek tych dziewczyn ,które bardzo zachęcają swoje córki do "lekkiego'' życia w mieście . Inna sprawa to to że dziewczyny często świetnie wykształcone uciekają ze wsi z braku perspektyw . Dla przykładu ja mieszkam 10 km od takiej tam mieściny w której nic się nie dzieje , jest mało miejsc pracy . Za to na potęgę powstają durne Biedronki na utopię małych rodzinnych sklepików . I taka dziewczyna gdyby chciała pracować to pewnie pracowała by w oddalonym o 30-kilka km dużym mieście . Ale Panowie my realizujemy swoje marzenia i pragnienia pracując na roli więc pozwólmy realizować się naszym pięknym Paniom . Bo od nas zależy jak będą postrzegani nasi następcy .

#7699 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 15 styczeń 2013 - 14:24

Dziewczyna na gospodarkę To skąd dokładnie jesteś bo z opisu...to tak jak u mnie.
Marcin

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7700 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 15 styczeń 2013 - 14:24

Dziewczyna na gospodarkę A gdzie tu kur_a równouprawnienie?