Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34900 odpowiedzi na ten temat

#7601 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 27 grudzień 2012 - 21:41

Dziewczyna na gospodarkę razor no co ty... to nie "moja sprawa" że się tak wyraże, choć szkoda ludzkiego życia, bo każde jest niepowtarzalne i dla bliskich najważniejsze.

fartrac z tym biednym masz racje. można kupić i dać to jedzenie ale jak się trafi taki co kasę chce to niestety... choć u mnie we wiosce był pijaczyna co prosto mówił: daj mi zeta, ale uczciwie mówie że nie na jedzenie ale na wino i od razu mówie że ci nie oddam bo sam widzisz jak ja wyglądam... ot i takiemu ojciec zawsze dał, ale tylko jemu bo on jak się napił to zaszył się w krzakach i nikomu nie wadził...

powiem wam że mimo iż wcześniej stwierdziłem że jestem młody to cholera chyba się starzeje bo mam więcej radości jak komuś pomoge albo zrobie prezent czy niespodzianke a w zamian na jej twarzy zagości uśmiech, no bezcenne po prostu :D

także olewam ten dzisiejszy "lajtowy styl bycia i życia" i robie swoje według swojego stylu :) i tego też wam życzę i pozdrawiam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 07:43
  •  

#7602 Share dezmond_

dezmond_

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 06 styczeń 2013 - 15:26

Dziewczyna na gospodarkę Polsat a Niedziela 19.30 tam macie sposoby podrówu wijejskich chłopaków ! ! !
,,Zima, lato but gumowy"

#7603 Share Ann87

Ann87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:;)

Napisany 10 styczeń 2013 - 11:47

Dziewczyna na gospodarkę to.. jak się WAS podrywa? :)
jakieś rady? ;) ...

(chyba najpierw trzeba pojechać na wieś ;P )

#7604 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 12:46

Dziewczyna na gospodarkę sama wiesz lepiej

#7605 Share Ann87

Ann87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 13:03

Dziewczyna na gospodarkę własnie o to chodzi że nie wiem.
Tv nie oglądam więc programu który był sugerowany powyżej nie jestem w stanie zobaczyć ;)

wiem jak się podrywa napakowanych facetów w barach.. z solarką i toną brokatu na buzi .. w dopasowanych różowych bluzkach. oooo tym mam pojęcie ;) heh... tylko to nie dla mnie ;)

#7606 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 13:28

Dziewczyna na gospodarkę bądź sobą i tyle ;)

#7607 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 13:32

Dziewczyna na gospodarkę Twoim zdaniem czym moze sie rożnic chłopak ze wsi od tego z miasta?Mieszkasz w miescie,potrafilabys zaakceptowac wiejskie zycie gdzie pracuje sie czasem od rana do wieczora?

#7608 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 10 styczeń 2013 - 13:42

Dziewczyna na gospodarkę

własnie o to chodzi że nie wiem.
Tv nie oglądam więc programu który był sugerowany powyżej nie jestem w stanie zobaczyć ;)

wiem jak się podrywa napakowanych facetów w barach.. z solarką i toną brokatu na buzi .. w dopasowanych różowych bluzkach. oooo tym mam pojęcie ;) heh... tylko to nie dla mnie ;)

Pewnie podobnie jak napisałaś. Zamiast różowej dopasowanej bluzki dopasowane różowe taczki (z tej piosenki) z toną na nich czego tam tylko chcesz :D bez brokatu się pewnie obejdzie bo mają przecież dużo sztucznych nawozów to już nikogo taka chemia nie kręci :D :D :D

Sławek chłopak ten ze wsi jeździ starym BMW z ulatniającą się wonią gazu z instalacji a z miasta to już turbodiesel nie do spalenia :D

Edytowany przez Witek2010, 10 styczeń 2013 - 13:47.

"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#7609 Share Ann87

Ann87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 13:48

Dziewczyna na gospodarkę facet ze wsi jak dla mnie ma inne wartości inne podejście do życia.. i dla niego rodzina i miłość wierność mają jakiś sens... jest zarady jest po prostu inny (zawsze sa wyjatki wiec nie wsadzam wszystkich do jednego worka)
faceci z miasta czesto nie potrafią nawet znależć/docenić pracy jaką maja.. są nauczeni przez mamusie, że robią wszystko za nich.
Wymagania mają typu: księżniczka, własne mieszkanie, wyksztalcenie, praca.. a on sam nie ma nic. a co gorsza w sobie nie ma nic ciekawego..
jedynie co... siłownia, d*pa i cycki. iść na impreze.. naćpać się, nachlać się.. porywyać d*py.. na końcu jakaś zaliczyć.. i dzień później chwalić się przed kumplami jaką ma super noc, chociaż i tak średnio pamieta bo tak był napity.

i podkreślam nie wszyskich można wrzucić do jednego worka. po jak chleją w mieście tak i chleją na wsi.. i pewnie też znajdzie się jakiś wyjatek co zalicza wszystkie panny z każdej pobliskiej wsi. wiec ogólnie problemy są podobne. tylko społeczności różne.. stąd inne wartości.

praca od rana do wieczora? w mieście jest to samo.. jak chce się coś osiągnąc to nie ma na nic czasu. rano się wychodzi wraca późnym wieczorem. sam dojazd do pracy potrafi zająć godzine/dwie... 8 godzin w pracy.. i powrót.. wiec jest to samo. tyle ze cholernie nie zdrowo. nie ma czasu na gotowanie, wiec sie je jakieś smieci na miescie.. nie ma czasu na zwiazki na rodzinę, bo trzeba pracować rachunki same się nie opłacą.
i zdaję sobie sprawę ze praca na roli nie jest prosta. i wymaga dużo siły i nie jeden mieszczuch miałby dosyć po 1 dniu.. ale to samo jest w drugą strone. życie w mieście wcale nie jest łatwe. jest po prostu inne.

a co do tego podyrwania ;) raczej piszę to z uśmiechem, z przymrużeniem oka. nikogo do niczego nie da sie zmusić. bajerowanie i pisanie jaka jestem najwspanialsza i najlepsza, jest bez sensu. bo wcale taka nie jestem ;)

Pewnie podobnie jak napisałaś. Zamiast różowej dopasowanej bluzki dopasowane różowe taczki (z tej piosenki) z toną na nich czego tam tylko chcesz :D bez brokatu się pewnie obejdzie bo mają przecież dużo sztucznych nawozów to już nikogo taka chemia nie kręci :D :D :D

psujesz mi moją bajkę.. ja tu liczyłam na słome z butów B) :D

#7610 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 13:56

Dziewczyna na gospodarkę patrzac na zdjecie profilowe to nie jednego chlopaka ze wsi bys oniesmielila swoja uroda.myslalby;ja do takiej laski?e nie ma szans.ja chlopak ze wsi ona laska z miasta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7611 Share Ann87

Ann87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 14:01

Dziewczyna na gospodarkę i to jest własnie głupie myślenie..
ale tutaj też wychodzi pewność siebie.
trzeba miec wartosc siebie i zawsze warto zaryzykować ;)
chociaz cwaniactwo już nie jest mile widzane ;)

ps, czyli mam zmienić zdjecie profilowe na coś w stylu 'szara myszka' ? gdzieś coś takiego chyba znajdę ;)

#7612 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 10 styczeń 2013 - 14:02

Dziewczyna na gospodarkę Słoma z butów to już chyba nie te czasy dlatego to pominąłem albo może tylko mi się tak wydaje :)
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#7613 Share Ann87

Ann87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 14:26

Dziewczyna na gospodarkę pewnie sie jakiś wyjątek (jak zawsze) znajdzie ;)

#7614 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 10 styczeń 2013 - 14:54

Dziewczyna na gospodarkę

to.. jak się WAS podrywa? :)
jakieś rady? ;) ...

Jak piszą wyżej...bycie sobą i nie " cwaniakowanie"(tyczy to się i dziewczyn). Inaczej to taki chłopak sobie pomyśli (jak poniżej)...

http://youtu.be/3MhtQg6y5ic

Tak od siebie każdy szuka nie wiadomo czego(przepraszam kogoś) bo normalność odstrasza(w sensie rutyna,nudziarstwo...)a naprawdę to wszyscy do tego zmierzają do stabilizacji życiowej...
Marcin

#7615 Share natienkaa

natienkaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, fotografia, finanse

Napisany 10 styczeń 2013 - 19:43

Dziewczyna na gospodarkę Tak to prawda.. ludzie mają coraz mniej czasu .. czasu na miłość..

#7616 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 10 styczeń 2013 - 19:51

Dziewczyna na gospodarkę http://www.sercenowegoswiata.pl/ zapraszam serdecznie ;)
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#7617 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 10 styczeń 2013 - 20:25

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli się żyje tylko pracą to jest mało czasu na miłość trzeba w sobie odnaleśc naturalny podział żeby zwiazek i miłość nie kolidowały z pracą

#7618 Share natienkaa

natienkaa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, fotografia, finanse

Napisany 10 styczeń 2013 - 20:47

Dziewczyna na gospodarkę Albo zmienić pracę trzeba ;)

#7619 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 10 styczeń 2013 - 20:48

Dziewczyna na gospodarkę właśnie... jest czas na pracę i na odpoczynek... tylko trzeba go "zdrowo" podzielić... my , rolnicy , mamy tą przewagę , że sami sobie jesteśmy szefami i pracownikami... i jak to na gospodarce bywa... są dni, że się siedzi cały dzień i nic nie robi.... a jak jest sezon, to nawet człowiek nie ma czasu zjeść... a o spaniu nie wspomnę... sianokosy, zniwa, siewy.... kiedy liczy się każda minuta dobrej pogody i terminy gonia... wtedy świątek piątek i niedziela.... i nie ma że boli... ;) ale to trzeba lubić :) ale zawsze można sobie wygospodarować trochę czasu dla siebie, rodziny, dziewczyny... ;) wszystko mozna jakoś poukładać, wystarczy chcieć... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7620 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 10 styczeń 2013 - 20:56

Dziewczyna na gospodarkę Trzeba się odpowiednio do tego zabrać praca pracą ziemia ziemią ale do ziemii się nie przytulisz w nocy nie zjesz z nią śniadania nie pojedziesz na zakupy ale jeśli ziemi nie obrobi się to też nie będzie do kogo się przytulać bo nie utrzymasz siebie i wybranki /dziewczyny nie zjesz śniadania bo nie będzie stać no i na zakupy też nie pójdziesz miłość miłością wiadomo ale ziemia odłogiem leżeć nie może ! coś za coś kilka dni w polu ale zapewnia to jakieś pieniądze na przyszłość a nie niepewność i tylko piękne oczy