Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34852 odpowiedzi na ten temat

#7581 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 grudzień 2012 - 17:40

Dziewczyna na gospodarkę A jak Mikołaj się sam zakocha w koledze :P no chyba, że to Mikołajka będzie. :lol: z resztą w tych sprawach liczyć na Mikołaja, to samemu można dostać siwe włosy i brodę. :P :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:52
  •  

#7582 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 20 grudzień 2012 - 17:50

Dziewczyna na gospodarkę http://www.wkinach.p...ann-dekolt.html

Nie miał bym nic przeciwko takiej mikołajce... :)

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#7583 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 grudzień 2012 - 17:56

Dziewczyna na gospodarkę No taka mikolajka byla by super. Ciekawe jakbym to Ja byla taka mikolajka. Musze sobie to wyobrazic albo zrealizowac. :D :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7584 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 20 grudzień 2012 - 18:19

Dziewczyna na gospodarkę http://allegro.pl/su...2867219816.html

mówisz i masz,

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#7585 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 grudzień 2012 - 18:24

Dziewczyna na gospodarkę No dzieci miały by radochę, jak by taka Mikołajka stanęła przed nimi, a one siedziały. :P :lol:

#7586 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 20 grudzień 2012 - 18:38

Dziewczyna na gospodarkę @Mat myśle , że wiekszą radoche by miał tatuś.
@lukasx w pewnym wieku , możemy powiedzieć , że dziewczyny które .............y powychodziły za mąż juz.

#7587 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 grudzień 2012 - 18:44

Dziewczyna na gospodarkę No tatuś to na pewno by zaczął najpierw rozbierać taką Mikołajkę wzrokiem, :P a dopiero później paczkę z prezentem. :lol:

#7588 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 21 grudzień 2012 - 12:20

Dziewczyna na gospodarkę Dodany obrazek
Niewiem czy nie wolał bym mieć takich pomocników , niż Mikołajkę

#7589 Share mariuszk988

mariuszk988

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 25 grudzień 2012 - 17:07

Dziewczyna na gospodarkę Witajcie!
Przeczytałem tylko kilka pierwszych stron tego tematu, ale szczerze, to nie wiem co myśleć. Chłopak szuka dziewczyny na gospodarstwo...ale ani ładnie zdania napisać nie umie, końcówki "om" zamiast "ą" i inne, stwierdzenia, że kobita to do roboty, a nie, żeby fruwać po zakupach...
To nie te czasy, żeby baby szukać. Rolnik też powinien być kulturalny, umieć się wypowiedzieć na różne tematy, a nie tylko krowa, świnie i rzepak. Powinien reprezentować soba coś więcej niż tylko "bylim, widzielim", a dziewczyn jest pełno. Bo mało która patrzy na to, że jesteś rolnikiem, farmerem etc. tylko na to JAKIM człowiekiem jesteś.
Sam mam kobietę od 4 lat, mam gospodarstwo i wiem, że w razie potrzeby umiałaby pomóc, mimo, że akutalnie studiuje i pracuje ( w żaden sposób nie związane z rolnictwem), ale ona wie, że zabiorę do kina, do restauracji, do clubu i będę się zachowywał kulturalnie, mówił poprawną polszczyzną. Wie, że napisze sms'a bez błędów ortograficznych i jest szczęśliwa. Sama kupuje mi czasopisma tematyczna, pomaga malować ursusa...

Pozdrawiam!

Edytowany przez mariuszk988, 25 grudzień 2012 - 17:15.

#7590 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 25 grudzień 2012 - 17:20

Dziewczyna na gospodarkę No wiadome chyba to że kultura i zachowanie musi być i dobre tematy ciekawe do rozmowy chyba nie będziesz jej opowiadać że krowę do byka się prowadziło albo że dziś 20 taczek gnoju wywaliło się do Kobiet trzeba docierać a nie patrzeć na nie powierzchownie i je tak oceniać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7591 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów

Napisany 25 grudzień 2012 - 18:29

Dziewczyna na gospodarkę Z moich obserwacji wynika, że ci od "bylim, widzielim " mają łatwiej od tych inteligentnych mogących porozmawiać na każdy temat... :wacko: Ale daczego tak jest to już nie wiem... :unsure:

#7592 Share zetorek123

zetorek123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 26 grudzień 2012 - 17:24

Dziewczyna na gospodarkę A ja wam powiem że z tymi dziewczynami to jest masakra. Spotykałem się już z nie jedną dziewczyną przeciętnie w wieku 20lat i co mogę powiedzieć to żadna nie miała pojęcia o życiu. Pierwszy przykład: Wszystkie chciały mieć dzieci ale żadna nie myślała o tym co trzeba zrobić przed narodzinami dziecka, że trzeba mieć pewną stałą sytuacje materialną, pewną dobrze płatną pracę, trzeba mieć gdzie założyć rodzinę a nie potem siedzieć pół życia u teściów na karku i same konflikty. Kolejna sprawa to rozmowy one pierdzieliły i chyba żebym ja pierdzielił o tym co zrobiła moja ciotka albo babka w grudniu po południu (bo chyba w większości przypadków nastolatkowie o tym gadają chyba dla zabicia czasu) mnie to kompletnie nie interesuje, również nie będę z nimi rozmawiał jak to się krowa cieliła albo że w 60 mi woda zamarzła bo jest to dla mnie mało ciekawe, ale zaczynając jakieś ważne życiowe tematy rozmowa z ich strony się kończyła. Ogólnie chyba one szukają kolegi do pisania smsów ale ja na to tracić czasu nie będę i te znajomości się zwykle szybko kończyły.
Z mojej strony zawsze sytuacja była jasna i czytelna albo spędzamy ze sobą czas, bierzemy ślub i do końca życia razem, albo ja nie tracę czasu i narazie, ale z dziewczyn strony to co drugi dzień co innego dziś fajnie super odpowiadasz mi a jutro olewka nie znam cie.
I tak sobie myślę że trzeba będzie poczekać niech te dziewczynki trochę dojrzeją skończą te 25, 30 to zmądrzeją i zaczną poważniej patrzeć na życie.
Jak widzę z jakimi pajacami się spotykają dziewczyny co kupią se golfa3 albo zerzniętą bete 3 i ryczą po wsi a dziewczyną się to podoba a chłopak zero wykształcenia zero sensownej pracy utrzymanie u rodziców cała pensja z pracy dorywczej na imprezie wydana, zero pomysłu na życie i dziewuszce się to podoba tylko niech ma z nim dziecko i umarł w butach bieda do końca życia.
Ludzie myślcie trochę zanim coś zrobicie bo będzie za późno !
I tak pewnie większość użytkowników tego forum tego nie zrozumie bo średnia wieku jest tu za niska, liczę raczej na tych starszych może coś wiedzą w tym temacie, dziękuję i dowidzenia.

#7593 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 26 grudzień 2012 - 19:58

Dziewczyna na gospodarkę W dużym stopniu zgodzę się z Twoją wypowiedzią @zetorek123 . Jesteś dojrzałym człowiekiem ,trzeźwo patrzącym na świat ,odpowiedzialnie itp. Dziś przeważnie młodzi ludzie choć i nie tylko ,biorą świat ,życie na pewno z mniejszą odpowiedzialnością jak np. nasi rodzice czy dziadkowie . Dlatego masz rację ,mówiąc że np. 20 letni człowiek jest niedojrzały do poważnych ról życiowych . Dlatego ja uważam ,że do pewnych decyzji trzeba dorosnąć ,żeby potem razem wytrwać ,bo życie nie rozpieszcza i czasem samo nawet największe uczucie nie pomoże .

Edytowany przez Meg5, 28 grudzień 2012 - 12:43.

#7594 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 26 grudzień 2012 - 21:01

Dziewczyna na gospodarkę Mądrze prawicie tylko popatrzcie jaki styl życia lansują dziś media - zabawa, imprezy, balangi, zero stresu i jakiejkolwiek odpowiedzialności, a kto dzisiaj wychowuje? - no właśnie elektroniczne nianie, bo rodzice w tym czasie szarpią 24h na dobę. Jeżeli rodzice poświęcą trochę czasu dziecku i wpoją mu odpowiedzialność to taki człowiek jest dojrzały w wieku 20 lat, inny wychowywany na telewizji i grach komputerowych w wieku 30 lat będzie ''niebieskim ptakiem''.

#7595 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 26 grudzień 2012 - 21:07

Dziewczyna na gospodarkę Z kim przebywasz takim się stajesz. Dziś są takie czasy że na wsi (gospodarstwie) rodzina ma największy kontakt z sobą, bo dziecko wracając z szkoły nie zastaje pustego domu z telewizorem i komputerem który zajmie mu czas.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#7596 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 27 grudzień 2012 - 18:16

Dziewczyna na gospodarkę muszę wam przyznać rację, ideą dzisiejszych czasów jest to że tych idei w ogóle nie ma... dzisiaj ktoś taki kto w wieku 20tu paru lat wie co to odpowiedzialność i rodzina to jest jakimś alienem i czubkiem.... teraz liczy się życie na lajcie, imprezy, zasada oby do jutra i inne gówno warte kanony. szkoda że ci wszyscy co mogli posłużyć młodym za autorytet już nie są na tym świecie... a te media powinni wy***** w kosmos...
ja co prawda stary nie jestem, ale mi najlepiej rozmawia się z ludźmi po 30tce i oni są pełni podziwu że ja (dla nich młodziak) tak trzeźwo i dojrzale patrze na życie...
i kciuk w górę dla moich poprzedników :) bo macie dużo racji co do dzisiejszych realiów.

Edytowany przez razor275, 27 grudzień 2012 - 18:19.
Wulgaryzmy

#7597 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 27 grudzień 2012 - 18:20

Dziewczyna na gospodarkę

szkoda że ci wszyscy co mogli posłużyć młodym za autorytet już nie są na tym świecie...

Kogo masz na myśli ?

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#7598 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 27 grudzień 2012 - 18:51

Dziewczyna na gospodarkę fakt nie ma ich wielu, ale najlepszym i najprawdziwszym dla naszych czasów był Jan Paweł 2. nie będę wspominał o postaciach historycznych: o Marszałku Piłsudskim, Ignacym Pendereckim, czy o Rejtanie bo ludzie mnie wyśmieją.... ale chyba tak naprawdę powinniśmy się rozejrzeć wokół siebie i spojrzeć np. na samotną matkę bez pracy z 5 czy 6 dzieci, jak sobie odejmuje od ust dla dobra dzieci, albo na ludzi którzy są śmiertelnie chorzy, dla nich wtedy wszystko traci znaczenie byle by tylko pokonać chorobę i żyć dalej z bliskimi...
pamiętasz to "spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą".... dziś ludzie kochają jedną rzecz... pieniądze - i to jest tragedia...

#7599 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 27 grudzień 2012 - 19:03

Dziewczyna na gospodarkę Już myślałem że nawiązujesz do ludzi którzy zginęli w wszechobecnej katastrofie smoleńskiej... :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7600 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 27 grudzień 2012 - 19:43

Dziewczyna na gospodarkę Pomoc biednym tez się liczy a jest wielu bogaczy co nos zadziera i nie spojrzy na te inne warstwy społeczne czasem jest tak że pierwszy wyskoczy ten co prawie nic nie ma i chętny do pomocy niż ten co się dorobił i jest bardzo pazerny tylko liczy na zysk a nie na pomoc dla innych tak bezinteresownie trzeba pomagać chociaż próbować bo co się stanie jak my znajdziemy się na dnie w kryzysie bez grosza ? pieniądze to nie wszystko chyba lepiej człowiekowi jak jest doceniany przez innych i mówi się o nim ze jest pomocny i bezinteresowny po prostu rośnie w oczach nie jednych ludzi . Do mnie podejdzie biedak powie żebym mu dał na chleb oki poczekaj tu ja ci kupie i dam i nie żałuje poświecić tych paru złotych bo czuć można się lepiej że komuś pomogłem i uratować od głodu ile razy tak było pod jakimiś marketami ??? Chyba ze chce pieniądze na '' chleb ''-alkohol to już inna sprawa kupić iść mogę żeby się pożywił ale nie trunki