Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34913 odpowiedzi na ten temat

#7541 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 grudzień 2012 - 21:47

Dziewczyna na gospodarkę

Ja spokojnie korzystałem z uroków życia byłem niezależny chciałem potańczyć to potańczyłem chciałem się wyżalić w ramionach przyjaciółki to to robiłem miałem ochotę na coś pikantnego też to miałem.

Ale to strasznie zabrzmiało, wszystko napisałeś w czasie przeszłym.
Czyli jak się ożeniłeś to z tym wszystkim skończyłeś??? :blink: :(
Pytanie za 100 punktów:Czyje zatem są te dzieci :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 13:03
  •  

#7542 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1962 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 21:48

Dziewczyna na gospodarkę maniek33 żeś pojechał po bandzie :D

west może ja jestem inny ale ja wole w domu posiedzieć niż biegać po imprezach czy za dziewczynami ... :P Pamiętne czasy kiedy mieszkałem w bursie kumple biegali za panienkami a ja nie ... Jakiś inny chyba jestem... Wolałem od razu się ustatkować ...

#7543 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 21:50

Dziewczyna na gospodarkę @Meg5 Myślisz że jak powiesz do swojej koleżanki że jest ,,mniej ładna" albo ,, piękna inaczej" to się nie obrazi? Życie jest brutalne i trzeba nieraz powiedzieć dosadnie aby sie taka osoba ogarneła, bo nie mieć urody to jedno a nie mieć klasy to drugie.
Facet jak mówią wystarczy że jest ciut przystojniejszy od diabła ale dbać o siebie musi tak samo jak kobieta inaczej d*pa.
@maniek zdziwisz się ale córka najstarsza ma 9lat, skoro 25 lat przeżyłem bez wpadki to i w małżeństwie cała trójka była zaplanowana, trzeba trochę myśleć.
@kristoforn pisałem w czasie przeszłym bo porównywałem lata młodzieńcze swoje i kolegi, teraz korzystamy z uroków życia we dwoje. A co do dzieci to testów nie muszę robić, spokojna Twoja głowa.

Edytowany przez west, 18 grudzień 2012 - 22:02.

#7544 Share vicia1223

vicia1223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 21:52

Dziewczyna na gospodarkę

Kolego mówisz o pracach normalnych które się wykonuje codziennie, zaś wiem czy moja żona jest w domu czy pojechała na zakupy/koleżanki.

Ja po prostu chciałem tylko uzyskać informację czy pryskał czy będzie pryskał , należało by wiedzieć co się dzieje / będzie działo w gospodarstwie.

A jakby tak koleżanka Twojej żony zadzwoniła do Ciebie z pytaniem czy Żona swoją czarną bluzkę wyprała w perwollu black magic i jaki był efekt to byś jej odpowiedział ?? Wątpię :D Więc skończ już z tym opryskiem na Boga.
wschodni koniec mazowsza.

#7545 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 22:02

Dziewczyna na gospodarkę

@Meg5 Myślisz że jak powiesz do swojej koleżanki że jest ,,mniej ładna" albo ,, piękna inaczej" to się nie obrazi? Życie jest brutalne i trzeba nieraz powiedzieć dosadnie aby sie taka osoba ogarneła, bo nie mieć urody to jedno a nie mieć klasy to drugie.
Facet jak mówią wystarczy że jest ciut przystojniejszy od diabła ale dbać o siebie musi tak samo jak kobieta inaczej d*pa.

Wiesz co ,ale jakbyś użył tego określenia ''mniej ładna '' wierz mi,nie naskoczyłabym na Ciebie .
Masz rację mój '' Piękny Panie '', życie jest brutalne ,ale właśnie przez takich jak Ty ... Weź sobie pod uwagę to ,że nabycie urody to kwestia genów ,a nabycie kultury to już inne źródło ...
PS ,pamiętaj , że każdy człowiek ma uczucia ...no może prawie każdy ,bo życie jest brutalne jak wspomniałeś ...

Edytowany przez Meg5, 18 grudzień 2012 - 22:23.

#7546 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1962 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 22:03

Dziewczyna na gospodarkę west popieram... też nigdy nie czarowałem dziewczyn ... Bo ona sama wie ... z resztą i tak większość dziewczyn uważa się za brzydkie :D Nie znam dziewczyny która by powiedziała że jest super :D :D Co do faceta to też prawda jak nie zadba to żadna się na niego obejrzy

#7547 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 grudzień 2012 - 22:13

Dziewczyna na gospodarkę Spoko, tylko z tym dbaniem o siebie... "dbać o siebie musi tak samo jak kobieta inaczej d*pa." to spora przesada jak dla mnie, maseczki, malowane paznokcie, szminki, puder, depilacja pod pachami... wysiadam .Szacun dla odważnych, wolę na swój sposób dbać.
Może się czepiam słówek, ale tak to czytam.

#7548 Share Dylek

Dylek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Mechanika Kobiety

Napisany 18 grudzień 2012 - 22:16

Dziewczyna na gospodarkę Brutalna Prawda jest dobra ale nie w każdym Przypadku jedni są ładni drudzy mniej jedni są wychowani a drudzy bez wychowani Taki mamy świat :)

#7549 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1962 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 23:04

Dziewczyna na gospodarkę kobiety z nimi źle a bez nich jeszcze gorzej :) ...

#7550 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 grudzień 2012 - 23:13

Dziewczyna na gospodarkę Jak się ludzie dobiorą, to wszystko przetrzymają, a jak nie, to mogą być nie wiem jak piękni, bogaci i co tam jeszcze i tak nic z tego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7551 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 06:41

Dziewczyna na gospodarkę

Kiedyś ktoś tu już napisał, że nie ma brzydkich kobiet, tylko wszystko zależy, ile wina się wypije. :P

E no mi sie wydaje ze patrzac na mnie to wina nie trzeba pic. :D

No wlasnie jak sie dobiora. a zeby bylo widac czy sie dobrali to powinni mieszkac na swoim bez wtracania sie rodzicow.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7552 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1962 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 08:52

Dziewczyna na gospodarkę To jest święta racja z tym wtrącaniem ... ;) Mieszkałem długi czas bo prawie 7 lat po za domem a to w internacie, później w gonitwie za pracą bez rodziców ... I jejku to jest inna bajka ... Teraz od kwietnia 2012 mieszkam z rodzicami i no nie mogę wytrzymać ... Bo ja tam żyłem swoim życiem a ta przeprowadzka z powrotem jest teraz taką kulą u nogi ... Pytania: Czemu nie jesz, zrób to czy tamto, gdzie jedziesz po prostu tak niekiedy denerwują że mnie aż nosi i kończy się na awanturze... Ze swoją drugą połówką mieszkałem prawie 4 miechy razem wtedy kiedy pracowałem... Mieszkało nam się super :) Może niekiedy panował jakiś nie ład w mieszkanku ale to był nasz nie ład i nic do tego nikt nie miał...Jak gotowaliśmy czy sprzątaliśmy to razem, miłym zaskoczeniem jak wracałem z pracy była kolacyjka czy śniadanko ... :) A u rodziców mieszkaliśmy razem całe wakacje i to już nie to... Myślę że w kwietniu przyszłego roku się wyprowadze od rodziców i zamieszkamy razem na stałe ... :)

#7553 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 15:51

Dziewczyna na gospodarkę Tak z obserwacji z własnego zycja , jak jezdzę , chodze po ulicach , jakies imprezy i ludzie tak dziwnie sie dobieraja , ze jak dziewczyna jest wystrzałowa to facetowi przewaznie czegos brakuje, i odwrotnie facet przystoiny i ta dziewczyna pozostawia duzo do zyczenia , ale to tylko moje zdanie.

#7554 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 17:05

Dziewczyna na gospodarkę Bo widzisz @bazeta10 ,uroda to nie wszystko ,piękno to w środku ludzi do siebie zbliża ,pociąga ,przyciąga .

#7555 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1962 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 17:19

Dziewczyna na gospodarkę Z moją kobietą jak idziemy ludzie nas biorą za rodzeństwo :D :D I to nie raz tak było że jechaliśmy razem do rolnika i zdziwienie bo "ooo widzimy że z siostrą Pan przyjechał" :D :D

#7556 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 17:36

Dziewczyna na gospodarkę

A jakby tak koleżanka Twojej żony zadzwoniła do Ciebie z pytaniem czy Żona swoją czarną bluzkę wyprała w perwollu black magic i jaki był efekt to byś jej odpowiedział ?? Wątpię :D Więc skończ już z tym opryskiem na Boga.

Jakby to miało wpływ na moje dochody to na pewno bym wiedział.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#7557 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 18:11

Dziewczyna na gospodarkę

Tak z obserwacji z własnego zycja , jak jezdzę , chodze po ulicach , jakies imprezy i ludzie tak dziwnie sie dobieraja , ze jak dziewczyna jest wystrzałowa to facetowi przewaznie czegos brakuje, i odwrotnie facet przystoiny i ta dziewczyna pozostawia duzo do zyczenia , ale to tylko moje zdanie.

@bezeta tu masz 100% racje
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7558 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 19 grudzień 2012 - 18:28

Dziewczyna na gospodarkę wiec na to wychodzi ze bardziej oplaca sie byc brzydalem :P choc teoretycznie istnieje tez taka mozliwosc ze ten przystojny moze zajmowac sie odbijaniem gwiazd tych brzydali czyli i przystojny stratny nie jest ;)

Edytowany przez tomek0303, 19 grudzień 2012 - 19:17.

#7559 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 18:30

Dziewczyna na gospodarkę no Ja jestem paskudna :D :D to przystojniaka (od tylu) znalazlam :D :D :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7560 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 19 grudzień 2012 - 19:27

Dziewczyna na gospodarkę bo ładne się dowartościowują tym, że mają brzydkiego chłopaka , bo taki lata za nią z jęzorem na wierzchu i obsypuje komplementami, itp... odnośnie facetów to jest trochę odwrotnie... bo wtedy dziewczynie zależy aby utrzymać swojego chłopaka przy sobie...

@banan, to znaczy się od du..y strony zaczynałaś znajomość?? dobrze rozumiem, jak nie to mnie popraw?? ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)