Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#7521 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 18 grudzień 2012 - 18:45

Dziewczyna na gospodarkę a dziwisz sie kobiecie? to tak samo jak ktos by sie na polu spytal Twojego sasiada badz Ciebie czy juz Twoja malzonka pozamiatala w kuchni albo ile razy od rana byla w lazience.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:59
  •  

#7522 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 grudzień 2012 - 19:07

Dziewczyna na gospodarkę No nie przesadzaj, te które się choć trochę interesują gospodarstwem, to wiedzą co się w nim dzieje.

#7523 Share vicia1223

vicia1223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 19:26

Dziewczyna na gospodarkę Witam . Mateusz jestem , jako nowy w temacie . Odnośnie kwestii interesowania się przez dziewczynę co się dzieje w gospodarstwie , latem koleżanka do mnie zadzwoniła co tam słychać itd , ja odpowiadam , że zmieniam filtry i oleje w kombajnie zbożowym hehe a Ona tak : O to u mnie to już było kilka dni temu , pomagałam bratu :) Może banalne ale jakoś mnie rozbawiło:)

Może wypowiecie się w kwestii urody dziewczyny dla rolnika ? Nikt nie wspomina czy ten wygląd jest najważniejszy ?? Hmm ?
wschodni koniec mazowsza.

#7524 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 19:30

Dziewczyna na gospodarkę no wiadomo ze rolnik chcialby miec i ladna dziewczyne a nie jakiegos bazyla :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7525 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 grudzień 2012 - 19:31

Dziewczyna na gospodarkę

Może wypowiecie się w kwestii urody dziewczyny dla rolnika ? Nikt nie wspomina czy ten wygląd jest najważniejszy ?? Hmm ?

Urody? :blink: Tobie ma się podobać, a nie sąsiadowi. :P

#7526 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1961 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 20:11

Dziewczyna na gospodarkę MAT912 święta racja ... Ja zawsze przy wyborze patrzyłem na charakter... Na drugi plan schodziła uroda ... Ale wiadomo w jakimś tam % też on musiała być .... Chociaż nie wiąże przyszłości z gospodarstwem rodziców to moją dziewczynę to zafascynowało chociaż sama powiedziała że dorywczo pracować ok ale na stałe nie było by mowy... Na kobietę takie zajęcia jak wyrzucanie obornika to troszkę za ciężko... Później problemy z kręgosłupem i garb murowane... Do dojenia czemu nie ... Nie wolno ograniczać takiej osoby ale przyhamować jak najbardziej ;) Naprawdę takiej dziewczyny jak Heidi88 ze świecą szukać ;)

#7527 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 20:20

Dziewczyna na gospodarkę

Urody? :blink: Tobie ma się podobać, a nie sąsiadowi. :P

Coś taki zdziwiony muszą w okolicy zazdrościć. Jak weźmiesz byle paszteta do gospodarstwa to krowy przestaną mleko dawać i kury jaja znosić, jedyny plus że wróble się z gospodarstwa wyniosą.

Ja zawsze przy wyborze patrzyłem na charakter... Na drugi plan schodziła uroda

Toś pierdoła charakter można zmienić i wytrenować, urody już tak łatwo nie poprawisz. Wie wiem są operacje, ale to tak jakbyś kupował zardzewiałe auto z dużym przebiegiem i kierował się pięknym wnętrzem.

#7528 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1961 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 20:24

Dziewczyna na gospodarkę west to żeś mi przypomniał stary kawał :D

SPRZEDAM KOBIETĘ
Rocznik 1982 używana,pełny lifting,nie bita,lekko się prowadzi,dwie poduszki powietrzne,
podgrzewane siedzenie,automatyczne ssanie,obniżone sportowe zawieszenie,ekonomicza w użyciu,
mało pali,lekko zarysowana maska,brak hamulców-szczęki do wymiany,
po rozgrzaniu możliwe wycieki i samozapłon.
CENA DO UZGODNIENIE LUB ZAMIANA NA MŁODSZY ROCZNIK!!!
DARMOWA JAZDA PRÓBNA!!!!
Dodatkowo-komplet kosmetyków do pielęgnacji nadwozia i podwozia.

A tak na serio nie każdy charakter da się zmienić... Już jedną taką miałem ... myślałem że to miłość a leciała na kase i że jedyny miałem auto w bursie ... :/ a ja głupi dałem się nabrać...

#7529 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 grudzień 2012 - 20:34

Dziewczyna na gospodarkę

Coś taki zdziwiony muszą w okolicy zazdrościć. Jak weźmiesz byle paszteta do gospodarstwa to krowy przestaną mleko dawać i kury jaja znosić, jedyny plus że wróble się z gospodarstwa wyniosą.

Owszem będą zazdrościć jak będziesz się z nią zgadzał, nie będzie kłótni, będzie prawdziwa gospodyni, no i ma się Tobie podobać, a jak tylko będzie się podobać całej okolicy i nic więcej, to szybko przestaną się nią zachwycać, a zaczną Tobie "współczuć" - jak to dobrze, że to akurat na Ciebie trafiło. :P :lol:

#7530 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 20:34

Dziewczyna na gospodarkę Luke16 Dam Ci radę w Twoim wieku to ja nawet nie myślałem o miłości na całe życie, baw się zmieniaj laski jak rękawiczki na poważne związki masz jeszcze czas, a co użyjesz to Twoje.

MAT912 Jak sobie wychowasz tak masz

Edytowany przez west, 18 grudzień 2012 - 20:40.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7531 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 20:37

Dziewczyna na gospodarkę Jak kobieta bedzie bardzo ładna , to jest duże prawdopodobieństwo , ze wrośnie wam poziom wapna w organiżmie i koledzy staną się szwagrami. Jak bedzie mniej urodziwa a z wielkim sercem bedzieci mieli ją dla siebie i spokojnie pole możecie obrabiać.

#7532 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1961 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę west z moją obecną dziewczyną jestem już prawie 3 lata poznaliśmy się przez portal randkowy i od pierwszej chwili coś zaiskrzyło i tak jest do dziś (no może dzisiejszy dzień wykluczę :P bo nastąpiła mała ścina ale co najważniejsze za kilka godzin do mnie zadzwoni i przeprosi ;) ) Ja nie jestem z tych co szukają panienek na raz i zmieniają je co chwile jak rękawiczki, nie na widzę rozstań, płaczu, smutku ale i kłótni które chyba u każdego się zdarzają ... Są chwile ciężkie i chwile słodkie ale wiadomo a to studia które nie są takie łatwe i to głównie one są przyczyną naszych kłótni bo staram się ją zrozumieć ale niestety jakoś mi to nie idzie :( ...Ja szukałem jednej na całe życie i myślę że się udało :)

Edytowany przez Luke16, 18 grudzień 2012 - 20:43.

#7533 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 grudzień 2012 - 20:41

Dziewczyna na gospodarkę Kiedyś ktoś tu już napisał, że nie ma brzydkich kobiet, tylko wszystko zależy, ile wina się wypije. :P

#7534 Share ursusc914

ursusc914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 20:48

Dziewczyna na gospodarkę MAT912 Kobiety dzielą się na dwa typy: dobrze ubrane i dobrze, że ubrane.

#7535 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 18 grudzień 2012 - 20:49

Dziewczyna na gospodarkę

No nie przesadzaj, te które się choć trochę interesują gospodarstwem, to wiedzą co się w nim dzieje.

no pewnie, tym bardziej to czy facet pryskal na samosiewy hehe oj te baby to chyba cyborgi dom,obora,pole,ogrodek, dzieci wszsytkim maja sie zajmowac i interesowac tylko aby jeszcze doba trwala 48 godz to moze by sie z tym wszystkim wyrabialy.

#7536 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 20:55

Dziewczyna na gospodarkę bazeta10 widziałem i pasztety bez zębów co na melinach się puszczają za wino uroda nie ma tu nic do tego, ale jak wolisz trochę bardziej brzydkie Twoja sprawa każdy ponoć ma jakiś fetysz.

Luke16 Podam ci przykład mój kolega chodził z dziewczyną prawie od początku szkoły średniej razem skończyli studia i po 9 latach wzieli ślub a po następnych 2 latach huczny rozwód. Całą swoją młodość spierdzielił bo nie mógł wyskoczyć na mecz, na imprezę bo wolał co wieczór trzymać za rączkę swoją żabcię. Twierdził że znalazł miłość swojego życia.
Ja spokojnie korzystałem z uroków życia byłem niezależny chciałem potańczyć to potańczyłem chciałem się wyżalić w ramionach przyjaciółki to to robiłem miałem ochotę na coś pikantnego też to miałem. Przyszedł odpowiedni wiek gdy powiedziałem sobie czas założyć rodzinę u mnie to było 25lat. rozejrzałem sie wpadła mi w oko jedna nie zła dziewczyna trochę o niej już wiedziałem po dwóch randkach oświadczyłem się jej i od 10 lat jesteśmy małżeństwem mamy trójkę wspaniałych dzieciaków.
A mój kolega no cóż po latach przyznał mi rację ale czasu już nie wróci

#7537 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 21:20

Dziewczyna na gospodarkę Kolego west dobrze mówisz ,nie zaprzeczę ,ale słownictwa jakiego używasz w stosunku do mniej ładnych kobiet jest na poziomie niedojrzałego małolata :wacko:
Domniemywam ,że Ty piękny jesteś z buźki ,tylko ta buźka taka niewyparzona ... Nie cierpię chamskich określeń ,czy to w stosunku do mężczyzny czy tym bardziej do kobiety...
Żałosne naprawdę... :unsure:

Edytowany przez Meg5, 18 grudzień 2012 - 21:37.

#7538 Share vicia1223

vicia1223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 21:21

Dziewczyna na gospodarkę Po dwóch randkach się oświadczyć nono :)
wschodni koniec mazowsza.

#7539 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 21:37

Dziewczyna na gospodarkę

a dziwisz się kobiecie? to tak samo jak ktoś by się na polu spytał Twojego sąsiada bądź Ciebie czy już Twoja małżonka pozamiatała w kuchni albo ile razy od rana była w łazience.

Kolego mówisz o pracach normalnych które się wykonuje codziennie, zaś wiem czy moja żona jest w domu czy pojechała na zakupy/koleżanki.

Ja po prostu chciałem tylko uzyskać informację czy pryskał czy będzie pryskał , należało by wiedzieć co się dzieje / będzie działo w gospodarstwie.

Edytowany przez Sadek, 18 grudzień 2012 - 21:38.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7540 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 21:38

Dziewczyna na gospodarkę To pierwsze dziecko ma 10 lat? :)