Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34899 odpowiedzi na ten temat

#7501 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 16 grudzień 2012 - 21:31

Dziewczyna na gospodarkę ooo kolego Fartrac, chyba lepiej tego podsumować nie mogłeś ;)
A tym czasem , koledzy wybaczą, ale pora iść spać... a raczej odespać... ;) Dobranoc :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:26
  •  

#7502 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 17 grudzień 2012 - 16:27

Dziewczyna na gospodarkę

Każdy ma swój sposób na ogrzewanie ;) Najważniejsze aby nie było przerw w dostawie ciepła :P

... albo żeby jego zimno nie przeszło na nią -_-

#7503 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 17 grudzień 2012 - 17:22

Dziewczyna na gospodarkę Wow @Heidi88 ,to zabrzmiało :huh: Czyżby u Twojego Rolnika spadła temperatura ...? Oby nie ,bo zima w pełni :(

Edytowany przez Meg5, 17 grudzień 2012 - 17:28.

#7504 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 17 grudzień 2012 - 17:30

Dziewczyna na gospodarkę Jak piosenka mówi -'' Kobiety są gorące aha aha '' ;) lato jest chłop zabiegany w polu sianokosy i żniwa a teraz zima to można nadrobić to co w lato nie można było robić ;)

#7505 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 17 grudzień 2012 - 18:52

Dziewczyna na gospodarkę

lato jest chłop zabiegany w polu sianokosy i żniwa a teraz zima to można nadrobić to co w lato nie można było robić ;)

dobry chłop zawsze zdąży obrobić swoją działkę na czas, nie ważne czy to lato czy zima :D :D

#7506 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 17 grudzień 2012 - 19:25

Dziewczyna na gospodarkę A mi chodziło o to wiadomo obrobi wiesz w lato mniej czasu dłuższe dni trzeba się sprężać bo krótkie noce :P a zima krótkie dni długie noce :P więc mozna zabawić się troszki dłużej siano nie woła " zbieraj mnie " wygoń krowy itp :)

#7507 Share Maly86

Maly86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motoryzacja

Napisany 17 grudzień 2012 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę Niom długie noce to można się zabawić w myśliwego ;)

#7508 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 17 grudzień 2012 - 20:39

Dziewczyna na gospodarkę

' lato jest chłop zabiegany w polu sianokosy i żniwa a teraz zima to można nadrobić to co w lato nie można było robić ;)

No ja nie wiem, z ciekawości aż zaglądnęłam do tematu "jak wygląda wasz dzień" mój kochany wychodzi z domu o 7 i wraca o 22.20, teraz robi tylko przy maszynach i zwierzętach ( jakoś tak na moje oko wychodzi: 20 krów, 12 byków, 6 malutkich cielaków, 8 starszych cielaków, 15 jałówek, 4 psy, 10 kotów .... no i całe gospodarstwo na jego głowie, jest z tym wszystkim sam i cały czas wszystko się powiększa co mnie raduje ale i przeraża... nie chodzi o to że ma dla mnie mało czasu (widujemy się oj tak tylko 2 razy w tygodniu ze względu na moją pracę) ale o to, że się wykończy -_-
Jeszcze niewiele umiem ale staram się angażować we wszytsko. Najbardziej lubię wspólne wyrzucanie obornika u byków (wypowiadanie słowa g...j jest stanowczo zabronione w moim towarzystwie :D ) wspaniale się nam przy tym rozmawia i to nas na prawdę zbliża mało która z moich koleżanek moze się pochwalić że wspólnie ze swoim partnerem wykonuje takie zadania. ^^
Widzę już jakieś postępy w jego podejściu, na więcej rzeczy już się godzi żebym robiła, choć czasem nie daje mu wyboru -_- Np w czasie dojenia chodze z wiadrami i wylewam mleko do chłodni, boszzz ile to mi się już wylało po ścianie dobrze że obok stoi mop, to szybko zacieram ślady zbrodni :ph34r:

Stanowczo domagam się podziału zadań, ale o czym tu mówić kiedy on owszem nauczył mnie i pokazał mi jak się doi, ale kiedy wyprosiłam go żeby dał mi spróbować to był problem, włożyłam dokładnie tam ćwartkę do tego wysysacza a on wyjął i wsadził ją jeszcze raz twierdząc że mogła się zgiąć :blink: myślałam że wyjdę z siebie jak coś robię to robię to przecież porządnie i ma taki odruch poprawiania po karmieniu wymiotę mu do rowków resztę paszy i robię to naprawdę dokładnie, nawet wyskrobuje to co zmieszało się z wodą a on bierze bezmyślnie miotłe i poprawia ;[ nie patrząc że jest IGŁA :P

ach kiedy to lato wygonię go w pole i sama zajmę jego oborowe królestwo ^^

Edytowany przez Heidi88, 17 grudzień 2012 - 20:44.

#7509 Share Dylek

Dylek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Mechanika Kobiety

Napisany 17 grudzień 2012 - 21:26

Dziewczyna na gospodarkę @Heidi88 Musisz z swoim parterem po rozmawiać co możesz razem z nim robić a zarazem co możesz sama robić
Przy dojeniu powiedz mu ze Ty chcesz spróbować i żeby Cie nie krytykował..

#7510 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 12:04

Dziewczyna na gospodarkę Heidi pamiętaj od zera do bohatera :) daj sobie czas ale też namawiaj go żebyś mogła więcej sama robić, ale pamiętaj wszystko z głową. no jak są postępy to nie jest aż tak źle :) powodzenia :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7511 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1962 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 14:08

Dziewczyna na gospodarkę Heidi88 to są takie dziewczyny na tym świecie jak Ty?? Lol... Moje zdziwienie jest gigantyczne ... Z naszej wioski a dziewczyn jest sporo nie wiem czy któraś krowe kiedyś wydoiła ... Mi się nie chce (robiłem to może z 3 lata temu ostatni raz) a co dopiero kobiecie jeszcze z tego co widzę w wieku 24 lat ... Szacun :D

Edytowany przez Luke16, 18 grudzień 2012 - 14:08.

#7512 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 18 grudzień 2012 - 14:26

Dziewczyna na gospodarkę niewiadomo czy plakas czy sie smiac. Heidi88 mam dla Ciebie dobra rade- daj sobie spokoj z tym Twoim rolnikiem.nie obraz sie ale czytajac Twoje posty nie tylko w tym temacie mozna definitywnie wywnioskowac ze ktos z was ma cos z glowai nie tylko z ta na karku. kobieta i wyrzuca sobie z chlopakiem gowno od bykow?! to chyba jakies nieporozumienie. kazdy powinien miec swoje obowiazki wzgledem swoich mozliwoscii wypada sie jakos nimi podzielic. wiem, wiem era femininizacji ale bez przesady, tak jak facet nigdy nie bedzie mial wiadomo czego i nie bedzie rodzil dzieci tak samo kobiecie tez *** pomiedzy nogami nie wyrosnie. daje Ci jeszcze dwa lata i bedziesz siegala nosem ziemi z przybytkiem wielblada na plecach od tego noszenia mleka i silowania sie z gnojem. zajmowanie sie domem rolnika tez jest tez praca.

#7513 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 15:02

Dziewczyna na gospodarkę Tomku szanuje oczywiście Twoje zdanie i nawet się z nim zgadzam, jesli chodzi o kobietę to jak najbardziej uważam, że jej miejsce jest w domu ale mój przypadek jest skrajnie ciężki. Ja i mój partner rozmawialiśmy o tym wiele razy i myślę że udało nam się osiągnąć jakieś kompromisy. Wszystko przez to że jestem taka uparta a jak on mi czegoś zabrania to i tak tłumaczę to sobie tym, że nie chce mnie obciążać i dalej robię swoje. I myślę że gdyby przyszła do Ciebie dziewczyna na której Ci zależy i jeśli by Ci powiedziała że jeśli odsuniesz ją od tego wszystkiego, odseparujesz i zabronisz jej robić tego typu rzeczy to ona w bardzo szybkim czasie straci serce do gospodarstwa i takiego trybu życia. Nie byłabym szczęśliwa gdybym nie miała w tym swojego udziału, chcę się cieszyć jak się krowa ocieli, później patrzeć jak dorasta, być przy sianiu i żniwach jeśli będę z tego wykluczona to nie będę czuła dumy i spełnienia.

#7514 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 grudzień 2012 - 15:08

Dziewczyna na gospodarkę Heidi88 takie samo jest moje zdanie, nikomu nic się nie stanie jak sobie trochę po pracuje, czerpiąc z tej pracy satysfakcję.
Za to co mądrego napisałaś Masz ode mnie punkty. :P

#7515 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 grudzień 2012 - 17:17

Dziewczyna na gospodarkę Jak czytam niektóre posty chłopaków to się dziwię ich treści.
Pisze się tu o wszystkim i często narzeka na brak dziewczyn, które pokochały by rolnika i zaakceptowały jego zakład pracy, a jak pojawiła się taka Heidi to nie wiem co się z niektórymi facetami stało.Zazdrość w Was weszła ?
Radości nie widzę,że ktoś ma taką dziewczynę co chce sama z własnej woli być na gospodarstwie.
Stara się jak może, a Wy zaraz byście ją wygonili do kuchni bo tam" jej miejsce". Stereotypy wciąż żywe?? ;[
Pewna część userów nie żywi zrozumienia dla postów pogardy dla pracy rolnika autorstwa Staśka, a jak trafia się jego przeciwność,czyli Heidi to też jest Wam źle ?!

Przyznaję,że sam chciałbym spotkać taką dziewczynę jak Heidi, ale jeszcze takiego rodzynka nie znalazłem.

Nie byłabym szczęśliwa gdybym nie miała w tym swojego udziału, chcę się cieszyć jak się krowa ocieli, później patrzeć jak dorasta, być przy sianiu i żniwach jeśli będę z tego wykluczona to nie będę czuła dumy i spełnienia.

Trzymam za Wasze szczęście i Twoją wielką pasję kciuki. :) :)

#7516 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 17:25

Dziewczyna na gospodarkę Wiesz jak jest podział obowiazku i wsparcie i pomoc to tak tylko nie przyzwyczajaj za bardzo swojego księcia bo może byc tak że on bedzie leżac do góry pempem a Ty bedziesz zapierdzielać jak nie wiem co pomoc jest potrzebna to oczywiste ale po dobrej pracy ciężkiej dobrze sie śpi to wiadome tylko uwazaj bys sie nie zacharowała aż bedziesz miec ręce po kostki ;) ale patrząc z innej strony jak tak pracujesz to naturalna siłownia mięśnie rosnął to jak przyłożysz mu jak Cie zdenerwuje to go az z trampków wyrwie ;)

#7517 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 17:35

Dziewczyna na gospodarkę oby Ci Heidi88 zapału na całe życie wystarczyło, bo znam ja takie kwiatuszki co na początku zapierdzielały jak małe traktorki, a później zabrały połowę gospodarki jak się znudziło.

#7518 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 grudzień 2012 - 18:03

Dziewczyna na gospodarkę No są i takie, ale nie "nasza" Heidi. :)

#7519 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 18:25

Dziewczyna na gospodarkę

oby Ci Heidi88 zapału na całe życie wystarczyło, bo znam ja takie kwiatuszki co na początku zapierdzielały jak małe traktorki, a później zabrały połowę gospodarki jak się znudziło.

No zawsze na poczatku jest tak zeby sie pokazac z jak najlepszej strony. Potem to juz jest normlka i zapierdziel i bywa ze co nie ktorym takie cos juz zaczyna nudzic sie.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7520 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 18:37

Dziewczyna na gospodarkę

Tomku szanuje oczywiście Twoje zdanie i nawet się z nim zgadzam, jesli chodzi o kobietę to jak najbardziej uważam, że jej miejsce jest w domu ale mój przypadek jest skrajnie ciężki. Ja i mój partner rozmawialiśmy o tym wiele razy i myślę że udało nam się osiągnąć jakieś kompromisy. Wszystko przez to że jestem taka uparta a jak on mi czegoś zabrania to i tak tłumaczę to sobie tym, że nie chce mnie obciążać i dalej robię swoje. I myślę że gdyby przyszła do Ciebie dziewczyna na której Ci zależy i jeśli by Ci powiedziała że jeśli odsuniesz ją od tego wszystkiego, odseparujesz i zabronisz jej robić tego typu rzeczy to ona w bardzo szybkim czasie straci serce do gospodarstwa i takiego trybu życia. Nie byłabym szczęśliwa gdybym nie miała w tym swojego udziału, chcę się cieszyć jak się krowa ocieli, później patrzeć jak dorasta, być przy sianiu i żniwach jeśli będę z tego wykluczona to nie będę czuła dumy i spełnienia.

Koleżanka po prostu chcę wszystko wiedzieć co się w gospodarstwie dzieje i w tym uczestniczyć (nie mam tu na myśli aby była główną siłą pociągową w gospodarstwie tylko pomocą dla mężczyzny ) i tak być powinno bo kiedyś dzwonię do sąsiadki (bo mąż w polu i tel. nie słyszał) i pytam czy rzepak od samosiewów pryskał lub czy ma pryskać a ona :blink: , bo przez pomyłkę wlałem do opryskiwacza środek na samosiewy i chciałem się go pozbyć w sensowny sposób ( za piwo opryskać 5 ha ), a że sąsiadka nic nie wiedziała spuściłem na nieużytki ( a jakby coś wiedziała to by 5 ha mieli opryskane za piwo bo jak się okazało nie pryskał z braku funduszy).

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878