Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34965 odpowiedzi na ten temat

#721 Share Globus

Globus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, rolnictwo

Napisany 10 grudzień 2010 - 22:45

Dziewczyna na gospodarkę Stasiek S. próbowałem ale nawet nie chce rozmawiać {jakaś dzika?} nieraz jak ją widze to nawet cześć nie powie i jubi się dopie...... do wszystkiego kiedyś mi krowy wyszły na jej pole {na ściernisko no rozumie jakieś buraki to tak} to myślałem że mnie rozniesie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 11:05
  •  

#722 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 10 grudzień 2010 - 23:01

Dziewczyna na gospodarkę A to bywają takie "dzikie" osoby. Widocznie całe życie spędziła na wsi to i po za nią nic nie widzi teraz.

Ludzi z pasją na tym świecie nie ma zbyt dużo. Pasja pozwala nam wstawać co rano z uśmiechem i robić to co lubimy. Możemy narzekać że jest ciężko itd. ale i tak nigdy tego nie porzucimy bo to jest nasz sens w życiu.

#723 Share maks

maks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 01:00

Dziewczyna na gospodarkę

martina nie przejmuj się ,każdy z nas idzie w takim kierunku jaki go interesuje choć niektórym to może przeszkadza i krytykują z zazdrości...

Tak btw, ja ide w informatyke obecnie :rolleyes:

A ja mam uczelnie potem szpital albo szpital potem uczelnie :rolleyes: I na nic czasu nie mam.

Oj cos o tym wiem, bo obecny semestr mam taki zapchany a do tego ucze sie tez na technika ;)

kamieniak89 - prawda jest taka, ze jak nie znajdziesz partnerki za czasów szkolnych (chociaz wtedy ciezko znalezc takie hmm...myślące ale nie o błyszczykach, ciuchach zakupach itp) to potem juz jest ciezko bo po prostu nie masz kiedy poznawac nowych ludzi. A, ze tak to okresle, w kregu stalych znajomych nie zawsze znajduja sie potencjalne partnerki. Dlatego jak ktorys chlopak zaczal ostro harować po skonczeniu technikum/zawodowki i byl solo to czesto tak mu juz zostaje na wiele wiele lat i potem czesto pobiera sie juz niejako z rozsądku gdy spotka jakąś pannę w podobnej sytuacji. Bo wsrod ludzi ciagle obowiazuje powiedzenie ze mezczyzna to musi w zyciu dom postawic, drzewo zasadzic i syna splodzic.
Poza tym, jak ktos zauwazyl, mowienie o 'dziewczynie na gospodarke' jest pewnym jej uprzedmiotawianiem, bo stawiamy ja prawie na równi z traktorem :rolleyes:
Sam problem zycia w pojedynke jest bardziej zlozony niz te pojedyncze aspeky ktore tu sie pojawiaja i dokucza nie tylko na wsi, ale i w miescie. A wszystko przez (moim zdaniem) zabieganie (brak czasu na normalne i prawdziwe kontakty miedzyludzkie) oraz (przepraszam jesli uraze niektore panie) przesadne dążenie swiata do rownouprawnienia. Zaraz rozpeta sie burza ze jestem meska szowinistyczna swinia, ale moim zdaniem pewien wplyw na ta sytuacje ma dazenie kobiet do pokazania mezczyznom 'a ja tez moge byc kims waznym!' i stawiaja one kariere ponad rodzina. A facetom wizja z kolei zmienia sie w druga strone, coraz chetniej poswiecaja sie rodzinie. Ja jak zapewne widac, wyznaje tradycyjny model rodziny, kobieta raczej w domu a mezczyzna utrzymuje, choc nie mowie nie by to moja przyszla zona pracowala, a nawet zarabiala wiecej.
No, ale sie rozpisalem :rolleyes:
Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

#724 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 01:08

Dziewczyna na gospodarkę poki mezczyzni nie beda rodzic dzieci, to rownouprawnienie mozna pomiedzy bajki wlozyc :rolleyes:
tak jak kolega mowil, dazenie do niego jest hipokryzja.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#725 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 08:31

Dziewczyna na gospodarkę Gdy znajoma kiedyś przy mnie wspomniała o równouprawnieniu to powiedziałem jej że na początek bym podniósł w celu równouprawnienia wiek emerytalny dla kobiet do 65 roku i wprowadził parytety 50% w takich zawodach jak górnik itp... Od razu zmieniła temat :rolleyes: Są kwestie które nie zależą od nas i pora się z tym pogodzić :rolleyes:

#726 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 09:55

Dziewczyna na gospodarkę właśnie zabrbrałem się za czytanie artykułu :rolleyes:

#727 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 10:09

Dziewczyna na gospodarkę Zeskanujcie

#728 Share Marko83

Marko83

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja

Napisany 11 grudzień 2010 - 11:13

Dziewczyna na gospodarkę To ja wstawię coś z hodowli ;)

Hodowla roslin, ssaków, ptaków"
Dziewica pospolita - roslina krótkotrwala, wymagajaca pielegnacji, chetnie poddaje sie flancowaniu. Po przepikowaniu przestaje byc dziewica.

Stara panna - roslina dlugotrwala, pnaca, czepiajaca sie wszystkiego i wszystkich. Zyje w miejscach odosobnionych, nie wiadomo dokladnie z kim.

Kochanka - roslina pasozytnicza, miesozerna, z gatunku motylkowatych. Wymaga duzo wilgoci i czestych zmian klimatycznych. Z uwagi na znaczne koszty, w naszych warunkach jest trudna do hodowli domowej. Przez dluzszy czas kwitnie noca.

Zona - pozyteczne zwierze pociagowe, bardzo nerwowe, ale wytrwale. Zywi sie odpadami z hodowli domowej. Bardzo oplacalna, przynosi duze korzysci.

Rozwódka - nalezy do owadów wystepujacych w duzych ilosciach, gromadnie. Znana w przyrodzie pod nazwa szaranczy. Samiczki zostawia w spokoju, samców niszczy od korzeni. Czyni szkody w ubraniu, szczególnie w kieszeniach.

Wdowa - wierzba z gatunku placzacych. Szybko próchnieje. Z powodu braku zdrowego korzenia nadaje sie jedynie do przeróbki na fujarki.

Kawaler - ptak przelotny, dzieci swe czesto podrzuca innym i wówczas zmienia miejsce pobytu. Jest przebiegly i trudno go schwytac w sidla.

Stary kawaler - grzyb jadowity o smaku gorzkim. Zyje przewaznie samotnie lub w symbiozie z purchawka pospolita.

Maz - zwierze domowe z gatunku leniwców, ze wzgledu na duza zarlocznosc w warunkach domowych przynosi duze straty.

#729 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 11 grudzień 2010 - 16:25

Dziewczyna na gospodarkę dla was najlepsza to by chyba była ta piosenkarka - przy okazji bardzo ładna rosjanka ;)
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#730 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 11 grudzień 2010 - 16:54

Dziewczyna na gospodarkę

poki mezczyzni nie beda rodzic dzieci, to rownouprawnienie mozna pomiedzy bajki wlozyc ;)
tak jak kolega mowil, dazenie do niego jest hipokryzja.

Nawet nie wiecie ile dziewczyna musi się na męczyć by urodzić małego człowieczka. Najpierw donosić je w brzuchu przez te "9" miesięcy (nie zawsze jest tak dobrze czasem rodzą się wcześniaki bądź ciąża obumiera z niewiadomego powodu), potem cud narodzin. Żadem mężczyzna puki nie zrozumie całego jego przebiegu nie zdaje sobie sprawy jakie to wyczerpujące dla kobiety. U mnie na zajęciach z położnictwa to chłopcy zaniemówili jak zobaczyli jak to się odbywa.
Życzę każdemu przyszłemu tatusiowi tego by wytrwał przy ukochanej kobiecie i ją wspierał w tych ciężkich aczkolwiek pięknych chwilach. Nam to jest bardzo potrzebne :)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#731 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 11 grudzień 2010 - 16:58

Dziewczyna na gospodarkę no tak ale kobieta księdzem ani papieżem nie zostanie, jakby rodzenie dzieci bylo tak męcząca to dlaczego niektóe rodziny po 4-5 dzieci mają?
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#732 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 17:03

Dziewczyna na gospodarkę A niektóre 8-10 ;)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#733 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 11 grudzień 2010 - 17:05

Dziewczyna na gospodarkę Są wyjątki od reguły, niektóre kobiety rodzą nagle i szybko (poród uliczny) u innych cały poród trwa do 13 a nawet 20 godzin.

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#734 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 11 grudzień 2010 - 17:15

Dziewczyna na gospodarkę

jakby rodzenie dzieci bylo tak męcząca to dlaczego niektóe rodziny po 4-5 dzieci mają?

trochę dziecinne podejście, zapytaj się mamy jak masz rodzeństwo po co

chcą to mają, taka jest kolej rzeczy, (Edit: o matko!! już się zaczyna, co kto winien, że nie może)

kolega był niedawno 2 raz przy rodzinnym porodzie, przy pierwszym to parę godzin trwało, a za 2 razem 20 minut, mówi, że chyba rekord świata ;)

#735 Share maks

maks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 17:16

Dziewczyna na gospodarkę

dla was najlepsza to by chyba była ta piosenkarka - przy okazji bardzo ładna rosjanka :)

Faaajne :rolleyes:
Szczegolnie podoba mi sie ten motyw Niewiasty w zbozu ;)

Są wyjątki od reguły, niektóre kobiety rodzą nagle i szybko (poród uliczny) u innych cały poród trwa do 13 a nawet 20 godzin.

Zwykle tez z kazdym kolejnym dzieckiem jest juz latwiej :D

chcą to mają, taka jest kolej rzeczy

Dokladnie. Zobaczmy na co gotowi są ludzie, ktorzy - z roznych wzgledow - nie moga lub maja problem z naturalnym poczeciem wlasnego dziecka.
Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

#736 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 17:21

Dziewczyna na gospodarkę

Są wyjątki od reguły, niektóre kobiety rodzą nagle i szybko (poród uliczny) u innych cały poród trwa do 13 a nawet 20 godzin.

A tak z ciekawości. Przy ilu porodach asystowałaś?? Liczą się tylko te naturalne nie cesarki.

Kiedyś słyszałem ze kobieta która jeszcze nie rodziła nie powinna być przy porodzie ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#737 Share koniareczka

koniareczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 11 grudzień 2010 - 18:14

Dziewczyna na gospodarkę heh dobry kawałek...

#738 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 19:17

Dziewczyna na gospodarkę

Nawet nie wiecie ile dziewczyna musi się na męczyć by urodzić małego człowieczka. Najpierw donosić je w brzuchu przez te "9" miesięcy (nie zawsze jest tak dobrze czasem rodzą się wcześniaki bądź ciąża obumiera z niewiadomego powodu), potem cud narodzin. Żadem mężczyzna puki nie zrozumie całego jego przebiegu nie zdaje sobie sprawy jakie to wyczerpujące dla kobiety. U mnie na zajęciach z położnictwa to chłopcy zaniemówili jak zobaczyli jak to się odbywa.
Życzę każdemu przyszłemu tatusiowi tego by wytrwał przy ukochanej kobiecie i ją wspierał w tych ciężkich aczkolwiek pięknych chwilach. Nam to jest bardzo potrzebne ;)

ale u nas nikt nie mowil, ze jest inaczej tylko, ze rodzenie dzieci pociaga za soba konsekwencje, zarowno przywileje jak i obowiazki, dlatego tez nie da sie zrobic rownouprawnienia. poza tym organizm mezczyzny i kobiety rozni sie znacznie, z tego tez powodu pewne zawody sa zarezerwowane dla kazdej z plci i lepiej jak tego na sile sie nie zmienia.

moja kuzynka zostala projektantem kadlubow i jak jej wszyscy tlumaczyli jak krowie na rowie, ze to nie jest praca dla kobiety to nie wierzyla, dzis jest nauczycielka matematyki w podstawowce.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#739 Share Kipek1

Kipek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza,mechanika,motoryzacja,sport.

Napisany 11 grudzień 2010 - 19:44

Dziewczyna na gospodarkę

Życzę każdemu przyszłemu tatusiowi tego by wytrwał przy ukochanej kobiecie i ją wspierał w tych ciężkich aczkolwiek pięknych chwilach. Nam to jest bardzo potrzebne ;)

Tak cud narodzin to coś bardzo niezwykłego,nieda się tego opisać,jest wielkim przeżyciem,byłem przy narodzinach mojego synka i nedługo znowu bedę mogł przeżyć drugi raz wspierając moje kochanie.Nikt z nas męszczyzn nigdy niedoświadczy bulu jaki toważyszy kobiecie,dlatego tak ważne jest bybyć blisko

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#740 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 11 grudzień 2010 - 19:49

Dziewczyna na gospodarkę @maks jest tak jak piszesz, jak się od razu ruszyło z kopyta z gospodarą to jest lipa, bo czasu ciągle mało, no ale jest jeszcze możliwość pójścia na studia, oczywiście zaoczne, także jak sytuacja przymusi to kto wie ;) a jak na razie to trzeba gospodarkę rozwijać :)
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89