Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#7321 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 19 listopad 2012 - 20:48

Dziewczyna na gospodarkę

U mnie to to tak naprawde jest... Musze nowe porządne konto założyć bo kiedys jak chciałem na forum się dopytać coś to na szybcika założyłem i taki login mi na myśl przyszedł; Co Myslisz @Meg o nazwie Lovelas hmm;?

To już lepiej niech ten ''magik''zostanie ,bo brzmi tajemniczo ,a lovelas to już z góry wiadomo, co za ziółko angielskie .... :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 12:15
  •  

#7322 Share magik0578

magik0578

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 19 listopad 2012 - 20:49

Dziewczyna na gospodarkę Jej Może zachorować każdy .Tylko nie chciał bym widzieć Kobiety noszącej pełne wiadra zboża czy tam śruty.... Po prostu Jak chce pomagać niech pomaga i nie chciał bym jej ze stropu zbijać...

#7323 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 19 listopad 2012 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę

Nawet nie próbuj, bo Ci je zamknę, jaki nick masz to już trudno.
A co do tematu, Ty myślisz, że jak Twoja żona pracować nie będzie w gospodarstwie, to na pewno nie zachoruje na kręgosłup?

Dokładnie ,może dostać skrzywienia kręgosłupa od leżenia w złej pozycji przed tv :P
Dziękuje @ MAT za wyrazy uznania ... :)

#7324 Share Maly86

Maly86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motoryzacja

Napisany 19 listopad 2012 - 20:58

Dziewczyna na gospodarkę Ja tam też bym nie podcinał skrzydeł! Jak chce to niech pomaga i tyle! W końcu kota nie odganiamy od myszy :)

#7325 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 listopad 2012 - 21:12

Dziewczyna na gospodarkę

Po prostu Jak chce pomagać niech pomaga i nie chciał bym jej ze stropu zbijać...

Pod żadnym pozorem jak będzie stała na "stropie" to jej nie zbijaj :P , bo wtedy na pewno będzie po kręgosłupie. :P

#7326 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 listopad 2012 - 21:21

Dziewczyna na gospodarkę Tak sie zastanawiam ile ma lat ten facet. Ale Jego podejscie jest co najmniej dziwne ale i madre. :rolleyes:

Jak nigdy nie mialas kontaktu ze zwierzetami to lepiej zebys sie niepchala do nich. Bo moze byc wiecej szkody niz pozytku. :P

Na poczatek proponuje zadomowic sie z tesciowa, :D

@magik wiesz ze jak sie rejestrowales to nie czytales regulaminu, nie wiem czemu. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7327 Share magik0578

magik0578

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 19 listopad 2012 - 21:31

Dziewczyna na gospodarkę hahah @ Mat to taka przenośnia ;P ;]U mnie w domu w sumie są 3 Kobiety Mama, Siostra,i Dziewczyna i wam powiem że wg w okres prac polowych żniw wg nie chciał bym tak pracować jak one.. W kuchni jest Mama z Dziewczyną Maja dużo pracy sprzątanie. gotują obiad nie dla 1 osoby ale dla kombajnistów i traktorzystów. Dziwczyna potem jeszcze musi rozwieść na pole każdemu a na koniec kolacjia i znów sprzatanie. Tv oglądają bo jest na lodówce w kuchni;p W takim okresie zimowym jest luz ;) W ogóle ja nikogo na łańcuchu nie trzymam Moja robi wszystko co chce i kiedy chce.A jak by leżała do góry brzuchem i non toper oglądała tv to sam bym Ją wyrzucił z łóżka żeby sie przewietrzyła na świeżym powietrzu ;d

@banan575 Jeszcze żadnego regulaminu nie czytałem take długie,zawsze tylko akceptuje;P Ja to mam lenia heh

#7328 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 listopad 2012 - 21:36

Dziewczyna na gospodarkę

hahah @ Mat to taka przenośnia

Jak byś napisał "nie będę jej zbijał z tropu", to była by taka przenośnia, ale jak piszesz "nie chciał bym jej ze stropu zbijać..." no to można by nawet pomyśleć, że na jej życie dybiesz. :P

#7329 Share magik0578

magik0578

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 19 listopad 2012 - 21:43

Dziewczyna na gospodarkę hehe u nas tak się mówi ;P Ps Moja niema na siebie żadnych korzyści majątkowych żeby się targnąć na Ukochanej życie;P

#7330 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 listopad 2012 - 21:57

Dziewczyna na gospodarkę

Tak sie zastanawiam ile ma lat ten facet. Ale Jego podejscie jest co najmniej dziwne ale i madre. :rolleyes:

Gościu przesadza, to co Heidi jest dzieckiem? nie mówię już o jakiś niebezpiecznych pracach, czy cięższych, ale grabienie? jak się da mu pod nogę, to już tak będzie i nikt mi nie wmówi, zawsze będzie wiedział najlepiej.

Na początku mimo tekstów typu "nie podchodź, nie wchodź, nie zbliżaj się, nie dotykaj, zostaw to, nie ruszaj

Dobrze, że jeszcze nie dodał "nie ruszaj, bo to moje" ale jeszcze może. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7331 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 17:41

Dziewczyna na gospodarkę Heidi jak mozesz to poszukaj sobie normalnej pracy, a gospodarke potraktuj hobbistycznie.

Inaczej ta gospodarka Ci bokiem wyjdzie. No ale jak tam wolisz.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7332 Share magik0578

magik0578

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 19:32

Dziewczyna na gospodarkę @Heidi Masz jakiś zawód ?

#7333 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę @banan575 ,co rozumiesz przez zwrot ''normalna praca'' ? Rolnictwo jest dla nienormalnych ? Żeby właśnie, ta normalna praca nie wyszła bokiem :P

Edytowany przez Meg5, 20 listopad 2012 - 20:49.

#7334 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę A cos sie tak zbulwersowala???? Czy ja napisalam cos o nie normalnych?????? Bo mi sie jakos nie wydaje.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7335 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 19:58

Dziewczyna na gospodarkę Ależ mnie nic nie zbulwersowało ,zadałam Ci tylko pytanie ,co rozumiesz przez zwrot ''normalna praca'' .

#7336 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 20:12

Dziewczyna na gospodarkę Praca w ARiMR w ODR. pracy jest pelno tylko jak ktos................ . Moje zdanie jest takie ze dla kobiet praca w gospodarstwie jest ostatecznoscia. Zreszta kazdy orze jak moze.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7337 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 20:27

Dziewczyna na gospodarkę Dziękuję koleżanko za odpowiedz :) Rozwiałaś moje wątpliwości i uspokoiłaś :P Ps. poniżając pewną grupę społeczną ,nie myśl ,że się tym dowartościujesz ;)

Edytowany przez Meg5, 20 listopad 2012 - 20:34.

#7338 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 20 listopad 2012 - 20:39

Dziewczyna na gospodarkę

................ . Moje zdanie jest takie ze dla kobiet praca w gospodarstwie jest ostatecznoscia. Zreszta kazdy orze jak moze.

Czyli nie zniżyłaś sie tak nisko,a dokładnie nie skalałas się prawdziwą robotą...trochę to żałosne co napisałaś ale to Twój poglad i o Tobie świadczy.Pewnie łatwiej w tej,,, normalnej pracy,,, gdzies w kibelku o szybki numerek?

Edytowany przez kozulek2, 20 listopad 2012 - 20:43.

#7339 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2845 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 20:42

Dziewczyna na gospodarkę Skąd to zamieszanie, przecież nie od dzisiaj wiadomo że należy do 3/4.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7340 Share smieszka111

smieszka111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:kulinaria, zioła, rośliny doniczkowe

Napisany 20 listopad 2012 - 21:03

Dziewczyna na gospodarkę banan575 i niby Twoja praca jest lepsza od pracy w rolnictwie... haha . Znam wiele kobiet, które uważają tak jak Ty , że niby praca dla kobiety jest niewdzięczna, poniżająca, ale przecież każdy orze jak może ...

To powiedz mi w takim razie czym jest dla kobiety praca w korporacji w której jest nikim ,w której jest pionkiem, w której często jest stosowana przemoc psychiczna, w której podstarzały szef próbuje zrobić z niej swoja kochankę za pieniądze...

oczywiście pewnie uważasz , że jest super, bo nie pracuje owa kobieta w rolnictwie...

i żeby nie było to nie z mojego doświadczenia:)