Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#7261 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 listopad 2012 - 06:40

Dziewczyna na gospodarkę @FINN Ta jest ok :D ale Ona chyba nie lubi wieśniaków co im słoma z butów wystaje. Może mi polecisz jakąś koleżanke z forum? :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:31
  •  

#7262 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 07:38

Dziewczyna na gospodarkę

Ja wiem dziewica lepsza ale w naszych czasach jak to mówią że dziewica to rzadkość ;)

W czym niby lepsza ,bo ta co już miał np . jednego partnera to już nie lepsze ?Czy po prostu boicie się krytyki ,bo Wasze męski ego by ucierpiało ? Typowo męski myślenie i na dodatek świadczące i ilorazie inteligencji . Ciekawe ilu jest mężczyzn co niby z tym poczekaliby na tą jedyną no i do ślubu ... Pewnie jeszcze miej jak kobiet <_< Ech te stereotypy ,cały czas przez co niektórych mężczyzn podtrzymywane . Czy Wy Panowie (co nie którzy) naprawdę uważacie że jesteście lepsi od kobiet i Wam więcej wolno ?

Edytowany przez Meg5, 18 listopad 2012 - 07:52.

#7263 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 08:35

Dziewczyna na gospodarkę nie boimy się krytyki tylko świadomości że ktoś przed nami kochał się z partnerką

#7264 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 10:16

Dziewczyna na gospodarkę

To może dam ogłoszenie PRAWICZEK PILNIE POSZUKUJE DZIEWICY !!!!! :lol:

SEX jest jak NOKIA connecting people, jak PEPSI ask for more, jak NIKE just do it.

A dziewice sa jak IDEA :rolleyes: poza zasiegiem. :lol:

-Tata, kto to jest ta duza pani z marmuru? tam na pomniku???
-To jest synku Dziewica Orleanska
-A dlaczego Orleanska???
-Bo z Orleanu
-A dlaczego Dziewica???
-Bo z marmuru

:D :D :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7265 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 10:16

Dziewczyna na gospodarkę Typowe egoistyczne podejście do sprawy :ph34r: Ciekawe ilu z Was ma za żonę kobietę z którą też przeżyli pierwszy raz ? Ta świadomość ,że ktoś był przed Wami :o :rolleyes: Żałosne :(

#7266 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Zainteresowania:IT.
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 18 listopad 2012 - 10:43

Dziewczyna na gospodarkę Nie @Meg5, to nie chodzi o to, że mężczyźni się boją o swoje ego w przypadku pranerek, które miały już partnerów seksualnych. Wiadomo, oboje byli we wcześniejszych związkach i seks to nieodłączny element.
Jednak jeżeli liczby tych partnerów nie da się policzyć na palcach jednej ręki to już dla porządnego mężczyzny jest problem. Moja subiektywna ocena.

A widocznie Panowie, którzy wypowiadali się wcześniej mają jakieś tam zasady, więc świadomość, że na potencjalnej partnerce huśtał się nie jeden facet raczej skreśla ją jako Panią do poważnego związku.

Edytowany przez BukeR, 18 listopad 2012 - 10:45.

Evolving agriculture - Dutz Fahr

Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

#7267 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 10:43

Dziewczyna na gospodarkę Dziewica pospolita - krótkotrwała, wymagająca szczególnej pielęgnacji. Chętnie poddaje się flancowaniu. Po przepikowaniu przestaje być dziewicą.

Stara panna - roślina długotrwała i pnąca, czepiająca się wszystkiego i wszystkich. Żyje w miejscach odosobnionych nie wiadomo z kim.

Kochanka - kwitnąca pasożytnicza, z gatunku motylkowatych. Z uwagi na duże koszty, w naszych warunkach trudna do hodowli. Rozkwita
nocą.

Żona - pożyteczne zwierze domowe, pociągowe, bardzo nerwowe ale wytrwałe. Żywi się odpadkami, w hodowli domowej[/u] bardzo opłacalna, przynosi duże korzyści.

Kawaler - ptak przelotny. Dzieci swoje podrzuca innym i wówczas zmienia miejsce pobytu. Jest trudny do uchwycenia w sidła.

Stary kawaler - grzyb jadowity o gorzkim smaku. Żyje przeważnie sam lub w symbiozie z purchawką pospolitą.

Mąż - zwierze domowe z gatunku leniwców. Ze względu na dużą żarłoczność, w warunkach domowych przynosi duże straty. W hodowli nieopłacalny. Pochodzenie - skrzyżowanie trutnia z padalcem.

Rozwódka - należy do owadów występujących w dużych ilościach, zwana w przyrodzie pod nazwą szarańcza. Samiczki pozostawia w spokoju, samców niszczy od korzenia. Czyni szkody w ubraniu - zwłaszcza w kieszeni.

Wdowa - wierzba z gatunku płaczących. Szybko próchniejąca z braku zdrowego korzenia. Nadaje się do przerobu na fujarki.

Edytowany przez banan575, 18 listopad 2012 - 10:45.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7268 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 listopad 2012 - 10:47

Dziewczyna na gospodarkę Jak dziewice są poza zasięgiem to poczekam. :D Wiosną może będą aktywne!!!! :lol:

#7269 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 11:23

Dziewczyna na gospodarkę

Nie @Meg5, to nie chodzi o to, że mężczyźni się boją o swoje ego w przypadku pranerek, które miały już partnerów seksualnych. Wiadomo, oboje byli we wcześniejszych związkach i seks to nieodłączny element.
Jednak jeżeli liczby tych partnerów nie da się policzyć na palcach jednej ręki to już dla porządnego mężczyzny jest problem. Moja subiektywna ocena.

A widocznie Panowie, którzy wypowiadali się wcześniej mają jakieś tam zasady, więc świadomość, że na potencjalnej partnerce huśtał się nie jeden facet raczej skreśla ją jako Panią do poważnego związku.

Po pierwsze ,żeby wymagać samemu , to też pewne warunki trzeba spełniać ( a nie ,znowu zasada co wolno wojewodzie ...). Po drugie ja nie napisałam tam ,o kobietach które licznik maja w tyłku ( czytaj dokładniej ) .Po trzecie te Wasze wymagania do kobiet . A co od siebie wymagacie i co sobą reprezentujecie (co nie którzy oczywiście ) ;)

#7270 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3920 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 11:29

Dziewczyna na gospodarkę Pozwolę sobie zacytować opis kolegi @FINN który moim zdaniem doskonale nadaje się do tematu: "Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." - pytanie jak to wygląda w rzeczywistości czy postępujemy tak jak piszemy, bo anonimowo może jesteśmy odważniejsi bo nikt nam nie patrzy w oczy.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7271 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 18 listopad 2012 - 12:15

Dziewczyna na gospodarkę

Po pierwsze ,żeby wymagać samemu , to też pewne warunki trzeba spełniać

A widocznie Panowie, którzy wypowiadali się wcześniej mają jakieś tam ZASADY

Skoro zasady to pewnie i mają trochę moralności i nie szukają łatwego sposobu na dmuchanie. Zresztą umówmy się, jak komuś zależy na tego rodzaju partnerce (z zasadami) to raczej samemu nie dmucha wszystkiego co się rusza, bo z drugiej strony wydaje mi się, że jeżeli komuś zależy tylko na sexie nie zwraca uwagi ile partner miał kochanków przed nim.

pytanie jak to wygląda w rzeczywistości czy postępujemy tak jak piszemy, bo anonimowo może jesteśmy odważniejsi bo nikt nam nie patrzy w oczy.

A teraz zadaj sobie pytanie co da internaucie kreowanie się na moralnego aniołka, czy wyuzdanego kochanka? Sądzę, że każdy pisze tak jak myśli, bo w jakim celu miałby kłamać, udawać kogoś kim naprawdę nie jest w codziennym życiu? Prawdą jest, że w internecie jest łatwiej pisać o pewnych sprawach, każdy jest anonimowy i pewne tematy są łatwiejsze do podjęcia niż w realnym świecie, ale z drugiej strony z powodu tej anonimowości nikt nie ukrywa swoich prawdziwych poglądów.

Edytowany przez BukeR, 18 listopad 2012 - 12:15.

#7272 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3920 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 12:47

Dziewczyna na gospodarkę Może chęć bycia lepszym, chociaż na forum być kimś takim jakim by chciało się być w rzeczywistości.

Faktycznie ostatnio jest mniej użytkowników (zostali sukcesywnie wyeliminowani) którzy wiedzieli wszystko najlepiej i mieli najlepsze wyniki ale tylko w postach. Osobiście trzymam dystans co do niektórych wiadomości z internetu dlatego też że są anonimowe i nieraz treść wypowiedzi jest tego typu: znajomy/kolega/kuzyn mówił że ........... .

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#7273 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 12:55

Dziewczyna na gospodarkę Kolego BukeR ,a ja myślę, że jak trafiłby się łatwy kąsek toby niejeden skorzystał( w końcu mężczyzna ) , tylko potem ma wymagania ,chciałoby się poużywać ,ale jak już mieć, to nietykaną . W większości i tak każdy z nas dostanie to na co zasługuje ....

Edytowany przez Meg5, 18 listopad 2012 - 13:08.

#7274 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 18 listopad 2012 - 14:39

Dziewczyna na gospodarkę

W większości i tak każdy z nas dostanie to na co zasługuje ....

No i tym mądrym zdaniem skończmy tą dyskusję, która nigdy nie dobiegnie końca. ;)

Może chęć bycia lepszym, chociaż na forum być kimś takim jakim by chciało się być w rzeczywistości.

Jak ktoś w ten sposób chce się dowartościować, lub sam nie wiem co udowodnić to coś z głową chyba nie alo u niego? :D

#7275 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 15:46

Dziewczyna na gospodarkę Wszyscy zwolennicy cnotek powinni wziąć jeszcze jedną sprawę pod uwagę mianowicie: tworzycie związek z dziewczyną dla której jesteście ''pierwszym'' miłość,wierność, bla bla po grobową deskę. Tylko czy taka dziewczyna po pewnym czasie nie zacznie zadawać sobie pytania jak to jest z innym? dlaczego nie wyszalałam się? jeden na całe życie i kropka. Wierzcie że mogą zacząć się rodzić takie pytania w głowie. Z drugiej strony jak wybierzecie sobie taką ''doświadczoną'' (oczywiście wszystko w ramach rozsądku bynajmniej nie chodzi mi o osoby z kilkunastoma czy kilkudziesięcioma doświadczeniami i to za każdym razem z kimś innym) jest szansa że taka dziewczyna swoje wie i nie będzie w przyszłości szukać przygód bo i po co. Moim zdaniem każdy ma prawo do pomyłek w końcu błądzić to ludzka rzecz.

#7276 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 18 listopad 2012 - 16:11

Dziewczyna na gospodarkę binek właśnie niedawno z kolegami ten temat też poruszyliśmy. Zgadzam siez tobą ze dziewczyna "cnotka" na 1000% będzie ciekawa jak to by było z innym. Dlatego nie warto do upartego szukac dziewicy. Najlepiej taką, która miała jednego czy tam dwój w życiu i była z nimi z miłosć, i o tym tobie powie. Wówczas większe prawdopodobieństwo że ciebie nie zdradzi bo wie jak to jest z "innymi". Tylko czy szczerze powie ilu ich było to inna sprawa heh.
Ale z drugiej strony, to mnie też przeraża, że przez resztę życia trzeba będzie być z jedną... :/

Edytowany przez marcinffff, 18 listopad 2012 - 16:16.

#7277 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 16:17

Dziewczyna na gospodarkę No widze ze jednak sa tez inni panowie.

@Marcin tak jak piszesz, lepiej wziasc kobiete ktora miala 1-2 facetow wczesniej , to tak jak i z facetami jak ktos mial 2-3 dziewczyny to i zadowolony z zycia i ciekawsze fantazje ma. :lol:

Nie dlugo to i panowie zaczna pisac ze tez nie sa swieci. :D

Edytowany przez banan575, 18 listopad 2012 - 16:18.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7278 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 18 listopad 2012 - 16:26

Dziewczyna na gospodarkę :D a dziękuję , dziękuje banan ;) taki mam pogląd...

Edytowany przez marcinffff, 18 listopad 2012 - 16:29.

#7279 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 16:30

Dziewczyna na gospodarkę

Wszyscy zwolennicy cnotek powinni wziąć jeszcze jedną sprawę pod uwagę mianowicie: tworzycie związek z dziewczyną dla której jesteście ''pierwszym'' miłość,wierność, bla bla po grobową deskę. Tylko czy taka dziewczyna po pewnym czasie nie zacznie zadawać sobie pytania jak to jest z innym? dlaczego nie wyszalałam się? jeden na całe życie i kropka. Wierzcie że mogą zacząć się rodzić takie pytania w głowie. Z drugiej strony jak wybierzecie sobie taką ''doświadczoną'' (oczywiście wszystko w ramach rozsądku bynajmniej nie chodzi mi o osoby z kilkunastoma czy kilkudziesięcioma doświadczeniami i to za każdym razem z kimś innym) jest szansa że taka dziewczyna swoje wie i nie będzie w przyszłości szukać przygód bo i po co. Moim zdaniem każdy ma prawo do pomyłek w końcu błądzić to ludzka rzecz.

Mądrze mówisz ,normalnie jak nie facet ... ;) Takich mądrych mężczyzn ,nam kobietom trzeba ,co po prostu rozumieją życie :)

Edytowany przez Meg5, 12 marzec 2013 - 10:10.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7280 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 18 listopad 2012 - 16:30

Dziewczyna na gospodarkę wow to Ja odpadam :D . Ale sa takie. :rolleyes: Bywa ze na weselu mozna takie znalezc. :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze