Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34964 odpowiedzi na ten temat

#7201 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Zainteresowania:IT.
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 17 listopad 2012 - 13:25

Dziewczyna na gospodarkę Muszę przyznać Ci rację - jest popyt jest podaż. ;) No tak to już jest urządzone, że w każdym społeczeństwie są te gorsze jednostki, które za nic mają podstawowe wartości jakimi są rodzina, poczucie własnej wartości, wierności. Osobiście nic nie mam do młodzieńczych podbojów, czy wizyt singli u takich "Pań", ale jak ktoś podjął się odpowiedzialności założenia rodziny to no niestety trzeba trzymać się jakiś zasad. :huh:
Z tymi rękawiczkami to strzał w 10. :D Ja należę do tej grupy mężczyzn, która nie lubi przebierać w towarach z "drugiej ręki", więc wolę pozostać przy jednej partnerce. ;)
Ale mówiąc w poprzednim poście o "kobietach obyczajów nieciężkich" miałem raczej na myśli Panie, które raczej nie wiedzą co to stały związek, a do łóżka pakują się facetowi na 2 spotkaniu.

Stereotypów dużo funkcjonuje w społeczeństwie (szczególnie Polskim), ale raczej długa droga, żeby to zmienić. Poglądów ludzi nie zmienia się ot tak.

Evolving agriculture - Dutz Fahr

Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 09:06
  •  

#7202 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 13:49

Dziewczyna na gospodarkę Oczywiście są takie kobiety co druga randka wystarczy do tego ,aby się bliżej poznać ,ale one robią dokładnie to co facecji ,wiec nie wiem co Cię tak bulwersuje . Tak wiem ,bo facetowi wszystko wolno ,a kobiecie mało co... :rolleyes:

#7203 Share BukeR

BukeR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Zainteresowania:IT.
    Agrotechnika.
    Muzyka.

Napisany 17 listopad 2012 - 14:12

Dziewczyna na gospodarkę

,ale one robią dokładnie to co facecji

Ciągle odbijasz piłeczkę... Nie ma takich kobiet, nie ma facetów którzy z tego korzystają, ale nie będę się powtarzał. Przecież to oczywiste, że mężczyźnie ciężko z takich okazji nie skorzystać. ^^

Tak wiem ,bo facetowi wszystko wolno ,a kobiecie mało co... :rolleyes:

Skoro tak mówisz... :D :P

Evolving agriculture - Dutz Fahr

Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

#7204 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 14:22

Dziewczyna na gospodarkę A skąd wiesz ,że kobieta nie korzysta właśnie też z okazji ..? Jak w piosence ...

Edytowany przez Meg5, 17 listopad 2012 - 14:23.

#7205 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 17:22

Dziewczyna na gospodarkę Meg i BukeR oboje macie racje ale wasz dialog wystarczy spuentować jednym zdaniem - w przyrodzie zawsze musi być równowaga :)

#7206 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 17:52

Dziewczyna na gospodarkę

No tak, ale wszystko zaczyna się od was, kobiet. Gdyby nie było kobiet o obyczajach nie ciężkich, bez żadnych zasad to i pewnie nie byłoby mężczyzn, którzy opierają znajomość tylko o łóżko. "Jak suka nie da to i pies nie weźmie". :rolleyes: Przelotne romanse są jak najbardziej ok, ale w wypadku, gdy obie strony wiedza na czym stoją i akceptują taki układ.
I nie uważam, że mężczyźni taktujący kobiety przedmiotowo, którym zależy tylko na seksie są lepsi od kobiet nie szanujących się, tylko jakoś to tak się przyjęło w społeczeństwie, że facet zmieniający partnerki seksualne jak rękawiczki to "dobry samiec", a kobieta "szmata". Nie ja to wymyśliłem, nie propaguje tego poglądu, więc nie do mnie pretensje. :D :P

Nie rozumiem o co ta dyskusja, motyw faceta maczo zmieniającego kobiety jak rękawiczki był "popularny" i budził JAKIŚ TAM respekt ale w GIMNAZJUM. Wśród dojrzałych ludzi taka postać jest pajacem, a nie mężczyzną który potrafi świadomie pokierować swoim życiem i utrzymać swój charakter w cuglach. W czasach gdy trzeba ciężko pracować by zarobić na utrzymanie rodziny,spłatę kredytu i wychowanie dzieci, trzmiele skaczące z kwiatka na kwiatek budzą jedynie moje politowanie nad ich stanem emocjonalnym.

A co do zdania Meg5 że facetowi wszystko wolno,a kobiecei niewiele itd.... polecam rozejrzeć się i przejrzeć na oczy, bo internet aż roi się od ogłoszeń "sędziwych matron" które szukają towarzystwa młodych mężczyzn w zamian za pieniądze.

Edytowany przez falconeyes, 17 listopad 2012 - 17:53.

„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

#7207 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 listopad 2012 - 18:29

Dziewczyna na gospodarkę Panie szukają a co mają zrobić jak facet nie chce praktykować. Stąd się biorą te ogłoszenia. HE HE :lol:

#7208 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 19:34

Dziewczyna na gospodarkę nawet sprzedają dziewictwo

#7209 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 listopad 2012 - 19:38

Dziewczyna na gospodarkę Bo chcą swój pierwszy raz mieć płatny :wub:

#7210 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 19:45

Dziewczyna na gospodarkę

nawet sprzedają dziewictwo

Zawsze to jaka kasa wpadnie, no ale tylko raz.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7211 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3930 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 19:46

Dziewczyna na gospodarkę

I nie uważam, że mężczyźni taktujący kobiety przedmiotowo, którym zależy tylko na seksie są lepsi od kobiet nie szanujących się, tylko jakoś to tak się przyjęło w społeczeństwie, że facet zmieniający partnerki seksualne jak rękawiczki to "dobry samiec", a kobieta "szmata".

Ja to słyszałem że facet wtedy ma powodzenie = "dobry samiec".

Może to wyszło że z tego że facet pozostaje bez konsekwencji (nieodpowiedzialny) a dziewczyna może zostać z dzieckiem i to już pokazuje że się prowadziła nie tak jak potrzeba, w przypadku faceta nie ma takiej możliwości aby został z dzieckiem najwyżej z jakąś chorobą od przypadkowej partnerki..

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#7212 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 listopad 2012 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę

nawet sprzedają dziewictwo

A mężowi potem można wmówić, że się w dzieciństwie usiadło na smoczek i po cnocie. :P

#7213 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 listopad 2012 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę A ja słyszałem że jak facet ma długiego to bardzo kręci panienki :)

#7214 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 20:02

Dziewczyna na gospodarkę kobiecie wystarczy 12cm
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7215 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę

Nie rozumiem o co ta dyskusja, motyw faceta maczo zmieniającego kobiety jak rękawiczki był "popularny" i budził JAKIŚ TAM respekt ale w GIMNAZJUM. Wśród dojrzałych ludzi taka postać jest pajacem, a nie mężczyzną który potrafi świadomie pokierować swoim życiem i utrzymać swój charakter w cuglach. W czasach gdy trzeba ciężko pracować by zarobić na utrzymanie rodziny,spłatę kredytu i wychowanie dzieci, trzmiele skaczące z kwiatka na kwiatek budzą jedynie moje politowanie nad ich stanem emocjonalnym.

A co do zdania Meg5 że facetowi wszystko wolno,a kobiecei niewiele itd.... polecam rozejrzeć się i przejrzeć na oczy, bo internet aż roi się od ogłoszeń "sędziwych matron" które szukają towarzystwa młodych mężczyzn w zamian za pieniądze.

Ale to nie moje zdanie ,tylko powtarzam jak większość społeczeństwa uważa ,ja mam zupełnie inne zdanie na ten temat ...

#7216 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 listopad 2012 - 20:08

Dziewczyna na gospodarkę @banan575 To ty musisz być praktykantka jak wiesz ile musi mieć :D

#7217 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 17 listopad 2012 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę lata praktyki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7218 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 17 listopad 2012 - 20:11

Dziewczyna na gospodarkę Długi i cienki ???? lepszy od grubego i krótszego ???? czy długi i gruby ??? :P a tak przytaczając kawał : idzie dwóch facetów przez miasto i jeden mówi do drugiego :
-Ty to idzie ta co uprawiałem z nią seks nie dałem rady błony dziewiczej przebić jej
Idą dwie kobiety drugą strona ulicy i jedna do drugiej mówi :
-patrz idzie ten debil co mnie przez rajstopy pakował :P
Panowie trzeba uważać bo dziewictwo jest tylko jedno a rajstopy można zmienić :D

#7219 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 listopad 2012 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę

lata praktyki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

To w końcu Panna czy mężatka, bo to różnica. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7220 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 listopad 2012 - 20:18

Dziewczyna na gospodarkę No teraz to mnie załamałeś to powinien czuć gdzie ftyka :rolleyes: he