Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34923 odpowiedzi na ten temat

#7141 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 05 listopad 2012 - 20:57

Dziewczyna na gospodarkę @bananowa575 podoba mi sie Twoje podejscie do tematu, krotko i na temat heh kobieta musi byc do tanca i do rozanca . gdyby czasem Twoj kominiarz zawodzil to alarmuj do mnie smialo jak pod 112 i pamietaj mam pewien plus( nie szukam zony :P ). na poczatek naszej wirtualnej znajomosci dedykuje Ci wlasnie ten utwor . milego sluchania :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:32
  •  

#7142 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2012 - 13:55

Dziewczyna na gospodarkę

gdyby czasem Twoj kominiarz zawodzil to alarmuj do mnie smialo jak pod 112

To pewnie i na sygnałach dojeżdżasz i z włączonym niebieskim "kogutem". :P

#7143 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 listopad 2012 - 19:25

Dziewczyna na gospodarkę

@bananowa575 podoba mi sie Twoje podejscie do tematu, krotko i na temat heh kobieta musi byc do tanca i do rozanca . gdyby czasem Twoj kominiarz zawodzil to alarmuj do mnie smialo jak pod 112 i pamietaj mam pewien plus( nie szukam zony :P ). na poczatek naszej wirtualnej znajomosci dedykuje Ci wlasnie ten utwor http://www.youtube.com/watch?v=Bol1BX8x6Lo&feature=related. milego sluchania :D

Trutniu zanim by sie MAJA doczekala Twojego przyjazdu to by sie spalila z podniecenia. Dlatego jakis Truten wymyslil zabawki zeby pscolki MAJE nie czekaly na trutni tylko same sie bawily.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7144 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 06 listopad 2012 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę @mat z czerwonym aby wszystko bylo jasne :) @bananowa ach jaka egoistka z Ciebie Maju ale wrocisz jeszcze do mnie gdy zapragniesz czegos wiecej i ta zimna, bezplciowa i zbyt malo fantazyjna zabawka juz Ci sie znudzi. pamietaj, czego one(zabawki) nie potrafia potrafi to dobry Gucio :P

#7145 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2012 - 21:15

Dziewczyna na gospodarkę No może Tomek, jak byś zaraz napisał, że z czerwonym, to byś może nie dostał "kosza". :P

#7146 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2012 - 21:59

Dziewczyna na gospodarkę

Hmmm...... a ja słyszałem że zakochani żyją dłużej.
Choć miłość, a małżeństwo nie zawsze chodzi w parze jak można zauważyć w życiu.

kolego miłość to światło a małżeństwo to rachunek za to światło :lol: :lol:

#7147 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 06 listopad 2012 - 22:49

Dziewczyna na gospodarkę :( no coz musze przyjac porazke na klate, pociesza mnie tylko jedna mysl a mianowicie to ze na szczescie nie jedna Maja lata po swiecie hehe

#7148 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 07 listopad 2012 - 17:54

Dziewczyna na gospodarkę

@mat z czerwonym aby wszystko bylo jasne :) @bananowa ach jaka egoistka z Ciebie Maju ale wrocisz jeszcze do mnie gdy zapragniesz czegos wiecej i ta zimna, bezplciowa i zbyt malo fantazyjna zabawka juz Ci sie znudzi. pamietaj, czego one(zabawki) nie potrafia potrafi to dobry Gucio :P

No Gucio jakbys chcial to moge zostac Twoja wirtualna zona Maja. :rolleyes: :rolleyes: Ale ja nic nie potrafie tylko zabawkami sie bawic. Jedyne co potrafie to czajnik przypalic gdy wode gotuje. :lol: :lol:

A to Tomciu pioseneczka do Ciebie od pszczolki

Edytowany przez banan575, 07 listopad 2012 - 18:50.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7149 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 listopad 2012 - 18:03

Dziewczyna na gospodarkę

No Gucio jakbys chcial to moge zostac Twoja wirtualna zona Maja. :rolleyes: :rolleyes:

No to mamy wirtualne oświadczyny. :P

#7150 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 07 listopad 2012 - 18:49

Dziewczyna na gospodarkę można wodę przypalić także z miłością :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7151 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 07 listopad 2012 - 19:34

Dziewczyna na gospodarkę i to jak bardzo nowoczesne... że to kobieta się oświadcza... :D

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#7152 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 listopad 2012 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę nowoczesne bo mamy takie czasy - nowoczesne :P ,uwarzam że dlaczego niby nie miała to właśnie kobieta się oświadczyć facetowi,
dawno,dawno temu to pewnie wygnali by ją ze wsi za to :lol:

#7153 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 07 listopad 2012 - 23:18

Dziewczyna na gospodarkę

No Gucio jakbys chcial to moge zostac Twoja wirtualna zona Maja. :rolleyes: :rolleyes: Ale ja nic nie potrafie tylko zabawkami sie bawic. Jedyne co potrafie to czajnik przypalic gdy wode gotuje. :lol: :lol:

A to Tomciu pioseneczka do Ciebie od pszczolki

http://www.youtube.com/watch?v=-scJsQdmiuc

A podobno dostalem kosza.... :P Maju kochana ale ja zony nie szukam... wiec moze zostalbym Twoim kochankiem...? Nie jestem wymagajacy i nie musisz za wiele potrafic, Twoja znajomosc anatomii, wyobrazna ktora rozbudza sie przy tych zabawach zabawkami i temperatura w Tobie tkwiaca rowna z ta z przypalonego czajnika w pelni mnie zaspokoja ;) Milo sie sluchalo a jesli masz taka aparycje jak ta blondi w tym teledysku to biore Cie w ciemno :P

#7154 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 listopad 2012 - 23:28

Dziewczyna na gospodarkę

Maju kochana ale ja zony nie szukam... wiec moze zostalbym Twoim kochankiem...?

Jak nic "Żuraw i Czapla" jak On chce, to Ona nie chce, jak Ona już - tuż, tuż, to On ani rusz. :P
A już myślałem, że wirtualnie popijemy miodu za wirtualne szczęście na Waszym wirtualnym weselu. :P

#7155 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 08 listopad 2012 - 13:56

Dziewczyna na gospodarkę eee tam wszystko wirtualne.. a noc poślubna też?? :blink:
przecież to tak samo jak by lizał lizaka w papierku za szybą wystawy w nocy.... :P jak dla mnie beznadziejne... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#7156 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 08 listopad 2012 - 18:05

Dziewczyna na gospodarkę Tomcio wiesz czemu wstawilam ten teledysk???? Poniewaz zebys sie niewystraszyl, ale Ja wygladam identycznie jak ta blondi z czarnym okiem. Tylko ze ta blondi ma jasniesze wlosy. Chodzilo mi tylko oto czy dostrzezesz ta pszczolke.

FINN a kto powiedzial wirtualnie?????
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7157 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 08 listopad 2012 - 19:05

Dziewczyna na gospodarkę no a jak moglbym nie dostrzec tego ciala i ponetnych ust... poczekaj Maju jak Cie zlapie to rozniesiemy ul, tylko moglabys zrobic maly porzadek z tym czarnym okiem.
@FINN szkoda energii na wirtualne harce a bananowa uzyla tego slowa tylko dla zmyly calego ogolu ;)

Nie cytujemy ostatniego posta.

Edytowany przez MAT912, 08 listopad 2012 - 19:14.

#7158 Share piomal1991

piomal1991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo (hodowla trzody chlewnej; Turystyka; Sport

Napisany 08 listopad 2012 - 23:07

Dziewczyna na gospodarkę Jak się sprawy pięknie toczą. Romansy, miłości no chociaż jeden znalazł "dziewczynę na gospodarkę" :D Finn daj im niech sobie popiją miodku to temperatura wzrośnie i nawet spalony czajnik im nie przeszkodzi :lol:

#7159 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 listopad 2012 - 23:23

Dziewczyna na gospodarkę

a bananowa uzyla tego slowa tylko dla zmyly calego ogolu ;)

A skąd mieliśmy wiedzieć, że Macie się ku sobie. :wub: :P :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7160 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 09 listopad 2012 - 18:46

Dziewczyna na gospodarkę ok, ok, w takim razie czekamy na dalszy rozwój tego "lepkiego" wirtualnego i/lub nie romansu... ;) aż jestem ciekaw co z tego wyjdzie... oby nie sam "kit" więc do dzieła... :P :lol: