Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34943 odpowiedzi na ten temat

#7121 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 04 listopad 2012 - 20:27

Dziewczyna na gospodarkę Jaka filozofia ,no Panowie szacun ... :ph34r: Ja dorośniecie to zrozumiecie ,że nie ma jak ten swój ukochany kominek ;)

Edytowany przez Meg5, 20 listopad 2012 - 16:21.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:16
  •  

#7122 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 04 listopad 2012 - 20:34

Dziewczyna na gospodarkę to tak jak w tym kabarecie... " a jak wyleci bąk to wiadomo z kąt" ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#7123 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 04 listopad 2012 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę A słyszeliście to: "Przychodzi mężczyzna do domu publicznego i mówi, że chciałby ten tego z kobietą ale mówi, że On tego nigdy nie robił i nie wie jak to będzie. No to polecili mu, żeby poszedł najpierw do lasu i znalazł drzewo z dziurą i na nim najpierw poćwiczył a dopiero potem do nich wrócił. No i też tak zrobił. Mija pewien czas a ów mężczyzna wraca z powrotem do tego samego domu publicznego i tam pytają go jak mu szła nauka itp. A On, że już wszystko umie i wie co i jak. No to w takim razie wchodzi do pokoju z kobietą, Ona się rozbiera a On mówi do niej, żeby się wy... tzn nachyliła, Ona mówi sobie pewnie lubi od tyłu a On z rozpędu kopnął ją w ...pupę. Kobieta zdenerwowana pyta go co Ty robisz?? Na co odpowiada: sprawdzam czy nie ma os"
Tak więc macie racje, że każdemu kominowi należy robić regularnie przegląd techniczny najlepiej co dziennie :) A przeglądy najlepiej się robi w dzień :)

Edytowany przez dominikziemniak, 04 listopad 2012 - 20:55.

#7124 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 04 listopad 2012 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę Każda pora dobra, byle przegląd pomyślnie przeszedł.
Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

#7125 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 04 listopad 2012 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę lub odwiedzic domek uciech hehe Mat masz racje ale z tego co tu czytam a przegladam temat od jakiegos czasu lecz sie nie udzielam to moge wywnioskowac ze wiekszosc tu czynnie sie udzielajacych ma problem z tym kominen, stad ta desperacja jakies rycerskie wywody i poszukiwanie kopciuszka zapatrzonego w swojego dumnego,madrego, pracowitego, i niedocenionego przez wszystkie laski rolnika. szukanie na sile daje tyle co siedzenie na d*pie. korzystac z zycia wyjsc do ludzi i poznawac te kobietki bo one tylko na to czekaja . co najwazniejsze nie brac kazdej nowopoznanej za potencjalna zone hehe z tego co widze to dziewczyny piszace tu maja wieksze jaja niz uzalajacy sie tu nad swoimi nie powodzeniami i obojetnoscia dzisiejszych kobiet . tego kwiatu pol swiatu nie ma co sie przejmowac nie ta to bedzie inna. Meg5 a jak tam wyglada stan tych lipnowskich kominkow? :P Ps. widze ze jestes z okolic wiec zawsze mozna sie dokladniej poznac... ;)

Edytowany przez tomek0303, 04 listopad 2012 - 21:15.

#7126 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 04 listopad 2012 - 21:20

Dziewczyna na gospodarkę tomek0303 owszem tak jak piszesz, że tego kwiatu jest pół światu ale 3/4 h.....a warte. No sora ale tak jest.

#7127 Share bobik85

bobik85

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 04 listopad 2012 - 21:25

Dziewczyna na gospodarkę Z nami facetami nie jest lepiej i jak to w naturze mamy równowagę :lol:

#7128 Share tomek0303

tomek0303

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Zainteresowania:heh kobiety, sport, rolnictwo, i jak kazdy w tym wieku imprezy itp.

Napisany 04 listopad 2012 - 21:41

Dziewczyna na gospodarkę kolega bobik85 ma racje no i na pocieszenie moge napisac ze w polsce jak i na swiecie jest przewaga kobiet nad facetami wiec wnioskuje to dla nas wiekszy wybor wsrod pan.

#7129 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 listopad 2012 - 07:16

Dziewczyna na gospodarkę

tomek0303 owszem tak jak piszesz, że tego kwiatu jest pół światu ale 3/4 h.....a warte. No sora ale tak jest.

Taki jestes obtrzaskany w kobietach ze piszesz ze 3/4 hu... warte???? Zebys przynajmniej z 10 przel.....l to mozesz cos napisac.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7130 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 05 listopad 2012 - 07:56

Dziewczyna na gospodarkę @ tomek0303 , w jakim stanie są kominy w powiecie lipnowskim nie powiem bo nie wiem ,wiem natomiast ,że ja mam dobrego kominiarza i nie zaniedbuje obowiązków ;)
Odnośnie większej liczby kobiet niż mężczyzn ,owszem tak jest tylko że mężczyźni są bardziej sponiewierani życiem ( np.%) umierają wcześniej niż kobiety i potem te wesołe wdówki wliczane są do statystyki . Szczerze wątpię ,czy te wdówki byście Panowie brali pod uwagę ,bynajmniej większość Panów nie sądzę . Wniosek taki ,że odnośnie młodych ludzi raczej jest jeden na jeden ,ale dokładnych liczb nie znam .
@dominikziemniak ,wiesz Ty tu już kolejny jesteś z tak skrajnymi poglądami ... Cóż ,następny Kolega co wie b. dużo na temat kobiet :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7131 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 05 listopad 2012 - 13:40

Dziewczyna na gospodarkę Meg5 a wiesz dlaczego kobiety dłużej żyją??? ------- bo nie mają żon :lol:

#7132 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 05 listopad 2012 - 15:58

Dziewczyna na gospodarkę Tak faktycznie ,no bo taki np. przeciętny Pan nadużywający alkoholu przez co traci zdrowie ,nie pije bo lubi tylko przez żonę . Ja nieraz nie mogę wyjść ze zdumienia, po co niektórym Panom żona ,rodzina ,przecież picie gdzieś z kumplami w jakiejś mordowni to jest sens życia .
@binek jak masz żonę ,to ja na Twoim miejscu bym szybko się z tego wymiksowała ,no bo jak sam zauważyłeś ,to może przedwcześnie zabić ;)

Edytowany przez Meg5, 05 listopad 2012 - 17:11.

#7133 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 05 listopad 2012 - 16:04

Dziewczyna na gospodarkę Hmmm...... a ja słyszałem że zakochani żyją dłużej.
Choć miłość, a małżeństwo nie zawsze chodzi w parze jak można zauważyć w życiu.

#7134 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 05 listopad 2012 - 16:46

Dziewczyna na gospodarkę @banan, on przeleciał nawet więcej jak 10.... ale wzrokiem :D:D a co nie które to pewno nawet po dwa razy, jak sie zapatrzył... ;) góra , dół, dół góra... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#7135 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 listopad 2012 - 18:42

Dziewczyna na gospodarkę @Dominik ale z drugiej strony te 3/4 co sa h...ja warte :D :D albo WARTE H...A :lol: :lol: to jakos wartosc maja. a ta 1/4 to kim one sa????? emerytki, rencistki, wdowy???

Musze przyznac ze Ja tez sie zaliczam do tych 3/4. :lol: :lol: :lol:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7136 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3929 postów

Napisany 05 listopad 2012 - 18:46

Dziewczyna na gospodarkę

@ tomek0303 , w jakim stanie są kominy w powiecie lipnowskim nie powiem bo nie wiem ,wiem natomiast ,że ja mam dobrego kominiarza i nie zaniedbuje obowiązków ;)

Każda sroczka swój ogonek chwali. :)

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#7137 Share Maly86

Maly86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motoryzacja

Napisany 05 listopad 2012 - 19:19

Dziewczyna na gospodarkę Polecam obejrzeć skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju-> Chłopi

#7138 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 05 listopad 2012 - 19:42

Dziewczyna na gospodarkę

Tak faktycznie ,no bo taki np. przeciętny Pan nadużywający alkoholu przez co traci zdrowie ,nie pije bo lubi tylko przez żonę . Ja nieraz nie mogę wyjść ze zdumienia, po co niektórym Panom żona ,rodzina ,przecież picie gdzieś z kumplami w jakiejś mordowni to jest sens życia .
@binek jak masz żonę ,to ja na Twoim miejscu bym szybko się z tego wymiksowała ,no bo jak sam zauważyłeś ,to może przedwcześnie zabić ;)

a ja się nie dziwie i współczuje facetowi którego żona ma 365 dni w roku zespół napięcia miesiączkowego, plus dodatkowo babskie fochy wtedy faktycznie może odnajdywać sens życia z kumplami. Na szczęście moja wybranka ma prawidłowo 2-3 dni tak że da się żyć, choć w jakiś tajemniczy sposób muszę w tym okresie częściej zapalić. Więc w jakimś sensie skraca mi życie ;)

#7139 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 05 listopad 2012 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę Czasem trzeba urwać się ze smyczy żony/dziewczyny wyrwac z kolegami na jakies lekarstwo % odstresywujące nie mówie do stanu upojenia ale troszki ;P i wtedy już facet może zaopiekować swoją panią :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7140 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 listopad 2012 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę

Musze przyznac ze Ja tez sie zaliczam do tych 3/4. :lol: :lol: :lol:

O jakaś niska samo ocena? :P

współczuje facetowi którego żona ma 365 dni w roku zespół napięcia miesiączkowego, plus dodatkowo babskie fochy

Przechodzi facet z żoną koło klatki goryla w ZOO, no i goryl wciąga żonę przez pręty do swojej klatki
i zaczyna się za nią zabierać - ratuj mnie ratuj krzyczy żona do męża, a mąż jej na to - teraz jemu powiedz, że boli Cię głowa.