Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34962 odpowiedzi na ten temat

#7021 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2862 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 19:03

Dziewczyna na gospodarkę MAT i Ty przeciwko mnie? Nie mam ani jednej dziewczyny to jeszcze na niedomiar złego śmieją się z tego, zamiast coś zaradzić. W sumie czego się spodziewać, obraz polskiego rolnika jeden drugiemu źle życzy to i w trudnej sytuacji zamiast pomóc to palcem wytyka.

MariuszT o których postach mówisz, pokaż każdemu a niech wiedzą i widzą jak faceci wychodzą z twarzą. Nie oddamy skóry tanio kobietą, prawda?

Edytowany przez damianzbr, 02 listopad 2012 - 19:10.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:15
  •  

#7022 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 19:09

Dziewczyna na gospodarkę Ktoś cię palcem wytyka, źle życzy? Może jeszcze pomóc ci w relacjach z dziewczynami, albo znaleźć odrazy?
Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

#7023 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2862 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 19:16

Dziewczyna na gospodarkę Mariusz, sprawiasz wrażenie jak by Cię pewien ciekawy okres ominął w życiu. Ale chyba nie, no bo pisać widzę potrafisz.

#7024 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 19:19

Dziewczyna na gospodarkę Po tylu latach nauki wypadało by umieć pisać. Jaki okres w życiu masz na myśli?
Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

#7025 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 19:21

Dziewczyna na gospodarkę A tak myslalam ze zobacze w jakich gustujesz panienkach. Odrazu bym Ci powiedziala z kim na zone a z kim na zabawe
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7026 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2862 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 19:21

Dziewczyna na gospodarkę Mariusz, Okres nauki czytania ze zrozumieniem.

EDIT: Banan575 kwestia ilości posiadanych przez mnie kobiet została wyjaśniona dosłownie. Juz nie trzeba nic analizować i interpretować by wiedzieć że określa się ją liczbą zero. Nie rozumiem po co dalsze zaczepki w tym kierunku.

Edytowany przez damianzbr, 02 listopad 2012 - 19:26.

#7027 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 listopad 2012 - 19:28

Dziewczyna na gospodarkę

MAT i Ty przeciwko mnie? Nie mam ani jednej dziewczyny to jeszcze na niedomiar złego śmieją się z tego, zamiast coś zaradzić.

Nie wierzę :( jaja sobie robisz, czy jak? nie masz żadnej dziewczyny? ale jak Tobie coś poradzić, jak Ty masz na wszystko radę i odpowiedź.
Powiedz, że to była ironia, że nie masz dziewczyny.

#7028 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 19:30

Dziewczyna na gospodarkę Przecież może mieć chłopaka...albo żonę.

#7029 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 19:40

Dziewczyna na gospodarkę A tak sie ciekawie zapowiadalo. Jakby chlopaka mial to by ukojenia na AF nieszukal. Chyba ze ma zone i trafila mu sie taka od zabawy to wspolczucia.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7030 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 02 listopad 2012 - 19:52

Dziewczyna na gospodarkę A moze na serio kawalerem jest kto wie znam taki przypadek Wujka tak się zajmował gospodarką aż 50ka na kark mu wskoczyła a zajęty był cały czas gospodarką

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7031 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 20:07

Dziewczyna na gospodarkę Dajcie już spokój chłopakowi ,wielka zaletą jest że się przyznał . Jednak nie jesteś taki ostatni ,miło było pogadać ;)

Edytowany przez Meg5, 02 listopad 2012 - 20:08.

#7032 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 20:15

Dziewczyna na gospodarkę Troszke obrosl w pierza to mu sie je podcielo. :rolleyes: :rolleyes:

Myslal ze z babami wygra. :lol: :lol:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7033 Share piomal1991

piomal1991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo (hodowla trzody chlewnej; Turystyka; Sport

Napisany 02 listopad 2012 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę Oj ale flaki z olejem teraz tu są wszyscy na wszystkich najeżdżają. Kiedyś więcej kultury tu było a teraz co agrouki kłoci się z modami i etc damianzbr płacze że nie ma dziewczyny. Ja też nie mam i jakoś żyje co prawda nie mam 30 lat na karku ale stwierdziłem iż jest jeszcze czas na prawdziwą miłość ale prawda jak patrzy się na innych którzy się prowadzają za rączkę z kobitkami to żal ściska:(

#7034 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 listopad 2012 - 20:24

Dziewczyna na gospodarkę

ale prawda jak patrzy się na innych którzy się prowadzają za rączkę z kobitkami to żal ściska:(

Na innych mówisz, a sam się mażesz.

Przyznajcie się, że z naszą pomocą. :P

#7035 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę Mat myslalam ze pekne ze smiech jak to napisales. NA INNYCH MOWISZ A SAM SIE MAZESZ

Damian nieprzejmuj sie. Co Nas nie zabije to Nas wzmocni. :lol: :lol:

Ale baby sa okrutne to teraz bedziesz wiedzial.

Tez siedze na gospodarce ale na niej nic nierobie. :lol: :lol: Czyli BABE NA GOSPODARKE mozna wziasc :rolleyes: :rolleyes:

Edytowany przez banan575, 02 listopad 2012 - 20:39.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7036 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 listopad 2012 - 20:33

Dziewczyna na gospodarkę A można wiedzieć, cóż Cię tak w tym rozbawiło? :)

Damian nieprzejmuj sie. Co Nas nie zabije to Nas wzmocni. :lol: :lol:

Taka duża dziewczynka, a wierzy w bajki, :P chyba nie myślisz, że Damian z tego powodu "zaciął się w sobie"

Edytowany przez MAT912, 02 listopad 2012 - 20:49.

#7037 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2862 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 21:01

Dziewczyna na gospodarkę

damianzbr płacze że nie ma dziewczyny.

Zaspakajałem ciekawość innych, szkoda że odebrałaś to inaczej. Może znacie się z MariuszT?

Przyznajcie się, że z naszą pomocą. :P

Szkoda że nie solidaryzujesz się z facetami. I gdy ,,baby'' ponoć udowodniły mi że są cwańsze od facetów Ty dodajesz że zrobiły to z waszą pomocą. Tylko ciekawi mnie czemu tak napisałeś, nie lubisz tylko mnie czyt wszystkich facetów. I ciekawe co inni na to w których imieniu pisałeś. :unsure:

Nie tylko myślał, tylko faktycznie wygrał. Mam na to dowód: Facet MariuszT już o godz. 19.09 wiedział czy damianzbr ma kogoś czy jest sam. A Banan575 o godz. 19.40 dalej snuje teorie o nie wiernej żonie po mimo iż o godz. 19.21 napisałem o ilości posiadanych KOBIET. W sumie to się nawet nie dziwię, w końcu jesteś tylko kobietą więc problem czytania ze zrozumieniem to nic nadzwyczajnego. Już nie wspomnę o orientacji w terenie, myciu samochodu, naprawie kombajnów czy też zmianie uszczelki w kranie itd.

Meg5 dobrze że chociaż Ty wiesz co to zabawa i poprawnie odczytujesz moje wpisy.

Edytowany przez damianzbr, 02 listopad 2012 - 21:06.

#7038 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 listopad 2012 - 21:10

Dziewczyna na gospodarkę Kolega @damianzbr ;) wyznaję zasadę:Zycie jest za krótkie żeby uczyć się na własnych blędach...i uczy się na błędach innych,np .użytkowników af,rozpatrując każde za i przeciw w postępowaniu każdego użytkownika. :P

#7039 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 listopad 2012 - 21:18

Dziewczyna na gospodarkę

Szkoda że nie solidaryzujesz się z facetami. I gdy ,,baby'' ponoć udowodniły mi że są cwańsze od facetów Ty dodajesz że zrobiły to z waszą pomocą. Tylko ciekawi mnie czemu tak napisałeś, nie lubisz tylko mnie czyt wszystkich facetów. I ciekawe co inni na to w których imieniu pisałeś. :unsure:

Ani nie mam powodu, ażeby Ciebie lubić, ani powodu, ażeby nie lubić to raz, dwa - solidaryzuje się z tymi, którzy mają poglądy podobne do moich, obojętnie czy to faceci, czy kobiety, trzy - jakoś nie widzę protestów tych w którym imieniu pisałem, od razu dementuje - nie pisałem w imieniu @StasiekS i @agrouki, bo za trochę nie mam zamiaru się im tłumaczyć, po co, na co, i dlaczego. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7040 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2862 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 21:38

Dziewczyna na gospodarkę

solidaryzuje się z tymi, którzy mają poglądy podobne do moich, obojętnie czy to faceci, czy kobiety

No to szkoda że Twoim zdaniem kobiety są ponad facetami. Czy oby na pewno mówisz to szczerze i nie robisz tego by coś osiągnąć? Dobra nie wnikam, mam tylko radę. Dziewczyna zdobyta na przyjaciela, szybko zmieni Cię na inny model. Podobna sytuacja jest z psem obronnym. Może na początku byś skusił się na potulnego misia bo i taki coś tam obroni a i przytulić się można, ale kiedyś w końcu zrozumiesz że 100% bezpiecznie to możesz się czuć tylko przy rottweilerze wtedy misio pójdzie w odstawkę.

Są też wyjątki, bierzesz pieska potulnego misia i sam stajesz się jego obrońcą. Ale to tylko wyjątki, bo nie każda kobieta ma tak twardą rękę jak nasze koleżanki z forum. O tak twardą jak w ,,miodowych latach,, Danusia i Tadzik. to była fest baba.