Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#7001 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 08:56

Dziewczyna na gospodarkę Fakt ,może i piec osób na krzyż ,ale jakich nie poważnych . :ph34r: Wy Panowie powstawiajcie fotki swoich Pan na forum ,ciekawe czy będą zachwycone tym faktem . Na pewno się pochwalicie ,tacy kozacy :lol: mają ich zapewne w zanadrzu wiele . No bo przecież ,ten Wasz urok osobisty ,powala z nóg nie jedną kobietę .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 07:23
  •  

#7002 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 10:57

Dziewczyna na gospodarkę Wiele ,niewiele ale tak z 5Mega :D .

#7003 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 11:27

Dziewczyna na gospodarkę

Fakt ,może i piec osób na krzyż ,ale jakich nie poważnych . :ph34r: Wy Panowie powstawiajcie fotki swoich Pan na forum ,ciekawe czy będą zachwycone tym faktem . Na pewno się pochwalicie ,tacy kozacy :lol: mają ich zapewne w zanadrzu wiele . No bo przecież ,ten Wasz urok osobisty ,powala z nóg nie jedną kobietę .

Teraz dołożyłaś do pieca :P Ciekawe który będzie taki odważny i wstawi :lol: :lol:

#7004 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2821 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 12:16

Dziewczyna na gospodarkę

Fakt ,może i piec osób na krzyż ,ale jakich nie poważnych . :ph34r: Wy Panowie powstawiajcie fotki swoich Pan na forum ,ciekawe czy będą zachwycone tym faktem . Na pewno się pochwalicie ,tacy kozacy :lol: mają ich zapewne w zanadrzu wiele . No bo przecież ,ten Wasz urok osobisty ,powala z nóg nie jedną kobietę .

Jak to mają być nie zachwycone? A kto powiedział że się o tym dowiedzą? Ach to babskie myślenie Meg5, Ty dalej uważasz że kobiety są na tyle inteligętne?
Wstawiłbym z chęcią ale jak wskazałaś jest ich zbyt wiele i zdecydować się nie mogę. Nie to co Jacu, ma jedną więc i rozterki brak. Myślę że inni też staną na wysokości zadania i Jaca nie wystawią do wiatru.

Edytowany przez damianzbr, 02 listopad 2012 - 12:19.

#7005 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 12:45

Dziewczyna na gospodarkę Może być i pięć fotek Pań jak taki obrotny jesteś i niezdecydowany do tego . Pomożemy Ci w dokonaniu wyboru i podjęciu męskiej decyzji :P
Odnośnie inteligencji kobiet ,hm myślę ,że Ty nie dostrzegasz jej ,ponieważ jak zwykle swój ciągnie do swego i masz towarzystwo na swoim poziomie ....

Edytowany przez Meg5, 02 listopad 2012 - 12:50.

#7006 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2821 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 14:11

Dziewczyna na gospodarkę Na tyle inteligentne by przechytrzyć faceta, gdybyś miała co innego na myśli i chciała się obrazić.

A co w przypadku gdy mi nie pomożecie, bo każdy będzie miał odmienne zdanie? Zostane z jeszcze większym problemem... Ty Meg5 nie możesz uwierzyć mi na słowo tylko wolisz sama sprawdzać czy faktycznie macie zbyt mało finezji by przechytrzać facetów i podsuwasz mi haczyk na który jak widzisz nie dałem się złapać bo zdjęć jeszcze nie wstawiłem ;) . Już widzisz, Twoje próby idą na marne, w końcu jesteś tylko kobietą :wub:
Błędy ortograficzne.

Edytowany przez MAT912, 02 listopad 2012 - 14:26.

#7007 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 16:48

Dziewczyna na gospodarkę Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami ,np. takimi jak Ty :P

#7008 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2821 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 17:00

Dziewczyna na gospodarkę Takimi w sensie jakmi? Znowu ze mną jest coś nie tak? xD

#7009 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 17:13

Dziewczyna na gospodarkę Wiesz odnoszę wrażenie ,że Tobie trzeba odnowa oprogramowanie zainstalować ,bo wkradł Ci się wirus ,ba pewnie niejeden i sieją spustoszenie :P

Edytowany przez Meg5, 03 listopad 2012 - 13:00.

#7010 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2821 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 17:29

Dziewczyna na gospodarkę I pewnie Ty, jako kobieta potrafiąca sterować facetami byłabyś w stanie mnie przeprogramować? Coraz bardziej Cię lubię :rolleyes:

Edytowany przez damianzbr, 02 listopad 2012 - 17:39.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7011 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 17:50

Dziewczyna na gospodarkę

Na tyle inteligentne by przechytrzyć faceta, gdybyś miała co innego na myśli i chciała się obrazić.

A co w przypadku gdy mi nie pomożecie, bo każdy będzie miał odmienne zdanie? Zostane z jeszcze większym problemem... Ty Meg5 nie możesz uwierzyć mi na słowo tylko wolisz sama sprawdzać czy faktycznie macie zbyt mało finezji by przechytrzać facetów i podsuwasz mi haczyk na który jak widzisz nie dałem się złapać bo zdjęć jeszcze nie wstawiłem ;) . Już widzisz, Twoje próby idą na marne, w końcu jesteś tylko kobietą :wub:
Błędy ortograficzne.

Zrobimy glosowanie ktora najbardziej nadaje sie dla Ciebie. Chyba ze mocny jestes tylko w g.......
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7012 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 18:04

Dziewczyna na gospodarkę

Jak to mają być nie zachwycone? A kto powiedział że się o tym dowiedzą? Ach to babskie myślenie Meg5, Ty dalej uważasz że kobiety są na tyle inteligętne?
Wstawiłbym z chęcią ale jak wskazałaś jest ich zbyt wiele i zdecydować się nie mogę. Nie to co Jacu, ma jedną więc i rozterki brak. Myślę że inni też staną na wysokości zadania i Jaca nie wystawią do wiatru.

Duża chmura mały deszcz...
Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

#7013 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2821 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 18:05

Dziewczyna na gospodarkę

Zrobimy glosowanie ktora najbardziej nadaje sie dla Ciebie. Chyba ze mocny jestes tylko w g.......

Kobieta miała by wybierać facetowi kobietę? Potrafiła byś tak jedną zniszczyć, a drugiej dać szansę zwykłym głosowaniem na podstawie jakiś fotografii? Nie potrafią się zorganizować do współpracy tylko kłody pod nogi, a chcą kiwać facetów... :lol:

MariuszT rozwin myśl, wydaje się być ciekawa.

Edytowany przez damianzbr, 02 listopad 2012 - 18:10.

#7014 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 18:10

Dziewczyna na gospodarkę Jak pisalam tylko mocny w gebie
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#7015 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2821 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 18:12

Dziewczyna na gospodarkę jak pisałem, macie tylko złe wyobrażenie.

#7016 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 18:30

Dziewczyna na gospodarkę

Kobieta miała by wybierać facetowi kobietę? Potrafiła byś tak jedną zniszczyć, a drugiej dać szansę zwykłym głosowaniem na podstawie jakiś fotografii? Nie potrafią się zorganizować do współpracy tylko kłody pod nogi, a chcą kiwać facetów... :lol:

MariuszT rozwin myśl, wydaje się być ciekawa.

Wypisujesz ile to masz dziewczyn, jak to w nich przebierasz w skrócie jaki z ciebie maczo, z resztą nie tylko ty. A w rzeczywistości to czy rzeczywiście jesteś taki jak piszesz?

#7017 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 18:32

Dziewczyna na gospodarkę

Jak pisalam tylko mocny w gebie

Mistrz woka ? :D

#7018 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2821 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 18:38

Dziewczyna na gospodarkę MariuszT Ty udajesz, prawda? Meg5 szyderczo wskazała że zapewne mam w czym wybierać, ja ironiczne odpowiedziałem, oczywiście ma tak wiele, że zdecydować się nie mogę.
Powiedz że dostrzegłeś ten sarkazm, a teraz tylko udajesz. Powiedz tak bo się chyba załamie gdy moja teoria o przewyższającej inteligencji facetów, przez Ciebie legnie w gruzach.

Edytowany przez damianzbr, 02 listopad 2012 - 18:50.

#7019 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 listopad 2012 - 18:50

Dziewczyna na gospodarkę

Powiedz tak bo się chyba załamie gdy moja teoria o wyższości facetów nad kobietami, przez Ciebie legnie w gruzach.

Ja dostrzegłem ironie, że nie masz wiele dziewczyn, ale wstaw choć jedną, ażeby nie stracić całkiem twarzy. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7020 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 18:55

Dziewczyna na gospodarkę Moja wypowiedz dotyczy kilku postów.

Edytowany przez MariuszT, 02 listopad 2012 - 18:56.