Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#6941 Share piomal1991

piomal1991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo (hodowla trzody chlewnej; Turystyka; Sport

Napisany 30 październik 2012 - 22:08

Dziewczyna na gospodarkę Jest niestety prawdą to co wielu agroforumowiczów pisze mianowicie że dziewczyny wolą nawet tzw. ABS-ów spod dyskoteki mimo iż poziom ich światopoglądu kończy sie na siłowni albo swojej becie czy audicy a zwykli faceci którzy naprawdę inteligencją przewyższają tych "karków" ale nie obnoszą się z tym i pozostają samotni. Bycie rolnikiem nie oznacza że musisz mieć światopoglądu nastawionego jedynie na rolnictwo, niektórzy mają szerokie zainteresowania i potrafią rozmawiać o bardzo różnych rzeczach nawet o rzeczach które potrafią zadziwić tzw. materialistki jak np perfumy ciuchy kosmetyki ale też dziewczyny które mają wyższe predyspozycje inteligencji niż ''malowane lale''. Poza tym poziom wykształcenia młodych rolników rośnie nawet jeśli nie skończyli studiów to chcąc myśleć o prawdziwym rolnictwie muszą się znać sie na wielu aspektach życia codziennego jak i rolnictwa. No cóż niektóre dziewczyny boją się życia z rolnikiem a tych które naprawdę chcą być z rolnikiem nowoczesnym nie muszą się bać że ich facet będzie widział tych ha i ciągniki to nie czasy że chłop widział tylko gospodarkę choć są i tacy ale to już gatunek na wymarciu przynajmniej ja wnioskuję tak po kontaktach z przyszłymi młodymi rolnikami którzy studiują ucząc ucząc sie nie tylko o gospodarstwie ale i o ekologii czy zarządzaniu albo nawet architekturze w wymiarze podstawowym ale jakieś pojęcie na dany temat mają. Znam wiele par które kończąc studia ten sam kierunek co ja ma prężnie działające gospodarstwa i są szczęśliwi. Prawdą jest też że nie od razu znajdziesz swoją księżniczkę z bajki która pokocha cię tym samym głębokim uczuciem jakim ty ją darzysz ale miłości jak i szcześciu trzeba pomóc, bo kto szuka ten znajduje a kto siedzi ten nic niema;(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 08:26
  •  

#6942 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2858 postów

Napisany 30 październik 2012 - 22:19

Dziewczyna na gospodarkę Stasiek, muszę ci powiedzieć, że mnie zaskoczyłeś, bo jeszcze nie myślałem o tym. Ale jeśli już o tym rozmawiamy to może Meg5 sama coś zaproponuje?

Edytowany przez damianzbr, 30 październik 2012 - 22:19.

#6943 Share MFrolnik26

MFrolnik26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 30 październik 2012 - 22:27

Dziewczyna na gospodarkę

Ja jeśli nie znam tych informacji wcześniej to nawet nie dopuszczam do randki. Muszę się zabezpieczać przed ewentualnością gdyby pola było nie za dużo do podziału a rodzinka pokaźna. Wiesz, w ochłapy nie ma co się pchać...
.

Na początku to sprawdzam czy ma ziemię za paznokciami, nie wyskakuje od razu z tekstem ile masz hektarów bo to trzeba powoli i z taktem

#6944 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2858 postów

Napisany 30 październik 2012 - 22:44

Dziewczyna na gospodarkę To i tak jesteś dość pobłażliwy bo do tych z paznokciami to ja nawet nie podchodzę. One nie pozwalały by jej efektywnie pracować w gospodarstwie.

#6945 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 31 październik 2012 - 18:00

Dziewczyna na gospodarkę

Możecie mi wierzyć lub nie, a te wspomniane 15 lat to chciało by się teraz mieć ale niestety... co do tych materialistek i nie materialistek to wszystkie są potrzebne, jedne do zabawy a drugie do ślubu :lol:

Hehe jedne do zabawy drugie do slubu.

Jak ta do zabawy przytrzyma Cie troszke dluzej i jak zalejesz forme to ta zabawowa do slubu sie nadaje.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#6946 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 październik 2012 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę I później będzie tak:

Kolega zwierza się koledze:
– Wiesz, chyba zrobiłem dziecko.
– Ty! – wykrzykuje kolega. – Przecież zarzekałeś się, że ty nigdy nie wpadniesz z dzieckiem! Kiedy się na to zdecydowałeś?
– Nie ja się zdecydowałem, tylko dziewczyna z którą się zabawiałem i to w ostatniej chwili...

#6947 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:wódka i sex

Napisany 31 październik 2012 - 19:47

Dziewczyna na gospodarkę Trudno jest znaleźć dziewczyne na gospodarke, bo one są w wiekszosci do połowy puste i zatraciły już wyższe wartosci, mamusie je tego spojrzenia na swiat nauczyły ,na oglądały sie seriali i zaś im pranie mózgów robią i wmawiają takie priorytety jak kasa i kasa, no i wiadomo kasa a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze, a potem takiej w wieku 25lat cenzura wisi do kolan.

No raczej nie byłbym tak bezpośredni na forum.

Edytowany przez milanreal1, 31 październik 2012 - 22:06.

#6948 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 październik 2012 - 20:08

Dziewczyna na gospodarkę

mamusie je tego spojrzenia na swiat nauczyły ,na oglądały sie seriali i zaś im pranie mózgów robią i wmawiają takie priorytety jak kasa i kasa,

Jak się ożenisz, to musisz to powiedzieć swojej teściowej, :P na pewno będziesz jej ulubionym zięciem. :lol:

#6949 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 październik 2012 - 20:27

Dziewczyna na gospodarkę No z pewnością będzie ulubionym,a pózniej będzie obmyślał jak tu ją unieszkodliwić :P

#6950 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2858 postów

Napisany 31 październik 2012 - 21:04

Dziewczyna na gospodarkę

Trudno jest znaleźć dziewczyne na gospodarke, bo one są w wiekszosci do połowy puste i zatraciły już wyższe wartosci, mamusie je tego spojrzenia na swiat nauczyły ,na oglądały sie seriali i zaś im pranie mózgów robią i wmawiają takie priorytety jak kasa i kasa, no i wiadomo kasa a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze, a potem takiej w wieku 25lat wagina wisi do kolan.

Owszem, są i takie dziewczyny, ale czemu mówisz że z tego powodu trudno znaleźć na gospodarkę. Przecież to jest powód z którym się boryka nie jeden mniej zamożny kawaler i bez różnicy czy pasie krowy, kopie dołki na budowie bądź naprawia samochody. Więc, problem ze znalezieniem na gospodarkę to bzdura.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6951 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 31 październik 2012 - 21:22

Dziewczyna na gospodarkę damian, dobrze prawisz, po prostu jeden z drugim musi się ogarnąć i wziąć za siebie... no i wyjść do ludzi... i po problemie...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#6952 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 październik 2012 - 21:36

Dziewczyna na gospodarkę Czasy się zmieniły, kiedyś panna musiała mieć posag - morgi, ażeby mieć dobre branie, a dzisiaj nie dość, że nic nie musi mieć, to im bardziej goła i to wcale nie w " " tym ma ona lepsze branie. :P

#6953 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 10:07

Dziewczyna na gospodarkę no własnie teraz nie dośc ze z gołą d*pą przychodzi do facet to stale takiej mało i jeszcze marudzi

#6954 Share pipa123

pipa123

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 12:24

Dziewczyna na gospodarkę To poszukaj se z zarośniętą ,w czym problem?

#6955 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 listopad 2012 - 13:45

Dziewczyna na gospodarkę

no własnie teraz nie dośc ze z gołą d*pą przychodzi do facet to stale takiej mało i jeszcze marudzi

To że z gołą, to dobrze :P majątek nie ma znaczenia, sens mojego postu był zupełnie inny.

#6956 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 17:06

Dziewczyna na gospodarkę @agrouki ja czytam Twoje wypowiedzi na temat kobiet ,to przestaje wierzyć w lepsze jutro ... :ph34r: Człowiek ,człowiek poznaje przez rozmowę ,jak mówi ,co mówi ... Ty jesteś jednym z tych co najprawdopodobniej swoją nieudaczność życiową próbuje zatuszować ,obrażając nas i obwiniać ,że ciągle nam wszystkiego mało . Część Panów takich jak Ty się z Tobą pewnie zgodzi ,ale na szczęście dla nas kobiet są też normalni facecji i chwał im za to . Dodam jeszcze ,że z takim podejściem i słownictwem ,nie dziwie się ,że spotykasz tylko tą gorsza część kobiet ,bo jak głosi pewna mądrość swój ciągnie do swego . Normalna inteligentna kobieta nie miałaby o czym Tobą rozmawiać ,a zresztą byś ją zaraz podejrzewał ,że ostrzy sobie pazurki na Twój majątek . Pewnie nie mieści Ci się w głowie jak to może tak być ,no bo przecież dziadek pracował na babcie ojciec na matkę ,a Ty co masz na obca babę robić ? :o

#6957 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 01 listopad 2012 - 17:39

Dziewczyna na gospodarkę Albo po prostu ma złe doświadczenia w tym temacie i dlatego tak mówi. W sumie ja też mam, ale mam to gdzieś. Jak mój dziadek powiedział "w końcu i Ciebie ta gangrena(tzn żona) dopadnie" :D
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#6958 Share jacu

jacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 19:00

Dziewczyna na gospodarkę W dzisiejszych czasach trzeba umieć rozmawiać z dziewczynami, jak sama zagada grzecznie odpowiedzieć , dodać coś od siebie wtedy można dużo zyskać, bo nie wygląd jest ważny tylko charakter sie liczy.Dużo jest lasek co leca na kasę ale to idzie wyczuć juz po pierwszej rozmowie, wtedy można ją odpuścic sobie. Jak sie sami podobamy dziewczynom to uśmiech jest od nowej nieznajomej gdy przechodzimy obok niej można wtedy nawiązać rozmowę, ja nie widzę trudności żeby znaleść odpowiednią PORZĄDNA dziewczyne no tylko trzeba sie postarać.

#6959 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 19:56

Dziewczyna na gospodarkę

To poszukaj se z zarośniętą ,w czym problem?

w tym ze ja w takich nie gustuje zostawiam je tobie a po za tym od kiedy to takie pipy123 głos mają i sie wypowiadają ? @meg ale ja lubie chamskie i ostre laski a zarazem mądre

Napisałem Ci,że zarobisz ostrzeżenie i każdy ma prawo się wypowiadać, a Ty to usunąłeś !!!!!
Za poprawianie posta po moderatorze +1 punkt ostrzeżeń !!!!!

Edytowany przez MAT912, 01 listopad 2012 - 20:19.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6960 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 01 listopad 2012 - 20:06

Dziewczyna na gospodarkę

Dużo jest lasek co leca na kasę ale to idzie wyczuć juz po pierwszej rozmowie, wtedy można ją odpuścic sobie.

Myslalby kto ze jestes taki obtrzaskany w kobietach.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze