Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34899 odpowiedzi na ten temat

#6921 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 październik 2012 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę

Co do ciągników i dziewczyn to kolega kiedyś jeździł nowym fendtem na dyskoteki i kolejki dziewczyn się do niego ustawiały :D :D :D

Samym tylko ciągnikiem? lepiej byłoby z zaczepionym nowym pługiem obracalnym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 00:01
  •  

#6922 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 30 październik 2012 - 21:02

Dziewczyna na gospodarkę Ja nie mam? Jak Jacu ma to i ja mam. Gorszy nie będę.

#6923 Share MFrolnik26

MFrolnik26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 30 październik 2012 - 21:10

Dziewczyna na gospodarkę Możecie mi wierzyć lub nie, a te wspomniane 15 lat to chciało by się teraz mieć ale niestety... co do tych materialistek i nie materialistek to wszystkie są potrzebne, jedne do zabawy a drugie do ślubu :lol:

#6924 Share jacu

jacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 30 październik 2012 - 21:12

Dziewczyna na gospodarkę StasiekS Ty coś masz do mnie to pisz na pw jak jesteś taki hojrak , bo widzę że Ty jesteś niedowartościowany.

#6925 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 30 październik 2012 - 21:14

Dziewczyna na gospodarkę czasami odnoszę wrażenie, że nie którzy rolnicy to stoją jak ten przysłowiowy "cieć , przy hałdzie żwiru i czekając na cud...." a to nic samo się nie zrobi...
po prostu, jak się wychodzi do ludzi to i gospodarkę zostawiamy i również tematy na jej temat... po prostu nie ma tego tematu... rozmawia się o wszystkim i o niczym, dopiero jak rozmówca/ rozmówczyni sami zapytają kim jesteśmy to można delikatnie, powtarzam delikatnie opowiedzieć kim jestesmy i czym się zajmujemy i ze to sprawia nam przyjemność... a nie od razu lecimy z litanią ile to mamy ha jakie sprzęty ile krów... nie to nie tędy droga...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#6926 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2848 postów

Napisany 30 październik 2012 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę Niby po co miał bym ukrywać ilość posiadanych ha? Dlaczego nie mogę otwarcie powiedzieć czym się zajmuję tylko delikatnie? Wy nadal uważacie że problem tkwi w wykonywanym zawodzie, zdanie ,,jestem rolnikiem,, zapala jakąś lampkę w głowie kobiety?

To ja was podziwiam, podziwiam waszą wytrwałość, że też nie porzucicie tego niechlujnego zawodu by wreszcie mieć żonę/dziewczynę.

Edytowany przez damianzbr, 30 październik 2012 - 21:24.

#6927 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 30 październik 2012 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę

StasiekS Ty coś masz do mnie to pisz na pw jak jesteś taki hojrak , bo widzę że Ty jesteś niedowartościowany.

Kurcze, kto mi znajdzie wypowiedź Jacu, jak to się żali, że dziewczyna mu nie odpisała temu stawiam piwo albo i dwa. Wtedy porównamy kto jest niedowartościowany bardziej.

Damian, sugerując, że delikatnie to w przypadku niektórych, nie chwalenie się wszystkim co ma w oborze i garażu.

Edytowany przez StasiekS, 30 październik 2012 - 21:26.

#6928 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2848 postów

Napisany 30 październik 2012 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę A faktycznie, coś takiego na pewno było na forum. Trochę czasu już minęło więc może jakieś zmiany nastały. Ulala, sam jestem ciekawy. Oj nie pogardził bym jakąś skromną fotką wybranki naszego kolegi po fachu.

#6929 Share jacu

jacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 30 październik 2012 - 21:31

Dziewczyna na gospodarkę StasiekS ale kiedy to było wtedy fakt bylem sam, ale od miesiaca mam już swoja połówke, wiec Twoje piwo lub dwa sa zbędne ja moge postawic flaszke za to zebyś przestał pisać pier**ly bo Ty da się to zauważyc nie lubisz rolników oj nie lubisz .

#6930 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 30 październik 2012 - 21:32

Dziewczyna na gospodarkę Stasiu dobrze mówi... nie którzy zachowują się jak te baby na targu(przekupki??) która to ma lepsze futro itp... z tym trzeba delikatnie, z wyczuciem, BO to nie chodzi o to aby się chwalić... musisz mówić w taki sposób, o tym co masz czym się zajmujesz aby rozmówczyni zainteresowała się sama i dopytywała ciebie... to ma być rozmowa, a nie monolog o tym co się ma... ja jestem rolnikiem nie wstydzę się tego, ale nie rozpowiadam tego na lewo i prawo... po prostu jestem w towarzystwie zwykłym chłopakiem z którym mozna porozmawiać O WSZYSTKIM, a nie tylko o gospodarce...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6931 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 30 październik 2012 - 21:35

Dziewczyna na gospodarkę Damian, tego to i służby specjalne nie wiedzą. Niestety musimy koledze wierzyć na słowo. Może zainteresujemy tym Macierewicza? On lubi takie zagadki.

Finn, bardzo dobrze robisz. I teraz pochwal się reszcie jak dużo dziewczyn dzięki temu poznałeś.

Edytowany przez StasiekS, 30 październik 2012 - 21:36.

#6932 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2848 postów

Napisany 30 październik 2012 - 21:44

Dziewczyna na gospodarkę My tu gadu gadu, a kolega może siedzi w katalogu ,,Zdjęcia,, i szuka fotki z najlepszym ujęciem. Satysfakcja z udowodnienia wszystkim byłaby stuprocentowa.

#6933 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 30 październik 2012 - 21:45

Dziewczyna na gospodarkę Stasiu ,a czym tu się chwalić?? jak dla mnie to normalne, poznawać dziewczyny, rozmawiać z nimi czy to o pogodzie czy to o tym czym one się zajmują... po prostu o wszystkim... ja po prostu nie traktuje każdej nowo poznanej dziewczyny jako potencjalnej ofiary... obecnie mam z kim się spotykać, i jak na razie nie mam powodów do jakiego kolwiek narzekania... ;) dla tego jak czytam nie których narzekania, to mnie krew jasna zalewa... wziąłbym tak jednego z drugim zasadził kopa w d... tak by mu ta gospodarka z oczu zeszła, przecież nie samą robotą człowiek żyje... gospodarka to nie wszystko... to że to jest nasza pasja, praca i hobby to nie znaczy że nam oczy mają zarosnąć gospodarką i tylko widzieć tą gospodarkę...

#6934 Share MFrolnik26

MFrolnik26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 30 październik 2012 - 21:46

Dziewczyna na gospodarkę Na pierwszej randce to ja się pytam ile dziewczyna ma hektarów a później ile ma rodzeństwa :D Dziewczyny nie lubią grzecznych, cichych chłopców tylko imprezowiczów i rozrabiaków :P

#6935 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2848 postów

Napisany 30 październik 2012 - 21:51

Dziewczyna na gospodarkę Ja jeśli nie znam tych informacji wcześniej to nawet nie dopuszczam do randki. Muszę się zabezpieczać przed ewentualnością gdyby pola było nie za dużo do podziału a rodzinka pokaźna. Wiesz, w ochłapy nie ma co się pchać...

Kurcze, ja wychodzę z zupełnie innego założenia. Staram się być grzecznym chłopcem i powstrzymuję się od bekania przy stole no i na pewno na randce nie zbluzgał bym przypadkowej staruszki.

Edytowany przez damianzbr, 30 październik 2012 - 21:56.

#6936 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 30 październik 2012 - 21:51

Dziewczyna na gospodarkę

My tu gadu gadu, a kolega może siedzi w katalogu ,,Zdjęcia,, i szuka fotki z najlepszym ujęciem. Satysfakcja z udowodnienia wszystkim byłaby stuprocentowa.

Chyba większa z przygaszenia mnie i tej dziewczyny która mu dała kosza. Ale weź tu wybierz z tylu zdjęć. Wpisz w google "ładna dziewczyna" to sam zobaczysz.

#6937 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 październik 2012 - 21:57

Dziewczyna na gospodarkę temat niby błachy ale tętni życiem:)

#6938 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 30 październik 2012 - 22:01

Dziewczyna na gospodarkę Panowie Detektywi ,czy nie odnosicie wrażenie ,że przesadzacie ? @ Jacu by musiał na głowę upaść ,żeby akurat Wam coś udowadniać ...

#6939 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2848 postów

Napisany 30 październik 2012 - 22:04

Dziewczyna na gospodarkę A ty Meg5 masz chłopaka/męża?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6940 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 30 październik 2012 - 22:06

Dziewczyna na gospodarkę Chcesz zdjęcia jej męża/chłopaka czy jej?