Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#6901 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 30 październik 2012 - 14:09

Dziewczyna na gospodarkę Dobrze powiedziane "kto szuka, ten znajdzie". Czasem niespodziewanie można znaleźć swoją drugą polówkę. To od nas zależy czy znajdziemy dziewczynę/ chłopaka.
Praca w gospodarstwie nie jest łatwa, nie można od tak zrobić sobie urlopu bo zawsze coś jest do roboty( szczególnie jak coś się hoduje), ale chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć jak jest na wsi.... Na pewno jest dużo trudniej znaleźć partnera/ partnerkę na gospodarkę, bo są pewne obowiązki i koniec. Nawet widać po tym czy też innym podobnym temacie ilu jest singli wśród użytkowników agrofoto.....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:16
  •  

#6902 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 30 październik 2012 - 16:18

Dziewczyna na gospodarkę A mógł by mi ktoś wyjaśnić czym się różni praca w gospodarstwie rolnym od jakiejkolwiek innej, porównując je pod aspekt cech opisujących pojęcie ,,praca zarobkowa,,? Bo ja widzę że niczym, jedna i druga wymaga konkretnych umiejętności, wiedzy, poświęcenia, a najważniejsze to to że żadna sama się nie wykona.
W takim razie na co wy wciąż narzekacie? Praca w gospodarstwie nie jest łatwa, ale też nie najtrudniejsza. Wydaje mi się że to z wami jest jakiś problem a nie problemem jest praca którą wykonujecie. Żona żołnierza na misji czuje się cały czas samotna i boi się o jego życie. Żona kierowcy ciężarówki podobnie. Żona przedsiębiorcy prowadzącego mikro przedsiębiorstwo budowane, modli się by ich konkurencja nie zniszczyła lub jakieś bum na mieszkania czy ceny materiałów. Żona Mietka pracującego na taśmie w zakładzie sortującym śmieci na pewno nie pochwali się tym przed koleżankami. Praca w ochronie za te 5,5zł w dodatku grafik który Ci każe przyjść w sylwestra do pracy (no tego to nawet krowa nie każe). Weźcie się za siebie a nie wciąż narzekacie. Może wystarczy przede wszystkim umyć się, zdjąć filce, wyczyścić brud z pod paznokci, przestać mówić ,,tamoj, jechali my,, itp. zainteresować się i mówić jeszcze dodatkowo o czymś co nie ma 4 nóg i ogona, albo 4 kół i podnośnika to i może wtedy żona się znajdzie.

#6903 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 30 październik 2012 - 17:21

Dziewczyna na gospodarkę Damian, czytasz w moich myślach.
Ale pomyliłeś chyba fora. Tutaj pisze sama elita, najlepsi z najlepszych. Przystojni, z poczuciem humoru, z szerokimi zainteresowania. To nie ich wina, że nie mają partnerki. To wina polskich dziewczyn, które to wolą lokalnych dyskotekowych karków, chamów. Do tego są materialistkami i pragną wygodnego życia. O brzydkich nie wspominam bo to nie jest target o którym porządny rolnik myśli. Więc nie wiem skąd ty takich rolników bierzesz.

#6904 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 październik 2012 - 18:23

Dziewczyna na gospodarkę Stasiek czytasz w moich myslach.

Oto chodzi zeby koles byl kasiasty, imprezowal, a nie taki od pluga oderwany.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#6905 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 październik 2012 - 18:37

Dziewczyna na gospodarkę Zawsze były, są i będą materialistki szukające wygodnego życia, ale były, są i będą i te drugie które szukają męża rolnika, tylko trzeba umieć je wyszukać, a nie marzyć o "Śpiącej Królewnie".

#6906 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 październik 2012 - 18:40

Dziewczyna na gospodarkę Tak jak mowisz MAT sa tez i te drugie ale ich na necie biadoleniem sie nieznajdzie. Trzeba wyjsc z chalupy zostawic na chwile te role i udac sie juz nie na podryw tylko jakiejs znajomosci nawiazac.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#6907 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 październik 2012 - 18:53

Dziewczyna na gospodarkę Każda forma nawiązywania znajomości jest dobra, tylko trzeba wiedzieć co się chce, a nie biadolić, że już nic nie ma, wszystkie przebrane, albo do niczego się nie nadają, bo ja chcę taką, żeby wszyscy na jej widok się ślinili, no ale taka to jest materialistka, więc nie będę szukał wcale.

#6908 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 30 październik 2012 - 19:24

Dziewczyna na gospodarkę

Stasiek czytasz w moich myslach.

Oto chodzi zeby koles byl kasiasty, imprezowal, a nie taki od pluga oderwany.

Wyczułaś sarkazm w moim poście? Bo chyba nie.

Zawsze były, są i będą materialistki szukające wygodnego życia, ale były, są i będą i te drugie które szukają męża rolnika, tylko trzeba umieć je wyszukać, a nie marzyć o "Śpiącej Królewnie".

Wyszukanie nic nie da. Trzeba je jeszcze do siebie zachęcić. Ale czym to zrobić? Ilością hektarów, wzruszającą historią o narodzinach cielaka czy może lśniącym, czerwonym Casem i jego możliwościami? Rozgarnięta dziewczyna, która sobą coś reprezentuje, nie chce chłopka roztropka oderwanego od pługa. Ona chce kogoś podobnego do siebie.

Edytowany przez StasiekS, 30 październik 2012 - 19:25.

#6909 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 październik 2012 - 19:32

Dziewczyna na gospodarkę No tak, jak będzie ciągle wkoło opowiadał jaką to ma kukurydzę w tym roku, albo jak to na gospodarstwie na nic nie ma czasu, to że akurat się do niej udało mu wyrwać, to już istny cud, na to na co jej taka zrzęda? wcale się dziewczynom nie dziwię.

#6910 Share jacu

jacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 30 październik 2012 - 19:47

Dziewczyna na gospodarkę A co Wy tak narzekacie, typowy Polak to wciąż narzeka,rozumiem latem jest mało czasu żeby gdzieś wyskoczyc bo żniwa, sianokosy itp. ale zimą jest więcej wolnego czasu można się spotykać zapraszać fajne dziewczyny na kawę, porozmawiać zawsze można, dziewczyny też znaja prace na roli, no chyba że, typowa blachara nawet nie wie jak krowa wygląda. Jest dużo dziewczyn co nawet same zagadują jak ktoś nieśmiały. Fakt ciężko o dobra kandydatke na żonę ale jak się szuka to się znajdzie. Chyba znacie przysłowie SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE. Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6911 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 30 październik 2012 - 19:55

Dziewczyna na gospodarkę banan575 zgadzam się z Tobą, że żeby poznać kogoś trzeba się ruszyć z domu bo przy kompie to nie da rady. I powiem Wam, że naprawdę fajną dziewczynę można poznać w jak najmniej oczekiwanej sytuacji. Ja ostatnio poznałem naprawdę fajną dziewczynę stojąc przy kasie w fast foodzie; sama zagadała i tak od słowa do słowa i po krótkiej rozmowie byliśmy umówieni :) Tak więc uwierzcie, że można :P

#6912 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 30 październik 2012 - 19:56

Dziewczyna na gospodarkę Na imprezy i dziewczyny czas zawsze się znajdzie
Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

#6913 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 30 październik 2012 - 20:23

Dziewczyna na gospodarkę

Fakt ciężko o dobra kandydatke na żonę ale jak się szuka to się znajdzie.

Zabrzmiało to tak, jakbyś szukał taniego i dobrego ciągnika o określonych parametrach i tylko takiego chciał.

#6914 Share jacu

jacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 30 październik 2012 - 20:36

Dziewczyna na gospodarkę No a co StasiekS chyba nie kupujesz ciągnika pierwszego lepszego jaki pod ręka,z dziewczynami jest podobnie pozna sie kilka az trafi sie na tę odpowiednia ,ale widzę że szukasz zaczepki bo nic sensownego nie napisaleś.

#6915 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 30 październik 2012 - 20:43

Dziewczyna na gospodarkę @ Stasiu pewnie jako jeden z nielicznych masz takie skojarzenie ,ale nie będę wnikać po czym ... Z resztą kto tu nie zna Twoich wypowiedzi :P Lubisz się wszędzie doszukiwać negatywów ,co ?

#6916 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 30 październik 2012 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę Czyli będąc gdzieś robisz selekcje która to może nadawać się na twoją żonę? Casting byłby chyba lepszy. Jeżeli tylko z takiego powodu poznajesz nowe dziewczyny to już się nie dziwię dlaczego jej nie masz.

Negatywów? Ale jak mam się nie doszukiwać skoro panuje tu podział na dwa rodzaje kobiet:
-niematerialistki i porządne czyli wszystkie partnerki rolników i kobiety pracujące na wsi
-materialistki i nieporządne czyli reszta kobiet

Edytowany przez StasiekS, 30 październik 2012 - 20:49.

#6917 Share MFrolnik26

MFrolnik26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 30 październik 2012 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę Co do ciągników i dziewczyn to kolega kiedyś jeździł nowym fendtem na dyskoteki i kolejki dziewczyn się do niego ustawiały :D :D :D

#6918 Share jacu

jacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 30 październik 2012 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę A skąd StasiekS wiesz że ja nie mam dziewczyny i tu sie mylisz mam ładna kochająca i dużo mi pomaga i kilka dziewczyn musialem poznać az trafilem na swoją połowke.Nie dziw się tyle bo dziwakiem zostaniesz ;)

Edytowany przez jacu, 30 październik 2012 - 20:53.

#6919 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 30 październik 2012 - 20:56

Dziewczyna na gospodarkę

Co do ciągników i dziewczyn to kolega kiedyś jeździł nowym fendtem na dyskoteki i kolejki dziewczyn się do niego ustawiały :D :D :D

A było to rok temu gdy mieliście po 15 lat a ojciec bieg za wami z kijem.

Jacu, już kiedyś była jatka na temat urody dziewczyn. To na początku każdy miał anioła, później chłopaki zmienili zdanie że dla nich jest aniołem a co myślą inni ich nie obchodzi, ale dla reszty jeśli nie była piękna to była chociaż miła inteligentna co czyniło ją mówiąc kolokwialnie ,,całkiem spoko''.

To może chociaż podaj wymiary bo tak na słowo, to tak jak kota w worku...

Edytowany przez damianzbr, 30 październik 2012 - 21:05.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6920 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 30 październik 2012 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę StsiekS a ciekawe dlaczego Ty nie masz dziewczyny?