Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#6841 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 17 październik 2012 - 18:30

Dziewczyna na gospodarkę Finn.
Mój brat poszedł do LO i tam cały czas ci miastowi uważali go za wieśniaka, tylko dlatego, że z biednej wiejskiej rodziny pochodził, ale że ogarniety chłopak był to laski i tak wolaly z nim gadać niż z miastowymi pustakami :D
Wieczny kawaler ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 03:52
  •  

#6842 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 17 październik 2012 - 20:21

Dziewczyna na gospodarkę Twój brat, a Ty?? ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#6843 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 17 październik 2012 - 20:45

Dziewczyna na gospodarkę Ja poszedłem do technikum, gdzie prawie wszyscy to byli spoko chłopaki rodem ze wsi :)
Od ponad roku mieszkam w stolicy, ale jak ktoś ze znajomych mówi do mnie: ''warszawiaku", "mieszczuchu"- to mnie obraża. Jestem dumny z tego, że pochodzę ze wsi :)
Pomimo tego, że znajomi w pracy wiedzą, że pochodzę z Warmii to i tak wszyscy do mnie przekornie wołąją "siema mazur" :D
Jak w poniedziałek wpadłem do roboty i koleżanka (100% mieszczucha) ładnie się uśmiechając zapytała jak minął urlop i czy wszystko już zaorałem to byłem w szoku :blink: :wub:

Edytowany przez samczyk1991, 17 październik 2012 - 21:14.

Wieczny kawaler ;)

#6844 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 19 październik 2012 - 09:51

Dziewczyna na gospodarkę Ja powiem Wam mieszkam w mieście, a poszedłęm na studia rolnicze do SGGW. I cóż...... kochana pani profersor od świń, każdego z nas pytała się co hodujemy itd. Kiedy przyszła pora oczywiście na mnie... hmm cóż miałęm powiedzieć... odpowiedź brzmiała nic. (a doświadczenie mam z wuja gospodarstwa :), nie jestem skory do tłumaczeń ) Pani profesor zachodziła w głowe dlaczego wybrałem ten kierunek. Denerwuje mnie, że wcina od czasu do czasu riposty na wykładzie, że tylko pan Kamil nie będzie wiedział o co chodzi.

Edytowany przez Power, 19 październik 2012 - 09:52.

#6845 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 19 październik 2012 - 10:11

Dziewczyna na gospodarkę Power, tym się nie przejmuj :) wyuczysz się i zaczniesz działać w owym kierunku (jeśli zamierzasz) i wtedy zaprosisz panią profesor i pokarzesz jej jak to "miastowy nic nie wiedzący" sobie radzi :) pamiętaj zawsze do przodu ;) pozdro ;)

#6846 Share piomal1991

piomal1991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo (hodowla trzody chlewnej; Turystyka; Sport

Napisany 23 październik 2012 - 15:17

Dziewczyna na gospodarkę Oj jak cie kobieta pokocha to nie będzie jej przeszkadzało że jesteś rolnikiem czy masz świnie czy krowy. Ważne jest co masz w głowie i jak sie zachowujesz. Pochodzę z wioski gdzie wiekszość chłopaków zamiast sie uczyć to pracuje na budowach bez ubezpieczenia i rejestracji. A co potem?? Skończyłem LO w Kielcach i powiem że wiele osób z miasta nie ma pojęcia o życiu bo tatuś da na ubranko i na imprezkę też grosik wyrzuci ale jak by im przyszło zapracować na to co im rodzice dają inaczej by śpiewali. Teraz studiuje w Lublinie na UP rolnictwo (kierunek ten studiuje też wiele osób z miasta) ale to nie musi oznaczać iż będę rolnikiem bo papier jest papier a jak się nic nie znajdzie to gospodarstwo jest a ziemia jeść nie woła:)

#6847 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 24 październik 2012 - 22:36

Dziewczyna na gospodarkę Oj kolego czasami woła, czasami każdy dzień opóźnienia to niewyobrażalne straty :P
Ale tak może mówić tylko taka osoba jak ja, czyli ostro walnięta na punkcie rolnictwa.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#6848 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:wódka i sex

Napisany 25 październik 2012 - 10:58

Dziewczyna na gospodarkę ja to powiem wam tak dziewczyny na gospodarke nie znajdziecie chyba ze te gospodarke sprzedacie i jak laski zobaczą ze kase macie to sme sie znajda a jak kasa sie skączy to sie zacznie gadka ze ona sie marnuje ze nie ma przyszłosci itp i itd wiec jest kasa jest impreza jest gospodarka jest gówno

#6849 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 25 październik 2012 - 15:17

Dziewczyna na gospodarkę Nie chcę kolego Ci ubliżać ale to co napisałeś to dno i wodorosty jedno z Twoich zainteresowań zaszkodziło

#6850 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów

Napisany 25 październik 2012 - 18:04

Dziewczyna na gospodarkę prawda w oczy kole

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6851 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 25 październik 2012 - 18:42

Dziewczyna na gospodarkę Są trzy rodzaje prawdy ;zwykła prawda ,święta prawda i g**** prawda Twoja kolego jest ta trzecia . :lol:

#6852 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 25 październik 2012 - 18:44

Dziewczyna na gospodarkę Witam, dawno mnie nie było na tym forum ale widzę, że nadal nic się nie zmieniło. Wciąż jest obecny agrouki na zmianę ze StaskiemS. Fakt agrouki że jest spora grupa dziewczyn które tak myślą jak napisałeś ale nie możemy mierzyć wszystkich jedną miarą. Bo istnieją również porządne dziewczyny warte naszego zachodu tylko trzeba się dobrze rozejrzeć :)

#6853 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów

Napisany 25 październik 2012 - 18:56

Dziewczyna na gospodarkę tylko ci sie tak wydaje ze są porządne one poprostu dobrze sie maskują jak głosi tekst z jednej piosenki " nie wierz nigdy kobiecie dobrą rade ci dam bo przepadniesz z kretesem..."

Edytowany przez agrouki, 25 październik 2012 - 18:58.

#6854 Share piomal1991

piomal1991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 25 październik 2012 - 19:32

Dziewczyna na gospodarkę Agrouki pierniczysz jak potłuczony naprawdę są bardzo fajne, porządne dziewczyny które mają gdzieś że masz gospodarkę. Prawdziwa porządna nawet z miasta jak będzie chciała z tobą być to możesz mieć 10 tys świń albo nie mieć nic ale pokocha cie za całokształt, za to jaki jesteś co sobą prezentujesz. Uwierz nawet jako rolnika cię będzie chciała, będzie z tobą bez względu na twój status materialny. A nawet jak nie będzie widziała przyszłości w rolnictwie to pozwól jej rozwijać się zawodowo niech pracuje, zarabia i będzie doceniała to co dla niej robisz:D

#6855 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 25 październik 2012 - 19:48

Dziewczyna na gospodarkę nie idealizował bym tak bardzo tych pięknych istotek, wbrew pozorom w większości z nich zimno kalkuluje czy dana znajomość jest trafioną inwestycją na przyszłość czy nie. To raczej my faceci jesteśmy takimi cymbałami że jak zakoch*jemy się to na zabój.

#6856 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3920 postów

Napisany 25 październik 2012 - 19:58

Dziewczyna na gospodarkę

Agrouki pierniczysz jak potłuczony naprawdę są bardzo fajne, porządne dziewczyny które mają gdzieś że masz gospodarkę. Prawdziwa porządna nawet z miasta jak będzie chciała z tobą być to możesz mieć 10 tys świń albo nie mieć nic ale pokocha cie za całokształt, za to jaki jesteś co sobą prezentujesz. Uwierz nawet jako rolnika cię będzie chciała, będzie z tobą bez względu na twój status materialny. A nawet jak nie będzie widziała przyszłości w rolnictwie to pozwól jej rozwijać się zawodowo niech pracuje, zarabia i będzie doceniała to co dla niej robisz:D

Młody na forum ale pisze rozsądnie, w pełni popieram post.

Czytając sporadycznie ten temat śmiem twierdzić że są rejony na wyginięciu a bynajmniej gospodarstwa bo królują tam sami starzy kawalerzy, jakoś w mojej okolicy nie jest tak że są sami kawalerzy. Kawalerami zostali ci którzy sobą nic nie przedstawiają (%%%%) lub po-prostu nie-chcą albo mają wygórowane wymagania co do partnerki a sami nie spoglądają w lusterko i na swoje gospodarstwo.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#6857 Share piomal1991

piomal1991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 25 październik 2012 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę Może i masz racje kobieta jest tylko kobietą ( z całym szacunkiem) ale mimo wszystko coś takiego jak prawdziwe uczucie istnieje i to nie jest mit nawet w obecnych czasach:D

#6858 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 25 październik 2012 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę @binek, dobrze powiedziane... one doskonale kalkulują... i nie lubią próżni ... a my potem latamy jak te psy z jęzorami na wierzchu i cieszymy się jak nas pogłaszcze... a one to robią z czystej kalkulacji...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#6859 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów

Napisany 25 październik 2012 - 20:06

Dziewczyna na gospodarkę @binek dorze gada chłopaczki pociupciac dostaną to po latają jak na zawołanie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6860 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 25 październik 2012 - 20:12

Dziewczyna na gospodarkę a potem jak jej się już znudzi, to szuka następnego "pieska", który będzie jeszcze lepiej uganiał i ślinił na nią to starego potem kopa w d....