Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#6801 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 wrzesień 2012 - 16:00

Dziewczyna na gospodarkę Pamiętaj, że to działa w obie strony :P .
Jak ktoś szuka księcia to niech go szuka dalej a Ty życz jej szczęścia.
Kłamstwo jest złem, które staramy się w różny sposób usprawiedliwić ale i tak to sytuacji nie zmienia.
Kto chce kłamać to niech kłamie ale szczerości niech od drugiej osoby nie oczekuje a na fikcji przyszłości nie zbuduje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:43
  •  

#6802 Share DEMON79

DEMON79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 16:43

Dziewczyna na gospodarkę Bywają i księżniczki tylko że szkoda,że z regóły są brzydkie,a uważają się za ósmy cud świata. :P

#6803 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 16:53

Dziewczyna na gospodarkę Ksiezniczki byly zawsze sa i beda tylko chlopak ma ten zmysl %%% i od ilosci %% wychodzi czy te ksiezniczki sa piekne.

Im mniej %%% tym sa piekne z natury

Edytowany przez banan575, 30 wrzesień 2012 - 16:53.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#6804 Share DEMON79

DEMON79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 17:03

Dziewczyna na gospodarkę :lol: :lol: UPITY SZCZĘSCIEM,NAĆPANY MARZENIAMI :P jak to facet

#6805 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 17:17

Dziewczyna na gospodarkę Ale wtedy najgorsza paskuda jest ksiezna i to sie liczy. :lol: :lol: :lol: :lol: bo ma ksiecia
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#6806 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 17:42

Dziewczyna na gospodarkę

Taa a później trafia się arogancki typ maczo w kilka godzin owija sobie laskę wokół palca wykorzysta i zostawi w cholerę, a Ty głupi, dalej słuchaj żalów i bądź nadal dobrą dusza przyjacielem.
Tak tak drogie kobiety, taka wasza natura, zawsze Wam mało i szukacie grom wie czego.

A może ty na nic więcej niż przyjaciela się nie nadajesz?

Tu się z Tobą zgodzę koleżanko, gorzka prawda jest zawsze lepsza niż słodkie kłamstwo, myślę że faceci kłamią bo w pewnym sensie kobiety ich do tego zmuszają przez zbyt wygórowane wymagania, jak któraś szuka ideału, księcia z bajki to zaraz taki książę się znajduje :). Ideałów nie ma, wystarczy tylko trochę zdrowego rozsądku.

To nie chodzi o wygórowane wymagania tylko chęć zdobycia tej dziewczyny. Jeżeli dziewczyna jest miłośniczką muzyki klasycznej to także udajesz, że coś tam słuchasz aby tylko jej się spodobać, mimo że nie przepadasz za taką muzyką. Przy pierwszych spotkaniach udajemy faceta jakiego by chciała ta dziewczyna a nie jakimi naprawdę jesteśmy.

#6807 Share bizar

bizar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 18:32

Dziewczyna na gospodarkę No i moim zdaniem takie podejście to jest życiowy błąd, bo prawda zawsze wyjdzie na wierzch i stąd potem nieudane związki, rozwody itp. przecież tu chodzi o to aby dobrać kogoś do siebie a nie -że laska mi się podoba to od razu muszę ją zdobyć za wszelką cenę. Wiadomo każdy jest inny ja na przykład nie zniósł bym myśli że ktoś mnie chce bo wcześniej nakłamałem bo wtedy wychodzi na to że ona chce nie mnie tylko wytwór moich kłamstw.

#6808 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 18:45

Dziewczyna na gospodarkę Ja porównałbym zdobywanie dziewczyny z łowieniem ryb-i tu i tu musisz przecież czymś ta rybkę zainteresować-stad więc robaczki, błyskotki etc.-ogólnie ściema na maxa :D .
No chyba że próbujesz złapać na sam goły hak.
Licz się jednak z tym że wtedy hak musi być naprawdę słusznych rozmiarów... :D .

#6809 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 18:47

Dziewczyna na gospodarkę Nie wytwór Twoich kłamstw tylko ona kogos takiego szuka skoro nie spełniasz tych warunków to odpuszczasz.
A podstawowe pytanie po co udawać kogoś kim sie nie jest chyba ze chodzi o jedno

#6810 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 18:53

Dziewczyna na gospodarkę To wszystko zalezy do czego i jakich dziewczyn sie szuka. Czasami na tych klamstwach szybciej zarwiesz dziewczyne.

Zarwiesz albo Ci sie tylko wydaje, bo to Ona Cie zlapala na jedna noc.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6811 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 19:01

Dziewczyna na gospodarkę Ale jak rozmawiasz i po rozwoju sytuacji wiesz czy to bedzie jedna noc czy wiecej

#6812 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 19:07

Dziewczyna na gospodarkę

Ja porównałbym zdobywanie dziewczyny z łowieniem ryb-i tu i tu musisz przecież czymś ta rybkę zainteresować-stad więc robaczki, błyskotki etc.-ogólnie ściema na maxa :D .
No chyba że próbujesz złapać na sam goły hak.
Licz się jednak z tym że wtedy hak musi być naprawdę słusznych rozmiarów... :D .

Jest takie powiedzenie ,że na piękne słówka tylko ryby nie biorą ...coś w tym prawdy jest ,ale Kolego Jaro ciekawe jaki te kobiety łowisz na tą swoją ściemę ... Odnośnie rozmiarów haka ...,nawet kotwica się nie przyda jak się nie posiada umiejętności wędkarskich i rozmiar nie ma czasem znaczenia ...,bo nieraz na mały haczyk grubą rybę się złowi . B)

Edytowany przez Meg5, 30 wrzesień 2012 - 19:09.

#6813 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 19:12

Dziewczyna na gospodarkę Kol.Jaro podaje tu dobre przykłady złych przykładów :D ze swojej przeszłości gdyż w/w kol. posiada żonę tudzież dwójkę pociech jak też 4,1 krzyżyka na karku...
"...,bo nie raz na mały haczyk grubą rybę się złowi . B)"-hmm kaszalota ? :D

#6814 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 30 wrzesień 2012 - 19:28

Dziewczyna na gospodarkę kobieta musi czuć że ma oparcie opiekę pomoc i wiernośc i wiele wiecej jej nie potrzeba bo patrzy sie na to co ma w środku a wyglad i pochodzenie to drugie

#6815 Share DEMON79

DEMON79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 19:36

Dziewczyna na gospodarkę Kolego tak samo jak mężczyna tak i kobiety mają gały by się patrzały :P chyba że się ma problemy ze wzrokiem ,to się wygląd nie liczy :D

#6816 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 19:39

Dziewczyna na gospodarkę "wiele wiecej jej nie potrzeba bo patrzy sie na to co ma w środku "-Hannibal Lecter ? :D

#6817 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Dziewczyna na gospodarkę

:lol: :lol: UPITY SZCZĘSCIEM,NAĆPANY MARZENIAMI :P jak to facet

O, w drugą stronę też to działa " Panie daj mi męża, może być garbaty i o jednym oku, byle tego roku" :P

#6818 Share macias611

macias611

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Dziewczyna na gospodarkę zostawcie już te ryby w spokoju :D najważniejsze to być sobą, jak dziewczyna będzie w porządku to zrozumie że nie udajemy i wtedy jest pole do popisu :) no chyba że tak jak co niektórzy mówią szuka księcia...

#6819 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 30 wrzesień 2012 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę @jaro, szczere wyrazy współczucia, skoro tylko "kaszaloty" zławiasz...

Kurde, chłopaki... wałkujecie po raz enty te same wątki... i jakoś zero efektów... każdy narzeka, a że to ,ze tamto... że z miasta to gorsze, ze wsi to złote dziewczyny... i nie wnosicie nic konkretnego do tematu... jedni udają kozaków w necie, a nawet nie potrafią z szacunkiem zagadać do dziewczyny przez gg, bo od razu wyskakują z seksem... inni porzuconych... a jeszcze inni wszech i wszystko wiedzących... , a guzik prawda, weźcie jeden z drugim i trzecim razem ogarnijcie się , zastanówcie się co robicie źle i jak to na prawić i do dzieła... a nie gdybać... tylko działać...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6820 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 19:51

Dziewczyna na gospodarkę @FINN narzekaja Ci co juz maja swoje szczescia :D :D :D :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze