Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34899 odpowiedzi na ten temat

#661 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 09 grudzień 2010 - 17:07

Dziewczyna na gospodarkę NIe nie jestem należe do tych wyższych dziewczyn. Mam 180 cm wzrostu ;)

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 03:31
  •  

#662 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 09 grudzień 2010 - 17:21

Dziewczyna na gospodarkę To ok. Mnie byś w kompleksy nie wprowadziła ;). 160 dla chłopaka to faktycznie niewiele. Może jeszcze urośnie...??

#663 Share marekfarmer3006

marekfarmer3006

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów
  • Zainteresowania:maszyny i sprzęt rolniczy oraz leśny,muzyka,przyroda,zwierzęta dużo by wymieniać :)))

Napisany 09 grudzień 2010 - 19:32

Dziewczyna na gospodarkę martina to on przy tobie wyglądał jak młodszy brat ;)
a tak wogóle to do którego roku się rośnie?? :lol:

#664 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 grudzień 2010 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę To co on miał tak pociągającego w sobie? Ot zagadka. Pozostaje chyba niezwykła "bajera".

#665 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 09 grudzień 2010 - 20:49

Dziewczyna na gospodarkę Matkooooooooooo.... Czemu oceniasz człeka po 1 czy 2 cechach.... Może miał dobrą zajawkę i początkowe wrażenie było imponujące xD
A wzrost słuszny Martina masz:p
Znam kilka par gdzie panie są dużo większe od swoich panów i muszę powiedzieć że są to wręcz kabaretowe pary:D Chyba taka cecha tego typu związków :lol:)

#666 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 09 grudzień 2010 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę Pewnie. Nie ma co się przejmować. Jak to mówią - w łóżku i tak wszystko się wyrówna...

#667 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 grudzień 2010 - 21:19

Dziewczyna na gospodarkę @StasiekS drogi Stanisławie, nie oceniaj ludzi, a oni nie będą oceniać Ciebie. Dodany obrazek Swoją drogą nowopoznane dziewczyny też tak analizujesz, oceniasz, porównujesz?

#668 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 grudzień 2010 - 21:37

Dziewczyna na gospodarkę Jak mogę kogoś ocenić jak go nie widzę ani nawet nie znam. Teraz to sobie tak piszemy żeby pisać, mieć temat do rozmowy.
I nie bądźcie hipokrytami. Każdy ocenia ludzi po wyglądzie, zachowaniu zanim ich dobrze pozna . Czasami nasze przypuszczenia się sprawdzają a czasami je dalsza znajomość weryfikuję.

#669 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 09 grudzień 2010 - 23:21

Dziewczyna na gospodarkę I głupio się samemu sobie przyznać jak bardzo się czasem mylimy.

#670 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 10 grudzień 2010 - 01:10

Dziewczyna na gospodarkę

...

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 17:12.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#671 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 10 grudzień 2010 - 01:40

Dziewczyna na gospodarkę Coś czepił tej "lekarki". I byłem na profilu Martiny i czytałem wszystko to co napisała o sobie.
Znasz Martinę z reala że tak ją bronisz? Wiesz coś o niej więcej niż to co tu sama napisała? Może i Martina też ma bujną wyobraźnię ale że jest to kobieta która lubi rolnictwo to trzeba ją bronić przed takimi jak ja. I skąd wiesz że ta lekarka nie jest lekarką? Bo tego to i ja nie wiem. Do Martiny nic nie mam i szanuję ja za to że lubi to co lubi, że ma pasję a takich dziewczyn nie ma zbyt dużo. Nie owijam w bawełnę, nie klepię kogoś po ramieniu jak sam zawinił, nie współczuję jak przez własną głupotę coś stracił lub zniszczył. Nie mówię miłych słówek na pocieszenie i że lubię dopiec to już jest taki mój charakter.

Roltech, po co mamy o tym gadać? Nikt nie zna się osobiście, nie wiemy prawie nic o sobie, nie wiemy jak wyglądamy i nigdy się nie spotkamy więc o co ci chodzi? To jest wirtualna rzeczywistość i nikt nie powinien przejmować się tym co powiedzą o nim inni. Wyjdzie to każdemu na zdrowie.

#672 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 10 grudzień 2010 - 02:29

Dziewczyna na gospodarkę

...

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 17:14.

#673 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 10 grudzień 2010 - 11:16

Dziewczyna na gospodarkę Czego spodziewałeś się po tym temacie? Na początku były rady, wnioski i podsumowania dlaczego tak mało dziewczyn chce przyjść na gospodarkę i chyba już wszystko było napisane. Teraz mamy tu każdemu na tacy wyłożyć sposób na znalezienie dziewczyny, podać adresy do nich? Tak się nie da. Ten temat jest do luźnych pogawędek o kobietach na wsi. Jeśli masz jakiś problem to pisz a przestaniemy zajmować się Martiną i jej adoratorami. Albo zarzuć coś związanego z tym tematem.

"To jest wirtualna rzeczywistość" -żone też chcesz mieć wirtualną?
A co ma wspólnego AgroFoto ze znalezieniem partnerki w rzeczywistości?

I tak broniłem tej lekarki i według mnie słusznie. Mam przez to opuścić to forum?

#674 Share maks

maks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 10 grudzień 2010 - 11:42

Dziewczyna na gospodarkę

A co ma wspólnego AgroFoto ze znalezieniem partnerki w rzeczywistości?

Przepraszam ze wtrącę, we wspomnianej wirtualnej rzeczywistosci mozesz kreowac siebie takim jakim chcesz byc, niekoniecznie takim jakim jestes. W "realu" sa w tej kwestii duzo duzo mniejsze mozliwosci.
Poza tym nie masz bezposredniego kontaktu z kobietą, a wiadomo ze dla wielu mezczyzn taki bezposredni kontakt bywa paraliżujący i nie potrafią się wtedy 'wygęgać' :lol:
Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

#675 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 10 grudzień 2010 - 12:09

Dziewczyna na gospodarkę Tak i jest dużo takich panów ale to oni już powinni sami wziąć się za siebie i przełamać. My możemy jedynie im trochę podpowiedzieć ale czy nas posłuchają, wezmą nasze rady do siebie? Część może i tak, i będzie próbować, cześć nawet nie spróbuje i będzie dalej swoje niepowodzenia zwalać na kobiety a reszta uzna że piszemy tu głupoty. To jest tylko forum które służy pomocą lub zabiciem wolnego czasu a nie wyrocznia. Każdy ma mózg, każdy jakoś tam myśli(niektórzy gorzej, niektórzy lepiej) i powinni sami uznać co jest dla nich lepsze, co sprawdzi się a co jest bzdurą.

#676 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 10 grudzień 2010 - 16:22

Dziewczyna na gospodarkę Roltech. Czasami wystarczy zamienić z kimś kilka zdań i mniej więcej się wie z kim się ma do czynienia. Nie trzeba nikogo widzieć.
Nie rozumiem po co się unosisz. Nikt nikogo tu nie obraził. Każdy ma prawo się wypowiedzieć. Czasami temat bierzemy poważnie, a czasami żartem. Tyle
Jeżeli chodzi o tą "lekarkę", to ona jest akurat najmniej ważna w tym wątku. Bardziej bym się skupił na tym co ten chłopak zrobił, mógł zrobić lub nie zrobił.

#677 Share koniareczka

koniareczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 10 grudzień 2010 - 18:08

Dziewczyna na gospodarkę no o tą jedyną połówkę jest bardzo trudno... ale faceci teraz to patrzą która ma więcej...

#678 Share xsc

xsc

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 10 grudzień 2010 - 18:14

Dziewczyna na gospodarkę Czego wiecej? Jak juz to wieksze;P
Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

#679 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 10 grudzień 2010 - 18:27

Dziewczyna na gospodarkę Może więcej rozumu.... w ogule jako młodego człowieka przeraża mnie ogólny brak wiedzy moich rówieśników dziewczyn również gadasz z taką o ona tylko się glupkowato chichocze i nic więcej nie łapie wiele osób jest przeźroczystych bez żadnych głębszych ambicji ktoś skończy szkołe bo się kuł ale mądrego zdania złożyć nie potrafi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#680 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 grudzień 2010 - 18:50

Dziewczyna na gospodarkę

no o tą jedyną połówkę jest bardzo trudno... ale faceci teraz to patrzą która ma więcej...

Nie przesadzaj-kiedyś było jeszcze trudniej,pamiętam jak dziś jak o 13.00 hejnał grali i w kolejce się stało po tą połówkę jedyną właśnie :rolleyes: .Drugiej części nie rozumiem-czego więcej ?