Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34883 odpowiedzi na ten temat

#6681 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 24 sierpień 2012 - 20:01

Dziewczyna na gospodarkę Witam po dluższej przerwie co nie znaczy że nie czytałem. Forum to tak bardzo odbiegło od tematu , że powinno być zamknięte. Gdzie administrator a może moderator no gdzie? Uzytkownikom za byle co się dowala - punkty a to forum to jakiś wyjątek.
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:36
  •  

#6682 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 24 sierpień 2012 - 20:02

Dziewczyna na gospodarkę Panowie o kobiety musimy dbać bo to jest coś najpiękniejszego co spotyka faceta w życiu przeciwieństwo samotności a nikt nie chce być samotny chce znaleść ta drugą połówkę która wprowadzi radości do tego życia ;)

#6683 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 24 sierpień 2012 - 20:14

Dziewczyna na gospodarkę

@binek, skoro masz ten temat już dawno za soba to może pochwal się jak to Tobie sie udało, przecież to właśnie temat o tym... a nie rzuciłeś jedno zdanie na ten temat i juz... a na pewno koledzy w forum chciała by sie dowiedzieć jak to się udało tobie...

bardzo prosto: maczugą od tyłu nie za mocno tak żeby ogłuszyć, potem za włosy i do jaskini i już jest twoja :D
a tak serio to więcej realu mniej wirtualu

#6684 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 24 sierpień 2012 - 20:20

Dziewczyna na gospodarkę aa dziękować , dziękować dobry człowieku... ;) pewno wielu kolegom taj jakże cenna rada może się przydać... ;)
A tak na serio...
To masz rację , że więcej na żywo w 4 oczy niż ciągle wirtualnie... ale nie powiem ,że wirtualnie mozna sobie pomóc, ale nie mozna się tylko do tego ograniczać... bo wtedy to juz nie jest zdrowe...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#6685 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 25 sierpień 2012 - 12:44

Dziewczyna na gospodarkę

a na jedno wychodzi... tak czy siak ja mam dobry ubaw z czytania waszych wypocin :D

Finn lubi to samo co ja.

Nie wiem co jest az tak zabawne w tym,ze uzytkownicy najeżdżaja na siebie ale kazdego smiesza inne rzeczy.... ;)
Tak,wielki Pan powrócił,składam pokłony
Macie,posmiejcie sie.

Szybko się uczysz, Jeszcze będzie z ciebie porządna kobieta.

Sens tego forum gdzieś chyba zaginął.Każdy próbuje pokazac jaki to jest ważny i ze ma racje,a to nie o to chyba chodzi.

A jaki był sens tego forum? Forum to zbieranina ludzi z różnymi poglądami, wiedzą i o różnym charakterze więc naturalne jest, że forumowicze spierają się i uważają, że ich poglądy są lepsze. Chyba, że chciałabyś mieć tutaj kółko wzajemnej adoracji czyli każdy dla każdego jest miły, sympatyczny i każdy z każdym się zgadza. Ale czy to wtedy byłoby forum? Zamieść jakieś zdjęcia w galerii to będziesz to miała.

Dobrze wiedzieć jak co niektóre sprawy wyglądają z drugiej strony tzn.z damskiej i niestety mamy naczelnego przysrywacza Staśka który to cytuje wyrywki i próbuje udowadniać w 2-3 słowach jak ciemna jest ta osoba a on światły i wspaniały.

Mam takie zboczenie, że jeżeli ktoś głosi jakąś tezę i która rożni się od powszechnie przyjętych założeń, to chciałbym aby w jakiś sposób dana osoba to udowodniła, że ma rację. Jeżeli napiszę "Binek, jesteś głupkiem" to pewnie chciałbyś wiedzieć dlaczego tak sądzę. Czy Tobie to obojętne i uznasz, że ta osoba ma rację no bo w końcu dlaczego ma się mylić?

#6686 Share stables

stables

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:Konie,konie i jeszcze raz konie ;)

Napisany 25 sierpień 2012 - 18:52

Dziewczyna na gospodarkę A Ty skonczysz kiedys te zabawe?
I prosze o jeszcze jedno.Zostaw moja osobe w spokoju,bo jak zapewne nie zauwazyles,zakonczylam juz te gierki w wyrywanie zdan i odpowiadanie,tak samo jak skoczylam rozmowe z Toba.Prosze o to samo.

"Szybko się uczysz, Jeszcze będzie z ciebie porządna kobieta."
Znów mi słodzisz.Miales już tego nie robić, ale jak kazda kobieta uwielbiam komplementy wiec dziekuje Stasiu;)
Pozdrawiam i zycze milego sobotniego wieczoru przed komputerem.Upssss,jaka szkoda ze mam znajomych i nie bede mogła sledzic forum.
No,to teraz mozecie sie pośmiac.

#6687 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 25 sierpień 2012 - 19:23

Dziewczyna na gospodarkę Stasiu jeżeli 99 osób widzi że coś jest czarne, a ty jeden widzisz białe to nie przyszło ci do głowy że może jesteś daltonistą i się mylisz. Tupiesz i krzyczysz że jest że jest białe a nawet jakby znalazł się ktoś kto przyzna ci racje to i tak szybko zmienisz zdanie że jest różowe byle tylko mieć inne zdanie od ogółu i być wyjątkowym. Takie dziwne to twoje zboczenie, a może choroba.

Edytowany przez binek, 25 sierpień 2012 - 19:32.

#6688 Share koniareczka

koniareczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 29 sierpień 2012 - 11:49

Dziewczyna na gospodarkę Witam wszystkich:0 Jak tam podboje miłosne u was?

#6689 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 29 sierpień 2012 - 12:23

Dziewczyna na gospodarkę U nas dobrze-a u was ? :D

#6690 Share jarekmaz

jarekmaz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 29 sierpień 2012 - 12:40

Dziewczyna na gospodarkę u nas słabo ;X
co poradzić mało dziewczyn na wieś chce iść ale jakoś leci :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6691 Share koniareczka

koniareczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 29 sierpień 2012 - 15:36

Dziewczyna na gospodarkę coś słabo z wami... przez te żniwa chyba zaniedbaliście sprawy sercowe co?:)

#6692 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 29 sierpień 2012 - 17:04

Dziewczyna na gospodarkę Wręcz przeciwnie, Bardziej zaniedbaliśmy AF.
Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

#6693 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 29 sierpień 2012 - 18:03

Dziewczyna na gospodarkę goraczka zniwna i rzepakowa sie skonczyla moge znow do was dolaczyc :D
Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

#6694 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 29 sierpień 2012 - 19:47

Dziewczyna na gospodarkę eee... ja tam nie narzekam ;) żniwa skończone , dożynki zrobione... ;) i jest ok, pod każdym względem :D

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#6695 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 29 sierpień 2012 - 21:25

Dziewczyna na gospodarkę taa dożynki były u mnie na wsi a na polach zboże :D
Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

#6696 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 30 sierpień 2012 - 18:12

Dziewczyna na gospodarkę no w moim przypadku było tak jak powinno być... dożynki na wsi,a zboże skoszone, dzisiaj tylko słome skończyłem prasować :)

#6697 Share koniareczka

koniareczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 31 sierpień 2012 - 06:27

Dziewczyna na gospodarkę ja też zaniedbałam AF ale wróciłam:) u mnie już 2tyg po żniwach teraz czas na kolejne porace:) pozdrawiam

#6698 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,myslistwo,pilka nozna Wdizew Lódz.

Napisany 01 wrzesień 2012 - 01:53

Dziewczyna na gospodarkę u mnie tylko poświęcić i siać (a materiał elitarny) :wub: :wub:
Zetor Team.

#6699 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 01 wrzesień 2012 - 15:44

Dziewczyna na gospodarkę Ooo żniwa, u nas juz dawno po żniwach nawet nie pamiętam kiedy :) ale tak jest, że na północy Polski wolniej dojrzewają.
P.s. Ale nie tylko kobiety nie chcą iść na wieś. Mężczyzn też to dotyczu niestety :P

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6700 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 01 wrzesień 2012 - 18:10

Dziewczyna na gospodarkę

Witam po dluższej przerwie co nie znaczy że nie czytałem. Forum to tak bardzo odbiegło od tematu , że powinno być zamknięte. Gdzie administrator a może moderator no gdzie? Uzytkownikom za byle co się dowala - punkty a to forum to jakiś wyjątek.

Narzekasz na temat, na 1 temat, na 1 temat w 1 dziale całego forum AF.. Są tematy o rolnictwie, ale i o "HydePark" w którym mozna pisać o wszystkim nie tylko o rolnictwie, a że to temat o "Dziewczyna na gospodarkę" pisze się o kobietach na gospodarkę, więc wg. mnie Administrator jak i Moderatorzy woją pracę wykonują dobrze.

Edytowany przez Famer21, 01 wrzesień 2012 - 18:16.