Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#6621 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 14:57

Dziewczyna na gospodarkę Siwy nie wszystkie kobiety sa kłótliwe i nie popadajmy w skrajności ze nie może sobie innej znależ . Są takie jak grypa ktorych nikt niechciał a wszyscy ją mieli i twierdzi ze jest singielka teraz pytanie o ca są kłutniebo jeżeli o przeszłość to lepiej faktycznie dać sobie spokoj na starcie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:53
  •  

#6622 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 sierpień 2012 - 15:04

Dziewczyna na gospodarkę @Siwy7406 wyjdą wyjdą,każda stwora znajdzie swojego amatora.Nie znasz a oceniasz.A tu mozesz się pomylić ,bo i moze być żonata i mieć dziecko.Co byś w zyciu niepowiedział.A uwazasz za singla.A znasz pojęcie "wiesniak"?nie ważne,czy znasz,lepiej nie odpowiadaj.
Wszystkiego dobrego porządny facecie,jakich mało na tym świecie :P

Edytowany przez ania25, 16 sierpień 2012 - 15:13.

#6623 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 15:17

Dziewczyna na gospodarkę Ja tylko pokazałem drugą strone medalu tzn. że nie zawsze facet jest winien że się dwoje nie moga skojarzyć. Wiem jak wszyscy, że są pożądne które np. zbłądziły ale są i takie które nie błądzą a pożądne nie będą. A Ty @Aniu25 nie odbieraj wszystkiego tak osobiście i do siebie bo sobie jeszcze cos ludzie pomyślą. Porzadna Kobieto.
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#6624 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 sierpień 2012 - 15:25

Dziewczyna na gospodarkę Kolego jak ja bym miała wszystko odbierać do siebie,to juz dawno bym popadla w paronoję,przeszla depresję.
I pewnie probę samobójczą,ale na tamtym swiecie mnie nie chcą i jestem na tym.Mam pakt z diabłem,dokładamy do jednego kotła :PLepiej z mądrym zbładzić,niż z głupim się znalezc <_<

Edytowany przez ania25, 16 sierpień 2012 - 15:28.

#6625 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 15:54

Dziewczyna na gospodarkę To nie rozumiem czemu sie tak wściekasz jeżeli masz takie luźne podejście. Co do madrego i głupiego to w całości się zgadzam.
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#6626 Share stables

stables

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:Konie,konie i jeszcze raz konie ;)

Napisany 16 sierpień 2012 - 17:30

Dziewczyna na gospodarkę Meg5-Masz racje,mowi sie tez,ze "kto sie lubi ten sie czubi"... ;) ;)

#6627 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:wódka i sex

Napisany 16 sierpień 2012 - 19:40

Dziewczyna na gospodarkę @ania prawda jest taka jak napisałaś ze bogaty rolnik znajdzie żone bo ma kase a tego biedniejszego odrazu skreslacie twierdząc nawet go nie poznając ze to ze tamto bo to bo tamto

#6628 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 19:48

Dziewczyna na gospodarkę @ stables mówi się też "nie wszystko złoto co się świeci " oraz" czym skorupka nasiąknie za młodu......itd" w każdym przysłowiu jest jakaś nutka prawdy ;)
@ agrouki każda potwora znajdzie swojego amatora jak to wyżej jest napisane. czy bogaty czy biedny jak ktoś ma poukładane w głowie to może znajdzie swoją drugą połowę. Nie ma co się użalać nad sobą tylko iść do przodu nie patrzeć wstecz

Edytowany przez Maciejo, 16 sierpień 2012 - 19:51.

#6629 Share stables

stables

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 20:07

Dziewczyna na gospodarkę Maciejo-racja ;)
Tak to juz jest,ze zamiast siedziec przed monitorem i narzekac jak to jest nam smutno i źle,trzeba ruszyc sie i wziąć sprawy w swoje ręce, bo w zyciu nie ma nic ot tak.
I jak to mówią: " każdy jest kowalem swego losu",ale myśle ze na dziś juz wystarczy tych mądrosci życiowych ;) ;)

#6630 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 20:13

Dziewczyna na gospodarkę ot właśnie tak dość narzekania. "Carpe diem" czy jakoś tak :)
dość tych ludowych mądrości i tak już więcej nie znam :P

Edytowany przez Maciejo, 16 sierpień 2012 - 20:15.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6631 Share stables

stables

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 20:25

Dziewczyna na gospodarkę Nie no,znam jeszcze kilka ale nie przesadzajmy bo co za dużo to... no,koniec na dziś! ;D ;D

#6632 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 21:48

Dziewczyna na gospodarkę stables pozwól że cię nie posłucham i dorzucę jeszcze jedno od siebie ;) ''żeń się pókiś młody i głupi'' i myślę że dużo w tym prawdy, jak się jest młodym to poza drugą połówką człowiek świata nie widzi i na nic wszelkie przeciwności po prostu RAZEM DAMY RADE, a jak przyjdą latka człowiek zaczyna kalkulować, myśleć a bo to praca nie taka, a bo to wybranek/wybranka jest taka a nie inna może trafi mi się ktoś lepszy itp. Moja rada dla kolegów brać cztery litery z przed kompa i do roboty a nie czekać do 30-dziestki bo muszę się wyszaleć i wtedy nagle okazuje że na polu walki został sam wybrakowany towar bo co sprytniejsi koledzy sprzątneli sprzed nosa najlepsze kwiatki

#6633 Share stables

stables

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 22:09

Dziewczyna na gospodarkę Binek-coś w tym jest,podobno najlepszy towar rozchodzi sie pierwszy także.. ;D

#6634 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 22:25

Dziewczyna na gospodarkę @binek to weźmie się wybrankę o 10 lat młodszą :D
@stables moja kuzynka (panna ok 30lat) gdy ją pytają kiedy ojciec bedzie miał zięcia odpowiada 'to nie wiecie że najlepsze partie zawsze się marnują" :D ja w tej chili to samo odpowiadam :D
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#6635 Share stables

stables

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 22:33

Dziewczyna na gospodarkę bobytempelton-haha, dobra wymówka,juz wiem co będe odpowiadac ;)
W sumie chyba najbardziej krepujace sa te pytania odnosnie partnera w gronie rodzinnym.U mnie zawsze kończy sie to tzw 'burakiem" i oczywiscie nie wiem co odpowiedziec..;D

#6636 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 17 sierpień 2012 - 05:45

Dziewczyna na gospodarkę @ binek masz rację kto szuka ten znajdzie, tylko co niektórzy zauważyłem to są jacyś desperaci (nie obrażając nikogo) bo uważają że mają już swoje lata i na starość nikogo nie znajdą.
@ stables te pytania są krępujące i denerwujące. Ja tam zawsze walę prosto z mostu " kochana ciociu ( czy też inny członek rodziny) możesz szykować pieniądze na wesele bo może już niedługo, a liczę na ładny prezent. ;) :P

#6637 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 17 sierpień 2012 - 09:17

Dziewczyna na gospodarkę

@StasiekS wiesz że ja lubię prowadzić z Tobą dyskusję,i powiem Ci że wszedzie,czy to wieś czy miasto,znajdą się tzw."wieśniaki"

Anna już wyczuwa temat. Ciekawe czy reszta też to wyczuje, czy dalej będzie przy swoim.

StasiekS-Jakos nie moge zrozumieć skad twoj atak na moja osobe ale ok.

Nie pochlebiaj sobie. Na atak z mojej strony trzeba sobie zasłużyć.

Skoro bywasz na zabawach w remizach to nie dziw sie ze spotykasz tam"hołotę"jak to nazwałes ale zapewne w innych miejsach nie mozesz okazac swej pseudo wyższości i musisz sie dowartościowywać takimi miejscami;) ;) ;)

To w takim razie kto się bawi na tych zabawach jeżeli nie rolnicy i mieszkańcy okolicznych wsi? Pseudo rolnicy i mieszkańcy? Więc gdzie przebywają prawdziwi rolnicy? A może ty masz inną definicję rolnika niż ustawa? Może dla ciebie rolnik to osoba wykształcona, interesująca, z dobrymi manierami i samodzielnie prowadząca średniej wielkości gospodarstwo a reszta, która nie posiada wspomnianych cech, to hołota. Chyba faktycznie żyję na innym świecie.

Po to jest forum zeby wyrażać swoją opinie na różne tematy,ale jak widać kolega neguje wszystko co sie napisze,a skoro tak alergicznie reagujesz na rolnikow to co tu robisz hmm??

Alergicznie reaguje na posty które odbiegają od rzeczywistości. A w tym przypadku na to, że zgnilizna obyczajowa i moralna to tylko w mieście a na wsi to prawdziwe życie wśród najwspanialszych ludzi jakich posiada ta ziemia.

#6638 Share stables

stables

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 17 sierpień 2012 - 12:01

Dziewczyna na gospodarkę "Nie pochlebiaj sobie. Na atak z mojej strony trzeba sobie zasłużyć."
Zapewne pokazywanie swej wyzszosci przez forum gdzie kazdy moze byz anonimowy jest dla Ciebie wyróżnieniem i jedyna forma zadowolenia.Załoze sie ze na codzień nie powiedzialbys chociażby połowy tych rzezczy które tu wypisujesz,ale szczekaj sobie nadal i rozpływaj sie nad swoja 'wyższościa'.Może ktoś to doceni.

A widzisz,akurat ja na wiejskich zabawach nie spotykam takiej "hołoty" jak Ty to nazywasz.Może w moich stronach jest inaczej....;) Zreszta ktoś kieds powiedział: "Z kim poprzestajesz taki sie stajesz" Takze nie wyskakuj tu z tak daleko idącymi wnioskami.Wszedzie mozesz spotkac takich ludzi,nie tylko na wsi, ale to od człowieka zalezy jak bedzie postrzegany przez otoczenie i jaka opinia będzie ciagnąć sie za nim przez całe życie..Ja wyraziłam swoje zdanie,a jesli nie wiesz tego badz rodzice Ci nie powiedzieli,o gustach sie nie dyskutuje.;)

#6639 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 17 sierpień 2012 - 13:01

Dziewczyna na gospodarkę Stasiek a czego ty szukasz po remizach? Jako wielkomiejski inteligent powinieneś bywać na jakiś wernisażach, operach, operetkach lub podobnych imprezach. Wiesz kto robi największy zamęt na wiejskich zabawach? - właśnie ci miejscy inteligenci (często z pobliskich miasteczek gdzie liczba mieszkańców nie przekracza 10,000) którzy to na co dzień szydzą i wyśmiewają się wiochy i wieśniaków, ale jak tylko zacznie się czas dożynek całymi grupami wala na darmową impreze. Pytam się po co tam idą skoro wiocha to taki obciach? Ja nie idę na koncerty Dody czy innego badziewa bo mnie to nie interesuje, wolę iść na wsiową imprezę pogadać wśród swoich może coś wypić i wrócić zadowolony. Jeszcze jedno odniosłeś się do butów od garnituru i koszuli z orłem (czy coś takiego) i co? komu do tego jak ktoś się ubiera, czy może jakiś Jacyków powiedział że to nie trendy i wszyscy jak barany powinniśmy ubierać się w coś różowego bo to jest trendy. W święto 15 sierpnia była relacja w TVPinfo podczas której Sławomir Siezieniewski paradował w garniturze i trampkach. Powiedz mi czy te trampki i garnitur to obciach czy trendy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6640 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 sierpień 2012 - 14:15

Dziewczyna na gospodarkę A czy na imprezach czy gdzie indziej ,każdy ma przypisaną łatkę ,że "jestem z miasta" ,"jestem ze wsi"??
Kiedy spotykamy ludzi,nie sposób ocenić kto skąd pochodzi,miastowi czy ze wsi,wszyscy wygladają tak samo,tak samo mówią,tak samo się ubierają.
Granica pomiędzy wsią a miastem,wciąż się zaciera.Miastowi coraz częściej migrują na wieś,a i wieś już nie ta sama co dawniej..
Jedynie mozna stwierdzić ,ze ludzie pochodzący ze wsi ,mają w swoim życiu trudniej-bo nie zawsze warunki życia pozwalają na to by mogli rozwijać w sobie co najlepsze,niejednokrotnie życie codzienne zmusza do trudnych decyzji i wyborów,względem wyksztalacenia,zainteresowań itd.
Nie ma podziału miasto/wieś tylko my sami takie podziały tworzymy w swojej podświadomości.Znam ludzi którzy ,od pokoleń żyją w miastach,i nigdy nie byłi w kinie,teatrze,itd.Nie czytają,nie rozwijają się,ale są z miasta i to umacnia ich ego bycia lepszym