Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34940 odpowiedzi na ten temat

#6601 Share Sherlock

Sherlock

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 20:43

Dziewczyna na gospodarkę Coraz mniej "bab" zostaje na gospodarce i ucieka do miasta.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 08:56
  •  

#6602 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 sierpień 2012 - 20:49

Dziewczyna na gospodarkę

Nie rozumiem dlaczego moderator @MAT912 wtrąca się tam gdzie niepowinien i przeszkadza młodym w rozmowie wybijając ich z tematu.
Nie masz nic lepszego do roboty?

A ja nie rozumiem, dlaczego zadajesz takie głupie pytania, od kiedy to moderator ma zabronione prywatne wypowiadanie się w jakimkolwiek temacie na forum co? kogo wybijam z tematu? chyba tylko Ciebie. To samo pytanie mógł bym zadać Tobie, co tutaj robisz?

#6603 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 15 sierpień 2012 - 21:05

Dziewczyna na gospodarkę Ależ , tutaj nikt nikomu się nie wtrąca...a ni tym bardziej wybija z tematu... Każdy może sie wypowiadać , przecież to Forum... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#6604 Share stables

stables

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:Konie,konie i jeszcze raz konie ;)

Napisany 15 sierpień 2012 - 21:19

Dziewczyna na gospodarkę Baby to sa wielkanocne,na wsi masz kobiety... ;)

#6605 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 21:36

Dziewczyna na gospodarkę Cofnij i przeczytaj to co napisałeś @MAT912 to nie są wypowiedzi to są sarkastyczne wtrącenia.
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#6606 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 sierpień 2012 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę Czy ja Ci mówię co Masz pisać na forum? zastanów się o co Ci chodzi, bo uznam to za prowokację do kłótni.

#6607 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 21:47

Dziewczyna na gospodarkę W dodatku o dwóznacznym znaczeniu. Jasne wykaż swą wyższość nad zwykłym użytkownikiem mam to w "duszy".

Edytowany przez Siwy7406, 16 sierpień 2012 - 08:18.

Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#6608 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 sierpień 2012 - 21:50

Dziewczyna na gospodarkę

W dodatku o podwóznacznym znaczeniu.

Człowieku, co Masz na myśli, bo nie wiem, zacytuj mnie przynajmniej, co cię tak zdeprawowało w mojej wypowiedzi? co druga wypowiedź w tym temacie ma dwuznaczny podtekst, Twoje wypowiedzi również, więc daruj sobie taką argumentację.

#6609 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 07:41

Dziewczyna na gospodarkę :o O widzę ,że tu spokojnie jak na wojnie ... :lol: Odnośnie wypowiedzi ,to te dwuznaczne są najlepsze ,a nie tak tylko poważnie ,poważnie i przyziemnie :ph34r: Myślę ,że w takim temacie jak ten, wszystkie "chwyty "są dozwolone... :D

#6610 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 sierpień 2012 - 07:51

Dziewczyna na gospodarkę @Siwy7406 kiedyś sam powiedziałeś,(cofnij się parę stronić ,wcześniej),że każdy ma prawo się wypowiedzieć,a TY co robisz?zabraniasz tego drugiej osobie,jeszcze ją obrażając.I to jest Twoim zdaniem kultura.@Mat się nie wywyższa,tylko TY tak to odbierasz,i prowokujesz sytuacje.
Zgadzam się z Tobą @Meg ktoś musi rozluznic ten temat,ale najwidoczniej komuś to przeszkadza w randkowaniu :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6611 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 16 sierpień 2012 - 08:14

Dziewczyna na gospodarkę Jest w naszym kraju wolność słowa każdy może wypowiedzieć swoje zdanie jakie chce ale panowie nie kłóćcie się więcej spokoju i uśmiechu na twarzy ;)

#6612 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 16 sierpień 2012 - 08:18

Dziewczyna na gospodarkę No to tak dla zamiany i rozluźnienia tematu...

Jak tam poszukiwania chłopaki/panie?? do przodu?? ;) tylko nie mówcie, że bez zmian... bo nie uwierzę :P

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#6613 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 08:24

Dziewczyna na gospodarkę Ja sie śmieję całym sobą. Co za komitywa /@Anaia25+@MAT912/ utworzyła sie tam na górze przeciwko mnie. Pisałem, że można mówić co się chce i to robię. Co do randkowania o ile można to tak nazwać, forum nigdy niebyło mi przeszkodą.

#6614 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 sierpień 2012 - 09:39

Dziewczyna na gospodarkę Przestań grać pokrzywdzonego.Nie jesteśmy przeciwko Tobie,tylko Ty zaraz odbierasz to jako atak na Twoją osobę.Mowisz,co chcesz i piszesz co chcesz i pozwól robić to również innym.Koniec tematu i dyskusji.KAżdy niech się zajmie sobą i dziewczyną na gospodarkę ;) :P

#6615 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 09:55

Dziewczyna na gospodarkę

Chodziło mi o to,ze w przeciwienstwie do swoich kolego z miasta ktorzy szpanuja samochodami,komórami i nasmiewaja sie z rolnikow,maja bardziej poukładane w głowie i sa PORZADNi.

Zmień kolegów w mieście. Czy specjalnie zadajesz się z takimi aby później, ze spokojnym sumieniem powiedzieć, że Ci ze wsi to jednak są porządni ludzie?

.A to co napisałam odnośnie wstydu tyczyło sie tego,ze fakt ze sa rolnikami sprawia czuja sie gorzej od kolegów z miasta,a jak dla mnie maja wiecej do zaoferowania i powiedzenia niz niejeden miastowy..

Wstydu? Czytając posty to odnoszę wręcz odwrotne wrażenie. Pycha, samozachwyt bije z nich na kilometr.

Dziewczyna musi lubić wieś,zwięrzeta,ziemie,prace na niej,I musi chcieć mieć za męża rolnika.

Chcesz mieć za męża rolnika czy faceta który jest rolnikiem?

Czytając wasze posty odnoszę wrażenie, że rolnicy to kwiat tego narodu a reszta to hołota. Tylko będąc na zabawach w remizach jakoś tego nie zauważyłem. Może ciemno było i dlatego. A może to miastowi podszywali się pod porządnych ludzi ze wsi i chcą im psuć opinię szpanując starym BMW w gazie albo Audi A4 1.9TDi. Może to oni do jeansów i koszuli z wielkim smokiem na plecach zakładają buty od garnituru i klną co drugi wyraz. To oni sami zaczepiają i prowokują do bójek. No bo w końcu kto? Porządni ludzie ze wsi, szlachetni rolnicy?

Edytowany przez StasiekS, 16 sierpień 2012 - 10:24.

#6616 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 10:42

Dziewczyna na gospodarkę zakopcie topór wojenny czas wypalić fajkę pokoju B) Wiadomo że każdy z nas sie różni wyglądem zachowaniem nie piszmy o tym którzy ludzie są lepsi czy gorsi .Oceniając ludzi po tym jak sie ubiera (kwestia gustu) czym jeździ , jak sie zachowuje w danej chwili nie znając tej osoby jest błędem człowieka trzeba poznać bliżej by go oceniać.

#6617 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 sierpień 2012 - 10:53

Dziewczyna na gospodarkę @ wlkpmder zgadza sie wszystko ;)
@StasiekS wiesz że ja lubię prowadzić z Tobą dyskusję,i powiem Ci że wszedzie,czy to wieś czy miasto,znajdą się tzw."wieśniaki"
a wieśniaków w mieście jest wiecej niz miejsc parkingowych :P .Hodują w ustach kur**y co drugie słowo,bycie świnią to dla nich codzienność,a rzucanie wieprzowiną to nie malże sport narodowy.

#6618 Share stables

stables

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów
  • Zainteresowania:Konie,konie i jeszcze raz konie ;)

Napisany 16 sierpień 2012 - 12:25

Dziewczyna na gospodarkę StasiekS-Jakos nie moge zrozumieć skad twoj atak na moja osobe ale ok.Tak,masz racje,zadaje sie z tylko z zimnymi draniami z miasta,mafiozami i alfonsami i czekam az rycerz na białym koniu(rolnik oczywiscie)przyjedzie i wyratuje mnie z opresji po czym bedziemy zyc długo i szczęśliwie...Weź człowieku na wstrzymanie ... Skoro bywasz na zabawach w remizach to nie dziw sie ze spotykasz tam"hołotę"jak to nazwałes ale zapewne w innych miejsach nie mozesz okazac swej pseudo wyższości i musisz sie dowartościowywać takimi miejscami;) ;) ;)
Po to jest forum zeby wyrażać swoją opinie na różne tematy,ale jak widać kolega neguje wszystko co sie napisze,a skoro tak alergicznie reagujesz na rolnikow to co tu robisz hmm??

#6619 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 12:49

Dziewczyna na gospodarkę @StasiekS już tak ma i nikt na to nie znajdzie rady no bo zapewne wiecie ,że na pewne "niedyspozycje " nie ma "złotego środka " :lol: Ale pamiętaj Stasiu ,że od miłości do nienawiści tylko jeden krok i odwrotnie . :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6620 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 14:41

Dziewczyna na gospodarkę Uwolniwszy się od duchów przeszłości obiecuję poprawę a wszystkich urażonych mymi postami przepraszam.
Wracając do tematu i dziewczyn muszę stwierdzić że niestety, ale i wśród nich zdażają się "wieśniaki" które nie wiem jakby sie starały to za mąż nie wyjdą bo poprostu takie już są. Określają siebie jako singielka z wyboru a prawda często jest inna poprostu żaden pożądny facet ich niechce. Woli żyć sam niż znosić ciągłe kłótnie, pretensje nie wiadomo o co i próby ustawiania.