Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34886 odpowiedzi na ten temat

#6481 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 23 lipiec 2012 - 20:40

Dziewczyna na gospodarkę A Wy dalej wałkujecie ten sam temat?? Ile można...??!!

Na podsumowanie powiem tak, bo widzę, że nikt nie ma na to odwagi... trudno pewno mi się oberwie... ;)
A,więc...
Ja powszechnie jest wiadomo w kobiecym świecie, Facet myśli przeważnie tą "głową" którą nie powinien... i jest postrzegany jako tulipan co uwodzi, wykorzystuje i porzuca, łamie jak suchary kobiece serca itp... Wymieniać można do jutra... ALE!! to są wyjątki czyli nie każdy ze 100 mężczyzn jest taki...
I jak wiadomo, w męskim świecie krążą takie same opinię na temat co nie których kobiet, które myślą du...pą anie rozumem.. Czyli... bawią się mężczyznami, uwodzą , sprawiają że faceci im ufają, a jak pojawia się coś ciekawszego na horyzoncie, który ma więcej do zaoferowania wiadomo,że ten "gorszy" dostaje eksmisję w trybie natychmiastowym... bo przecież ten drugi jest "lepszy"... itp... tak samo w tym przypadku można wymieniac bez końca...ALE!! to są wyjątki, nie każda ze 100 kobiet jest taka...
Trudno, przyszło nam żyć w takich czasach , gdzie człowiek z uczuciami jest traktowany jak ktoś nie normalny... gdzie szczerość, zaufanie, wierność, oddanie i wszystkie szlachetne cechy człowieka giną w tym całym syfie który nas otacza... a prawdziwa miłość nie istnieje... nie którym się wydaje że potrafią kochać... ale oferują tylko wyrób miłościo podobny...który jest jak wyrób czekoladopodobny.. ładnie opakowany, a jak spróbujemy to wtedy pozostaje nie smak....
Kiedyś wymyśliłem pewną teorię, teorię którą oparłem na samym sobie; "mężczyzna jest jak nie oszlifowany diament, i to od kobiety zależy jaki bedzie po oszlifowaniu. Ale większość kobiet zaprzestaje "obrabiania" kamienia kiedy natrafia na drobne rysy, pęknięcia i skazy..." A co z tego wynika kolejne partnerki mają coraz gorzej... bo pewnych "obróbek" nie można poprawić juz nigdy... Tą teorie też można opisać kobiety... że one też stają się takie jakie się stają w wyniku kontaktu z mężczyznami... Bo każdy z nas ma takie doznania i przeżycia, które wpływają na dalsze jego postrzeganie świata i ludzi jego otaczających...
Ja np. powoli tracę zaufanie do kobiet... kiedyś byłem otwarty na kontakty z kobietami podchodziłem do nich pełen nadziei i z ufnością... Ale na podstawie swoich doświadczeń z przykrością stwierdzam że trace te zaufanie do kobiet... i boje się otworzyc tak jak otworzyłem pierwszy raz... to po prostu juz nie wróci, a to stwarza trudności w dotarciu do mnie kolejnej partnerce...ALE.. nie trace nadziei, że kiedyś znajdzie się taka, której nie będą przeszkadzać te wszystkie nie doskonałości, rysy i pęknięcia... a wtedy może jeszcze bedzie mi dane zaufać i otworzyć się tak jak kiedyś...
Wiadomo, że nie można miezyć wszystkich jednakową miarą... bo każdy człowiek jest inny... jedna dziewczyna/ chłopak może mieć 15 partnerów i zmieniac ich co pół roku , a może byc taki/ taka który/a bedzie miała tylko jednego partnera, dla czego?? bo sa ludzie którzy wiedzą czego szukają... a i są tacy którym liczy się tylko dobra zabawa... i to nie ważne czyim kosztem...
Ale się rozpisałem... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:49
  •  

#6482 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 20:51

Dziewczyna na gospodarkę @Finn Ty jakieś masz komleksy eź się ogarnij chłopie. Gdzie Twój charakter faceta gdzie siła psychiczna, byle jakie problemy mieszaja was z błotem tak, że grzęźniecie na calego. Co bedzie jak dosięgna Was Prawdziwe kłopoty i problemy? Powiększycie grono samobójcow. Przecież to zwykła szkola życia trzba brać poprawki i iśc na przód nie poddawać się i nie załamywać zawsze mogło być gorzej.
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#6483 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę kompleksów nie posiadam... ;) ale każdy ma inne spojrzenie na życie i to co go w koło otacza... każdy ma inne problemy, cele, pryjorytety... i nie można na siłe komuś narzucać swojego spojrzenia na świat.... bo on i tak tego samego nie zobaczy... A ja mam swoje zdanie, na różne tematy i jego nie zmienię... Trudno;)
A jak ktoś przedstawi sensowne argumenty to i krytykę pod swoim kątem wysłucham i się zastanowie... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#6484 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 21:34

Dziewczyna na gospodarkę

@ania i @meg ale mi pojechałyscie po psychice teraz sie zamkne w sobie przez was

dobrze Ci pojechały. Mam nadzieję że dotrzymasz słowa i zamkniesz się w sobie i nie będziesz takich pierdół pisał ;)

#6485 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 lipiec 2012 - 21:52

Dziewczyna na gospodarkę

kompleksów nie posiadam... ;) ale każdy ma inne spojrzenie na życie i to co go w koło otacza... każdy ma inne problemy, cele, pryjorytety... i nie można na siłe komuś narzucać swojego spojrzenia na świat.... bo on i tak tego samego nie zobaczy... A ja mam swoje zdanie, na różne tematy i jego nie zmienię... Trudno;)
A jak ktoś przedstawi sensowne argumenty to i krytykę pod swoim kątem wysłucham i się zastanowie... ;)

Tu nie chodzi o kompleksy, tylko dwoje ludzi albo potrafi się z sobą dogadać i ewentualnie dojść do jakiegoś kompromisu jak im naprawdę na sobie zależy i chcą być razem, albo nie i jeśli każde uparcie postawi na swoim, to nic z tego nie będzie i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Kompromis się liczy, a nie "no sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie" bo inaczej bardzo szybko może dojść do złamania praworządności. ;)

#6486 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, muzyka, filmy, kulinaria

Napisany 23 lipiec 2012 - 22:14

Dziewczyna na gospodarkę Czyli podsumowując: nie ma co wkładać wszystkich kobiet do jednego worka i wszystkich mężczyzn... Ludzie są różnie, a pisanie że "każdy facet jest taki a taki", albo "każda kobieta jest taka" jest dla mnie głupotą.

#6487 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 22:20

Dziewczyna na gospodarkę Ooo.. bardzo fajne zdanie, podoba mi się :)

#6488 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, muzyka, filmy, kulinaria

Napisany 24 lipiec 2012 - 16:09

Dziewczyna na gospodarkę dziękuję :) miało być: różni, tak a propos :P

#6489 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 26 lipiec 2012 - 20:01

Dziewczyna na gospodarkę [
-Marysiu,w jaki sposób tak szybko wrociłaś do domu z miasta?pyta zciekawiony chłopak
-Franek wracał z miasta na rowerze,więc podwiózł mnie na ramię-odpowiada dziewczyna
Aha,na ramię.....zaraz,zaraz przecież on ma damkę.......zastanawia się chłopak
Moze ten rower sprawi że uwierzy w siebie,gorzej jak znowu dzieczyna będzie z nim dla jego roweru :D
I tak zle,i tak nie dobrze :P
W tym dofc*pie jaet cała prawda o kobietach

Chłopakom sie wydaje że gziewczyn zależy na kasie ,ale to tylko pozornie
Z WIEKIEM ODKRYWAMY ŻE CHODZI O TE RAME OD ROWERU

#6490 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 26 lipiec 2012 - 20:25

Dziewczyna na gospodarkę No nareszcie Ktoś ( mężczyzna ) odkrył prawdę o nas kobietach :ph34r: :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6491 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 26 lipiec 2012 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę Ale po ilu latach ?

#6492 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 26 lipiec 2012 - 20:51

Dziewczyna na gospodarkę Lepiej późno niż wcale ;)

#6493 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 lipiec 2012 - 21:29

Dziewczyna na gospodarkę Gdyby nie ta rama,to co to była za jazda :P :D

#6494 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 29 lipiec 2012 - 08:52

Dziewczyna na gospodarkę Zawsze możecie pożyczyć od sąsiadki , :wub: :wub:

#6495 Share agrouki

agrouki

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Zainteresowania:wódka i sex

Napisany 01 sierpień 2012 - 09:14

Dziewczyna na gospodarkę najlepszy tekst na dziewczyne to "sciągaj majtki bedziemy sie całować" i jak uważacie

#6496 Share DAGMARA243

DAGMARA243

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 01 sierpień 2012 - 13:31

Dziewczyna na gospodarkę WITAJCIE SAMA BYM ZAMIESZKALA Z FACETEM NA GOSPODARCE LUBIE TO ROBIC NAPRWDE
PISZCZE POZDRAWIAM WAS

Ale nie piszemy Caps Lockiem.

Edytowany przez MAT912, 01 sierpień 2012 - 14:10.

#6497 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 01 sierpień 2012 - 19:22

Dziewczyna na gospodarkę No takim tekstem agrouki to napewno panny nie zdobedziesz jak któraś sie zblizy jak ci odwinie w r*j to się tylko oblizesz

Nie przesadzaj !!!!! jak już to ludzie mają twarz.

Edytowany przez MAT912, 01 sierpień 2012 - 21:20.

#6498 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1345 postów

Napisany 01 sierpień 2012 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę @agrouki wypróbuj ten tekst w najbliższym ZOO w małpiarni, tylko uważaj na klatkę z gorylami.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#6499 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 01 sierpień 2012 - 20:07

Dziewczyna na gospodarkę już myślałem że położyłem temat ale to życiowa prawda
może tym co maja nasyca ie inaczej sie wydaje ale moja druga połowa ma urodziny i jest potrzebująca . Zainteresowania proszę o wsparcie odezwę się jutro
zht t'e lata

jeżeli koleżanki z af ma jakieś pytania to odpowiem jutro z wiadomych względów

POZDRAWIAM WSZYST5KIE ŻYCZĘ POWODZENIA WAM I sobie
te co maja partnera to mnie zrozumieją
POZDRAWIAM

moja pani narazie jest zajęta
ale ja na nią poczekam

JUTRO BYM MIAŁ PRZEj**ane

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6500 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 sierpień 2012 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę

wypróbuj ten tekst w najbliższym ZOO w małpiarni, tylko uważaj na klatkę z gorylami.

Taki kawał
Wraca facet z Afryki i po jakimś czasie staje się markotny.
Nie przejmuj się tak tym gorylem, co cię zgwałcił - mówi do niego żona.
Nie przejmuję się, tylko dlaczego on, ani nie pisze, ani nie dzwoni - odpowiada jej mąż.