Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34952 odpowiedzi na ten temat

#6461 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 22 lipiec 2012 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę ja sie myle tylko raz jak saper wiec raczej ty sie pomysliłes ze piszesz o tej płci w superlatywach chyba ze taki masz sposób na ich zaliczanie to ok

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:50
  •  

#6462 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 lipiec 2012 - 21:35

Dziewczyna na gospodarkę Tylko dobry saper może się pomylić raz na ileś tam razy, a u Ciebie od razu BUMMMMMMMMMMM :P

#6463 Share Dylek

Dylek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Mechanika Kobiety

Napisany 22 lipiec 2012 - 21:36

Dziewczyna na gospodarkę to nie mój sposób i nie spędzam z kobietą jednej nocy i lecę do drugie ty może zaliczasz kobiety robiąc z siebie pokrzywdzonego

#6464 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 07:10

Dziewczyna na gospodarkę @spokokoko masz swój świat i swoje zabawki...... szkoda gadać

#6465 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 07:47

Dziewczyna na gospodarkę spokokoko masz swoja teorie i przekonania do kobiet . Twoja sprawa ! Ale Ci powiem ,że nie przekonujesz mnie tą ciągłą nagonka na kobiety . Twoje wypowiedzi ewidentnie wskazuje ,że jeszcze dużo przed Tobą i na pewno jeszcze nie raz się zawiedziesz z takim podejściem . Ale ja zawsze sobie powtarzam ,że co mnie nie zabije to mnie wzmocni i każde doświadczenie czy to dobre czy to złe traktuje jako naukę życia i pokory przede wszystkim . Odnośnie materializmu kobiet ,owszem są takie ,ale nie znaczy że wszystkie ,bo pieniądze to nie wszystko ,a czasem za mało żeby z kimś być czy mu zaufać .

#6466 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 08:02

Dziewczyna na gospodarkę na 100 kobiet (towaru) 99 leci na kase

#6467 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 lipiec 2012 - 08:24

Dziewczyna na gospodarkę Ale zawsze jest nadzieja, że ta jedna Ci się trafi :P najlepiej jak chcesz ją sprawdzić, to jedź do niej rowerem, jak będzie chciała się przejechać to weź ją przed siebie na "ramę" i po krótkiej przejażdżce powiesz jej - Słuchaj a Ty nie zauważyłaś że ten rower nie ma w ogóle ramy? :P jak powie, że nie, to nie chodziło jej o kasę, ani o nic więcej i na pewno będzie to ta setna. ;)

Bo innych teorii nie przyjmujesz do wiadomości.

#6468 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 lipiec 2012 - 11:02

Dziewczyna na gospodarkę @MAT mówisz o rowerze bez ramy tak jak w dowc*pie;
-Marysiu,w jaki sposób tak szybko wrociłaś do domu z miasta?pyta zciekawiony chłopak
-Franek wracał z miasta na rowerze,więc podwiózł mnie na ramię-odpowiada dziewczyna
Aha,na ramię.....zaraz,zaraz przecież on ma damkę.......zastanawia się chłopak
Moze ten rower sprawi że uwierzy w siebie,gorzej jak znowu dzieczyna będzie z nim dla jego roweru :D
I tak zle,i tak nie dobrze :P

#6469 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 11:51

Dziewczyna na gospodarkę I na to się znajdzie sposób niech rower pożyczy sobie od kolegi. wtedy to już pewność że trafił na właściwą :P

#6470 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 11:54

Dziewczyna na gospodarkę

na 100 kobiet (towaru) 99 leci na kase

Bardzo optymistyczne obliczenia. Mi wyszło, że 99,5 kobiet na 100 to materialistki. Pozostałe 0,5 to osoby z zaburzeniami psychiczny czyli transseksualiści itp. Nie zastanawiałeś się w takim razie zostać homoseksualistą, skoro czujesz obrzydzenie do kobiet? A może nim jesteś ale próbujesz to ukryć przed sobą i innymi?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6471 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 13:28

Dziewczyna na gospodarkę

na 100 kobiet (towaru) 99 leci na kase

Kolego więcej szacunku do ludzi . Żałosny jesteś :(

#6472 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 lipiec 2012 - 17:18

Dziewczyna na gospodarkę @spokokoko to wez mi powiedz jedną rzecz,mówisz ze kazda leci na kase,jak wiadomo powszechnienie nie kazdy jest magistrem w garniaku zarabiającym 10 patyków mięsiecznie.bo gdyby tak było to chłopak pracujący przykładowo na budowie,czy w supermarkecie,czy innym zawodzie,to populacja męska byłaby sama.A zarowno jak i jedni tak i pozostali mają partnerki i zakładają rodziny,no więc jak to jest?
I co myślisz ze kobiety z nimi wiązące się lecą na kase,na tą najniższa srednią krajową,chyba,wiesz ile ona wynosi ,czy mam Ci napisać?

#6473 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 18:39

Dziewczyna na gospodarkę @stasiek może ty jestes homosiem skoro o tym wspominasz ? @ania ci bez kasy faceci maja towar poselekcyjny

#6474 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 18:41

Dziewczyna na gospodarkę Ale przynajmniej nie blond... :D

#6475 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 lipiec 2012 - 18:47

Dziewczyna na gospodarkę

ci bez kasy faceci maja towar poselekcyjny

To teraz już nie wiem, czy Ty boisz się o swoją kasę,że Cię któraś spłucze, czy Masz taki towar? :P

#6476 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 lipiec 2012 - 18:57

Dziewczyna na gospodarkę @spokokoko dla mnie to Ty jesteś poselekcyjny,a kim przepraszam Ty jesteś,no chyba synkiem bogatego tatusia raczej nie,bo byś nie miał takich problemów,co masz do zaoferowania?
A co inni są gorsi bo nie mają pięniedzy?moze ich nie mają,ale są szczęsliwi z tym poselekcyjnym towarem ,a Ty płaczesz w poduche i takim ludzią psujesz humor takimi bredniami

#6477 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 19:14

Dziewczyna na gospodarkę Gość Was podpuszcza a wy się nadnim spuszczacie. Czyta wasze posty i szczy w majty ze śmiechu. OLEJCIE GO i będzie święty spokój . Będzie dalej spotykal się z Renią Rączkowską i będzie git, szkoda naszej energii na takie bzdury.
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#6478 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 19:18

Dziewczyna na gospodarkę Wiesz co Ci powiem @spokokoko ,Ty jeszcze to wszystko kiedyś odszczekasz jak jakaś kobieta Cię potraktuje jak towar i pamiętaj jaka miarką dajesz taką dostajesz ... Dla mnie pieniądze mają najmniejsze znaczenie ,bo co mi z kasy jakby mi się trafił taki zacny i dobrze wychowany kawaler :blink: :wacko: :o

Edytowany przez Meg5, 23 lipiec 2012 - 19:18.

#6479 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 lipiec 2012 - 19:25

Dziewczyna na gospodarkę A ja jeszcze powiem ze @spokokoko ani nie jest spoko,a koko to już wogóle :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6480 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 19:56

Dziewczyna na gospodarkę @ania i @meg ale mi pojechałyscie po psychice teraz sie zamkne w sobie przez was