Polecane posty

Famer21    6

e1leex skoro taka idealna to dziwne.. Mnie do Mojej przyciągnęlo to, że taka seksowna dziewczyna ze wsi pracowała jako laboratnka na skupie zboża.. Odważna i cwana. Normalnie jak bajerowałem laski zawsze to latwo mi to szło, gadka, uśmiech i bylo łatwo, a z nią.. Trudno było - inteligenta , cwana - szybko sie uczy i głupia ogónie nie jest, i do tego no seksowna dziewczyna śliczna. Nie to żebym obrażał dzieczywny ze wsi i ich urodę!!ale w mieście laski mają na głowie głównie wygląd więc platiku dużo, a tutaj laska ze wsi i tak ładna i widzą ją ubrudzoną i z wiaderkiem rzepaku xD a jak zagadała do mnie "co taki ciekawy" to poszło..

Więc skoro znalazłeś ideał to nawet jak nie ciągnie spróbuj, może zacznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    183

@Max1987 to badz sprytniejszy od nich i na imprezy trzeba brac karte a nie banknoty ale z drugiej strony to nic za darmo, wiec tez powinienes skorzystac hehe @Migotka taka mloda i juz opadaja?

 

 

hmm no wiesz jak takie rzeczy czytam to chyba naturalne :P

 

Migotka > napisałaś scenariusz z życia wzięty :) właśnie tak było że się latało za dziewczynami tymi że tak powiem zaje***tymi laskami .... wtedy nie myślało się o wadach tylko o tym że dziewczyna jest seksowna :):D dziś wiem że to były młodzięcze błędy po tym jak myślałem że mam anioła a okazała się diablicą . Najgorsze jest to że faceci są bardziej uczuciowi od kobiet , dopuki tych uczuć ktoś nie zniszczy .Wtedy z serca robi się kamień :) Wtedy też zaczyna sprawdzać się powiedzenie "d*pę mam mięką , ale serce mam twarde" haha pozdrawiam :)

 

 

 

hmm tak samo dobrze Mężczyźni wiedzą jak skrzywdzić (...)

hmm widzisz , sam napisałeś że za takimi biegałeś, owszem może zrozumiałeś że to błędne koło, ale niesmak pozostaje...

hmm nie będę się powtarzać bo juz za stara krówka jestem, (kiedys juz o tym pisałam), hmm prawda jest taka że nie zwrócisz uwagi na dziewczynę w gumakach , albo ta która kosi trawe,bo co w tym seksownego ? - wiem sama ze swojego doświadczenia ..., dlatego jak widzę jak niektórzy narzewkają na brak kobiet, wściekaqją się itp , top może też zauważyc druga stronę medalu ? a mianowicie - nikt nie jest ideałem i czasami warto obniżyć wymagania , postarać się zrozumieć i pójść na kompromis - bo do tej pory bynajmniej z doświadczenia wiem ,że to kobieta musi iść na kompromis , a mężczyzna "ma swoje zasady i jego czasami głupia duma" nie pozwala na swobodne zachowanie ...

POZDRAWIAM :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

kobieta z kosiarką zle wygląda ? to są najseksowniejsze babki ! :D w gumakach też nie jest zle chociaż kobieta nie powinna pracować aż tak ekstremalnie , bynajmiej ja bym nie pozwolił! ale jeśli kobieta potrafi z mężem iśc wywalać gnoje to potrafiła by również trzymać z nim oszczędności w kubku w biedzie :) kobiety też mają swoje zasady, niektóre porombane np mania sprzątania bądz ustawiania wszystkiego w idealnym położeniu ..... wyłysiał bym z taką :D ale to są prawie wymarłe wyjątki (chodz się zdażają)

 

Kobiety kochające ogrody , zwierzęta zwłaszcza konie , utrzymujące porządek , dbające o swojego mężczyzne w dzień jak i w nocy , gotujące pyszne obiady i zaradne , są to kobiety równierz w gatunku wymarłym, lecz zdazające się i zasługujące na najwyższy szczyt szacunku !!!!!


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

No to bierz się ! przez płot , blisko byś miał :) co wieczór przez okno po cichu (porozmawiać) heh


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

Ciekawe czy jest w takim stanie możliwa przyjaźn bez podtekstów e1leex? Bo coś mi się w to wierzyć nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

978e7d0af1f2c94171c518edcfdb8011.jpg

 

Czy tacy panowie ewentualnie mieli by jakieś szanse....? Wiem ale czasem trzeba się trochę pośmiać B)


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

od 10 ? o to nie zamęczył byś :D , od 2 lat to by jescze uszło ....:D


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

wiadomo że mówimy o tej męzatcce w żartach :) ale mimo wszystko jak nie jest jeszcze taka zła ....:)


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

 

 

hmm no wiesz jak takie rzeczy czytam to chyba naturalne :P

 

 

 

 

 

hmm tak samo dobrze Mężczyźni wiedzą jak skrzywdzić (...)

hmm widzisz , sam napisałeś że za takimi biegałeś, owszem może zrozumiałeś że to błędne koło, ale niesmak pozostaje...

hmm nie będę się powtarzać bo juz za stara krówka jestem, (kiedys juz o tym pisałam), hmm prawda jest taka że nie zwrócisz uwagi na dziewczynę w gumakach , albo ta która kosi trawe,bo co w tym seksownego ? - wiem sama ze swojego doświadczenia ..., dlatego jak widzę jak niektórzy narzewkają na brak kobiet, wściekaqją się itp , top może też zauważyc druga stronę medalu ? a mianowicie - nikt nie jest ideałem i czasami warto obniżyć wymagania , postarać się zrozumieć i pójść na kompromis - bo do tej pory bynajmniej z doświadczenia wiem ,że to kobieta musi iść na kompromis , a mężczyzna "ma swoje zasady i jego czasami głupia duma" nie pozwala na swobodne zachowanie ...

POZDRAWIAM :)

 

dobrze wiedziec, ze w takich wypadkach tez opadaja, bo do tej pory myslalem ze tylko z wiekiem no i w pewnych sytuacjach tzn po pewnych sytuacjach z powodu satysfakcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    183

haha a co Ty tak gały wytrzeszczasz jak kura pod siekierą ? :P też witam ...

do tomek0303 --> to moje piersi nie przejmuj się, zresztą czytając niektóre bzdury można naprawde stracić wiarę w ludzi hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domcia    6

haha holera mówisz :) kobiety są dziwne ale da się z nimi życ a te wiejskie niektóre to już wogole cudowne:)

 

 

Haha święta prawda ;)

Ps: Panowie zamiast narzekać na forum-rozglądać się :rolleyes: Dyskoteki? hmm... jeśli "wyrwiecie " dziewczynę z tipsami to ona również będzie wam bardzo pomocna w gospodarstwie- zawsze można te tipsy wykorzystać jako brony tylko, że to będzie mało wydajne rozwiązanie ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2209    161

nareszcie panie sie pokazaly na forum,bananek bedzie miał konkurecje.co do forum. pań naprawde jest mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97

haha a co Ty tak gały wytrzeszczasz jak kura pod siekierą ? :P też witam ...

do tomek0303 --> to moje piersi nie przejmuj się, zresztą czytając niektóre bzdury można naprawde stracić wiarę w ludzi hahah

 

Na ładne piersi zawsze przyjemnie popatrzeć :D nawet jak opadają czesem :D

ale i na to są sposoby :wub:

Edytowano przez lemysz1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

kobieta z kosiarką zle wygląda ? to są najseksowniejsze babki ! :D w gumakach też nie jest zle chociaż kobieta nie powinna pracować aż tak ekstremalnie , bynajmiej ja bym nie pozwolił! ale jeśli kobieta potrafi z mężem iśc wywalać gnoje to potrafiła by również trzymać z nim oszczędności w kubku w biedzie :) kobiety też mają swoje zasady, niektóre porombane np mania sprzątania bądz ustawiania wszystkiego w idealnym położeniu ..... wyłysiał bym z taką :D ale to są prawie wymarłe wyjątki (chodz się zdażają)

 

Kobiety kochające ogrody , zwierzęta zwłaszcza konie , utrzymujące porządek , dbające o swojego mężczyzne w dzień jak i w nocy , gotujące pyszne obiady i zaradne , są to kobiety równierz w gatunku wymarłym, lecz zdazające się i zasługujące na najwyższy szczyt szacunku !!!!!

 

To ja muszę testament zacząć pisać, bo jak się okazuje to mój gatunek wymiera :blink: . Uwielbiam konie, mojego mężczyznę, gotuję, koszę trawniki, ba...nawet obsługuję całkiem sprawnie ciągnik z turem i bydło hoduję. Ale to co mnie skazuje na wymarcie to pewnie fakt, że jestem z miasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

 

 

Haha święta prawda ;)

Ps: Panowie zamiast narzekać na forum-rozglądać się :rolleyes: Dyskoteki? hmm... jeśli "wyrwiecie " dziewczynę z tipsami to ona również będzie wam bardzo pomocna w gospodarstwie- zawsze można te tipsy wykorzystać jako brony tylko, że to będzie mało wydajne rozwiązanie ... :(

 

moze i nie sa zbyt wygodne i nie wiem co mysli o tym reszta panow, ale np. ja lubie gdy kobieta posiada pazurki tzn. tipsy, w pewien sposob dodaja sobie tym drapieznosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

nikolajjj wymarły gatunek w sęsie jak JEDNA NA MILION :) tylko gdzie ja wtedy byłem gdy bóg takimi kobietami obdarowywywał? męzowi tylko pozazdrościc tak pracowitej dziewczyny :)

Domcia ja chętnie bym się rozejrzał jak eż pewnie nie jeden na forum tylko musicie dziewczyny własne zdjęcia profilowe wżucac:)


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hmm @oaxi3333 Ty jeszcze pewnie nie dostałeś przydziału na żonę sądząc po Twoim wieku,a już taki lament ''gdzie ja byłem... '' :D Spokojnie, co komu pisane, temu to będzie dane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

Tak czytam Was panowie i czasami ręce mi opadają. Chcecie dziewczyn najlepiej ze wsi, z farmerskimi zainteresowaniami i takimi umiejętnościami (wyrzucanie gnoju, oporządzanie zwierząt, praca w polu), jednocześnie żeby miały "miejski szlif" w postaci tipsów, zadbanych włosów, zgrabnych ciał i innych ekwiwalentów kobiecości. Dużo wymagacie od tych swoich kobietek. Ale jeśli starają się tak wyglądać i poświęcają temu czas (a wierzcie mi że to wymaga niekiedy dużo czasu) to narzekacie że się stroją i nie przeznaczają tego czasu na pracę.

Praca sama w sobie nie jest czymś czego nie można się nauczyć przy odrobinie chęci, sama jestem tego przykładem. Kobiety od pracy na wsi odstrasza nie ta praca ale Wy panowie (przynajmniej w większości przypadków) i wasz brak doceniania nas. A co z tą dziewczyną czy żoną? Co Wy im dajecie.

 

oaxis3333 masz naprawdę zdrowe poglądy na partnerkę i życzę powodzenia. Pamiętaj żeby ją docenić (jaj już znajdziesz) także po ślubie, bo mnie niestety mój mąż nie docenia. W ciągu roku nauczyłam się obsługiwać prócz kombajnu, wszystkie maszyny, traktory, urządzenia i pojazdy znajdujące się w gospodarstwie (a nie miałam wcześniej prawka). w czasie wiosenno-letnio-jesiennym wyręczam męża we wszystkich pracach przy zwierzętach gdy jest w polu (a jest min 10 godz dziennie) Pracowałam do ostatniego dnia ciąży i gdy synek miał 3 tyg jeździłam już z przyczepami w żniwa za kombajnem i potem rozładowywałam zboże. A w zamian, gdy zimą siedziałam z kilkumiesięcznym dzieckiem w domu, bo były spore mrozy a i z prac zostało tylko oporządzanie byków, słyszę od męża że nic nie robię.

To w takich momentach mam ochotę rzucić to wszystko w diabły, a nie dlatego że jestem z miasta czy praca jest za ciężka. Jako miejska dziewczyna uwielbiam szpilki (buty na wysokim obcasie- dla niewtajemniczonych) i kolczyki, a tu jedynymi szpilkami jakimi się posługuję to widły, a kolczyki to mam jak spisuję numery byków w blankiety rejestracyjne. Ale nie przeszkadza mi to tak jak brak jakiegokolwiek uznania ze strony męża że tyle się nauczyłam i dla niego zrezygnowałam z wielu rzeczy.

Zatem panowie doceniajcie swoje partnerki nawet jeśli nie są idealne, bo one żeby Was kochać, z wami pracować i dzielić Wasze pasje muszą poświęcić niekiedy bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wozak71    140

Na ładne piersi zawsze przyjemnie popatrzeć :D nawet jak opadają czesem :D

ale i na to są sposoby :wub:

 

:D Dobre

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

Zdziwienie Panów widzących dziewczyny w traktorze.. BEZCENNE :D :D

 

 

Zdecydowanie bezcenne :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj