Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34862 odpowiedzi na ten temat

#6421 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 lipiec 2012 - 09:28

Dziewczyna na gospodarkę @spokokoko podejście dziewczyn jest straszne,a Twoję wręcz tragiczne ,spychasz wszystkie do jednej beczki,bo myslisz ze kazda jest taka sama.Wez przestań,chyba sen ,rachunek sumienia,nic Ci nie dał do myslenia.Mówisz ze z Ciebie wrak,ale jakaś ta karoseria jest,co mysli,tylko z logiką trochę ma problem :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 12:24
  •  

#6422 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 09:41

Dziewczyna na gospodarkę Przestańcie sie czepiać chłopaka czas leczy rany

#6423 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 lipiec 2012 - 10:04

Dziewczyna na gospodarkę @bezeta10 czas nie goi ran,tylko przyzwyczaja do bólu.... ;)

#6424 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 10:06

Dziewczyna na gospodarkę Zgadzam się z Tobą

#6425 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 11:23

Dziewczyna na gospodarkę No co za człowiek. Trzeba mieś cele, marzenia i do nich dążyć.I cieszyć sie tym co sie już ma a nie tragizować nad tym czego nie ma. Miałem kilka dziewczyn (mimo że jestem parszywym bydlakiem) i każda z nich mnie zraniła ale chcialem być szczęśliwy i znalazłem sobie mnóstwo zajęc by nie mysleć o tym (pakowanie, sztuki walki taniec aj :) ) i czułem sie szczęśliwy a dziewczyna po niedługim czasie sama sie znalazła i to dużo dużo lepsza od poprzednich (normalnie najcudowniejsza na świecie).
Dziewczyny zauważyłem że właśnie lecą na facetów szczęśliwych którzy wiedzą co chcą a nie na takich co cały czas rozpaczają i marudzą. I troche na karoryfer na brzuchu :P i salse:P

#6426 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 lipiec 2012 - 11:44

Dziewczyna na gospodarkę

Przestańcie sie czepiać chłopaka czas leczy rany

Zgadzam się z Tobą - tylko jak się pod goją, to nie ma co ich rozdrapywać że swędzą, bo raz że nigdy się nie zagoją, a do tego może wedrzeć się infekcja całego organizmu. ;)

#6427 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 20 lipiec 2012 - 20:26

Dziewczyna na gospodarkę @silva, dobrze mówisz :) jak nie ma dla kogo, to trzeba po coś żyć :) ja mam zawsze po co żyć bo codziennie robię to co lubię najbardziej :) a i na siłę nie ma sensu się pchać tam gdzie nas nie chcą... aby nie wyjść na idiotę... ;)
A pro po tańca, moim marzeniem jest nauczyć się tańczyć tak : Ale niestety w Olsztynie i okolicach nie uczą tak tańczyć :/

Edytowany przez FINN, 20 lipiec 2012 - 20:29.

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#6428 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 20:45

Dziewczyna na gospodarkę a co to za balet mongolski

#6429 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 20:57

Dziewczyna na gospodarkę O Baciata :)
A tu masz ich pierwszy raz wykonany taniec ten na kongresie:

I właśnie po nim zacząłem uczyć sie bachaty :P
Poszukaj szkoły z typowo latynoskimi tańcami, gdzie tańczą salse, kizombe, bachate zumbe

#6430 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 20 lipiec 2012 - 21:09

Dziewczyna na gospodarkę Wiem że to bachata, już od przeszło pół roku mi się podoba ;) i od kiedy zobaczyłem ten film to powiedziałem sobie, że to jest cos dla mnie...;) już jednego kroku się nauczyłem ;)a w zimę będę miał więcej czasu to na pewno coś wykombinuje , w Ol są szkoły tańca to pojadę i po pytam... czy nie mają miejsca dla zbłąkanego tancerza...;) bo wiadomo, że we dwoje było by lepiej... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6431 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 lipiec 2012 - 21:21

Dziewczyna na gospodarkę

i od kiedy zobaczyłem ten film to powiedziałem sobie, że to jest cos dla mnie... ;)

@FINN, ale mówisz o tańcu, czy o tancerce? :P

#6432 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 21 lipiec 2012 - 12:56

Dziewczyna na gospodarkę Pewnie o jednym i drugim :lol: Taniec bardzo interesujący ,kiedyś coś podobnego w eliminacjach do You Can Dance tańczyła para . Nie pamiętam nazwy tego tańca ,ale też bardzo mi się podobał .

#6433 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 21 lipiec 2012 - 18:29

Dziewczyna na gospodarkę @ania z tym ze ryby i kobiety głosu nie maja to ja żartowałem ale ty wiesz o tym? ze żartowałem

#6434 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, muzyka, filmy, kulinaria

Napisany 22 lipiec 2012 - 12:15

Dziewczyna na gospodarkę @silva - kaloryfer na brzuchu i salsa najbardziej do mnie przemówiły w Twoim poście :P

@spokokoko - równie dobrze ja mogłabym stwierdzić, że wszyscy faceci to podłe świnie, które kobiety robią w ch**a, ale wiem, że nie ma dwóch typów człowieka - typu "kobieta" i typu "mężczyzna", tylko ludzie są naprawdę różni i sądzę, że materialistki wśród kobiet to na pewno mniejszość a dziewczyna, która od prawdziwego szczęścia woli kasę jest dla mnie po prostu głupia.

@FINN - fajny ten "balet mongolski"... powodzenia w nauce ;)

#6435 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 lipiec 2012 - 12:23

Dziewczyna na gospodarkę

równie dobrze ja mogłabym stwierdzić, że wszyscy faceci to podłe świnie, które kobiety robią w ch**a,

A jajajajajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.

#6436 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 lipiec 2012 - 13:13

Dziewczyna na gospodarkę @truskafka mężczyni to świnki,tylko rasowe,bo mają ogonek z przodu :P

Edytowany przez ania25, 22 lipiec 2012 - 13:24.

#6437 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 lipiec 2012 - 13:23

Dziewczyna na gospodarkę No, no, co to za porównania. :P :lol: żeby nie ten ogonek, to mogły byście mówić do nas KOCHANA. :P :lol:

#6438 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 lipiec 2012 - 13:26

Dziewczyna na gospodarkę No @MAT no jakieś muszą być,ale jaka zaleta-bo rasowe :P

#6439 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 lipiec 2012 - 13:59

Dziewczyna na gospodarkę @ania-ogonki powiadasz ?-a ja akurat dosłownie przed minutą przeczytałem kawał którego jeszcze nie znałem i zaraz go zacytuję : "Najlepsze koła myśiwskie umówiły się na wspólne polowanie. Wieczorem, po całym dniu wyjatkowo owocnych łowów, wszystkie upolowane zwierzęta
złożono na jedną stertę i rozpoczęto balowanie (ognisko, bigos,
wódeczka). W pewnym momencie jeden z myśliwych wpadł na pomysł aby urządzili zawody, które polegałyby na tym że będą sobie pokolei
zawiązywać oczy, podchodzić do ubitych zwięrząt, wyciągać jedno, mówić
co ta za zwierzę i jak zostało zabite. Pomysł wszystkim się spodobał
więc zawiązali pierwszemu oczy. Ten był po paru głębszych więc chwiejnym krokiem podszedł, wyciągnął zwierzę. Po chwili oględzin "dotykowych"
mówi:
- Sarna, dubeltówka, z 30 metrów.
Kolej na drugiego. Po omacku wyciągnął zwierzę, pomacał i mówi:
- Zając, śrutówka, z 20 metrów.
Wszyscy są pod wrażeniem, biją brawo. Trzeci z myśliwych był najbardziej zawiany. Zawiązali mu czy. Ten zataczając się idzie do sterty zwierzyny. Podknął się jednak i wyrąbał jak długi. Przewrócił się w taki sposób, że ręka wpadła mu pod sukienkę żony prezesa kółek mysliwskich. Zaczyna badanie. Tak maca, maca skupia się i mówi:
- Jeż, saperką cięty, z bliska. "
Ogonki powiadasz ... :D .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6440 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 lipiec 2012 - 15:12