Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34962 odpowiedzi na ten temat

#6381 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 10:43

Dziewczyna na gospodarkę No to twoje potrzeby i gust już znamy @Ania 25.
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:37
  •  

#6382 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 11:24

Dziewczyna na gospodarkę To czy ktoś sprząta gotuje , zmywa to albo lubi albo życie go zmusiło lub do kobiet pracujących w gospodarstwie , w mojej wiosce facet zachorował na stwardnienie rozsiane i teraz gospodarstwem zajmuje sie żona z córkami . Za dobrych czasów nigdy jej nie widziałem w polu lub obejściu teraz robi wszystko.
Rozpatrując na moim przypadku gdzie mieszkam sam to kto ma sprzątać i gotować i naprawde mi to nie przeszkadza. A mając kobietę to ja jej nie potrzebuje do prania i sprzątani czy do pracy w gospodarstwie tylko to ma być moja ozdoba.

#6383 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2012 - 11:34

Dziewczyna na gospodarkę @bezeta10 nie składaj obietnic, których i tak nie dotrzymasz, bo po prostu choć byś nie wiem jak się starał, akurat na przeciętnym gospodarstwie się nie da tego zrobić.

#6384 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 11:43

Dziewczyna na gospodarkę Kolego Mat wiem co pisze kolego moje gospodarstwo to akurat moje hobby i miłość do ziemi , nie jest to żródło utrzymania

#6385 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2012 - 11:47

Dziewczyna na gospodarkę Kolego @bezeta, obawiam się, że jednak nie wiesz, znam takich, co już składali takie deklarację i zapewniam Cię, że źle na nich wyszli, ale Twoja Wola.

#6386 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 11:57

Dziewczyna na gospodarkę Kolego co znaczy że żle na tym wyszli???

#6387 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2012 - 13:27

Dziewczyna na gospodarkę To znaczy, że później im to wypominały, że przecież wziąłeś mnie tylko do kochania, to teraz rób wszystko sam, no i piekiełko gotowe.

#6388 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2012 - 15:09

Dziewczyna na gospodarkę Najwazniejsze to to jak dwoje ludzi potrafi ze sobą porozmawiać,podzielić się swoimi oczekiwaniami względem partnera i wtedy nie ma niedomówień

#6389 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 19 lipiec 2012 - 17:59

Dziewczyna na gospodarkę dla tego mam taką zasadę że nie obiecuję nic czego nie jestem pewien na 1001%... i za dobrze na tym nie wychodzę... <_< Ale cóż.. taki już jestem i na pewno tego nie zmienię... przynajmniej mam czyste sumienie wtedy, a że komuś to nie odpowiadało to jego/jej sprawa...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#6390 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 19:33

Dziewczyna na gospodarkę @ania bajki opowiadasz dwoje ludzi jest ze soba dopóki są pieniadze i szczescie a jak sie cos wali to kazdy razem i z osobna spier...byle jak najdalej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6391 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 19:56

Dziewczyna na gospodarkę @spokokoko niemusisz wcale mieć racji bieda potrafi scalać jak nic innego tylko trzea mieć oparcie w drugiej osobie i się nie poddawać. Nie ma takich pieniędzy których niedałoby się zarobić i wydać na wszystko trzeba czasu, siły i zangażowania.
Materializm w człowieku widac gołym okiem a wtedy jest wybór czy z takim kimś sie wiązać czy nie.
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#6392 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę to tylko kwestia trafienia na odpowiednią osobę... a jak wiadomo błądzić jest rzeczą ludzką... ;) i czasami jest tak jak mówi @spokokoko, jak jest dobrze to jest pięknie ładnie, a jak zaczyna się pod górkę to wtedy jedna ze stron stwierdza, że ona/ on tak nie chce... i idzie tam gdzie jest zabawa i nie ma problemów ani zmartwień...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#6393 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę I co myślisz ze pięniądze dają szczęscie,w zyciu i miłości.A bez nich szczęscie nie istnieje?
Niewątpliwie pieniądze są bardzo ważną częścią ludzkiego zycia.Zapewniają one stabilizację finansową,i pewność godnego życia.Z pewnością są i będą ludzie dla ktorych kasa będzie najwazniejszym celem w zyciu.Za które mozna kupić sztuczne,a nie prawdziwe szczęście.Ja uważam,ze pieniądze nie dają szczęscia.Wszelkie bogactwa nie zapewnią człowiekowi zdrowia,nie da się go kupić,bo jest ono wartością bezcenną.Podobnie jest z miłością,przyjaznią,bo prawdziwych uczuć nie da się kupić za żadne pięniądze świata.
Tak samo jest z przyjaciólmi,są dopóki czerpią korzyści materialne.
Pięniądze dają stanowią jedynie chwilową satysfakcję ,a kiedy juz są zdobyte i nie mamy z kim ich dzielić,pozostaje pustka.

#6394 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:06

Dziewczyna na gospodarkę siwy kiedys tez tak myslałem jak ty ale realia są inne a co najgorsze dziewczyny ze wsi nawet takie są . ania jakos twoje argumenty nie przemawiaja do mnie wiec darój sobie ja mam swoje zdanie oparte na faktach i ich nie zmienie

#6395 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:08

Dziewczyna na gospodarkę @bezeta-"A mając kobietę to ja jej nie potrzebuje do prania i sprzątani czy do pracy w gospodarstwie tylko to ma być moja ozdoba."-napiszę teraz coś paskudnego, sorry dziewczęta ale jak to mówią "kobieta ma tyle lat na ile wygląda a facet tyle na ile się czuje..." -no i jakoś tak to jest że dosyć szybko (szczególnie na gospodarstwach !) kobiety zaczynają się starzeć.
No i po ozdobie...

#6396 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:14

Dziewczyna na gospodarkę może kasa aż takiego znaczenia nie ma... co dwa "magiczne zdania", które sprawią, że zmiękną jej kolana... ale w większości przypadków te zdania są po prostu kłamstwami... na które kobiety dosłownie czekają aż im je powiemy... ja ich nie mam zamiaru nigdy powiedzieć, bo nie mam zamiaru kłamać

#6397 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:16

Dziewczyna na gospodarkę @spokokoko ja nie próbuję namawiać Cię do zmiany poglądów,wierz w co chcesz,kazdy ma do tego prawo,bezpłatne :P
No i sobie daruję :D ,bo jesteś mądrzejszy,doświadczony itd
@jaro kobieta nie zawsze będzię bombką ozdobną na choince,a facet jej czubkiem,czas kazdego posunie

#6398 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:19

Dziewczyna na gospodarkę no i puente juz mamy ,a co najgorsze młodym pannom w głowie mieszaja mamusie czyli przyszłe tesciowe co z córek dziw... zeby leciały na kase bo ten taki z nim ci dobrze bedzie a tamten to wiesniak bez kasy i po co ci taki takie gadki maja baby bo to kobiety z klasa raczej nie są

#6399 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:19

Dziewczyna na gospodarkę Jaro w dobie w dobie rozwiniętej medycy botoksu i silikonu mozna wolno sie stażeć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6400 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 20:20

Dziewczyna na gospodarkę

siwy kiedys tez tak myslałem jak ty ale realia są inne a co najgorsze dziewczyny ze wsi nawet takie są . ania jakos twoje argumenty nie przemawiaja do mnie wiec darój sobie ja mam swoje zdanie oparte na faktach i ich nie zmienie

Przyjacielu ile Ty masz lat żeby swoje życiwe doświdczenia porownywać do moich. Założę się,że jeszcze do dziś Twoi rodzice na ciebie łożą kasę. Twoje fakty są niczym z moimi przeżyciami i trudnościami jakie musiałem pokonać ze swoją kobietą by dojść do tego co mamy i tej pozycji wśród ludzi. Także nie mędrkuj bo jeszcze dużo przed Tobą kobiet i przeszkód do pokonania.