Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34923 odpowiedzi na ten temat

#6361 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 18 lipiec 2012 - 17:59

Dziewczyna na gospodarkę monia ale cienkie tez proponowalem :D
ania wpadnij na nalesnika :D to koszmary zgina od razu :D serwuje GRUBE i cienkie :P
Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:37
  •  

#6362 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 lipiec 2012 - 19:55

Dziewczyna na gospodarkę ok wskakuje w kiecke i szpilki i za 15min jestem :D

#6363 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 18 lipiec 2012 - 20:23

Dziewczyna na gospodarkę O to będzie kolacja ze śniadaniem ale na naleśnikach to daleko nie zajedziecie polecam wołowinę np. polędwicę z grila i makaron z szpinakiem lub stek z sosem z kurek lub maselko czosnkowe z opiekanymi ziemniaczkami lekko strawne, smaczne a i afrodyzjak niezły.
A o zmywanie nie trzeba sie martwić wszak zmywarki są dziś na porządku dziennym.

Edytowany przez Siwy7406, 18 lipiec 2012 - 20:25.

Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#6364 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 lipiec 2012 - 20:29

Dziewczyna na gospodarkę Oj Siwy7406 nie wybiegamy po za naleśniki,bo młody nic więcej mi nie oferował :D
Mówisz polecasz :rolleyes:

Do takiej kolacji choc warto by mi było wrzucić tą sukienkę i szpilki
Chyba by się nie wystraszyl :P :D

Edytowany przez ania25, 18 lipiec 2012 - 20:39.

#6365 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, muzyka, filmy, kulinaria

Napisany 18 lipiec 2012 - 20:31

Dziewczyna na gospodarkę @ania25, @meg5 - brawo za wypowiedzi na temat prac kobiet w rolnictwie, zgadzam się :) @fergusonki - Twoja narzeczona akurat nie pracuje w rolnictwie, ale wiele kobiet i owszem... Nawet znam gospodarstwo, w którym mężczyzna, ze względów zdrowotnych siedzi w domu, czyli jak kobieta, a jego żona wszystko w polu robi :)

a według mnie kobiety w rolnictwie mają często gorzej, jak lubią, chcą i zajmują się również gospodarstwem, bo oprócz robót rolniczych, mają jeszcze na głowie gotowanie, sprzątanie i wychowywanie dzieci... Więc jeśli porównać dajmy na to przykładową żonę i męża w gospodarstwie również z produkcją zwierzęcą, w którym kobieta i idzie w podwórze, do budynku i zajmuje się ogrodem, warzywnikiem, ugotuje, posprząta... to ciekawe, kto się więcej narobi :)

Gotuję często i gotować lubię, robiłam naleśniki na różne sposoby, ale o przepisie, w którym trzyma się ciasto 3 godziny w lodówce nie słyszałam, zaintrygowało mnie to... :) Zawsze jak robię naleśniki to je przewracam patelnią podrzucając pod sam sufit :P taka mała zabawa podczas kucharzenia ;p Więc o co chodzi w tym przepisie, co daje trzymanie tego ciasta w lodówce? Przepis jest inny, niż na tradycyjne naleśniki? :)

#6366 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 18 lipiec 2012 - 20:43

Dziewczyna na gospodarkę oj bo mowa byla o nalesnikach a po za tym dbasz o linie :D ale jak chcesz to cos razem wymyslimy :D

ohh az boje sie pomyslec jaka reakcja czekala by mnie z strony mojej ukochanej XD

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

#6367 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 lipiec 2012 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę Reakcja?czy odruch bezwarunkowy :D :P

#6368 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 18 lipiec 2012 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę nie no chyba by mnie nie udezyla :D
CHYBA :P

#6369 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 18 lipiec 2012 - 21:14

Dziewczyna na gospodarkę Polecam, polecam i zapewniam, doznania nie zapomniane rozkosz dla ciala i podniebienia. Zapomnialem jeszcze o jakimś dobrym winie lub szmpanie by łatwiej sie zapomnieć.
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#6370 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 lipiec 2012 - 21:15

Dziewczyna na gospodarkę No jak ma Cię pobić to rezygnuję -_- ,nie chce mieć na sumieniu młodego człowieka,który zginął z ręki ukochanej :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6371 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 18 lipiec 2012 - 21:21

Dziewczyna na gospodarkę

@ania25, @meg5 - brawo za wypowiedzi na temat prac kobiet w rolnictwie, zgadzam się :) @fergusonki - Twoja narzeczona akurat nie pracuje w rolnictwie, ale wiele kobiet i owszem... Nawet znam gospodarstwo, w którym mężczyzna, ze względów zdrowotnych siedzi w domu, czyli jak kobieta, a jego żona wszystko w polu robi :)

a według mnie kobiety w rolnictwie mają często gorzej, jak lubią, chcą i zajmują się również gospodarstwem, bo oprócz robót rolniczych, mają jeszcze na głowie gotowanie, sprzątanie i wychowywanie dzieci... Więc jeśli porównać dajmy na to przykładową żonę i męża w gospodarstwie również z produkcją zwierzęcą, w którym kobieta i idzie w podwórze, do budynku i zajmuje się ogrodem, warzywnikiem, ugotuje, posprząta... to ciekawe, kto się więcej narobi :)

Gotuję często i gotować lubię, robiłam naleśniki na różne sposoby, ale o przepisie, w którym trzyma się ciasto 3 godziny w lodówce nie słyszałam, zaintrygowało mnie to... :) Zawsze jak robię naleśniki to je przewracam patelnią podrzucając pod sam sufit :P taka mała zabawa podczas kucharzenia ;p Więc o co chodzi w tym przepisie, co daje trzymanie tego ciasta w lodówce? Przepis jest inny, niż na tradycyjne naleśniki? :)

Myślisz że my mężczyźni nie gotujemy, nie sprzątamy i nie wychowujemy dzieci? Mylisz się dzieci są wspólne i tyle samo wkladam energii w ich wychowanie co żona, chodze na wywiadowki pomagam odrbiać lekcjie itp itd. Lubie gotowac i o ile mam czas robie to w wekendy wyręczając kobietę tak by i ona coś z życia miała, sprzątanie cóż trzeba wprowadzic nawyki że każdy ogląda się za siebie i po sobie sprząta i niema tego tak wiele. Oczywiście wszystko zależy od człowieka bo jeden chce a drugi nie brać udział w życiu rodzinnym.

#6372 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 lipiec 2012 - 21:28

Dziewczyna na gospodarkę Nikt nie mówi że nie ma wyjątków,ale nie którzy traktują kobiete jak PRZYNIEŚ<WYNIEŚ <POZAMIATAJ,jesteś wyjątkiem,niech się zona cieszy pod tym względem

#6373 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 18 lipiec 2012 - 21:32

Dziewczyna na gospodarkę Dziekować-A pewnie że się cieszy. Nie jestem wyjątkiem mój brat też się tak zachowuje choć zapierdziela za granicą a rodzina w Polsce znam jeszcze wielu takich facetow choć już nie rolników ale lekarzy czy innych wolnych zawodów. To kwestia wychowania.

#6374 Share monia104

monia104

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:krawiectwo, haft krzyżykowy, rolnictwo, książki, muzyka

Napisany 19 lipiec 2012 - 07:14

Dziewczyna na gospodarkę Siwy7406, małżonka powinna cię w ramki obsadzić, co wieczór palić świeczkę na twoją cześć i chwalić po wszystkich odpustach ;) Jesteś dowodem na to że zdarzają się tacy jak ty mężczyźni, jednak to wciąż niewielki procent. Mój, owszem posprząta i ugotuje, ale ile się muszę nagadać, naprosić i nawkurzać to tylko ja wiem ;[ Ale i tak go kocham :P
Ja też podrzucam naleśniki do góry przy przekręcaniu :)

Edytowany przez monia104, 19 lipiec 2012 - 07:18.

#6375 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 08:02

Dziewczyna na gospodarkę Może dlatego tak jest, że nie wychodzę rodem z gospodarki tylko z innej klasy społecznej a rolnikem jestem z chęci i z przyjemności pracy na ziemi. Tak sie życie potoczyło i tak jest dobrze.

#6376 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 09:05

Dziewczyna na gospodarkę Kolego Siwy zaraz rolnicy z pochodzenia się obruszą. Trochę w tym prawdy jest

#6377 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2012 - 09:14

Dziewczyna na gospodarkę Co ma do tego z kąd się wychodzi Panowie,nie ma to znaczenia,czy gospodarstwo czy miasto.Kwestia wychowania,jak to mowią czego Jaś się nie nauczy ,tego nie bedzie umiał.

#6378 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, muzyka, filmy, kulinaria

Napisany 19 lipiec 2012 - 09:28

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyny mają rację, Siwy, ogólnie pisałam :) Jeśli faktycznie jesteś wyjątkiem, to Monia ma rację - w ramki oprawić i wozić po odpustach ;D Pewnie że są tacy faceci, zdarzają się :) Na przykład mąż mojej kuzynki robi z nią wszystkie prace domowe, a zmywa jeszcze częściej niż ona... pozazdrościć kobietom takich facetów :)

#6379 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 10:14

Dziewczyna na gospodarkę Niestety wszystko trzeba z umiarem nie można was też z wszystkiego wyręczać bo zamocno byście w piorka obrosły i wtedy to już od garów byśmy nie odeszli.
Można pomóc, wyręczyć raz na jakiś czas tak by Was do wartościować lecz prawda jest taka, że każdy swe miejsce w życiu znać musi i robić to co do niego należy.
Bywa i tak, że to kobieta pracuje, zarabia na życie a facet ogarnia cały dom i rodzinę to już niestety inna pieśń.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6380 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2012 - 10:32

Dziewczyna na gospodarkę Dwoje osób ,jesli ma spedzić ze sobą reszte zycia,muszą się akceptować takimi jakimi są.W przeciwnym razie ich wspolne zycie moze okazać się jedynie pasmem rozczarowań i cierpień.Idealny mąż według mnie to taki co jest silny(nie chodzi o siłe mięśni),odpowiedzialny,cierpliwy,czuły,delikatny dla żony,ale jednocześnie powinien wiedzieć kiedy uderzyć w stół.Dobrze jak czasem będzie zazdrosny(ale w granicach rozsądku).Z pewnością musi umieć zadbać o rodzinę.Bez wstydu powinien czasem pozmywać naczynia,lub zrobić pranie.Nie mówię ze stale,bo jakby nie patrzył to były,są i będą obowiązki kobiet,ale miło jak ta druga strona się stara wyręczyć kobiete w tych obowiązkach.
Ale każda ma swój indywidualny gust.Kazda ma inne potrzeby

A co do gotowania,to rola kobiety w ognisku domowym,było by lekką przesadą juz, by facet gotował,chyba ze chcę i lubi :P

Edytowany przez ania25, 19 lipiec 2012 - 10:45.