Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34927 odpowiedzi na ten temat

#6321 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 15 lipiec 2012 - 21:52

Dziewczyna na gospodarkę nie wiem czy zauważyliście... ale powtarzacie się chłopaki.... ;) te propozycje już były...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:01
  •  

#6322 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 15 lipiec 2012 - 22:01

Dziewczyna na gospodarkę Panowie truskawki z szampanem są najlepsze ale tylko we dwoje ;)

#6323 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, muzyka, filmy, kulinaria

Napisany 16 lipiec 2012 - 10:30

Dziewczyna na gospodarkę pysznymi propozycjami rzucacie, panowie :)

@wlkpmder - Twoja chyba najbardziej mi się podoba :P

#6324 Share jacu

jacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 11:41

Dziewczyna na gospodarkę Najlepsze są truskawki w galaretce i do tego pyszne lody i zimny napój ,PYCHA.

Edytowany przez jacu, 16 lipiec 2012 - 11:41.

#6325 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2852 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 15:47

Dziewczyna na gospodarkę to nie temat kulinarny, po za tym już wystarczająco dużo padło propozycji z czym jeść truskawki, każdy je to co woli, ja np. nie przepadam za truskawkami a tym bardziej za bitą śmietaną, a teraz już wróćcie do tematu o dziewczynie na gospodarkę.

#6326 Share jacu

jacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 18:34

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyny pochwalcie się która lubi wykonywać prace w gospodarstwie,bo u mnie we wsi takiej ze świeca szukać, a poza tym uciekają do miasta bo twierdzą że na wsi nie widzą przyszłości.Na wsi jest brzydki zapach w oborach , w żniwa kurz, skwar i jest najwięcej roboty. W obecnej dobie mechanizacji jest dużo łatwiej niż kiedyś , kiedy większość prac wykonywano ręcznie, teraz jest lżej i lepiej się żyje a panny nie lubią tej pracy. Piszcie co sądzicie na ten temat?

Edytowany przez jacu, 16 lipiec 2012 - 20:37.

#6327 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 16 lipiec 2012 - 18:41

Dziewczyna na gospodarkę A gdzie to Martina, że Finn buszuje?

#6328 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 18:46

Dziewczyna na gospodarkę pewnie ma egzaminy

#6329 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 18:55

Dziewczyna na gospodarkę "prace polowe" :o jak ty sobie wyobrażasz kobietę w ciągniku haha :D bez przesady co najwyżej trawniki kosić i zajmować się domem :D
Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

#6330 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 19:08

Dziewczyna na gospodarkę Prace polowe ? Zgadzam się nie dla kobiet ,ale jak jest produkcja zwierzęca np. krowy mleczne to nie piszcie Panowie ,że kobiety tylko w domu i w ogródku pracują . Dobrze by było ;) . Wiadomo jak jest gospodarstwo specjalizujące się w produkcji roślinnej ,kobieta nie ma w nim za dużo pracy i faktycznie zostaje wspomniany dom i koszenie trawników :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6331 Share akowicz111

akowicz111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 19:09

Dziewczyna na gospodarkę fergusonki kobietę w ciągniku a co Byś powiedział na dziewczynę za kierownicą 11 tonowej ładowarki ha ha :D

#6332 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 19:11

Dziewczyna na gospodarkę no racja ale to z własnych chęci kobieta pomaga bo jej żal swojego męża :D ale to nie tak jak niektórzy sugerują kobietę na gospodarstwo by w polu robiła :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

#6333 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 19:15

Dziewczyna na gospodarkę Martina?? zaliczyła egzaminy bardzo pozytywnie i jest już Ratownikiem Medycznym :) no i żyje swoim życiem , a ja swoim :) Coś jeszcze @Rolnik1973?? ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#6334 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 19:18

Dziewczyna na gospodarkę gratulacje :D

akowicz takich atrakcji to u mnie na wsi nie ma :D fajnie to musi wygladac XD

Nie piszemy posta pod postem , używamy opcji "edytuj" - razor275

#6335 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, muzyka, filmy, kulinaria

Napisany 17 lipiec 2012 - 12:11

Dziewczyna na gospodarkę Kobieta na wsi tylko do zajmowania się domem i koszenia trawnika? Kompletnie się nie zgadzam :)

#6336 Share monia104

monia104

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:krawiectwo, haft krzyżykowy, rolnictwo, książki, muzyka

Napisany 17 lipiec 2012 - 12:36

Dziewczyna na gospodarkę Ja lubię zwierzęta i się nimi zajmuję u siebie. Zdarza się że wolę towarzystwo zwierzaków niż ludzi. A że śmierdzi? Przecież mam ubranie na zmianę.

#6337 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 lipiec 2012 - 12:51

Dziewczyna na gospodarkę Wiecie co ,z tego co tu mozna wyczytać,to rola kobiety waszym zdaniem ogranicza się do rodzenia dzieci,zajmowania się domem,itd...
A rzeczywistość jest całkiem inna w grucie rzeczy.Na gospodarce jest stale zajęcie,a to czy kobieta chcę pomóc męzowi to druga sprawa.Kwestia charakteru.
Praca na gospodarce kosztuję dużo pracy,ale daję również dużo satysfakcji,
Ja mogę się pochwalić,że umiem jezdzić ciągnikiem i kombajnem ,bo co w tym trudnego, wszystkiego da się nauczyć.I to nie jest wstyd,a zjawisko :P jak kobieta siedzi jako operator maszyny.I świenie sobie daje rade.Bydło tez oprzątam,zadnej trudnośći w tym nie widze.Wystarczą chęci i zaparcie do roboty,i połowa sukcesu.

#6338 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 15:18

Dziewczyna na gospodarkę A ja powiem tak ,dobrze by było ,żeby rola kobiet ograniczała się do prac domowych ,ogródka itp. :rolleyes: Prawda jest tak ,że my kobitki chcąc żeby to wszystko jakoś prosperowało musimy umieć robić w tym gosp. prawie wszystko ,a nie patrzeć tylko na męża . Kolega wyżej nie mógł sobie wyobrazić kobiety pracującej ciągnikiem w polu ,a mnie to nie dziwi ,jest to u mnie dość częsty fenomen jak, np. sąsiadka zasiada za kółkiem 914 i zapiernicza z pługiem ;) Ja się nie będę wychwalać czym umiem jeździć albo co robić w gosp. bo nie o to tu chodzi ,ale na pewno nie jeden Pan by się zdziwił . Inny kolega napisał ,że w dobie mechanizacji rolnictwa praca na wsi wygląda dziś inaczej jak dawniej i tu się zgadzam ,bo kto by nie chciał popracować sobie np. fajnym ciągnikiem ,dla mnie czysta przyjemność ,męża wygnam do garów :ph34r:

#6339 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 15:28

Dziewczyna na gospodarkę i on idzie do tych garów... ;) bez żadnych oporów?? ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6340 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 lipiec 2012 - 16:51

Dziewczyna na gospodarkę Tu nie chodzi ażeby kobieta robiła za męża,a on będzie siedział sobie pod sklepem, ale różne są sytuacje, jedno powinno bez najmniejszych oporów zastąpić drugiego w razie takiej potrzeby.
Jak żona pomaga i dba o męża to on też tak samo powinien robić - nawet zrobić za nią pranie,sprzątanie itd. itp. w razie choroby czy coś takiego, a nie że uwłacza to jego godności.