Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34938 odpowiedzi na ten temat

#6201 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 20:14

Dziewczyna na gospodarkę I tu się zdziwisz w moich stronach starych kawalerów to na jednej ręce policzę a panien bez liku do wyboru do koloru. Kawalerowie z wyboru przeważnie brudasy i niedouczeni, Panie skoleji bo miały wygórowane wymagania, przebierały, wybierały, czekały na księcia z bajki, nie obejżały się a ich czas minął i teraz przydałby się byle jaki aby był ale już i tych niema.
słyszeliście o trzech przedziłach wieku kobiet?:
18-25lat żaden inny tylko ten
25-30lat jakiego będę chciała takiego będę miała
po 30 byle jaki aby był.
Tak to mniej więcej w życiu wygląda.

Edytowany przez Siwy7406, 04 lipiec 2012 - 20:15.

Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 05:09
  •  

#6202 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę To zależy od kobiety jednym nie przeszkadza to że jej mąż będzie w chlewni za***przał a innym tak...
ale są takie które z przyjemnością jeszcze Tobie pomogą oczywiscie nie mówię o chlewni ani polu :)
Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

#6203 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 22:39

Dziewczyna na gospodarkę To ze ich jest wiecej to nie znaczy ze beda sie o was zabijac.
Popierwsze jak bedziesz siedział pod sklepem lub jakies mordowni to nawet na ciebie nie zwroci uwagii
Po drugie nie sprzedawac jej bajeru o gospodarce
Po trzecie gdzie i z kim ile wypiłes
Jeszcze jedno wiekszosc dziewczyn ma bardzo wysokie mniemanie i duze oczekiwania ale niestety nie patrza w lustro poza malowaniem

#6204 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 lipiec 2012 - 07:30

Dziewczyna na gospodarkę Nie problem jest się z kimś związać,tylko najpierw musi byc to odpowiednia osoba z ktorą będzie się chciało spędzić reszte zycia.Nie te czasy że dziewczyna 18lat i juz się żeni i zaklada rodzinę ,dziś dziewczyny maja większe ambicje(studia,osiągniecie czegoś na początek) a używanie dziś słow "stara panna" lub "stary kawaler"jest nie na miejscu. O starej pannie mozemy mówić gdy jest po 35 roku zycia i bardzo by chciała wyjść za mąż ale nie ma kandydata.W przypadku kobiety do 35 roku zycia/lub takich ktore świadomie rezygnują z małzeństwa na rzecz związku partnerskiego lub stanu wolnego,określenie stara panna jest używane przez ludzi tzw.zaściankowych.Bez urazy dla takich osób....ale rzadko się spotyka te okreslenia u normalnych ludzi.Raz- ze względu na poglądy,dwa-elementarne niewpiepszanie się w cudze sprawy.
A facetom jest łatwiej ,bo 40letni facet z powodzeniem znajdzie sobie wolną 25latkę....
Bo 40letnia pani za 25 latka juz nie wyjdzie.Ale nie twierdzę że się to nie zdarza.Zdarza się.I dobrze.

#6205 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 05 lipiec 2012 - 07:39

Dziewczyna na gospodarkę prawidła dotyczące podaży kawalerów i popytu na nich tak samo sprawdzają się jak ceny żywca wieprzowego czy owoców.
Porzeczek jest mniej niż w zeszłym roku, zapasów w chłodniach czy mroźniach nie ma a cena nie przekracza 2 zł.
Pogłowie trzody jest najmniejsze od lat 50 XX w. cena wg prawideł ekonomicznych powinna oscylować w granicach 10 zł a wynosi ciut ponad 5.
Na jednego meżczyznę przypada w Polsce ponad 1,1 kobiety. gdzie jest moje 1,1 kobiety pytam się!?!?!

#6206 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 lipiec 2012 - 07:42

Dziewczyna na gospodarkę Tylko zobacz w jakim wieku jest ta nadwyżka kobiet. Mnie emerytki mało interesują.

Edytowany przez StasiekS, 05 lipiec 2012 - 07:42.

#6207 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 05 lipiec 2012 - 08:22

Dziewczyna na gospodarkę Z twoja kobieta jest jak z wiara teoretycznie jest ale nikt jej nie widział.
Ewentualnie jakis pan ma kochanke lub dwie i zajmuje tobie przypadającą kobiety tylko zadaj sobhie pytanie dlaczego on ma dwie a ty zadnej??

Edytowany przez bezeta10, 05 lipiec 2012 - 08:25.

#6208 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 05 lipiec 2012 - 13:36

Dziewczyna na gospodarkę To czy masz dziewczynę czy też jej nie masz zależy przede wszystkim od ciebie samego :)
Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

#6209 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 05 lipiec 2012 - 18:54

Dziewczyna na gospodarkę teraz to singiel a nie stary kawaler

#6210 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 07 lipiec 2012 - 18:36

Dziewczyna na gospodarkę ewentualnie kawaler z wyboru... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6211 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 07 lipiec 2012 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj kupowałem w Chempeście oprysk na desykacje rzepaku z kumplem i byla tam pewna śliczna dziewczyna. Kumplowi sie również sie spodobała, a on sam zamiast zagadać do niej to nie, bo.. "nie mam u niej szans, patrz jaka laska".. ;/ Sam podszedłem zagadałem, od slowa do słowa..? dziewczyna wolna od 1,5 roku. Prowadzi gospodarstwo z rodziną, pomaga. Z wyglądu idealna, a po rozmowie na temat żniw, rzepaku na ja byłem w szoku :D jak spytała czy kogoś mam odp, poprowadziłem rozmowę tak żeby nie chciała sie ze mną umówić tylko kumpla zawołałem, pogadali sobie i okazało sie, że mieszka niecałe 20 km od wioski dziadków, gdzie sam pomogam i kumpel też z tej wioski. Dogadali się i umówili. Dymysliła, że on nie miał odwagi podejść i zagadać i spytała dlaczego. Powiedziała "bo faceci myślą, że skoro dziewczyna ładna ponieważ o siebie dba to od razu nie ich poziom i nie wiadomo ilu miała, a to wcale nie prawda poprostu trzeba podejść i zagadać jak kolega:)" Mnie wyzwała od wygadanego i zaczuciła, że jestem podrywaczem, ale kumpel może spotkał "dziewczynę na gospodarke" :)
Panowie trzeba poprostu zagadać, a nie bać, sie, że nie Wasz poziom.

Edytowany przez Famer21, 07 lipiec 2012 - 20:05.

#6212 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, muzyka, filmy, kulinaria

Napisany 07 lipiec 2012 - 21:43

Dziewczyna na gospodarkę Oj dawno mnie tu nie było, a tu się ciekawe tematy potoczyły...Farmer21 - pozytywny przykład, trzymam kciuki za Twojego kumpla :)
Co do wiecznie wałkowanego tematu, że kobiety uciekają od gospodarki jak ognia, to ja już wspominałam, że znam wiele kobiet i sama taką jestem, że nie wyobrażam sobie życia gdzie indziej niż na wsi, jak Ania25 :)

A z tym, że kobieta nie musi robić w zawodzie to się zgodzę. Moja mama na przykłąd zajmowała się zawsze domem i dokumentacją gospodarstwa (ekonomistka z zawodu), oprócz tego ogródkiem, warzywnikiem itp. a nie typową pracą w gospodarstwie, pracuje do tego w innym zawodzie. Wszystko idzie ze sobą pogodzić. Nawet jak dziewczyna nie lubi pracy w gospodarstwie to może pracować w innym zawodzie, to nie jest żaden problem :)

Farmer dobrze mówi - nie wstydźcie się i nie bójcie zagadać, poznać kobiety i przekonać jej do siebie, a nie tylko narzekanie, że kobiety to materialistki i każda ze wsi ucieka :)

#6213 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 07 lipiec 2012 - 23:16

Dziewczyna na gospodarkę To namówiłaś mnie :D jutro idę do Paulinki :D
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#6214 Share kapi123

kapi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 08 lipiec 2012 - 00:03

Dziewczyna na gospodarkę

Dzisiaj kupowałem w Chempeście oprysk na desykacje rzepaku z kumplem i byla tam pewna śliczna dziewczyna. Kumplowi sie również sie spodobała, a on sam zamiast zagadać do niej to nie, bo.. "nie mam u niej szans, patrz jaka laska".. ;/ Sam podszedłem zagadałem, od slowa do słowa..? dziewczyna wolna od 1,5 roku. Prowadzi gospodarstwo z rodziną, pomaga. Z wyglądu idealna, a po rozmowie na temat żniw, rzepaku na ja byłem w szoku :D jak spytała czy kogoś mam odp, poprowadziłem rozmowę tak żeby nie chciała sie ze mną umówić tylko kumpla zawołałem, pogadali sobie i okazało sie, że mieszka niecałe 20 km od wioski dziadków, gdzie sam pomogam i kumpel też z tej wioski. Dogadali się i umówili. Dymysliła, że on nie miał odwagi podejść i zagadać i spytała dlaczego. Powiedziała "bo faceci myślą, że skoro dziewczyna ładna ponieważ o siebie dba to od razu nie ich poziom i nie wiadomo ilu miała, a to wcale nie prawda poprostu trzeba podejść i zagadać jak kolega:)" Mnie wyzwała od wygadanego i zaczuciła, że jestem podrywaczem, ale kumpel może spotkał "dziewczynę na gospodarke" :)
Panowie trzeba poprostu zagadać, a nie bać, sie, że nie Wasz poziom.

W Raciborzu "Chempest " jak tak to ja tam jadę :D

#6215 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 lipiec 2012 - 11:15

Dziewczyna na gospodarkę @Jacu, może nie umiałeś zagadać do niej? :P

#6216 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 08 lipiec 2012 - 12:08

Dziewczyna na gospodarkę @kapi123, Polska Cerekiew :) Do Racka mam z 20km ;p A Chempest w Gościęcinie i stamtąd dziewczyna jest :) Ale mówie taka śliczna, że ja bym w życiu nie powiedział, że tak potrafi pogadać i sie zna na rolnictwie. Nawet tłumaczyła mi co i jak z dosuszaniem rzepaku. Ale potem już sie odsunąłem od rozmowy i poszedłem z gościem na magazyn po środek i do biura popytać o ceny itp. Jakoś im poszło :) LOL kumpel bedzie miał może dziewczyne, a ja pierwszą (ale jak seksowną xD) na wsi dziewczynę, która sie interesuje rolnictwem :D :D:D

Edytowany przez Famer21, 08 lipiec 2012 - 12:09.

#6217 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 lipiec 2012 - 12:22

Dziewczyna na gospodarkę Wiesz jak by chciała to sama Ci powie ile ma tych nie szczęsnych ha, w końcu chyba chodzi o osobę a nie o hektary, może źle to zinterpretowała - no to po prostu miałeś pecha. :P I lepiej nie pisz o jej osobie na forum, bo Ci się znów "sięgnie". Taka moja rada.

#6218 Share jacu

jacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 08 lipiec 2012 - 12:31

Dziewczyna na gospodarkę x

Edytowany przez jacu, 08 lipiec 2012 - 22:28.

#6219 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 08 lipiec 2012 - 12:35

Dziewczyna na gospodarkę

.....

Edytowany przez roltech, 09 styczeń 2016 - 23:04.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6220 Share bezeta10

bezeta10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 08 lipiec 2012 - 12:38

Dziewczyna na gospodarkę Kolego mogłeś poczekać może by sama do Ciebie napisała , moze to ona lubi zdobywać