Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#6161 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 26 czerwiec 2012 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę Ech dzieci na plac zabaw w podchody się bawić. Istna komedia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 02:22
  •  

#6162 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 26 czerwiec 2012 - 20:23

Dziewczyna na gospodarkę Patrzcie go jaki ogier się znalazł :P
Wieczny kawaler ;)

#6163 Share artur10021

artur10021

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę :D

#6164 Share monia104

monia104

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:krawiectwo, haft krzyżykowy, rolnictwo, książki, muzyka

Napisany 27 czerwiec 2012 - 06:40

Dziewczyna na gospodarkę Widzę, że pomysł z produkcją żelu się podoba. Można by uznać że po zakończeniu kariery piłkarskiej Ronaldo będzie miał co robić :P

#6165 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 27 czerwiec 2012 - 09:27

Dziewczyna na gospodarkę no to chyba w pl tylko natali siwiec ronaldo sie podoba jak tak wszystkie zaprzeczacie z resztą pasowali by do siebie żelek i silikonowa dama, no i juz po 17 i gdzie sie podziały te nasze dziewczyny?

Edytowany przez spokokoko, 01 lipiec 2012 - 14:30.

#6166 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 27 czerwiec 2012 - 16:48

Dziewczyna na gospodarkę Ciekawie sie dzieje w tym temacie.
Trochę mi żal chłopaka, który chciał poznać dziewczynę, wyżalił sie na forum, że dziewczyna go odrzuciła - eh, życie.. Ale no z drugiej strony, jeśli chłopak nie rozumi poprzez aluzje to trzeba czasem stanowczo, wprost napisać "przepraszam kolego, ale Nie" i to powienien zrozumieć, chyba :)
Ciekawie rozwinął sie też temat o Ronaldo i produkcji żelu :D
Tak z ciekawości są tu osoby, które poznały się dzięki AF? Nigdy w to nie wierzyłem, poznanie tylko i wyłączenie w 4 oczy i musi zaiskrzyć, jeśli nie szkoda czasu - taak, ale to tylko moje zdanie.
Ale od jakiegoś czasu słysze, że dzięki Sympati wiele osób sie poznało..

Edytowany przez Famer21, 27 czerwiec 2012 - 17:12.

#6167 Share Madzia20

Madzia20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 29 czerwiec 2012 - 06:28

Dziewczyna na gospodarkę Z AF to niektórymi rozmawiam na gg jak jest wolna chwila i zapewne gdyby nie to że nie jestem wolna i czasami za dużo odległość to z niejednym bym się spotkała.

Było kiedyś coś takiego jak fotka.pl (może nadal jest) i parę lat temu bywałam tam itd., pewnego razu zaczęłam pisać z jakimś chłopakiem, najpierw na fotce, potem na gg, potem sms.. finał taki że jest moim narzeczonym i jesteśmy ze sobą 4,5 roku :)

Więc zdarzają się takie przypadki, choć zapewne albo trzeba mieć szczęście, albo długo szukać bo niestety nie jest łatwo

#6168 Share akowicz111

akowicz111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 29 czerwiec 2012 - 07:22

Dziewczyna na gospodarkę Madzia20 jeśli jeszcze nie po ślubie to masz szansę na zmianę. :ph34r:

#6169 Share Madzia20

Madzia20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 29 czerwiec 2012 - 10:32

Dziewczyna na gospodarkę No pewnie że mam, nikt nie powiedział że nie :D

Jakby nie było i po ślubie moga być zmiany :P

A jak na razie nawet daty ślubu nie mam ustalonej więc prawie że wolna jestem :P :)

#6170 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 czerwiec 2012 - 15:30

Dziewczyna na gospodarkę Chyba nie znalazłaś jeszcze odpowiedniego zastępcy aby zamienić go na lepszy model,bo jakby sie pojawił to pewnie byś to zrobiła(bez urazy)
Bo nie rozumiem,być z kimś i być prawie wolną?Ja uznaję że jak mam faceta i jestem szczesliwa.zakochana,to nie szukam wrazeń z kim innym.A data slubu nie ma tu nic do znaczenia.

Edytowany przez ania25, 30 czerwiec 2012 - 16:12.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6171 Share artur10021

artur10021

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 30 czerwiec 2012 - 20:07

Dziewczyna na gospodarkę Święte słowa Ania25 ^^

#6172 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 01 lipiec 2012 - 18:28

Dziewczyna na gospodarkę w tv kiedys mówili że dziewczyny wracaja na wieś we francji ale tylko na bogata wieś tak wiec dziewczyna na gospodarke sama sie znajdzie nawet z miasta jak bedzie kasa kasa bo wiemy jakie to one materialistki są

#6173 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 lipiec 2012 - 19:18

Dziewczyna na gospodarkę Popatrz na Polskę,do jakich gospodarstw przeważnie teraz dziewczyny chcą(jak wogóle)iść.Do takich co się nie narobią,a ono bedzie robiło na nie.
A przeważnie obserwująć jeszcze ,dziewczyna z miasta szybciej przyjdzie na wieś,niz ta pochodząca ze wsi,bo tym ze wsi marzy zazwyczaj miasto.
Ja jestem ze wsi,mieszkam na wsi i pracuję i nie zamieniłabym tego na nic innego ;) Bo wiem że pracuję sama u siebie,a nie na stołku na którym stale gnają a wypłata wynosi: srednia krajowa :P

#6174 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 01 lipiec 2012 - 19:51

Dziewczyna na gospodarkę realne jest jak facet pracuje w gos a zona gdzies na etacie u mnie tak na wsi przewaznie jest mało która chce w tym robic fakt predzej z miasta przyjdzie ale dlatego ze nie ma pojecia w co sie pakuje z reszta ja jestem zdania jak jest kasa to wszedzie dobrze czy to wies czy miasto

#6175 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 01 lipiec 2012 - 20:57

Dziewczyna na gospodarkę spokokoko jeśli Twoja dziewczyna jest z Tobą tylko ze względu na Twoją kasę to naprawdę współczuje.... Ja jestem zdania, że dziewczynę z miasta trzeba najpierw uświadomić jak wygląda praca na gospodarstwie a dopiero potem wiązać się z nią na stałe jeśli jej to odpowiada; bo w przeciwnym razie może to wiele kosztować: alimenty, podział majątku (choć ona tak naprawdę nie pracowała w gosp, no ale Jej się przecież należy) itd, itd....

#6176 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 02 lipiec 2012 - 09:45

Dziewczyna na gospodarkę Podział majątku ? Spokojnie nie jest to także zaraz po ślubie należy się pól Twojego majątku żonie ,najpierw musisz ją do tego dopisać . Często jest tak że rodzice przekazują swoje gosp. rolne jako majątek osobisty dziecku i ten majątek nie podlega podziałowi w razie rozpadu małżeństwa . Tak samo sprawa wygląda jak będąc kawalerem staniesz się posiadaczem owego gosp. ,ożenienie się nic nie zmieni w tej kwestii bo Ty i tylko Ty jesteś właścicielem no chyba że jak wspominałam wyżej dopiszesz żonę . Jeżeli pojawią się dzieci to wiadomo ,alimenty ale to normalne chyba :)

#6177 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 02 lipiec 2012 - 10:29

Dziewczyna na gospodarkę Jeszcze żeście się nie pożenili a już rozwodzić się chcecie. Ech ta młodzież- z Was już nic nie będzie tak jak z Tuska i PO

#6178 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 02 lipiec 2012 - 12:00

Dziewczyna na gospodarkę Rolnik1973 na tej stronie są dwa Twoje posty oba wyrażają niezadowolenie z poruszanych tu tematów . Przepraszam ,czy Ty tak już masz czy może jakiś mały kryzys Cie dopadł ? :D Więcej wiary w ludzi . :)

#6179 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 lipiec 2012 - 12:32

Dziewczyna na gospodarkę Podziały majątków byly poruszane w temacie" Ideał dziewczyny farmera,"kazdy ma prawo wyrazić swoją sugestię dotyczocą tematu ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6180 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 02 lipiec 2012 - 19:46

Dziewczyna na gospodarkę nie ma ideałów ja jak bede miał dziewczyne tak na serio to jedną na całe zycie.

Edytowany przez spokokoko, 02 lipiec 2012 - 19:48.