Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34964 odpowiedzi na ten temat

#6141 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, muzyka, filmy, kulinaria

Napisany 26 czerwiec 2012 - 17:48

Dziewczyna na gospodarkę Nie mam zamiaru otrzymywać wiadomości od osoby, która na wstępnie obraża środowisko, w którym się obracam, obrażając przy okazji mnie samą, próbuje zacząć znajomość z materialnego punktu widzenia, pisze mi totalne głupoty, jest strasznie nachalna i nie rozumie kulturalnych słów "nie mam ochoty na znajomość z tobą". Tyle w tym temacie.

Nie życzę sobie pisania o mojej osobie przez Ciebie na forum.
Przepraszam, że piszę takie słowa w tym miejscu, ale musiałam odpowiedzieć na post "kolegi". :/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 09:20
  •  

#6142 Share jacu

jacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 18:00

Dziewczyna na gospodarkę Truskafka mnie żle zrozumiała i żadne argumenty do niej nie docierają,trudno ja nie bylem nachalny to są kłamstwa,poprostu chciałem zapytać na jakim gosp pracuje czy pomaga,a panna Truskafka zaraz pomyślała że mi zależy na hektarach czy ciągnikach, otóż nie. Ja tylko chciałem rozpocząc rozmowe a że mnie zle zrozumiała i sie uparła ż e mi zalezy na jej majatku no cóz nie bedę pisał z taka dziewczyna i nie dam siebie oczerniac ze obrazam grupe ludzi w której Ona się obraca To tyle co mam do napisania.

#6143 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 18:07

Dziewczyna na gospodarkę Faktycznie, stwierdzenie po moim stanowczym... hmm... "odrzuceniu", że studentki to k***wy i dają d*py nie obraża grupy społecznej w której się obracam, przy czym mnie samej.

Człowieku, czy Ty wstydu nie masz, że na publicznym forum, gdzie wchodzi mnóstwo osób, wypisujesz podobne rzeczy? Publiczne pranie brudów i zażalenia, że nei mam ochoty na znajomość z takim człowiekiem?

NA WSZELKIE WIADOMOŚCI W TEJ KWESTII JUŻ NIE ODPISZĘ. Rada ode mnie - zajmij się swoim życiem, mnie zostaw w spokoju.
T.

#6144 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 26 czerwiec 2012 - 18:08

Dziewczyna na gospodarkę @jacu... daj sobie na spokuj z pisaniem co miałeś na myśli, a i nie wiem poco zaczynałęś ten temat... o tym co się pisze na PW i gg nie powinno wychodzić na łany Forum... jak dla mnie to śmiesze jest to , że napisałeś do niej na gg i od razu poskarżyłeś się na forum, że nie chciała pisac z toba... Trudno, tak bywa... pies utoną a łańcuch pływa... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#6145 Share jacu

jacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 18:14

Dziewczyna na gospodarkę No w sumie racja że zacząłem temat ale poniosło mnie , trudno mleko się wylało. Przepraszam że zaśmieciłem forum.

#6146 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 18:15

Dziewczyna na gospodarkę Przepraszam was jako osoba, która uczestniczy w tej chorej dyskusji za ten temat. Bardzo lubię poznawać nowe osoby i dyskutować na ciekawe tematy, ale jak ktoś mi pisze głupoty i nie rozumie słowa "nie", to mnie krew zalewa ;D

a wracając do tematu, to dotacja na działalność z produkcją żelu mnie zabiła :P Jeszcze jakieś pomysły tego typu? :P

#6147 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 18:21

Dziewczyna na gospodarkę Studentki... Kto za nimi nadąży.

#6148 Share jacu

jacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 18:22

Dziewczyna na gospodarkę ps, właśnie widać jak Truskafka lubi poznawac nowe osoby blokując je na wstępie, jeszcze nigdy mnie tak żadna dziewczyna nie potraktowała. KONIEC TEMATU

#6149 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 18:34

Dziewczyna na gospodarkę To się nazywa kosz i założę się, że nie jedna tak zrobiła, tylko bardziej kulturalnie.

#6150 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 18:41

Dziewczyna na gospodarkę Zarzucając mi brak kultury, chyba nie przeczytałeś tekstów, które przytoczyłam, a które to wypisywał mi szanowny kolega. Możemy nie ciągnąć tematu mojej osoby? Tematem rozmowy było ewidentnie coś innego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6151 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 czerwiec 2012 - 19:00

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli ktoś nie rozumię "nie chcę utrzymywać z Tobą znajomośći" i stawia sprawę jasno,to powinno się to uszanować
Ja również nie uznaje głupiego podrywu,i wiem z kim chcę utrzymać znajomość
@truskafka i jak tu takiego wziąść za męża,pierwsza kłotnia i wie cała wieś i okolica :lol:

#6152 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 19:03

Dziewczyna na gospodarkę Fakt racja rozmowa odbiegła od tematu i lepiej ją skończyć bo problemy będą ,ale Kolegę Jacu znam już jakiś czas ,rozmawiam z nim często na gg i jest normalnym facetem ,tylko że z niektórymi kobietami ( czy facetami ) ciężko zacząć rozmowę ,bo coby się nie powiedziało to i tak się doszukują podtekstów . Też jestem po studiach i jakoś mnie nie obraził :P

Edytowany przez Meg5, 26 czerwiec 2012 - 19:09.

#6153 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 19:12

Dziewczyna na gospodarkę

Jeśli ktoś nie rozumię "nie chcę utrzymywać z Tobą znajomośći" i stawia sprawę jasno,to powinno się to uszanować
Ja również nie uznaje głupiego podrywu,i wiem z kim chcę utrzymać znajomość
@truskafka i jak tu takiego wziąść za męża,pierwsza kłotnia i wie cała wieś i okolica :lol:

Tylko trzeba to jeszcze mieć odwagę powiedzieć.
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#6154 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 czerwiec 2012 - 19:19

Dziewczyna na gospodarkę @Siwy7406 mam odwagę powiedzieć jeśli nie chcę z kimś urtzymywać znajomość,ale czasem trza to przemyśleć,a nie podejmować pochopne decyzję
I to też nie jest sprawa by ją na forum wyciągac
Lepiej zająć się tą produkcją żelu

#6155 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 19:33

Dziewczyna na gospodarkę Przecież to niebyło nic osobistego tylko teoretyzowałem.
W temacie żelu dobry to wynalazek dla ludzi ktorzymają problemy z fryzurą i nie posłusznymi włosami :)
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#6156 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 czerwiec 2012 - 19:39

Dziewczyna na gospodarkę No nie każdemu się włos układa ,tak jak u Ronalda :P

#6157 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 19:44

Dziewczyna na gospodarkę i dlatego wymyslili zel

#6158 Share Madzia20

Madzia20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę Co wy z tym Ronaldo w kółko, gdzie nie usłyszę i nie zobaczę to Ronaldo :)

P.S mi Ronaldo jakoś całkowicie się nie podoba... chyba mam inny gust niż większość kobiet wzdychających do niego :D

#6159 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 26 czerwiec 2012 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę

Pamiętaj, nigdy nie rozpoczynaj rozmowy od "Hej mała", "Jak Ci na imię piękna" itp.

To teraz mnie pogrążyłeś :(
Ja zawsze do koleżanek zaczynam od Witaj piękna :D
Wieczny kawaler ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6160 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 czerwiec 2012 - 20:05

Dziewczyna na gospodarkę Ja też nie wzdycham do Ronaldo -_- nie mój gust mężczyzny ;)