Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34863 odpowiedzi na ten temat

#6121 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 23 czerwiec 2012 - 08:21

Dziewczyna na gospodarkę Ja siebie pilnuję. Tylko czy wy to robicie? Wytykacie mu żel na włosach albo ma modelkę sami nic nie mając.
On nie tylko strzela gole ale także dobrze rozgrywa piłkę. Nie jestem fanem piłki ale jak oglądałem mecze Portugalczyków, to w polu karnym z obrońcami drużyny przeciwnej robił co chciał. Lewandowski czy Błaszczykowski mogliby się śmiało jeszcze od niego uczyć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 14:02
  •  

#6122 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 23 czerwiec 2012 - 08:40

Dziewczyna na gospodarkę ale co tam z nami ważne ze ty masz to już polska nie zginie

#6123 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 23 czerwiec 2012 - 10:13

Dziewczyna na gospodarkę

Ja siebie pilnuję. Tylko czy wy to robicie? Wytykacie mu żel na włosach albo ma modelkę sami nic nie mając.
On nie tylko strzela gole ale także dobrze rozgrywa piłkę. Nie jestem fanem piłki ale jak oglądałem mecze Portugalczyków, to w polu karnym z obrońcami drużyny przeciwnej robił co chciał. Lewandowski czy Błaszczykowski mogliby się śmiało jeszcze od niego uczyć.

Porównanie Ronaldo do polskich "piłkarzy" było nie na miejscu...
Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

#6124 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 23 czerwiec 2012 - 15:37

Dziewczyna na gospodarkę Dawno mnie tu nie było, widać masa różnych tematów się przewinęła i kilka nowych koleżanek ;) ? Do wszystkich nowych "Cześć Wam :) "

To czy ktoś nakłada żel na włosy to jego sprawa ;) Ja to robie jeśli mi się chce (no dobra przeważnie się chce ;) ) ale nic na siłe. Poprostu lubie mieć włosy lekko umodelowane po za tym do owalu twarzy pasują mi bardziej takie niż klapniete (nie, nie dlatego, że tak sie bardziej dziewczyną podoba, bo już nie raz to słyszałem).
Co do Ronaldo i naszych piłkarzy hehehe :) Oni się od niego nigdy nie nauczą tego co on potrafi poprostu trzeba mieć talent i tyle. Już nawet nie mówię o tym, że robi z piłką co mu się tylko podoba solo, ale bardziej mam na myśli podania i rozgrwanie piłki (to akurat w jego drużynie, nie mam na myśli reprezentacyjnej gry, co sam Ronaldo na boisku zrobi...). Eh dobra, bo OT..

#6125 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, muzyka, filmy, kulinaria

Napisany 23 czerwiec 2012 - 18:07

Dziewczyna na gospodarkę @Farmer21: "Oni nigdy nie nauczą się tego, po prostu trzeba mieć talent?" Sugerujesz że jakoś dziwnym trafem w Polsce nie rodzą się dzieci z talentem do grania w piłkę nożną? :D Talent to jedno, ale każdy talent, żeby zabłysnąć potrzebuje wyszkolenia. Szkolenie młodych piłkarzy w Polsce jest nieporównywalnie niższe niż na zachodzie, więc zdecydowanie nie jest to tylko kwestia talentu.

@StasiekS: talent i gra w piłkę na wybitnym poziomie to jedno, a zachowanie się jego jako osoby (mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi) to całkiem co innego. Nie przeczę temu że Ronaldo jest wybitnym piłkarzem, ale ale jak on się zachowuje (mam na myśli właśnie wyższość swojej celebrytowatości niż piłkarzem), to już całkiem inna bajka. Dostrzegają to kibice na całym świecie, gdyż bardzo często jest on wygwizdywany na stadionach i pojawia się w artykułach/rankingach jako jeden z najmniej lubianych piłkarzy, a częściej komentowana jest kolejna jego panna/reklama niż jego gra.

Edytowany przez truskafka, 23 czerwiec 2012 - 18:09.

#6126 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2846 postów

Napisany 23 czerwiec 2012 - 19:15

Dziewczyna na gospodarkę Chyba naprawdę osoba ronalda wpływa wam jakoś negatywnie na samoocenę. A może nie kiedy wystarczy uwierzyć w siebie ewentualnie coś zmienić by poczuć się bardziej dowartościowanym.

W Polsce rodzą się różne dzieci. Ale może nie urodził się taki dla którego priorytetem jest stanie się dobrym piłkarzem po przez całkowite poświęcenie dla sportu tak jak zrobiła to np. Justyna Kowalczyk. Ich ambicje ograniczają się do przedniego melanżu zaczynając już od szkółki piłkarskiej, po przez dorobienie się dość niedużej kwoty pieniężnej za utrzymanie formy przez pierwszy rok od zabłyśnięcia w lidze światowej i później przez trzy lata chodzenie tylko na treningi by na koniec kariery trafić na główne nagłówki gazet z tytułem ,,kowalski napastnik FC coś tam się wypalił i odchodzi na emeryturę,,.

Osobiście znam byłego zawodnika (mój kolega z klasy sz. średniej) KS amica wronki 1ligi. Chłopak do góry piął się jak burza. Stracił wszystko łącznie z formą w przeciągu niespełna pół roku. Przyczyna to marihuana, alkohol i papierosy.

#6127 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 23 czerwiec 2012 - 19:43

Dziewczyna na gospodarkę ale to głównie przez kase bo jak by kasy nie miał to by maryhy alkoholu i reszty nie było

#6128 Share artur10021

artur10021

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 23 czerwiec 2012 - 19:56

Dziewczyna na gospodarkę Prędzej czy później każdy z nas dostał by w głowę od takiej kasy, nie oszukujmy się że byłoby inaczej :mellow:

#6129 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 23 czerwiec 2012 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę ale dziewczynom to imponuje zwłaszcza kasa

#6130 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 23 czerwiec 2012 - 20:12

Dziewczyna na gospodarkę @truskafka, Nasi sie grać nie oczą od polskich terenerów, to co potrafią teraz, jak grają wszystko z zagraniczych drużyn i gra z kolegami, ich sztuki;) U nas cała polska pilka nożna tak wyglada ... żal, ale no co.

Ok, kasa, ale chyba wiedzą, że swoją grą wszyscy sie z nich, nas śmieją, że grać nie potrafią??? Grają dla Nas, dla Polski, polaków tylu kibiców mają i tak kibicują im i co ? Zawsze to samo, jeśli wygrywają z jakąś lepsza drużyna i wszyscy w szoku to tylko dlatego, że mecz sie ledwie co liczy i ta drugiej drużynie nie zależy na wygranej, byle sie nie przemęczyć, bo po co to polacy.. Dobra jest inny dział na to, nie bd sie rozpisywał. ;)

Edytowany przez Famer21, 23 czerwiec 2012 - 20:24.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6131 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2846 postów

Napisany 23 czerwiec 2012 - 20:29

Dziewczyna na gospodarkę

ale to głównie przez kase bo jak by kasy nie miał to by maryhy alkoholu i reszty nie było

No tak bo Kowalczyk, czy Małysz intensywnie trenowali od rana do wieczora tylko dlatego bo nie mieli 3 zł żeby pójść z qmplem na browar. Zastanów się co piszesz.

#6132 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 24 czerwiec 2012 - 07:30

Dziewczyna na gospodarkę no tak ale człowiek człowiekowi nierówny jeden od kasy swiruje inny nie a poza tym jakos wiele ludzi pije pali i jakos sie nie stacza, jest kasa jest impreza nie ma kasy jest wegetacja

Edytowany przez spokokoko, 24 czerwiec 2012 - 07:32.

#6133 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 24 czerwiec 2012 - 07:46

Dziewczyna na gospodarkę

@Farmer21: "Oni nigdy nie nauczą się tego, po prostu trzeba mieć talent?" Sugerujesz że jakoś dziwnym trafem w Polsce nie rodzą się dzieci z talentem do grania w piłkę nożną? :D Talent to jedno, ale każdy talent, żeby zabłysnąć potrzebuje wyszkolenia. Szkolenie młodych piłkarzy w Polsce jest nieporównywalnie niższe niż na zachodzie, więc zdecydowanie nie jest to tylko kwestia talentu.

Rodzą się z talentem, najlepszy przykład Klose I Podolski. A to, że nic nie zawdzięczają Polsce dla mnie jest zrozumiałe.
Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

#6134 Share monia104

monia104

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:krawiectwo, haft krzyżykowy, rolnictwo, książki, muzyka

Napisany 25 czerwiec 2012 - 07:27

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyna na gospodarkę i Ronaldo? Chyba nie zaiskrzy..... ;)

#6135 Share spokokoko

spokokoko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 14:12

Dziewczyna na gospodarkę ciekawe czy włosy pod pachą tez na żel układa

#6136 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 25 czerwiec 2012 - 21:54

Dziewczyna na gospodarkę spokokoko nie bądź obleśny, bleee...

#6137 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 czerwiec 2012 - 22:04

Dziewczyna na gospodarkę

Dziewczyna na gospodarkę i Ronaldo? Chyba nie zaiskrzy..... ;)

Raczej Dziewczyna i Ronaldo na gospodarkę. :P

#6138 Share monia104

monia104

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:krawiectwo, haft krzyżykowy, rolnictwo, książki, muzyka

Napisany 26 czerwiec 2012 - 12:57

Dziewczyna na gospodarkę Pójdą na kompromis: wezmą dofinansowanie z UE na działalność pozarolniczą i rozpoczną produkcję żelu do włosów. :)

#6139 Share jacu

jacu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 17:24

Dziewczyna na gospodarkę Napisałem do Truskafki na gg i wiecie co zaraz blokade dała, jakaś strasznie nerwowa dziewczyna z niej .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6140 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 17:34

Dziewczyna na gospodarkę Pamiętaj, nigdy nie rozpoczynaj rozmowy od "Hej mała", "Jak Ci na imię piękna" itp.