Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#6001 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 03 czerwiec 2012 - 19:20

Dziewczyna na gospodarkę Widzisz @ania25 ja jestem sobą w 100% niemam potrzeby się chwalić, popisywać czy podawać się za kogoś innego. Nie jestem skoleji stary i niemuszę się że tak powiem w waszy oczach odmładzać, rozumiem dzisiejszy świat i młodych ludzi mam 2 rodzeństwa w waszym wieku / brata i siostrę/ i umiem z nimi rozmawiać i w pewien sposób zaspokajać ich potrzeby.
Mam prawo do wyrażania swej opini i negować to co niewłaściwe i szkodliwe a czy to się Komuś podoba czy nie to już jeggo sprawa.
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 20:59
  •  

#6002 Share dominikziemniak

dominikziemniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO I WSZYSTKO CO Z NIM ZWIĄZANE.
    I OCZYWIŚCIE MOTOCYKLE.

Napisany 03 czerwiec 2012 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę A dlaczego tu nie ma moderatora który daje %%% za pisownie ?? Żal......

#6003 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 03 czerwiec 2012 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę

dopiero wróciłem z Pracy < .............. > przyzwycziłem trochę żałuje że mam takie Życie ale cóż .

Aaa i wszystko jasne... no i trzeba mieć dużo pustego miejsca w głowie by taką filozofie wchłonąć.

Nikogo nie krytykuje ale każdy ma swój gust wzgeledem wyboru dziewczyn i nikogo nie obrażam jeśli kogoś obraziłem to przepraszam . Nie miałem jeszcze takiego zdażęnia sam Właściel klubu każe nam być rygorystycznym wobec takich Matołów...

Jednak miałem racje że nie jesteś cwany, za szybko zrezygnowałeś z kamuflażu. Niestety ale w poście którego część znajduje się powyżej, przez nie uwagę poprawnie skleciłeś kilka zdań i to cię demaskuje.

Teraz niech tylko któryś z administratorów sprawdzi IP kompa jacka czy nie pokrywa się z IP któregoś z użytkowników, bo prawdopodobieństwo multikonta jest duże. Nie sądzę by ktoś obcy od tak zalogował się na AF i rżnął na tyle ograniczone stworzenie.

Mam prawo do wyrażania swej opini i negować to co niewłaściwe i szkodliwe a czy to się Komuś podoba czy nie to już jeggo sprawa.

Oczywiście że tak. Prawo do wyrażenia opinii ma każdy i jest to prawo konstytucyjne! A nie którzy mod. mając duże możliwości w nawiązaniu do ochroniarza jacka to możliwości z fizycznego punktu widzenia, postępując w ten sposób moim zdaniem ograniczają wolność słowa.

Edytowany przez damianzbr, 04 czerwiec 2012 - 16:18.

#6004 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 04 czerwiec 2012 - 21:35

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli chodzi o dziewczynę to jest cieżki temat. Jak wszyscy wiedzą kobiety są z Wenus. A więć kosmitki :P . No żart oczywisćie, ale chodzi o to, że kobiety różnią się od mężczyzn i nie trzeba tu nikogo przekonywać. Nawet film jest "Baby są jakieś inne". Dziewczyna na gospodarkę to poważny problem dziś. Poznasz dziewczynę , spotykacie się, jest wam z nią dobrze, ona też szczęśliwa, do momentu gdy zapyta się ona ciebie gdzie pracujesz. Ty jej na to "mam gospodarstwo/ hektary/ ziemię/jestem rolnikiem. Te dwa słowa z twoich ust będą wręcz przekleństwem lub zbawieeniem. Jak narazie mi przytrafia się to pierwsze. A już 6 przypadków z rzędu miałem, ostatni miesiac temu i depresja na miesiać gwarantowana gdy podchodzisz do tego poważnie. Grunt to się nie załamywać. Dziewczyny nie lubią grzecznych i milutkich chłopaczków. Trzeba im przypominać że masz męską rękę. Wtedy czują się dziewczyny jak przy męźczyźnie a nie przy "koleżance"/ Trzeba od czasu do czasu opier...lić ją i tak ma być. Nie bić. Nie warto oglądac sieza paniusiami z miasta z centymetrową warstwą szpachlu na twarzy, szkoda smsów i zmartwień. A gdzie ich szukac??? internet, dyskoteki??? nie mam pojęcia :// wciąż jestem sam...

#6005 Share MarekUA

MarekUA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 04 czerwiec 2012 - 22:44

Dziewczyna na gospodarkę kolega marcinfff właśnie w kilku zdaniach przedstawił esencje tego tematu... Bo wszystko to prawda Zawód rolnika stał się mało popularny a większość niewiast chce od życia czegoś więcej jak krowy, świnie, czy też hektary,., I ja im się nie dziwię bo naprawdę trzeba mieć powołanie do tego zawodu...
A co wam powiem jeszcze śmieszniejszego poznałem dziewczynę bardzo bardzo ładna ale nie tapeciara taka naturalna, mądra, roztropna i rozmawiamy o pracy i w ogóle a ona na to że chce robić to co robi teraz czyli pomaga przy bydle mlecznym... No ja krów nie mam, ale pewnie by pasowała na żonę taka kobieta co nie ? Oczywiście ma wady... a główny to charakter ja jestem rozrywkowy i ogóle dusza towarzystwa jakieś tańce, imprezy to ja pierwszy .. a ona zachowaniem przypomina siostrę zakonną piwko wypije jedno ale dalej sztywna i ciężka sprawa. Z drugiej strony jak dziewczyna jest bardzo ładna i sama to musi coś z nią zawsze być nie tak... Ale cóż może coś się wyklaruje bo kilka wesel w tym roku mam a wstyd nie iść... A pokazać się też trzeba żeby wstydu nie robić że kobiety nawet nie potrafię znaleźć oj panowie ciężkie czasy nastały trzeba się ładnie do panien uśmiechać żeby coś poderwać :unsure:
"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

#6006 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 czerwiec 2012 - 11:54

Dziewczyna na gospodarkę @MarkuUA to nie prawda że dziewczyna jak jest ładna i sama to z nią jest coś nie tak,wez. pod uwagę że cała wina nie leży po jednej stronie: kobiety,mężczyzna musi mieć dobre podejście,a chamski podryw w tym wam nie pomaga,a raczej odstrasza.A to jakich chłopaków dziewczyny lubią to zależy od charakteru,jedna lubi "misia" do przytulania,kochania z przy którym jest doceniana,a druga "Szpanera" do pokazówki przed znajomymi,za którym pózniej wylewa łzy jak krowa,bo zamienił ją na lepszy model :PA jeszcze inna docenia co innego,ale i tak najważniejsze jest to co masz w srodku i jak potrafisz to okazać drugiej osobie

Edytowany przez ania25, 05 czerwiec 2012 - 12:39.

#6007 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 14:57

Dziewczyna na gospodarkę To że dziewczyna ma ,,misia,, , wcale nie musi oznaczać że nie chce mieć ,,szpanera,,. Może wbrew swej woli wybrała ,,misia,, , ale za to może spać spokojnie. Tylko jak długo? Za kilka lat dociera do niej że nie jest spełniona i to dopiero wtedy wylewa łzy jak krowa bo ma dylemat czy zostawić niby zaradnego męża który już nie jest tym romantycznym misiem z przeszłości czy dalej żyć w rozterce i co najwyżej pocieszać się po przez ,,odwracania kota ogonem,, we własnej świadomość słowami takimi jak: ,, nie jest źle bo przecież mogłam trafić na pijaka; mógł mnie bić albo i dzieci; mogłam zostać starą panną; przecież mam dom rodzinę jesteśmy dość zamożni czego ja głupia więcej chcę?! ,,

Edytowany przez damianzbr, 05 czerwiec 2012 - 15:07.

#6008 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 16:03

Dziewczyna na gospodarkę Ale panowie także mają takie problemy. Także się zastanawiają czy dobrze zrobili wiążąc się ze spokojną, ustabilizowaną emocjonalnie kobietą, idealną matką czy żoną czy może nie lepiej było z tą blondyną z świetnym ciałem na której sam widok zapominało się o całym świecie.

#6009 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 05 czerwiec 2012 - 18:03

Dziewczyna na gospodarkę Bo całą sztuką jest wybrać osobę odpowiednią dla siebie... taka do której chce sie wracać, myślami, ciałem i duchem... Bo nie sztuka jest brać to co sie nawinie i na drzewo nie ucieknie... jedne wolą być same przez dłuższy czas, bo po prostu nie zależy im na tym aby mieć kogos aby mieć... a inne nawet dnia nie wytrzymają same jako "singielki" to samo tyczy się facetów... tylko, że czasami przez takie branie co podwinie sie pod rękę można stracić okazję na poznanie na prawdę kogoś wyjątkowego... ja nie mówię aby całymi dniami siedzieć w domu przed kompem i użalać się że jest się samemu... przecież można wyjść do ludzi na impreze, poznać nowych ludzi i a nóż, widelec kogoś się pozna fajnego... grunt to nie poddawać się po porażkach... mi też kiedyś dziewczyna na samym początku naszej znajomości powiedziała, że ona jest z gospodarki i nigdy w życiu nie pójdzie na gospodarkę i powiem wam, że dziewczyna zyskała mój szacunek... bo od razu powiedziała jak sprawa stoi i nie zaczynała czegoś co i tak by nie miało sensu, do dzisiaj utrzymujemy ze sobą kontakt i jest ok ;)
Wytłumaczcie mi jedno... co to za głupia moda nastała , że jak się ma jakieś wesele to od razu panika i strach w oczach, bo od razu pojawia się problem z kim iśc, bo przecież wszyscy idą parami... ja mam dwa wesela w tym roku, jedno góralskie i mazurskie... :) i jakoś nie robie z tego paniki, że nie mam z kim iść, a czy to wstyd?? przecież zawsze można iść samemu i kogoś poznać.. aleee jak wszyscy idą w parach i to nie ważne czy to chłopak lub dziewczyna, albo jakiś kolega lub koleżanka poznana X czasu temu... to wtedy nie wiadomo, czy dana osoba jest wolna czy zajęta... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#6010 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 18:56

Dziewczyna na gospodarkę Oczywiście że także panowie mają z tym problemy. Z tym że ja odpisywałem na konkretnego posta w którym batalia toczyła się wokół spektrum zachowań kobiet, dlatego też nie dodałem wzmianki o facetach. Ale dobrze że mnie wyręczyłeś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6011 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, muzyka, filmy, kulinaria

Napisany 05 czerwiec 2012 - 19:01

Dziewczyna na gospodarkę Pewnie że nie jest tak, że to z dziewczyną jest coś nie tak, kiedy jest sama. Powodów tego, że kobieta nie jest w związku może być wiele. Ja na przykład mam teraz tak, że absolutnie nikt mi się nie podoba. Nie wiem dlaczego. Jeszcze parę miesięcy temu co chwilę podobał mi się jakiś facet a teraz wszystkich automatycznie traktuję po koleżeńsku i to wcale nie dlatego, że ktoś mnie w jakiś sposób zranił. Nie wiem, jaka jest tego przyczyna...

Zgadzam się z kolegą @marcinffff (napisałabym jedno "f" za mało :D) że coraz więcej dziewczyn niestety nie chce na gospodarstwie zostać ale zawsze istnieje też rozwiązanie takie, że kobieta będzie pracowała gdzieś indziej niż w gospodarstwie. a co do miejsc do poznawania ludzi, to co do dyskotek, to byłabym trochę sceptyczna, ale uważam że przez internet można zacząć naprawdę fajną znajomość. W dzisiejszym skomputeryzowanym świecie uważam, że rozpoczęcie znajomości w ten sposób nie jest złym pomysłem :)

@FINN - zgadzam się z tym, że bez sensu jest panicznie szukać sobie partnera/partnerki na wesele, przecież można na weselu też poznać kogoś :)

Ale wiecie co? Wierzę, że sprawdzi się stare porzekadło pod tytułem: "każda potwora znajdzie swego amatora", czyli prędzej czy później każdy znajdzie tą drugą połówkę ;)

#6012 Share MarekUA

MarekUA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 19:25

Dziewczyna na gospodarkę Ja przez internet poznałem kilka fajnych dziewczyn z jedną bo mieszkała blisko spotykałem się 2 lata. Dzisiaj świat jest na wyciągniecie ręki tylko coraz mniej jest czasu na rozmowę na wysłuchanie, na poznanie drugiej osoby , ponieważ wszyscy jesteśmy zaganiani i nie mamy czasu, każdy ma swoje sprawy i mało kto chce sobie życie komplikować małżeństwem lepiej spotykać się co jakiś czas ( by załatwić swoje potrzeby seksualnie)... Niestety świat nie jest już taki prosty dużo młodych ludzi patrzy przez pryzmat pieniędzy i ich łatwego posiadania... a nie oszukujmy się w gospodarstwie tak nie jest " pola nie da się oszukać " zwykle na roli pracują uczciwi i dobrzy ludzie którzy żyją w zgodzie z Bogiem... W mieście zazwyczaj jest pełno cwaniaków i szulerów którzy szukają łatwego chleba...
"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

#6013 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Technika Rolnicza

Napisany 05 czerwiec 2012 - 19:31

Dziewczyna na gospodarkę Truskafka, FINN zgadzam się z wami, po co szukać na siłę kogoś do toważystwa na np wesele. lepiej iść z kimś z kim będziemy mogli się dobrze bawić a nie siedzieć cały czas przy stoliku i udawać że jest fajnie.A jak nie znajdziemy kogoś takiego to zawsze można iść samemu i też się dobrze bawić.
truskafka- mam nadzieję że te porzekadło będzie działać również w moim przypadku, bo nie ukrywam że w nie trochę wierzę :)

#6014 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 19:51

Dziewczyna na gospodarkę Ale ja nie mówię, że nie można poznać kogoś wyjątkowego... :) Mozna można:), sam poznałem fajne osoby, przez internet ...
ale bardziej mi chodziło oto aby nie ograniczać się w szukaniu drugiej połówki tylko i wyłącznie przez internet... czasami trzeba wyjść do ludzi... ;) a potem można sobie już pomagać internetem... gg, skype itp... ;)

@Truskafka, ale z tym teraz jest mały problem... ;) bo jak wszyscy panicznie szukają kogoś za partnera na wesele to wtedy trochę trudno znaleźć kogoś... a ja mam taką zasadę, że między młot a kowadło sie nie pcham... i nawet gdyby była najładniejsza na całym weselu... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#6015 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 20:31

Dziewczyna na gospodarkę racja, czasem lepiej wyjść do ludzi, bo sam internet to nie wszystko, a chwila rozmowy w realu albo nawet jedno spojrzenie lub uśmiech mogą zdziałać dużo dobrego :)

#6016 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 05 czerwiec 2012 - 21:22

Dziewczyna na gospodarkę W najbliższą sobote mam wesele w rodzinie, jakoś niedawno chciałem tam tako znajomo wziaść na weselicho ale stwierdziłem "po co do lasu drzewo wozić", kierowce bede miał, mam nadzieję że nie jedna dziewczyna będzie singielką na przyjęciu ;)

#6017 Share lechu1602

lechu1602

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 21:49

Dziewczyna na gospodarkę no to powodzenia życzę marcinffff, dobrej zabawy życzę, a dziewczyna się napewno znajdzie ;)

#6018 Share truskafka

truskafka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, muzyka, filmy, kulinaria

Napisany 06 czerwiec 2012 - 10:49

Dziewczyna na gospodarkę zgadzam się z lechem, powodzenia :) o kurczę, jak ja uwielbiam wesela! Żadna impreza nie mogę się równać z porządnym, wiejskim weselem :) mówię wiejskim, bo raz byłam na nowobogackim weselu w najlepszym toruńskim hotelu i w życiu się tak źle na weselu nie wybawiłam.

A z tym, że trzeba do ludzi wyjść to się zgadzam, nie można ciągle w czterech ścianach siedzieć :)

nie oszukujmy się w gospodarstwie tak nie jest " pola nie da się oszukać " zwykle na roli pracują uczciwi i dobrzy ludzie którzy żyją w zgodzie z Bogiem... W mieście zazwyczaj jest pełno cwaniaków i szulerów którzy szukają łatwego chleba...

A ja się z tym zgodzę. Wiem, że nie zawsze tak jest i można zarzucić tej wypowiedzi uogólnianie, ale według mnie też zazwyczaj tak jest :)

#6019 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 06 czerwiec 2012 - 19:22

Dziewczyna na gospodarkę

.. Niestety świat nie jest już taki prosty dużo młodych ludzi patrzy przez pryzmat pieniędzy i ich łatwego posiadania... a nie oszukujmy się w gospodarstwie tak nie jest " pola nie da się oszukać " zwykle na roli pracują uczciwi i dobrzy ludzie którzy żyją w zgodzie z Bogiem... W mieście zazwyczaj jest pełno cwaniaków i szulerów którzy szukają łatwego chleba..

Zapraszam do miasta szukać łatwego chleba i życia. Ciekawe po jakim czasie będziesz uciekał na wieś do swoich trudnych hektarów.
Miasto także nie jest dłużne i uważa, że na wsi zostają zwykle nieudacznicy którzy co najwyżej skończyli zawodówkę. Trochę jeżdżąc po Polsce, mogę się w pewnym procencie z tym zgodzić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6020 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 06 czerwiec 2012 - 19:47

Dziewczyna na gospodarkę @marcinffff, tak dzisiaj mi się przypomniało o tym" drzewie do lasu... " Polecam od 1:15 do 1:40 ;) "... jak wyleci bąk to wiem z kąt..." więc te drzewo do lasu brać czasami warto... ;)